Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано04.07.08 23:01



И при нас е същото!

. Единстрената храна от която не става мазало и изобщо й влиза в устенцата са ябълки и краставици. Банан може би 1-2 е яла малко, но от моята ръка. Днес следобед си изтискваше и мажеше по лицето и косата пъпеш....Заирке, щом твоята по-голяма хубостница още се мазоти и се прави на нищо....направо ме отчайваш да ти кажа!



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано04.07.08 23:15



Ми при нас от ден на ден по-зле става. Не знам кво да мисля

. Моята говореше доста сносно до преди два-три месеца - в см. две три думи изречения и се разбираше. Откак сме тук все бърза и търчи, и иска всичко да види-пипине, и само мучи . Въобще не е спряла да си лапа ръцете, ама въобще! Напротив напоследък я забелязвам да ги тика и двете, че и кратака, особено ако са мръсни . Пак започна да се хапе, а беше спряла... бе въобще - напредък има само с гърнето (ама и той условен) и че махнахме бибата!

Та не искам да те отчайвам, но.....



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано04.07.08 23:21



Да не спамим темата, ама и при нас е ужас! Имам най-непослушното и неразбиращо от дума дете!Оффф...до такава степпен , че най-ми е любима като си легне да спи

. А от няколко дни и отказва да яде - шкемби малко посподна, но баджуните и гривните по тях си стоят.



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: scarlet81]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано04.07.08 23:35



И аз много се смях на боя... първия пост го гледах дълго с изцъклени очи... написано е толкова естествено...





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: 3aиpa]  
Автор nikol82 (Пу-пу!)
Публикувано04.07.08 23:39



Емката също си маца косата постоянно... след като се нахрани, в знак на протест към последните лъжици, започва да си разтрива косата с ръце, все едно втрива шампоан... Същото го прави и след като я среша с четката... явно се опитва да наложи неин си стил





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: 3aиpa]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано05.07.08 01:27



хахахаха - аз се надявам скоро да не видя такава маска





Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: dessbess]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано05.07.08 01:34



да ти кажа тук като гледам повечето сме майки на НАЙ-епослушното и НАЙ-неразбиращото от дума дете на планетата





Тема Re: дойде минови [re: nikol82]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано05.07.08 01:49



още не мога да повярвам...
много съм нещастна, надявах се поне още 3-4 месеца да ме пропусне, че да минат летните жеги, пък то...


но пък съм доволна - доста по-спокойна се чувствам така...

хайде стискайте палци да ми се понормализират хормоните и да се отрази на кантара, че вече е срамота такъм хипопотам да бута количката с най-красивото "бито" бананово бебе вътре



Тема Re: Всички на отчет! (Август и септември'07г.)нови [re: incendio]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано05.07.08 11:05



Джейсън не си пипа косата, но си пипа цялото лице, маже се навсякъде, бърка си в устата докато е пълна и после си търка очите

Абе ужас. И коронния номер е на каже едно голямо "бръъъъъъъм" с пълна уста и да изцапа и мен, и пода и креслото...Търся си професионален препарат за почистване на кожа, защото всичките ми мебели унищожи и с обикновените от магазина не пада нищо!



Тема Re: дойде минови [re: incendio]  
Автор scarlet81 (mama)
Публикувано05.07.08 11:10



Айде честито

Цял живот си си го имала по жегите, ще свикнеш пак Поне си спокойна!
Да ви разкажа вчера как ходихме по магазините с моя син . Той си седи в количката, мрънка щото иска да слезе да ходи, но аз не му обръщам внимание. И по едно време престана да бучи и аз щастлива Идва баща му да ни прибере от магазина и вижда синът си да ръфа ожесточено чифт бикини със се етикета! Цялата му уста беше пълна с хартии, 10мин ги вадихме. А бикините няма да ви казвам на какво приличаха от дъвкане... Дръпнал си ги нашия като съм била на бельото и се кротнал, а майка му щастлива че не мърмори даже не го видяла....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.