Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 26.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: в крайна сметка за 26 дни- 11 кг.нови [re: rodopis]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 18:07



значи, зеленчуци ами..колкото за една хубава, голяма салата надвечер, защото през денят изобщо не ми е до храна, ангажирана съм доста.Понякога, ако има време наобяд изяждам още една салата в заведение, но без царевици и разни други глезотити.Като цяло да кажем- една краставица или две, един домат, зеле на корем и един настърган морков.



Тема Re: в крайна сметка за 26 дни- 11 кг.нови [re: Дивaнa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 18:08



Благодаря за позитивното настроение спрямо мен:)Но тази седмица, тоест днес и утре смятам да бъда само на плодове и чай, така го чувствам...имам нужда от череши и ягоди, както и от повече течности.Без другото вече ми омръзна месото, което и без друго не обичам.А от понеделник правя втората серия от 26 дни НВД и пак ще пиша как съм, какво чувствам и какви сарезултати.Късмет!



Тема Re: Шампионнови [re: Doris]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 18:10



Благодаря за съветите и онова "тук и "тук", а сега иначе гледам повечко да ходя пеша...знаеш ли, добре ми е и наистина вярвам, че ще се върна на моите 64 килограма от преди три години, наистина!



Тема Re: в крайна сметка за 26 дни- 11 кг.нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор rodopis (изгубена)
Публикувано04.06.05 20:06



Много благодаря и ще стискам палци за следващите 26 дни!Вярвам,че ще успееш!



Тема Въпрос за месата,които съдържат соя?нови [re: тopтичka]  
АвторEnika (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 08:38



Здравейте и от мен.Искам да споделя с вас моя опит с БВД.Изкарах всички 26 дни,ядох всякакъв вид месо + зелени салати,домати и краставици.Резултати нямах никакви и започнах да си мисля ,че неправя нещо както трябва!След диетата разбрах от една колежка ,че не е трябвало да ям кебабчета(а аз редовно изяждах по едно м/у храненията,абсолютно всеки ден).
Кажете ми моля как да разбера в кои меса има соя и в кои няма.В/у етикетите как е записана соята,като някакъв вид протеин или ..?Страх ме е да ям месо различно от суровото,защото знам че е чисто и аз си го обработвам както искам.Освен това пушените филета разрешени ли са,как да разбера дали в тях има соя?За наденицата имам същия въпрос?



Тема Re: Въпрос за месата,които съдържат соя?нови [re: Enika]  
Авторбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 09:27



Значи повечето колбаси, които са приготвени от тип мляно месо, като кренвирши, биренки, наденици и други, сежа не се сещам точно, но поп равило по-евтинките, имат добавки на соя.Аз лично никои етикети не съм гледала, но ще ти кажа защо, защото през изминалите 26 дни, се храних предимно с пържоли от бяло пилешко месо, а в заведение от бут, за да се поглезя.Също опитах пастърма, филе "Елена" и няколко пъти луканков салам.Сега дали в луканковият салам е имало соя..не знам, едва ли, но в кебепчетата слагат и глутамат, подобрител, а някои слагат и хляб, особено в заведенията, за да стане по-голямо количеството на каймата.
Обаче се чудя, за 26 дни, дори и по едно кебапче да си изяждала на ден съгрешавайки...то все я 2, а 3 кг. трябваше дас и свалила.Не знам....Лично аз през денят, честно ти казвам, не съм се хранила, освен чай без мед и захар, разбира се, а надвечер изяждам по една голяма салата най-многос един домат, не повече и някоя вечер ям маслини, а друга пилешка пържолка.Дали съм била гладна, разбира се, в началото особено, но истината е че няма диета, която да е ефективна и ти дас и толкова задоволена хранително, че да не изпитваш глад.Самото леко гъделичкане в корема, проявяващо се като глад за сладко или нещо различно, ти казва, че вече слабееш.Щом си гладна, значи нещо се случва там вътре:)Така че, аз бях стриктна и за тези 26 дни свалих 11 килограма.В началото много бързо повечето и към краят зациклих, но сега ми дойде и с товя донякъде си обяснявам, че се е получило задържане.Вчера почивах и изядох килограм, че и повечко май- черешки, исках ги.Те ми липсваха най- много през тези 26 дни.От днес пак съм на салата и месо, а и да не забравя да ви кажа..през през предните 26 дни забравих, че могат дас е ядат яйца и не съм изяла ни едно, но сега през два-три дни ще изяждам по едно сварено яйце, замествайки месото за денят.Това е, успех:)



Тема Re: Въпрос за месата,които съдържат соя?нови [re: бнaдeждeнa]  
АвторEnika (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 13:09



Благодаря ти за разяснението.А то кебабчетата не бяха само м/у храненията,понякога ми бяха осножно ядене,но м/у яденията задулйително ядях от тях,понеже наистина мноого огладнявах.Целта ми е да сваля най-много 5кг ,т.е кг които трябва да сваля са малко и може би затова не съм свалила(премерих се само два пъти-в началото и в края на диетата,понеже нямах възможност да го правя всеки ден и все си бях 55кг)Иначе съм висока 1,74см а желаните от мен кг са най-много 50 да стана.Също така ядях и пушени филета в салатата,луканки,но и аз като теб най-много наблягах на бяло пилешко филе(на скара)Купувах си по 10опаковки,но ги ядях по две на едно ядене+салата.Може би съм била прекалила и с количеството.



Тема Re: в крайна сметка за 26 дни- 11 кг.нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторKaми (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 16:11



Аз аз си имам само 1 въпрос... Когато започвате диетата задължително ли правите 2-та разтоварващи дни преди това.. В които се пие само чай с лимон? И проблем ли е ако диетата не се почне по време на пълнолуние или новолуние? Благодаря предварително!



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: бнaдeждeнa]  
Авторtwety (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 12:57



Тази диета я правих за трети път.Миналата година по същото време я правих за 1път.После напълнях отново,0ктомври пак я направих,но зимата пак напълнях.Сега преди да я започна тежах 65.500кг 170см.На 26 ден тейах 58.600кг.Много исках да стигна до 57кг,но не стана.Всеки ден пиех витамини.И ядях много домати,краставица,марули,лук,пилешки гърди,риба,зеле(готвено),пиех бяло вино,кафе(с подсладител),малко яйца(предишните 2 пъти ядях много,но сега ми бяха гадни).Това е в общи линии.Но сега много ме е страх да не напълнея и незнам как да се храня.Мислех за разделно,но толкова негативни мнения прочетох,че съвсем се обърках.До преди 2год.проблем с теглото съм нямала(е с малки изключения)но откакто съм тука в Англия е някакъв ужас.А и мисля че аз напалнявам при стрес т.е.на нервна почва.Този път трябва да се постарая да не напълнявам!!!



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: twety]  
Автор Margi (хахо)
Публикувано21.07.05 14:16



Моят съвет(както обикновено)-НВД!
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.