Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 20.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: още един въпрос за разрешен/забранен зеленчук [re: koмeтa]  
АвторNEW (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 10:50



А маслините /говорим за БВД/?



Тема Re: още един въпрос за разрешен/забранен зеленчук [re: NEW]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано28.05.05 11:05



Такова нещо , като безвъглехидратна диета не съществува , защото във всички храни без месото има въглехидрати - даже в зеленчуците!Има нисковъглехидратна диета - там са разрешени до 20 % от менюто ти да са въглехидрати - завишава се процента на протеините и мазнините.
Така , че може да ядеш и маслини и гъби , ако не излизаш от рамките на 20 % въглехидрати.
Например , ако на ден хапваш 1200 калориии - 20 % от тези калории са 240 калории - тоест не трябва да ядеш повече от 60 грама въглехидрати на ден.




Тема Re: още един въпрос за разрешен/забранен зеленчук [re: fenixx]  
Авторkoмeтa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 13:04



еее супер като не мога да си гризкам моркови / кото обожавам/ поне ще си хапвам печени гъби



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг. [re: бнaдeждeнa]  
Авторkoмeтa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 19:10



а всеки ден ли трябва да се пият да речем мултивитамините?



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг. [re: koмeтa]  
Автор rodopis (изгубена)
Публикувано28.05.05 19:16



А,дали целулитът ще изчезне?Струва ми се логично,когато не се яде сладко!Аз да питам и за въпросното пиле на грил,отвънка-дали преди да го въртят на шиша не му слагат някакъв подсладен сос? Вече толкова внимавам,че чак и от пастата за зъби се пазя!.Аз съм доволна,само дето имам шум в ушите,но явно свалям по-бавно,защото от вторник да днес,съвсем леко съм мръднала кантара-500гр. Ма не се отчайвам,защото съм пред цикъл,дано да е от това



Тема Re: още един въпрос за разрешен/забранен зеленчук [re: fenixx]  
АвторCapa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 19:27



А подслаители като захарин например може ли? Някъде из форума прочетох, че може, но мен ме съмнява да не съдържат въглехирати...Някой да има идея?



Тема Re: още един въпрос за разрешен/забранен зеленчук [re: Capa]  
Авторflabster (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 19:32



няма въглехидрати в подсладителите

Това не зна4и 4е не са вредни .Особено аспартама



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг. [re: rodopis]  
АвторAmanda (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 02:29



A можете ли да ми кажете ако не се приемат почти никакви въглехидрати да речем се хайде само месо или риба (продукти без въглехидрати) вредно ли е и ще се отслабва ли по бързо?По колко домата на ден могат да се ядат защото в доматите май има доста въглехидрати.Защо по горе пише че не може да се яде кашкавал като в него няма никакви въглехидрати,маслото и сиренето също?Моля ви кажете ми НВД и диетата на Аткинс не са ли едно и също и ако не къде е разликата?опитвам се да намеря нещо но навсякъде е написано различно.Благодаря предварително.


Редактирано от fenixx на 29.05.05 07:55.



Тема значи вече съм 21-и ден и станаха общо 10 кг [re: Amanda]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 10:25



..от няколко дни не съм помръднала, заковах се на 95 и не мърдам..но да ви кажа възможни са два причини, едната е че ми предстои цикъл и около цикъл винаги се позадържа вода и оттам килограм, два..или защото прекалих последните три дни с доматите, просто друго не ми се яде и това е.Интересно е че в началото килограмите изчезваха като с вълшебна пръчица, а сега зациклих.Трябва да влезна в цикъл края на месеца, ще видим до тогава, а и после.Така или иначе, момичета на трети юни ще станат точно 26 дни от тази диета, тоест нали тя се прави два пъти по 26 дни и ще ви кажа реално колко килограма съм свалила, въпреки че там където четох тази диета казват, че се сваляло от 15 до 18 килограма, аз свалих до тук 10 и ме съмнява до трети юни да мръдна кой знае колко.Въпреки всичко се надявам много да продължат нещата, защото ми предстоя да сваля още 30 килограма.Аз преди бях 64, а в момента съм 95...просто ужас..а бях 104, е да..поне съм висока и работата е малко позамазана.Вчера една приятелка не повярва, че в момента съм 95, тя си мислила, че съм напълняла да, но около 80 килограма не повече.Така, че скоро пак ще пиша и поне реално мога да ви кажа какво се случва с тази диета, защото писания много, но като опре до реални резултати..виждате какво се получава.Весел ден на всички и извинете, че пиша тъй рядко, но вече вечер ми се спи и рядко влизам в нета, а през денят почти не намирам време.Късмет и успех на всичкщи и съм готова да отговоря на всички въпроси, да помогна с каквото мога



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг. [re: Amanda]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано29.05.05 10:47



Аткинс е вид НВД. При нея има няколко фази, като през първата не трябва да приемаш повече от 20 гр. въглехидрати. Тя продължава около 3 седмици. После бавно се увеличават въглехидратите.
А при НВД е достатъчно да спазваш пропорцията 10-30-60 или 20-30-50 В-Б-М. По този начин в зависимост от калорийния прием може да приемаш повече въглехидрати на ден и не ис толкова отпаднал колкото през първата фаза на Аткинс.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.