Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: redd]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано04.07.08 08:31



В отговор на:

Друго прави,обаче нашия хубавец - като го сложа на гърнето, и той си пипори пишката. Това едно, второ, вади я от гърнето и опикава пода наоколо. Тия две неща как да е, ама и като вземе да си търка очите след това просто няма да ви казвам как взеха да му се зачервяват. Ядосва ме това чаве!






Относно кухнята- ние сме със все същия неуспех с храненето. От кухнята второто почти никога не го яде (да не кажа никога!) От време на време яде- друг път не ще и това си е. Сега сме на вълна- хранене сами. Аз и изспивам част от храната направо на таблата на сточлето и тя си я взема сама и си я яде. По друг начин не иска!



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: incendio]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано04.07.08 08:32



Един път за толкова месеци си е просто нищо! Хич не я мисли





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано04.07.08 08:37



Ужас! Дано избие бързо, че всички се мъчите така

И ние сме имали такива нощи... три- четири- пет подред... Дано при вас е била само тази!

Относно гърнето, тъй като ние нямаме големи успехи там- не я слагам много често, защото тя все ми се сърди. Слагам я само ако е в добро настроение след сън и ако я усетя, че ще прави голямата работа. И аз в повечето случаи се усещам, че се напъва чак след като всичко е свършило...



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано04.07.08 08:40



Ей- много е сладък малкия разбойник! Пу-пу!

Нашата БадЕма я водихме на плаж- не посмях да я топна в морети, защото ми се стори доста хладно- даже аз не влязох във водата

. Иначе си кротува на чаршафа- яде малко пясък... гриза някакъв камък, абе нормално беше всичко



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано04.07.08 09:30



Е тази нощ всичко си беше постарому, спа си до сутринта. Но точно преди да легнем го заварихме в тази поза:


След като го оправих минути по-късно вече беше




Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано04.07.08 11:09



Хе хе хе


Аз хич и не ходя да го оправям, няма смисъл, той си се върти и суче както си иска... Ала-Бала, не те ли е страх да го оставяш с одеалце? Аз го слагам в чувал, защото иначе с одеалото за секунди се е омотал и ме е страх да не се задуши...



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано04.07.08 11:15



Това е чаршаф...не не ме естрах. Той по принцип така се приспива, мята си го на главата и почва една борба с него...като го пребори уморен вече е заспал. Със завита глава и голи крака...всеки път е така. Поглеждам го отвреме на време разбира се. Не търпи да са му завити краката и в чувалче си мисля, че ще се побърка докато заспи.





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: nikol82]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано04.07.08 12:11



е ти ме разби


яде сама?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
браво на бадЕмката - умно дете...

при нас няма да е скоро този момент



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано04.07.08 12:21



Ха-ха! Малък пумпал сладък!!! Да ти е жив и здрав, Алабалке!

Това горното ниво на кощарата ви ли е? Нашата постоянно виси по решетките на нейната- та за това питам...?

Относно завиването- и ние спим само с чаршаф, който се задържа върху нея най- много 5-10мин след като е сложен... даже като я видя отвита през нощта, ако ме мързи да стана я оставям отвита, защото просто няма смилъл...





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано04.07.08 12:21



същата работа е и при нас - върти се като пумпал и шари из цялото легло насън - ако искам да е завита, трябва цяла нощ да седя да я гледам, защото тя не се спира за повече от 5-6 мин... може и да е от жегата... в чувалче не става, защото дори летните са прекалено плътни... ако успея изобщо да я завия, макар и за малко, е само с чаршафче...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.