Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано06.07.08 22:14



Хайде пореден отчет и от мен.
Изпратихме свеки преди часове... да си призная честно на края даже се натъжих, че се наложи да си тръгне две седмици по-рано... а и ... имаше малко "инциденти" с нейните роднини, и тя си тръгна много разочарована и натъжена - дожаля ми искрено (Офф е, ама и аз се вкиснах та да си кажа - обади се сестра и, и вместо да и пожелая нещо за пътя и предстоящата и година в странство - тя поръча да и открие банкова сметка и да и попривежда някой и друг долър регулярно, защото кой знаело, един ден може тя да трябвало да и затвори очите). Искрено се натъжих, свеки е артистка голяма, но вече си я познавам, рядко излиза извън контрол на емоциите, а почти се разплака - само час преди да замине... и това е сестра... в такива моменти се радвам, че съм сама...

Иначе имаме нов зъб - изби след две безсънни денонощия...



Тема Re: Аз съм на ред...нови [re: *margo*]  
Автор djazmin (минаващ)
Публикувано06.07.08 22:20



Това сякаш беше за мен, още немога да свикна с идеята да ходя на работа а ...след малко време и бебо на ясла. Имам голяма дъщеря но неможех да забременея 4гд с бебо и сега съм ужасно гузна, че работя и баба му която идва супер рядко все ми обяснява как не ми трябвало да работя ами да сме си живеели по пестеливо, като тях навремето



За ставането в 5ч. през деня съм прото скапана, де да можеше да поспива поне до 7ч., май ще почакам още някоя годинка, за пътуването ...абсурд, ще пробвам догодина.



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: *margo*]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано06.07.08 22:37



Честит ви зъб, като почнахте и няма спирка,а? Нашите излизат през много голямо разстояние - горе-долу през месец и за сега сме само с 2. Вие ни настигнахте вече


За работата и седенето вкъщи - всеки сам си го решава. Обсъжда се в семейството между мъжа и жената и те си решават. Много мразя някой вуншен като майка, баба, свекърва и т.н. да се бърка в тези неща - не им е мястото и аз лично много строго им го показвам и те си мълчат
Марго, и аз съм такава мека-мара, уж съм все лоша според хората. Мога много да не харесвам някой и да му се нервя, но като го видя, че се натъжава и ми става много криво. И това за братя и сестри - има разлика от небето до земята при различните хора. Според мен е въпрос на възпитание от родителите и примерът, който те дават. Много мои приятели имат ужасни отношения с брат си/сестра си...Ние например с моята сестра може да сме супер различни, да се караме много, но (въпреки, че имаме голяма разлика) винаги ще си помагаме и ще се разбираме...Никога не бих и казала подобно нещо като сестрата на свекърва ти, нито пък тя на мен



Тема Re: Аз съм на ред...нови [re: djazmin]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано06.07.08 22:40



Намери някой по-близък манастир - ние сме решили да го направим в Мъжкия манастир край Калофер (не е далече от Пловдви), може да се нощува там - като хотелче в манастирски стил, предлагат вечеря. Решили сме само ние и кумувете (и те са с бебе). Природата там е страхотна и мисля, че ще се получи, а и пътя няма да е много.



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: *margo*]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано07.07.08 01:03



марго, честито зъбче на Сашко...

за твоята свеки и на мен ми дожала... честно казано е просто много ГАДНО от страна на сестра й... но... явно и такива ги има...



Тема Re: Аз съм на ред...нови [re: *margo*]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано07.07.08 01:09



Джазмин, и според мен, щом сте решили да го правите сега - намерете нещо близо до вас...
иначе може да изчакате да поизрасте тази фаза и да си направите екскурзия до рилския манастир





Тема Re: Аз съм на ред...нови [re: nikol82]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано07.07.08 01:49



никол, а колко са частните ясли на месец?!


не се притеснявай - всяко зло за добро - сигурно ще ти е много гадно в началото, но както и марго е написала - не позволявай на никой да ти вменява вина...
на всички ни е ясно как се гледа дете...
ние сме с едната заплата на мъжа ми вече 6 месеца и, меко казано, не е лесно... лошото тук, е че нямам свеки, която да ми гледа детето, иначе и аз досега да съм започнала работа...



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано07.07.08 02:56





сърф, може да врътнеш ключа тук...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.