Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: световъртеж и нарушено равновесие:reнови [re: petpet]  
Автор alexrangelov (Aleks)
Публикувано22.06.05 13:50



Слушай-представи си една разредена батерия.... Е-това си ти сега... Гладът зарежда организма , а не обратното. Вземи едно такси и отиди на плошад"Славейков" , вземи книгата на Л.Ковачева - и обратно у вас. След като прочетеш тази книга ще ти стане ясно , че ако спазваш нейните съвети на 60-я ден ще си като нов! Абсолютно здравословен начин и почти абсолютно безплатно! Сега аз повече няма да те убеждавам... Книгата на различните сергии там е 5-10 лв. Ако искаш - опитай. Не рискуваш нищо друго освен да се оправиш...
Ако не - поне това запомни от ме - НЕ СЕ ТРОВИ С ЛЕКАРСТВА...

Успех. Алекс



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Автор Tabakov (непознат )
Публикувано23.06.05 00:47



Вижте,колеги много съм ангажиран по изборите,но след тях ще ви отговоря на всеки желаещ на личния му e-mail,какво е това чудо ВЕРТИГО/световъртеж/,етиология,патогенеза,лечение всичко но след 25.06.2005г.Аз бях много по зле и от тебе petpet и не се излекувах само с метода на Норбеков тя е дълга и широка и за това пишете ми на s.tabakov@mail.bg,следното:
1.От кога имате световъртеж т.е. първият симтом кога се е появил
2.Колко сте висок и колко килограма тежите,кръвно,кръвна захар и какви изледвания сте правили
3.Какви лекарства сте пили и колко време,какви дози
4.Опишете с голяма подробност какво точно чуствате по време на пристъп
5.Опишете ми дневния си режим,подробно
6.Употребявате ли кафе,цигари,алкохол и в какви количества
7.Имате ли случаи на затруднено дишане,сърцебиене,изпотяване и кога точно
8.Колоко се движете на ден/приблизително/

Отговорете ми на тези въпроси и ми дайте адрес на който да ви отговоря сте се опитам да споделя опита си,чрез който аз преодолях тази коварна болест,но Ви моля подробно да ми отговорите на горните въпроси ще се опитам да ви отговарям възможно най бързо.
ГОРЕ ГЛАВАТА ЛЕчИМО Е ОТ ТОВА НЕ СЕ МРЕ...........



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: Tabakov]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 14:43



хаиде г-н табаков изборите минаха. споделете с нас явно много хора чакат вашата история за да извлекат нещо полезно. наи вече аз



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 21:09



аиде моля ви се някои да каже нещо бързо и ефективно за моя проблем. вече не мога да вървя дори из дома блъскам се във всяка стена а помощ от никъде.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Автор 3ипpekca (атипична)
Публикувано28.06.05 22:02



От София ли си? Доколкото разбрах, си в болнични. По каква причина (официално) и докога?

По-добре шизофреник, отколкото съвсем самотен.


Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: 3ипpekca]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 23:01



не съм от софия от търново съм. болничен съм докато се оправя. а това не знам кога ще стане , но проблемът е че не се държа на краката си и не целя вратата.положението е отчаиващо



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Авторmolly (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 18:18



Следях темата дълго време, защото и аз имам подобни проблеми /постоянен световъртеж/. А в тея жеги е направо нетърпимо. Но май няма изход, лутане и ако попаднеш на свестен доктор...Дали някой няма полезен съвет?



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: molly]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 16:01



хидих на ямр за сетен път гледаха ми гръбначния мозък и там нямам нищо. след това ми гледаха кръста и ми откриха голяма дискова херния възможно ли е тя да предизвиква тези мои симптоми те това нарушено равновесие



Тема продължавай да търсиш [re: petpet]  
АвторAлтepнaтиви (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 12:36



Petpet, написах специално за тебе снощи едно дълго обяснение, защото от 20 години се занимавам с този въпрос.... Но нещо Дира се скапа и не го прие. Ще ти го пусна пак, но се га не пиша от моя комп. Искам само да ти кажа (защото знам колко е неприятно това страдание), ако си наистина с вестибулаторни кризи (има разлика от замайване и залитане), да продължаваш да търсиш ПРИЧИНАТА, защото нарушеното равновесие е само СИМПТОМ на твърде много заболявания. Потърси алтернативна диагностика. Не случайно съвременният свят разработва и други методи на диагностика. Стандартните отдавна са се компроментирали и не дават достоверни резултати.
Обърни се към НЛС-диагностика (апарати Оберон, прочети повече в руския сайт http://ipp-nls.ru/), също и към ирисова диагностика, но много трудно се намират качествени диагностици. Търси причината, защото от нея зависи правилното лечение, а не общите предписания на Бетасерк и подобните химии. Ще ти пиша допълнително повече...
А за ленечие в острите фази е много ефективна хомеопатията. намери добър хомеопат, но по-добре от Френската школа. Макар да съм учила Класическа хомеопатия (английската школа), тя не прави такива добри попадения, често е неефективна и лечението се точи с години безрезултатно (Колеги-класици, не ме ругайте, търся Истината, а не съм догматик! И нека ме критикува само този, който е преживявал истинска вестибулаторна криза и се е оправил с английска хомеопатия...)
Мога да ти посоча добри и за диагностика, и хомеопати, но ще прозвучи тук като реклама. А аз пиша само от състрадание, защото знам колко е отвратително състоянието нарушено равновесие...
Продължавай! Лекарят си си сам ти. Другите са странични консултанти....



Тема Re: продължавай да търсиш [re: Aлтepнaтиви]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 23:59



прочетох внимателно писмото на човека с ник алтернатива и те моля дои някои координати на добри специалисти в тази област.нямам замаиване имам нарушено равновесие залитам само надясно и то силно. за да не прозвучи като реклама изпрати ми нещо повече моля ти се на адрес fanfanlaleto75@abv.bg. благодаря ти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.