Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано28.06.08 12:23



И ние сме така

На пръсти и за секунда се задържа сам, но има голямо желание да ходи, боли ме кръста вече да го държа...Тя Лорка нали ни е кака на всички трябва да дава пример все пак



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано28.06.08 12:24



Ще го нагриза вместо теб





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор redd (случайна)
Публикувано28.06.08 12:42



ааа, и ние сме така със смяната. УжасТ!



Тема да се появя за малко...нови [re: nikol82]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано28.06.08 23:10



Не мога да повярвам - днес цял ден се съобразявам само с бебо и себе си...
А сега поред...
Сашко е добре, не лази още, изправя се, ако му подам ръце и стои прав, но не се опитва да ходи. Яде всичко и постоянно. Отново заспива сам (след една кошмарна седмица). Зъби още нямаме. Кротичък е като цяло, макар че вече не му се нрави неподвижното състояние на количката и постоянно ме разхожда. "Бърбори" много и най-различни неща - това май му е най-силното умение за сега. С по 2 памперса на денонощие сме - голямата работа е винаги в гърнето, а често уцелваме и малката - но е повече чист късмет. Ако веднъж се изправи - трудно се навива да седне отново.
Свети е при баба ми на вилата - лудее на хлад. Засега са се посправили със задния ринит с капки за нос, кашлицата е намаляла чувствително, няма позиви за повръщане повече, но трябва да се води на море (най-вероятно ще е в края на август, началото на септември обаче).
Аз реших да почивам с бебо на вилата от 20 до 30 юли, тогава и половинката ще може да наминава между дежурствата...
А за СВЕКИ... ох... думи нямам... реших да не се ядосвам и почти успях... Известно време беше третото бебе в къщи, после просто гост, който обикаляш и мрънка постоянно, но в края на краищата аз отидох на работа... и се изключих от обстановката... досега скромно отказвах да пазарува тя, и излизах лоша, сега реших, че през ден измислям какво да пазарувам - тя плаща - всички щастливи... не готви почти, но пък прави сладкиши... забрави ми каката в градината последния ден, та си я прибрахме в седем вечерта, после гледа три дни малкия, че нямаше друг вариант... ако е да ми помага - и се вие свят - от топло, от студено, от промените във времето, ако е за магазини и кафета и минава веднага... но повечето мина, сега е в Бургас при майка и и сестра и, после в неделя на шести си заминава
(14 дни по-рано, че нещо се объркало във визите)... както и да е - аз го преживях стоически... нищо против объркването, само дето Свети си остана излъгана за морето на първо време... Бях се нагласила за по-лошо честно казано, но то пък взе че и по време се съкрати, та каквото било било... почти мина.



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано29.06.08 01:48



уаааааааааааааа....


писах 100часа един пост и гадния дир ми го глътна

та наново...
марго, тук има една дума, която е съчетание м/у търпение, какво да се прави, голяма работа, като няма друг начин, само мир да има... и най-добре описва това, което е мужду теб и свеки - та paciencia... гледай си децата и се радвай, че се виждате възможно най-рядко...

за бухтата какво да ви кажа - аз още преди месец се отказах да я гоня, за да й мажа дупето... след баня където я стигна, за да я мацна с масажното олио - това й е...
хубавото е, че от няколко дне сме само с един напълно сух памперс в повечето случаи, но все аще ме е страх да я извеждам без пампа (плажа не влиза с изключение от днес, защото пропусна голямата работа и ме беше страх да я сложа в количката без пампа), пък и пишкането ни е все още повече късмет, отколкото друго...

за ходенето голи - елате ми на гости да видите какво е да ти е 40гр на сянка в 10сутринта, и как ще завиждате на дребните, че спокойно си се търкалят голички по хладния под, а на вас и кожите ще ви се иска да си съблечете

ето с какво се занимавахме днес в 8 сутринта след което и двете здраво изгоряхме ПОД ЧАДЪРА!



не знам вашите фъстъчета как са, но камикадзето напоследък спи във възможно най-невероятно изчанчените пози включително по корем с крака в/у мен и главата надолу в/у леглото
вече съм напълно сигурна, че сънува как калпазанства, защото спейки се придвижва и опитва да докопа нещата около леглото, с които си играе през деня
ето как снощи спа близо час в тази свръх "удобна" поза, на път за поредната беля, коята твори на сън



а пък любимото й занимание през деня напоследък е да ми преподрежда гардеробите и скриновете най-любимите й играчки в момента са гащите и чорапите на бащай, които "за нейно удобство" са в най-неското чекмедже нали се сещате кой върви след нея да събира останките и руините





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано29.06.08 02:41



скарлет, честити 9 месечинки на изтърсачето на нашата групичка





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: incendio]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано29.06.08 11:54



Ха ха ха ха, много се смях

.
Светле, въпреки че поста ти звучи "оплаквателно" ако си го нямах същия тайфун вкъщи много щях да ти завидя! Каква е сладурка и калпазанка Лорката!Да цитирам Никол, Ще я загриза!
Иначе тази поза на спане ни е любима и на нас Редовно спиме с дупето във въздуха, крака провесен през решетката на леглото и т.н.



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: incendio]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано29.06.08 12:01



Мерсиииииии

За малко да изпусна аз августово-септемврийската тема . А днес освем 9 месеца за Джейсън имаме и 1 година от както взехме ключовете за къщата
Айде голяма черпня от мен

Само на коктейлче сме днеска, че нали съм на диета....



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано29.06.08 13:16



оооооо.... голям празник значе - хайде чакайте ни - идваме да празнуваме





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: incendio]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано29.06.08 23:19



Еми хайде де, тъкмо малко да и починете от жегите, че при нас духа ветрец и е прохладно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.