Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 26.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: /безвъглехидратна диетанови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторkukububu (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 10:33



по време на безвъглехидратната диета позволено ли е червено вино в малки дози?



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: бнaдeждeнa]  
Авторsalena (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 23:28



Хей, приятели и аз започвам! Пожелавам си успех и дано след 26 дни се похваля с резултатите!



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: salena]  
Авторfukibuki (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 12:08



Ами я да се произнесе някой и по моя въпрос. Аз правих диетата около 5 дни, но започнаха ужасно да ми кървят венците и да ме болят зъбките и веднага я спрях. Защо ли се е получило така при мен?



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: fukibuki]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 08:46



нямам идея как за пет дни ти се е случило това, което на моряците в едни по-стари времена в океаните се е случвало поне след 30 дни само на осолено месо, без липса на зеленчуци и плодове...знам ли...но като цло щом се чувстваш зле, веднага спри и се посъветвай със специалист.Това, което научих в тези години е че тялото адски добрени показва какво му причиняваме и ако ние е вслушваме в сигналите му и се опитваче поне правилно да ги разчетем то ще ни служи много по-дълго време:)
За тази диета, която даже като гледам кога съм я правила, направо съм позабравила, помня главното- че не се почувствах добре с нея, защото явно имам проблем със серотониновото ниво в мозъка, а липсата на въглехидрати съсипва такива същества като мен.Затова пак ще кажа, че всеки организъм сам си показва кое е добре за него и кое не толкова.Например, на мен по-добре ми се отрази режимът на д-р Емилова, явно заради забавната плодова захар, която държи в кондиция мозък мой, доколкото е доказано неговото наличие:)
Затова, съвет не давам, това е извън границите дори на моето самочувствие на препатил човек с килограми, а ще те помоля да не пренебрегваш сигналите на тялото- то никога не греши.

Късмет и бъдете високи...нее, високи трябва да са мъжете, ние трябва да сме нежни и изпълнени с надежда, вярвате ли ми





Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор lili1963 (непознат )
Публикувано15.03.08 18:37



от 5 дена спазвам диетата но ми се струва че не отслабвам.Защо?ям месо яйца и зеленчуци, ролца от раци,пастърма.някой може лид ами каже защо?



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: lili1963]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 00:14



рулцата от раци само по име са така, иначе са смлени боклуци, стабилизатори и подобни- пастърмата е толкова пълна със сол пак разни оцветители и какво ли още не, та чак се чудя как ти харесват.
Яж чисто месо- телешко, пилешко и не колбаси, колбасите са мор- сол, соя, мас и подправки, които да прикрият миризмата на леш.

Не прекалявай все пак с порциите- то и картофите са зеленчук, но са въглехидрат, същото е и с доматите, които са сладък плод, така че бъди внимателна.

Мисля, че Феникс някъде е описала диетата много добре и ще ти помогна да прецениш къде бъркаш.

Късмет:)



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторAнчитa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 00:21



Здравейте


Аз съм на тази диета вече 5 ден и до сега съм свалила 3кг. Реших да съчетая диетата и с малко спорт и се получава наистина добра комбинация. Имам следния въпрос: Може ли да се добавя изцеден лимонов сок към салатите и също така дали могат да се добавят маслини?
много ще съм ви благодарна ако ми отговорите на въпроса,защото вече хапнах около 6 маслинки и не знам дали трябва да започна диетата от начало.



Тема няма проблем, считамнови [re: Aнчитa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 20:10



...знаеш ли, крайните режими са измислени за хора с лабилна психика на волята, хора като мен, които им е нужно казармено стиковане на времето, за да устоят.
Дай ми режим, който по часове ми казва какво да не ям и ще го спазя, но кажи ми - "хапни си с мярка" и стой, та гледай.
Мисълта ми бе, не се вманячвай





Тема Re: равносметка за 8 месеца без диетинови [re: xxxx]  
Авторxxxx (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 20:08



Минус 25 кг. Нито веднъж качване. За 6 месеца свалени 20. За ддва месеца "литнаха" още 3 или 3,5. Мързи ме да се меря.
Всеки ден поне 10 км пеша. Понякога фитнес. Хранене - когато ми се прияде. По малко. Каквото ми се яде. Всичко, без изключения - дори да е парче торта. Обикновено мед вместо захар. Всеки ден халба фреш от грейпфрут или др. под. - след разходка на гладно. Никакви безалкохолни. Морска сол вместо другата. Зехтин или ленено масло вместо олио. Готвено 1-2 пъти седмично. Никога много храна наведнъж. Нито ден без поне час интензивно движение.
Това е. Повече нямам какво да кажа по въпроса - довиждане.
Успех на всички.





Тема Re: равносметка за 8 месеца без диетинови [re: xxxx]  
Авторxxxx (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 20:37



Корекция - за 6 месеца 22 кг.
Ръст 167
Тегла: 59 кг
Никакви бледнини, призлявания, стрии и т.п. глупости.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.