Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 26.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: lillygeorgieva]  
Автор 3лaBeщицa (член)
Публикувано04.08.07 00:52



Подобра рецепта за тиквички:

Режат се на две и се поиздълбават. Пълнят се с разбъркани яйца с извара и се пекат. Лично аз слагам на тавичката фолио, за да не загаря. Ето още рецепти по Дюки.
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.0

Ванко - 13.09.1990
Васко - 01.10.1995
Преслава - 07.09-2005


Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: lillygeorgieva]  
АвторCoня (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 12:13



Аз не съм на НДВ а на тази безвъглехидратна диета(понее така е позната)която се спазва 26 дни, за нея питам дали могат да се ядат тиквички и патладжани



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: бнaдeждeнa]  
Авторpetiof4eto (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 18:08



MOje li da pitam dali moje da se qdat kolbasi i ako moje kakvi i gore-dolu kolko kilograma se svalqt i za kolko vreme s taq dieta.Blagodarq predvaritelno.



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: вишничka]  
Автормeceмбpия (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 16:05



Разбирам те отлично. Същото се случва и с мен. На 28-ми голямата ми дъщеря имаше рожден ден, хапнах си порядъчно от всичко без грам угризения на съвеста, но когато на следващия ден разглеждах снимките от празника...тръпки ме побиха. Висока съм 156 см а съм 77 кг. До сега се успокоявах че скоро съм родила(преди 7 месеца), но времето си минава а аз не съм мръднала. От 2 дни съм на НВД и съм свалила 1.600 кг, аз обаче ям повече пържени зеленчуци. Сутрин закусвам кафе, с един подсладител, който ми донесоха от Испания; обядвам патладжани, пиперки или тиквички или яйця, но все пържени; вечерям месо пилешко варено или печено със салата от домати и краставици. Искам да попитам Феникс правилно ли прилагам диетата?



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9 кг.нови [re: petiof4eto]  
Автормeceмбpия (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 16:08



На 28-ми голямата ми дъщеря имаше рожден ден, хапнах си порядъчно от всичко без грам угризения на съвеста, но когато на следващия ден разглеждах снимките от празника...тръпки ме побиха. Висока съм 156 см а съм 77 кг. До сега се успокоявах че скоро съм родила(преди 7 месеца), но времето си минава а аз не съм мръднала. От 2 дни съм на НВД и съм свалила 1.600 кг, аз обаче ям повече пържени зеленчуци. Сутрин закусвам кафе, с един подсладител, който ми донесоха от Испания; обядвам патладжани, пиперки или тиквички или яйця, но все пържени; вечерям месо пилешко варено или печено със салата от домати и краставици. Искам да попитам Феникс правилно ли прилагам диетата?



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: бнaдeждeнa]  
Авторxxxxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 18:11



Бези никакви диети - нито секунда глад свалих 14 кг за 3 месеца. Е, вярно - всеки ден спорт:)))) И икаква бяла захар (вместо захар мед), морска сол вместо другата, никакви тестени изкушения (само пълнозърнест хляб - макс. 2-3 филийки на ден, с цели зълна в хляба, не е евтин, но си заслужава), нито грам безалкохолни глупости, много течности (вода, прясно изцеден сок).
Над петдесетака съм - и нека не говорим за проблеми с обмяната:)
от 83 на 67. Бавно и сигурно. В нито един момент не е имало качване на тегло - само задържане и бавно надолу.
Никакви забрани за храни. Ако има система - тя е интуицията. Каквото искам - това ям, но по мъничко. И в 3 часа през нощта да ми се прияде - ям.
По малко.
Освен това - работа над тялото, спорт, превръщане на мазнините в мускул, отърваване от начален целулит.
Това са екстрите на волята и търпението.


Начинът на хранене и начинът на живот и мислене са истината.
Не вярвам в кампанийните отслабвания.
Толкова от мен.



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: xxxxxx]  
Авторxxxxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 18:19



Извинявам се за грешките, бързане, пусто - и да се въползвам от случая да допълня: този начин на отслабване не занимава нито миг съзнанието, не е хабене на енергия в терания за грамове, в този начин на живот няма пресмятания, няма обсебване на съзнанието с въпроса: какво и колко ще ям, това може или не може.
Всичко е просто, лесно - и става от само себе си.
Успех на всички!





Тема без диета свалих за 4 месеца 17 кг [re: xxxxxx]  
Авторxxxxxx (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 19:42



За протокола - продължавам в гореописания дух, клограмите са с два по-малко:)



Тема равносметка за 4 месеца без диетинови [re: xxxxxx]  
Авторxxxxxx (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:42



Стартова позиция – 83 кг, ръст 167 см, целулит, отвратителни телеса, липса на коремни мускули и т. н. (години – 53)
След 4 месеца – 65 кг (тегло, поддържано над 20 години), ръст 167 см :)), прилично възстановена мускулатура (години 53 :))

Рецепта: никаква бяла захар, вместо захар – мед, фурми, диня, грозде и т. н., никакви изделия от бяло брашно (хляб черен – зърнена мозайка), изворна или минерална вода вода
Ям всичко, по естествен път се храня по малко и преминах на прости неща като сирене, зеленчуци, плодове и всичко, което си поискам, но се храня с огромно удоволствие, без пресмятания, угризения и т. н. Равнмерно отслабване, като гледам, 4,5 кг на месец - без резки движения на теглото.

Един от резултатите е регулиране на стомаха, никакви проблеми - а от детско-юношеска възраст това ми е тровило животеца.

Посещения на фитнес зала минимум 5 пъти в седмицата, задължително 9-10 км (20 минети) велоергометър, прилично темпо, на 4-5 скорост, собствена система от упражнения, основно тежести (резултатът издължаване и стягане на мускулите, никакви мощни бицепси, трицепси и т.н. мъжки форми), упражнения за коремна преса, изпиване малки количества вода или понякога коктейл протеини

+ оптимално добро настроение, намиране на всякакви поводи за движение (например, не се купуват 2 кутии цигари, а се ходи за всяка поотделно, за да се остави компютъра (работното място) макар за малко

Това е.

Според мен всички налагани изкуствени ограничения и т. н. измислени начини за вкарване на тялото в ред са нещо кат бумеранг - затова за себе си смятам, че вярното решение за оптимално добра физическа кондиция е намерено.

Успех на всички в търсенията!



Тема Re: равносметка за 4 месеца без диети [re: xxxxxx]  
Авторxxxxx (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 13:43



моля минети да се чете като минати:))))))))))))))))))))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.