Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 25.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
АвторLoli (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 16:43



Ами здравейте!И аз имам същия проблем и мислех че съм единствена!Моят проблем започна преди 2 години(сега съм на 23г.). Пазех продължително време диети и един ден припаднах!Много се уплаших от това и от този ден започна моето ходене по мъките!Посетих невролози, УНГ, отоневролози, психиатри и мн.др. Правиха ми ямр и всичко ми е наред; правиха ми и еег и там е ок; гледаха ми вистибуларния апарат и там е добре. Правят ми ПКК и диференциално броене и там е ок!Казват ми на нервна почва, но уви не минава. Пила съм какво ли не , но резултат никакъв!
Много съм отчаяна и не знам какво да правя!Казват ми че мяр важи дълго време и не е нужно пак да се прави, а аз се притесниявам, защото не се оправям! Ще има ли край това нещо, защото ми писна!Сега са ми най- хубавите години , а аз не мога да ги изживея пълноценно!



Тема Re: Tabakovнови [re: лoли]  
АвторЛoли (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 16:47



Само този световъртеж! Не ми се прави нищо и ми е гадно!



Тема Re: Tabakovнови [re: Лoли]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 16:54



Какви лекарства си пила



Тема Re: Tabakovнови [re: ....]  
АвторЛoли (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 17:04



Значи Деанксит, Ривотрил,Ципралекс(по лекарска грешка и бях смазана, просто като робот. Пих го 20 дена), Бетасерк, Арлеверт.
Имам статична шийна аномалия по рождение!(По изправен ми е гръбначния стълб).
Вече не знам към кого да се обърна за помощ!



Тема Re: Tabakovнови [re: Лoли]  
АвторЛoли (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 17:10



Знаете ли колко време важи Магнитно ядрения резонанс, защото ми казаха че не било хубаво да се прави често, щото имало голямо облъчване?



Тема Re: Tabakovнови [re: Лoли]  
Авторbe you (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 20:30



Само световъртеж ли имаш или и други симптоми? Напрежение в работата или нещо такова?



Тема Re:нови [re: be you]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 12:19



искам да кажа на тези които сега се включват в този проблем първо да попрочетат първите няколко коментара и тогава да пишат нещо. струва ми се че темата взема друта посока и къде ще избие незнам. може и на политика. така че първо четете първите няколко коментара за да знаете за какво става дума



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 20:09



явно темата се изчерпа за съжаление никои не успя да помогне. само разбрахме че сме много с такъв проблем, а докторите не им е ясен. жалко за здравеопазването ни. аз имам само този здравословен проблем и не можа да го реши никои. представям си ако от това трябва да си правя изводи за лекарите в българия.бог да пази българите



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесие [re: petpet]  
Автор alexrangelov (Aleks)
Публикувано20.06.05 11:34



Слушай - тебе само диета и режим по "Лидия Ковачева" ще ти помогне!

Лидия Ковачева почина , но нейната книга я има на почти всяка сергия... Купи я и почвай веднага! Сега е лято - има всички плодове... След три - четири сеанса по 5-7 дневни гладувания /не строго/ и един два месеца повечко движение ... ще си кукуряк! Недей се трови с лекарства!!!

Собствения ми опит е такъв-опитай ... освен това е и безплатно! И природосъобразно. Не се трови! Опитай! Опитай! Успех . Алекс



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесие [re: alexrangelov]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 08:39



малееееееееее. много се обърках един вика норбеков, друг лидия ковачева трети друго. всички тези неща са хубави ,но те изискват време .нямам нищо против тези методи и ще ги опитам но в момента аз не мога да се надигна от леглото даже да хвърля боклука не мога да отида. трябва спешно да се вдигна на крака.аз съм на 29 години. кажете нещо бързодеистващо, а пък после тези методи.благодаря




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.