Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано05.07.08 11:49



ооооооо... Лората за сега се храни само и единствено в столчето до кухненската маса - не мога да си представя, че ще сложа другаде - такава кочина почиствам по нея и след нея, че не ми се мре на младини, ако съсипе дивана на хазяйна





Тема Re: дойде минови [re: scarlet81]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано05.07.08 11:56



и на нас ни се случи, обаче с пакет шоколадови пръчици - от тези дето ги закачат за реклама навсякъде в магазина - докопала го докато сме бляли с баща й, и си ръфа ли ръфа опаковката - от тогава всеки път като се поокроти я проверявам каква е причината за небивалото "щастие"



да ви се оплача, че нашия грижовен тати успешно захрани дребната със СЛАДОЛЕД - щях да припадна... пратих ги на разходка преди няколко дни и се върнаха като трите прасенца взети заедно - лошо ми стана като видях и количката на какво прилича - най-мразя мърляви колички сега покрай нея не може да се появи човек ядящ сладолед - веднага иска и тя, при това с такива диви крясъци, че започнах да виждам жал в очите на околните - сигурно си мислят, че детето ми умира от глад



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: incendio]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано05.07.08 13:54



На нас трапезарията и хола са ни едно голямо цяло и единия ми диван е точно зад масата, на която се храним. И аз го слагам на неговия стол там обаче само след едно мощтно "бръъъъъъм" всичко е оплюто наоколо....



Тема Re: дойде минови [re: incendio]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано05.07.08 13:58



Е добре де, тия бащи да не живеят на друга планета???? Как може да даде на 10 месечно бебе сладолед??? Аз за, това с риск да заприличам на досадна съпруга,

повтарям по милион пъти едно и също нещо и до сега такива инциденти не сме имали...От както ми предложи да му слагам малко солчица в яденето, че му било безсолно му изнесох лекция за харнене на бебе и не смее нищо, което не е предварително одобрено от мен да дава



Тема Re: дойде минови [re: scarlet81]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано05.07.08 18:15



ооооо... моя избива рибата с безумни идеи...
аз съм забранила категорично да дава нещо, което не съм приготвила и одобрила лично за ядене, но човека решил, че в жегата е добре да се разхлади малко детето...
айде иди му обяснявай какво садържа сладоледа





Тема Re: дойде минови [re: incendio]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано05.07.08 22:26



Днеска докато ти четях поста и си се подхилвам и мъжа ми вика на кво се хилиш и аз му казвам. И той, е какво като е дал сладолед???? Нали е млечен продукт!!!! Не трябва ли???? Така че добре, че засегна темата, че да разясня, че не, не трябва на 10 месечно бебе да се дава сладолед!



Тема Re: дойде минови [re: scarlet81]  
Автор Acя ()
Публикувано05.07.08 22:55



косите се така защото са ви първи, след самозахранването на Габи с глутен (бисквити), Ели я почерпи около годинката с шоколад

, а преди това и със сладолед .
Така, че щом не е имало реакция, не се косете



Тема Re: дойде минови [re: Acя]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано05.07.08 23:42



укам здраво на дърво и занапред да няма...



скарлет преливат от акъл тия нашите мъже... ама като не четат - така е - на моя хиляда пъти му давах да попрочете това-онова за храненето на бебето, ама нъц - изморен бил, аз за какво съм била...



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано06.07.08 08:09



Като сте заговорили за цапане... и при нас е ужас!Какво ти ужас- даже два ужаса!!! Храня дребното в кухнята на нейното столче... ама тя нали иска да яде сама сега. В момента в който се нахрани започва да вади храна от устата си и я пуска директно долу- после гледа къде е паднало. Същото е и с по- големите парченца по таблата- дори без да ги опита ги пуска по земята



На всичкото отгоре майка и е не по- малък мърляч... вчера разлях една кана с айрян на килима И наред с нямането на време да изчистя... в къщи започва да прилича на една съвсем истинска КОЧИНА



Тема Re: дойде минови [re: incendio]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано06.07.08 08:18



Ха-ха... размяхте ме и мен със захранването с това онова


Емката беше на седем месеца (вече озъбена до някъде!!!) като прибара едно шоколадово десертче! И ние с баща и сме до нея. И тя си шумулка нещо...и си кротува- и ние доволни че мъчли... и по едно време... ... тя скъсала опаковката със зъбки и си ближе блажено и необезпокоявано шоколадче. Ама аз не се втелявам вече толкова Мъжът ми даже повече се притеснява

А таткото на едно друго детенце, пак на седем месеца, му беше дал да яде пица, защото гледало много жално




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.