Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 24.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема abe na men mi stavashe takaнови [re: kem.kem.]  
АвторL (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 16:16



i ne sym hodila na lekari de ama mislia che ot nervi i ot tiah vse edno digah kryvno i ot tam pochvash ed ami se vie sviat i kat eliminirah problema se opraih sega mnogo riadko mi se sluchva no ti garantiram ch eot nervi pri tova moje d ane osyznavash kakyv e problema...



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: RM]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 13:44



ти ме хвърли в чудо. аз им виках сложете контрастно вещество нямало смисъл. ами сега пък ако е туи. знаете колко трудно човек се добира до ямр. аиде сега наново. знам че не е задължително да го правя ама ако пък е туи. при положение че невролозите казват - да болен си ама такава болест няма сега ще трябва да и сложа маи име. кем кем какво стана изчерпа ли се не даваш съвети или и ти взе да бягаш ,пък може да си помислил че си измислям. жалко че не си измислям.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
АвторRM (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 14:41



Za da izkluchish problem s hipofizata si napravi samo izsledvane na hormonite, konsultirai se s endokrinolog za da ti kaje koi hormoni da si pusnesh.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Автор ninna76 (непознат )
Публикувано27.05.05 14:38



Изчетох всички мнения по темата и искам да споделя с вас.Аз съм на 29г. и от 10г. получавам пристъпи на силен световъртеж като казвам силен пояснявам никакво движение на главата дори на милиметър в продължение на 5-6 часа.Сигурно и на вас е ясно коклко е ужасно.Така и аз изминах пътя на всички възможни изследвания за които се споменава тук и нищо.На всичкото отгоре изпитвам вече ужас да оставам сама да излизам сама да спя без телефона до себе си.Не че някой успява да ми помогне но друго е да си съвсем сам.Нямам никакво доверие на лекарите.Колко пъти от бърза помощ са идвали и са си отивали без да знаят какво да направят.Никой не може да каже от какво се получава и как може човек да си помогне поне малко.Вече завиждам на хората които си имат диагноза знаят какво им е състоянието и какво да пшят от какво да се предпазват и т.н.А аз съм абсолютно безсилна и това ме побърква.Съсипаха се най-хубавите години то младостта ми.Единственото което разбрах е че НЕ ТРЯБВА ДА ТЪРСИМ ОРГАНИЧНА ПРИЧИНА-ТАКАВА НЯМА И ТОВА Е ЕДИНСТВЕНОТО ОБЩО ПРИ ВСИЧКИ ТАКИВА СЛУЧАИ.КОЛКОТО И ДА НЕ НИ СЕ ВЯРВА ВСИЧКО Е В ГЛАВИТЕ НИ,КОЕТО ГО ПРАВИ ОЩЕ ПО ТРУДНО И НЕЯСНО.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: ninna76]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 16:57



мисля че си права ,но лошото е че никои не може да помогне в случая. когато някои доктор ми каже че всичко е на подсъзнателно ниво аз му казвам- добре докторе съгласен съм и как съзнанието да победи подсъзнанието. ходих на психотерапевт дълго време. тои не успя да установи проблема които ме терзае ако приемем че става дума за някакъв подсъзнателен проблем. всеки човек си има някакви проблеми и естественно че е възможно някои от тях да доминира подсъзнателно. но човек има десетки проблеми и е трудно да се установи кои е проблемния. това е. помощ от никъде. ако някои знае как може човек да се добере да западни клиники по официалния ред моля да ме посъветва, защото аз не мисля на 29 години да приключвам с живота си, заради скапаните ни управници, които не заслужават да живеят в такава прекрасна страна. това е.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 19:27



ако някои знае как може човек да се добере да западни клиники по официалния ред моля да ме посъветва, защото
на запад си плащаш и имаш това за което си си платил
прекрасна система, не зависи от политиката! много я уважавам

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: световъртежнови [re: petpet]  
АвторDown (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 10:27



Много добре знам как се чувстваш! Аз съм така от четири години. Никой не ми вярва. Като кажа на джи пи-то, че искам по-сериозни изследвания ми казва, че съм много млада и т.н. /аз съм на 22г./ Писнало ми е да се чувствам зле. Ходих не невролог, казаха, че нищо ми няма. Само че от тая години започнах много често да боледувам и от сливици пих четири антибиотика и нищо. Сливиците ми още ме болят, а обиколих всички възможни УНГ и отоневролози и те незнаят какво да ме правят. Сега вече имам страхотен световъртеж, болки в ушите и гърлото, главата ме боли и не знам към кой да се обърна! Отчаяна съм от докторите - виждат, че имаш проблем, но всеки повдига рамене и ти казва "ами това е за сега ако имаш оплаквания ела пак", е да ама аз не съм преставала да имам оплаквания! Ужас



Тема Re: световъртежнови [re: Down]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 22:06



какво да ти кажа това е положението. ако измислиш нещо споделяи, може пък аз да ти помогна с нещо тъи като вече съм доста пообиколил. така че пиши



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесие [re: petpet]  
Автор Tabakov (непознат )
Публикувано29.05.05 01:22



Колега и аз съм така ,обърнах всички болници ,изпих един леген с лекарства,бях пълна паника че всеки момент ще припадна и ще умра,ходех постоянно с нитроглицерин в джоба,а бе с две думи сигурно ме разбираш......
И какво става попаднах на една книга"Уроците на Норбеков" ,казвам ти тоя човек е велик,някой ден паметник ще му направя.Изчезна всичко разбираш ли от упражнения и тренировка на подсъзнанието,гарантирам ти 45 дни и си ОК.
Пробвал си всичко пробвай и това и ще ме споменаваш.Между другото до магазина на 30м. от нас ходех с придружител от страх да не припадна,брато ключовата дума е СТРАХ ДА НЕ МИ СТАНЕ ЛОШО ,зададеш ли го един път в подсъзнанието си край,постоянно очакваш това,мога да ти говоря с дни ,лечимо е не се безпокой всичко е в мозъка и най вече в подсъзнанието.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесие [re: Tabakov]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 12:59



ок благодаря ти. аз също съм съгласен че е на подсъзнателно ниво което като му повториш няколко пъти напр. ами ако сего ми се завие свят и то ти се завива. почти съм съгласен само не знаея как да го пренастроя това подсъзнание. ще я търся тая книга дано пък успея да се препрограмирам. бях при психотерапевт които се мъчеше да направи точно това но явно нещо не се получи. все пак няма да се отказвам ще се опитам да намеря тая книга ако знаеш къде мога да я намеря напиши ми




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.