Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано27.06.08 09:25



Целувки на Бухти, десет месеца са си сериозна възраст.





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано27.06.08 11:57



Имаме си ръбче на второ зъбче.


От вчера папка детската кухня, фидето малко му се моташе из устата, но си изяде порцията.
В тази топлина вратлето му е все изприщено, а косата все мокра...или от това или от зъбчето е леко със запушено носле. Да мажа ли с нещо пъпчиците излезли от жегата се чудя?



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано27.06.08 12:10



не!!!
пъпчици от жега не се мажат с нищо - повече проветрение, една ножица на косичката (или машинката най-добре), в къщи голичък...

ние сме си все така - бухтата много се поти и е все опъпчена на свивките и около вратлето





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано27.06.08 12:15



Аз не ги мажа с нищо....Вечер си го мажа с лосиона за след къпане и това е. През деня сме с крем с фактор 50. Но нищо по-специално не мажа.
Честито ви ръбче! Да порастне бързо да стане бяло зъбче!


И ние бяхме нон стоп с мокра коса, от както го подстригах е малко по-добре положението, но пак се поти, няма как....



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано27.06.08 12:18



И ние сме така само с млякото след къпане, а през деня 50 фактор когато излизаме. Иначе или е голичък или с боди потник...няма много коса, та за сега май ще изчакам с подстрижката. Просто си е топло.





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано28.06.08 07:38



Пу-пу! Голям сладур е Джейсън! Ще го загриза...





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: incendio]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано28.06.08 07:40



Браво на Лора! Ние с баланса сме само за секунди, ама тя Емката все напръсти седи, та се чудя дали ще успее за по- дълго скоро





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано28.06.08 07:44



Честито зъбче! Да вие бяло и здраво



За фидето- аз го намачквам малко с вилицата- иначе и при нас са много оглеми парчетата.

И ние сме с изпъпчени врат, рамене, гърди, гръб... Пъпките не се мажат с нищо. Питах доки като ходихме на консултацията- каза просто да я събличам възмжоно най- много... Аз в къщи я държа по боди потник- все ме е страх да не и изстине кръста- нали постоянно е по земята...



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор redd (случайна)
Публикувано28.06.08 10:19



ние пък употребяваме гърнето доста успешно, младежа не се дърпа, върши голямата работа и според мен доста по-успешно, отколкото ако не го слагам на гърнето. Най-много веднъж седмично да имаме пропуск в памперса :-).
Обаче, ако го понавдигна, за да проверя как е положението, после не ще да сяда, а само да стои прав - като тетива на лък!
И се кефи, напиня се да ходи, мерак голям. Пълзи като за световно, ръфа де що има, има един зъб и още един аха аха да се покаже!
Яде добре, за щастие всичко дотук му понася - супи, манджи, плодове...
и така
Другата седмица започваме да взеимаме храна от детската кухня, очаквам да я възприеме добре, само дето август ще почиват, малко ме е яд, че тъкмо ще свикне и пак назад, но какво да се прави.

А за жегата, дааааа, "приятно вспомнить", както се зкаваше в един виц


Всички грехове си платих аз миналата година с това шкембе в жегата, ама всички, това беше катарзис просто.
Марго, как мина със свекървата въобще?



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано28.06.08 12:21



И аз никога не го оставям без боди, кръста ми е голям проблем. Аз лично никога не ходя с гол кръст ако ще 40 градуса да е! И много се чудя на всички тийнейджърки с голите кръстове....После ще се тръшкат ама като няма кой да слуша! (как прозвучах като баба ми

).
Аз направих супа ония ден. Оставих я по-редичка и надробих хляб и Джейсън си я изяде с голям кеф.
Марго, айде чакаме те да раздуеш и да се оплачеш от свеки
Абе мацки как ги обличате/събличате/сменяте памперс на тия бебоци бе???? Моя не се спира за секунда и всяко преобличане или смяна на памперс се проточва половин час! В момента в който го сложа да легне той се завърта по корем със скоростта на светлината. Ужас е просто. Какво ли не пробвах - пея му, говоря му, даваме играчки...Не и не - завърта ме се и искаме да изпълзим от повивалника! За сега за малко разботи да му дам тубичка от крем да си играе - задържа му вниманието за 1/2 мин през която аз вече се специализирах да сменя памперс и да го облека




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.