Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 27.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Автор дивaчka (осъзната)
Публикувано21.05.05 14:44



опитах се да ти покажа една от възможните посоки Тъй като не са открити органични иизменения, една от вероятните причини може да бъде дълбоко скривано недоволство и ако си честен към себеси, би могъл да го потърсиш. Това не би богло да е нещо от рода на "бих могъл да имам по-хубава кола" или "защо не съм по-висок" или...айде ся да не се отплесвам по размери. Изправянето пред предизвикателства и преодоляването им може да се окаже ключът към разрешаването на това досадно/за изпитващия го/ проявление. Бъди смел и здрав
П.П. К'во ще кажеш за едно бънджи?



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: дивaчka]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 20:01



голям мерак имам за бънджи ама в нашия град няма. не ме е страх от скока страх ме е да не стане нещо по зле във връзка със симптомите ми. иначе ще скокна без проблем



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
Авторcпoko (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 11:45



Кои хормони е добре да се изследват в такъв случай?



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: cпoko]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 16:08



хаиде де даите съвет кои хормони да се изследват



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
АвторRM (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 16:18



Ako vuprosyt e kum men , az imah vpredvid hormonite, koito se proizvejdat ot hipofizata, no te se izsledvat, ako se sumnqvash che neshto sus jlezata ne e nared.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: RM]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 20:04



понеже знам и за други хора с подобни на моите симптоми които са имали проблеми с хипофизната жлеза затова проявявам такъв интерес. изследване на хипофизната жлеза и на хормоните и какви изследвания се правят на кръв ли на урина ли или лумбална пункция. кои е наи точния метод за диагностицирането им



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: petpet]  
АвторRM (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:07



Kruvno izsledvane na hormonite na hipofizata plus qdreno magniten rezonans s kontrastno veshtestvo.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесиенови [re: RM]  
Авторcпoko (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:19



Само хормоните достатъчни ли са?



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесие [re: RM]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 11:38



ова контрастно вещество задължително ли е. аз като си правих ядрено магнитен резонанс в правителствена болница ми казаха, че доктора преценявал дали да се използва контрастно вещество. ако не се виждало нищо съмнително не се слагало контрастно вещество. така и не ми сложиха. не можах да разбера толкова ли е важно това или само ако се вижда нещо съмнително. може пък апарати им да е много модерен и да не е наложително контрастно вещество. казват че този апарат бил единствения такъв в българия. въобще не ми стана ясно ако на теб ти е ясно моля обясни ми.



Тема Re: световъртеж и нарушено равновесие [re: petpet]  
АвторRM (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 12:20



Доколкото знам , ако хормоните са в норма, то всичко е ок. с хипофизата. Контрстното вещество е задължително, защото хипофизата е малка и примерно , ако има микроаденом, както беше при мен, не може да се види без него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.