Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 11.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: lili1963]  
Авторми (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 14:29



имам една позната - тя напълня от нисковъглехидратна диета.ходи на консултация при една мн.добра лекарка и нещата се оправиха, т.е. отслабна, след като разбра кои точно храни да избягва да консумира.ако искаш - пиши на имейла - mariane66@mail.bg-ще попитам моята позната и ще ти отговоря.Ми



Тема Re: с безвъглехидратната диета свалих за 15 дни,9нови [re: бнaдeждeнa]  
Авторtsvetentse (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 16:44



Здравейте мили дами..
За 1ви път бях на БВД през 2006 г по това време и смея да кажа , че до тази зима не си върнах изгубените кг-ми! Зимата обаче , покрай тези празници и събирания със отрупаните маси бях качила може би около 6кг. Та това ме стресира, тъй като аз по принцип следя какво ям, не прекалявам със сладкишите и шоколадите, а хляб дори не консумирам

Тези кг реших да премахна отново с любимата ми БВД Започнах преди 2 седм. и до момента съм смъкнала само 3 кг .. В началото и аз си мислех че кебапчетата са позволени ,но слава богу на 3тия ден една позната ми каза 4е в тях се съдържа соев протеин ! Така де 4удех се нормално ли е да съм отслабнала само 3кг ?! От една страна ми се вижда нормално тъй като са минали само две седм., но от друга - първия път когато правих тази диета свалих повече. И бихте ли ми казали маслините и гъбите позволени ли са, защото аз за морковите бях сигурна че са, но някуде тук прочеох че не са Благодаря ви и успешен завършек на диетата , за тези които в момента са на нея



Тема Връзка към новата теманови [re: tsvetentse]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано01.04.08 12:27



Момичета, темата е много голяма, продължението следва тук:



Редактирано от Dorchester на 01.04.08 15:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.