Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 19.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:миланови [re: mila]  
Автормия (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 18:56



Извинявай. Ако можеш да си представиш, че вече се страхувам да изляза от къщи, че непрекъснато нещо ме стяга , "мотае " ми се главата и губя равновесие - ще разбереш , защо реагирах малко остро. Съжалявам за това.

С най- добри чувства!



Тема Re: Za PR i cvetovartegaнови [re: мия]  
Авторedi (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 19:19



zdraveite , na vsi4ki strada6ti az nqma da opisvam prez kvo sam minala i ko sam praila i kak mi e idelo da kre6tq i reva ot bezsilie .... edin prosti4ak , no efikasen savet kam vsi4ki .
1. za horata s PR potarsete 4ovek koito se zanimava s metoda Silva ,dokolkoto znam vav sf ima edin izvesten Georgi sa kazva , neta ima info za nego ,postavq diagnoza mnogo to4na i lekyva po tel.Az taka sa izbavih ot straha ,koito e nai nepriqtnoto ne6to v sly4aq na PR.
2. za horata sas svetovartega i zamaqnosta , namerete knigata na Hose Silva " Ti le4itelqt" i mnogo seriozno se zahvanete s ypragneniqta i tehnikite , az sam minala po tozi pat i znam 4e do mesec praktika 6e zabraite za svetovartega i za 4yvstvoto 4e zemqta pod krakata vi sa dviji
Neznam do kakva stepen 6e vi pomogna sas saveta si ,no pone nqma da vi navredi sled kato v cql svqt e izvesten tozi metod /proverete v google /
Vidqh ,4e ima predlojeniq za Norbekov ,no spored men te sa dosta slojno izlojeni v knigata 4ela sam q i ne razbrah to4no kvo se prai i q zarqzah
Yspeh na vsi4ki ,koito imat volq i jelanie da probvat ...a na tezi koito gi marzi mnogo tarpenie ,6e im trqbva zada hodqt po lekari



Тема Re:миланови [re: мия]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано10.06.05 19:47



Това си е сериозно заболяване и посещението при психиатъра не бива да се отлага.......

За останалите "главозамаяни"............щом като останалите колеги не са могли да диагностицират неврологични или други патологични отклонения, въпреки това изпитвате страх, замаяност, учестен пулс, безспокойствие, напрежение, нарушения в съня, отпадналост, промени в обичайното ви кръвно налягане,
раздразнителност или апатия..............ми идете при психиатър де, той не яде хора. ........
Никак не ви се ще да вярвате, че психично заболяване може да се изразява в този си вид, ама е факт.........какви ли не болежки и оплаквания се дължат именно на това.............

Няма мир с две жени у дома, ейййййййй...

Тема Re: Za PR i cvetovartegaнови [re: edi]  
Авторбyби (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 10:14



Дай повече информация за този Георги. Къде да го намерим и какво точно прави?



Тема Re: Za PR i cvetovartegaнови [re: бyби]  
Авторpetpet (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 14:46



вижте сега явно не сме един двама с такъв проблем. Като писах отначало тази тема не очаквах че ще има толкова хора с такива проблеми. даите да си говорим сериозно
1 депресията или паническото разстроиство на 90 процента от нас е в следствие на състоянието ни , а не е предшественика
2. психотерапевта ще ни помогне да се отървем от страха че ще ни се случи нещо лошо, но няма да излекува нарушеното равновесие това ви го казвам от опит ходил съм на психотерапии.
така че кажете какво да направим и да събудим тези лекари че има и такава болест. Защото последно в александровска болница ми казаха- да болен си , но такава болест няма. така че ако някои има идея за амбициозни лекари нека сподели



Тема Re: Za PR i cvetovartegaнови [re: petpet]  
Авторedi (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 16:02



Choveka se kazva Stefan Georgiev i e ot sf , eto i li4niq my sait kadeto 6te namerite informaciq za nego .
http://telepathy.8k.com/index_bg.htm



Тема Re: Za PR i cvetovartegaнови [re: edi]  
Авторmaliii (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 16:43



Abe ti normalen li si be chovek?...Kakvi magii kakvi 5 stotinki. Te sa dosta poveche de, ebati 200 usd. Mai si za drug club!



Тема Re: Za PR i cvetovartegaнови [re: maliii]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано11.06.05 18:23



Моля, шарлатанските адреси и всичко свързано със заплащане и спекулация с оплакванията на болни да се изнесе в алтернативна.............

Няма мир с две жени у дома, ейййййййй...

Тема za nedovolnite [re: kem.kem.]  
Авторedi (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 19:23



dokolkoto razbrah na 4oveka ne sa yspeli da my pomognat lekarite s tradicionata medicina/ kakto i na men/ .Za tova predlojih da probva s metoda Silva , koito se prilaga po4ti v cql svqt , drygoto koeto e 4oveka ne e 6arlatanin i vzema 10 lv . zada vi postavi to4na diagnoza koqto pra6ta na zapis .Nikoi po nikav na4in ne vi zadaljava da se lekyvate pri nego, edno momi4e poiska informaciq za vaprosniq 4ovek i az i predostavih .Ako se samnqvate v tozi metod prosto potarsete v neta .



Тема Re: пептет [re: edi]  
Автординo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 12:17



Ти имал ли си паническо разстройство и ако да- преодолял ли си го? То може да дава такива симптоми, а всъщност органически нищо ти няма




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.