Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 02.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано26.06.08 17:02



На фона на футболните емоции...
Черпня за бебоци









Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано26.06.08 17:07



Да се похваля, че днес имахме "голям успех" в гърнето. След месец опити най- накрая успяхме



Другото ново е, че бубулана лази много бързо вече. До сега само се присуркваше по пода и пак беше бърза. Сега е просто като фурия. Интересно ми е как се чувстват съседите от долу- малката е меко казано като танк!



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано26.06.08 18:18



първо да ви почерпя за здравето на моята 10месечна бухтичка



никол, браво на Емката за сериозния напредък и с гърнето и с лазенето

скарлет, и ние сме на "па§и се" аз пиех противозачатъчни, но ги спрях защото започнах много да забравям да ги пия и то си загуби смисъла...
а пък за кърменето - да, още кърмя, и аз знам, че при кърмене цикъла не е от най-редовните, ама пък моя е изобщо отсъстващ



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: incendio]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано26.06.08 21:04



Да ти е живо и здраво бухтенцето!


Нормално е и да отсъства...Има майки, на които им идва за първи път чак след като спрат да кърмят... Не се притеснявай...Ако пък чак толкова ти е притеснено иди на лекар
Никол, браво и на твойта буба И ние сме много бързи и вече се побърквам с него. Да не говорим, че от скоро не иска да седи в количката като го возя, иска да слиза, да го държа да ръчички и да ходи Ужас е просто, не дай си боже да спра за секунда да бутам и настава възстание.
От предишната тема за пазенето Ми и ние така с прекъсване, ама то това не си е пазене да ти кажа. И при нас вече 6 години няма грешка, но все пак не си е работа...Малко да ми закъснее и се шашкам.



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: incendio]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано26.06.08 21:41



Малееее... ДЕСЕТ МЕСЕЦА!!! Звучи ми като години

...

Да ти е живо и здраво малкото унищожителче, да те слушка, да те радва и да е все така чаровна



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано26.06.08 21:49



Ами вече май все по- малко ще искат да седят в количките... И все по самостоятелни, или поне ще имат желание да са по- самостоятелни...



Относно пазенето... аз мисля, че този метод колкото и несигурен да е е един от най- сигурните... Пък и е безвреден и безплатен



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: incendio]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано26.06.08 22:56



ЧЕСТИТА 10-ТА МЕСЕЧИНКА НА БУХТИ!
Да бъде много здрава, много усмихнала и много сладка "бухти" и занапред!


Daniel-02.03.2007

Редактирано от mishellinna на 26.06.08 22:56.



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано27.06.08 00:12



Ето ме и мен, полужива, но все пак на линия.

Честито на десетмесечната Бухти...

Докато се завъртим и рожденни дни ще правим... ех, а миналата година пухтяхме от жегите с коремчета...

Още един ден - понеделник и пак съм в къщи... Плановете ми за това лято за пореден път претърпяха пълен провал... Свеки си тръгва на пети, а не на двайсти юли - морето на каката няма да се състои по този повод. Тя поне е добре - от всички диагнози остана най-леката - заден ринит, още е при нашите - ще остане там до следващия петък. После ще видим.
Саше е добре, но много го тормозят жегите и липсата на зъби. Иначе хапва, мрънка, когато е буден, спи добре. Не пълзи - на заден успява, но напред ... далече сме още. Изправя се, ако му подам ръце, сам не се усеща, ама и аз не се натискам да се учи.
За работата не ми се пише - динамика, хора... добре е да съм отново в тази среда, но пък не се чувствам още готова, затова и ще си постоя поне четири месеца още в къщи.
За пазенето - хапчета не ми понасят - тотална загуба на либидо от моя страна - за какво да ги пия, като не ми иде на ум за секс даже... исках спирала, но при моят обилен цикъл след раждането и анемията, категорично отпадна и този вариант и то не останаха варианти.
А иначе след първото раждане макар и не дълго кърмеща - само три месеца - имах много нередовен цикъл за около година. Сега обратно, дойде ми на четвъртия месец след като родих, и въпреки че още кърмя, си е точен като часовник...



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: *margo*]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано27.06.08 00:41



То май това е единия ефект от хапчетата - просто не ти се прави секс!


Марго, ти си нашата гордост! Още един ден и си при нас! Радвам се, че каката се е пооправила...
Ето малко нови снимки от нас:





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано27.06.08 01:17



марго - вижда му се края... радвам се, че Свети вече е по-добре...
а твоето свекървище как е провалила плановете...

скарлет, много е сладък големия мъж - ние сме така отдавна - новото при нас е, че от няколко дни успява да се избалансира за почти минута на крачета

обаче се превръща в малко чудовищенце




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.