Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 25.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: нещата вървят отлично, казвам ви:)нови [re: Ивeлинa]  
Автор oбнaдeждeнa ( олекотена даже)
Публикувано30.07.05 11:00



Не зная зая твоята братовчедка, съжалявам много, но аз никоган е съм била привърженичка на крайните мерки, а това с пълното гладуване е такова.За моята диета и на още куп жени от този клуб, мога само да кажа, че работи, не те изтощава и не представлява опасност за здравето ти.Аз дори малко съм изпаднала в крайност, май повечко съм на БВД, отколкото на НВД, но онова, което мога да ти кажа, че е ако спреш по средата и хапнеш нещо неразрешено- просто започваш отново да броиш от първи ден до двадесет и шести, защото спираш топенето на мазнините.Затова е толкова важно да има последователност.От друга страна, акос и потсигнала желаното тегло, то спираш и внимаваш много с поетите калории, защото все пак едно нахвърляне на храната ще бъде шок за организма и той бърз, бърз ще усвои калориите е ще ги трупне в запас и резерва за онези дни, в които пак решиш да го подложиш на диета.Това означава върнати килограми.Просто бъди внимателна и промени начина си на хранене.Аз например съм крайна, когато ми кажат, добре де опитай едно мъничко парченце от тортата, аз отвръщам, че по-добре е изобщо да не я опитвам, защото ако го сторя, ще я изям цялата.А това е крайно и твърде лошо като начин на възприемане на храната.Предпочитам всичко или нищо.Целта ми на това отслабване, поредно, е да проумея, че да си дебел е кофти за теб и околните, че да извървиш пътят на отслабването е кошмар, който продължава много по-дълго от напълняването.Така, че променяйки отношението си към храната, променяш и начина си на живот.Успех



Тема Re: винаги чета феникс с усмивканови [re: kapитo-paзrлeждaщ]  
Автор oбнaдeждeнa ( олекотена даже)
Публикувано02.08.05 01:08



Ихаааа....сред редиците ни има позитивно настроен мъж, макар и анонимен!Хубаво е че има хора, които ни приемат и така..всъщност, май болката не е в това как те приемат другите, а как приемаш сам себе си, защото може те да са добронамерени, но ти просто дежурно да очакваш неодобрение и пренебрежение...помните ли онези бездомни кучета, как прилепват ушици назад и започват да махат с опашката и целите приклякват и просто примират, несигурни дали ще ги погалиш или ще ги ритнеш?Ей така ме карат да се чувствам някои хора, защото повече очаквам да ме ритнат.Понякога се опитвам да си спомня, когато бях слаба, дали съм била зла и да ви кажа..май не бях, обожавам бездомните животни..но стига тъжни работи, да спим



Тема Re: шило в гащи стои ли?!нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор oбнaдeждeнa ( олекотена даже)
Публикувано02.08.05 12:58



Не мога да не ви се похваля, сега се връщам от шивачката.Толкова дрехи свих, че накрая ми взе 30 лева, все едно, че ушихме една новаИ като ми взимаше новите мерки, само цъкаше с език одобрително....хубаво е, нов силует, ново чувство, наистина обнадежденост, че постигайки поне мир с тялото си, така ще помириш и душата си!Щастливо ми е, слабостта поотмина, явно плодовете, които консумирам сега ми дадоха така нужната глюкоза.И умът ми се избистри, да знаете от мен..това с БВД, не повече от два пъти по 26 дни и после ум и разум, защото може да стане лошо.Определено съм правила БВД, вместо НВД и сутринта ходих да си изследвам кръвната захар, желязо и хемоглобин, всичко е в норми, слава Богу!Въпросът е сега с каква диета да продължа, така че да продължа да свалям килограми, но да не съм супер лишена, защото и косата ми създава проблеми, май вече споменах нейде.Ако Феникс се сеща за някаква препоръка, все пак тя е доста напред и в опит и в постижение, ще бъда радостна да я послушам



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: бнaдeждeнa]  
Автор pebbles (непознат )
Публикувано09.06.07 00:39



iskam da vi pitam dali ako v bezvaglehidratnata dieta ima problem ako sam pila kafeto s kafqva zahar ili s zaharin za zaharina mislq 4e nqma problem no mn se 4uda za kafqvata zahar



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: milena69]  
Авторвишничka (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 00:07



Край! Реших и аз да започна НВД!
Вече не се търпи!!! Днес след поредния ден прекаран в поглъщане, на какво ли не и след, като си видях снимка направена онзи ден, си казах, че няма друг начин!
За период от 2 години свалих 40кг, после една година ги задържах, но в последната половин година се отпуснах и тръгнах нагоре


Започвам усилията наново, докато щетите не са толкова големи, а имам и още прилично количество за сваляне...
Надявам се да намеря подкрепа при вас...защото, като се видях наистина се уплаших...





Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: бнaдeждeнa]  
Авторozy (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 00:20



МИНИ САМО НА ПЛОДОВЕ!!!!



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: ozy]  
Автор geischa (непознат )
Публикувано10.06.07 00:59



Az sam ot vchera na nesto kato NVD zakuska-kafe objd meso sas salata i vecherj pak meso sas salata i samo voda.mislish li che gresha nesto ili.....Zapochnax vchera dietata i bjx 87.kg a tazi sutrin bjx 85.700 znaj che tova e samo voda no pak e nesto.Ima li i drugi koito j pravjt i kak e pri tjx.Daite da si davame kuraj.





Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: geischa]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано10.06.07 11:24



Не е нещо като НВД, това което правиш, ами си е супер НВД - то на отва се базира месо и зеленчуци. Хубаво е и да закусваш, а не само кафица.


Make money, not war!


Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: drishko]  
Автор geischa (непознат )
Публикувано10.06.07 12:07



Ami kato ne moga da zakusvam.Za men zakuskata se sastoi ot xlebcheta makaronki nesto toplo eventualno ako zakusvam no ne moga po dobre za men e kafenzeto.A nali vsichko ostanalo e pravilno za NVD?



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: geischa]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано11.06.07 09:48



Абсолютно, то и кафето не е против НВД-то, ами що не закусваш овесени адки, те моат се манджат топли, не се притеснявай - супер са за перисталтиката, и откъм хр. стойности, за сутрешно зареждане с енергия.


Make money, not war!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.