Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор s.t.k.v (непознат )
Публикувано04.11.05 10:38



Благодаря Ви много!



Тема Re: Въпроснови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор nadili (везничка)
Публикувано06.11.05 15:46



Д-р Кременски, какво означава скъсена шийка на матката с 50%, опасно ли е и налага ли се серклаж, и постоянен режим на лежане? В момента съм в 25 г.с. Благодаря Ви предварително. С уважение.



Тема Re: Въпроснови [re: nadili]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано07.11.05 08:12



Уважаема Госпожо,

Вие разбирате, че аз не съм акушер-гинеколог.
Ако Вие желаете мога да Ви организирам консултация с висококвалифициран акушер-гинеколог.
Проблемът е акушерски и във всеки случай се нуждае от компетентно набюлдение.

Бъдете здрава
Кременски



Тема Re: Въпроснови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор gracy (объркана)
Публикувано07.11.05 14:16



Доцент Кременски,
след посещение при доц. Конова в Плевен имаме назначени някои генетични изследвания. Доц. Конова ни насочи към Вас. Как бихме могли да установим контакт с Вас, къде да Ви намерим за консултация, респективно изследвания.
Изследванията са във връзка с проблемно забременяване /ние със съпруга ми сме двойка с неизяснен стерилитет/.
Благодаря Ви предварително за отговора и вниманието.



Тема Re: Въпрос [re: gracy]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано07.11.05 15:29



Уважаема Госпожо,

Можете да ме намерите в Университетска АГ болница - "Майчин дом" - София.
Улица "Здраве" 2
14-ти етаж.
Всеки ден след 9 часа

Бъдете здрава
Кременски
9172 268
9172 476



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор enigma_gold (непознат )
Публикувано07.11.05 18:52



Eдин съвет към всички на които им предстои изследване-плащайте на касата,защото в кабинетите за "добър ден"ви взимат още 10 лв.
Моите уважения към доц.д-р. И.Кременски,защото знам че той е много добър и съвестен,също така и некорумпиран лекар.Но за съжаление има негови колеги в МД,които не са такива.Аз бях в МД за биох.скриининг.Вляхох в 301 кабинет,където лекарката ми каза да отида долу и да дам кръв.Също така ми каза да платя на нея,а не на касата и аз и платих 30лв.(за уточнение-на касата се плаща 20лв за същото изследване).Та така лекарката ми взе 10лв отгоре за добър ден.Не ме разбирайте погрешно,аз не съм за 10лв,просто ме обижда дребнавостта на разни хора,които заради дребни суми излагат лекарската професия и ни карат да се чувсваме глупаво,заради тяхната собствена алчност.



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор enigma_gold (непознат )
Публикувано07.11.05 18:55



Eдин съвет към всички на които им предстои изследване-плащайте на касата,защото в кабинетите за "добър ден"ви взимат още 10 лв.
Моите уважения към доц.д-р. И.Кременски,защото знам че той е много добър и съвестен,също така и некорумпиран лекар.Но за съжаление има негови колеги в МД,които не са такива.Аз бях в МД за биох.скриининг.Вляхох в 301 кабинет,където лекарката ми каза да отида долу и да дам кръв.Също така ми каза да платя на нея,а не на касата и аз и платих 30лв.(за уточнение-на касата се плаща 20лв за същото изследване).Та така лекарката ми взе 10лв отгоре за добър ден.Не ме разбирайте погрешно,аз не съм за 10лв,просто ме обижда дребнавостта на разни хора,които заради дребни суми излагат лекарската професия и ни карат да се чувсваме глупаво,заради тяхната собствена алчност



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: enigma_gold]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано07.11.05 20:30



Уважаема Госпожо,

Приемам упрека Ви като лична вина, независимо, че 301 кабинет, който е към Университетска педиатрична болница, а не към "Майчин дом" е предупреждавен многократно да не взема пари за не пожелани и не извършени услуги.

Поемам ангажимента от утре (08.11.2005 г.):

1) Да открия 2 кабинета (от 9 до 12 часа), които да обслужват всички жени, насочени за т.нар. " Серумен биохимичен скриниг" - само след платена в касата такса.

2) На всички жени да бъде предоставена предварителна писмена информация за изследването - безплатно.

3) Да предупредя писмено (постер до вратата) всички бременни, че освен 301 кабинет съществуват в съседство 2 други кабинета.

4) Да предложа 301 кабинет да бъде закрит, ако продалжаве да взема неправомерно пари, извън посочените в заповедтта, която се намира до вратата на кабинета.

5) Да консултилам лично или от мой квалифициран сътрудник за биохимичен скрининг всички желаещи бременни - безплатно.

Позволявам си да Ви призова да реагирате и да подкрепите моето предложение Министерството на здравеопазването (или чрез НЗОК) да осигури на всички бременни жени безплатно изследване за оценка на риска за раждане на дете със синдрома на Даун, спина бифида, аненцефалия и тежки дефекти на коремната стена. Изследването ще струва 20 лева на бременна.

Бъдете здрава
Кременски



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор enigma_gold ()
Публикувано08.11.05 13:40



Уважаеми доц.д-р.И.Кременски,
Благодаря Ви за отговора и най-вече за мерките,които ще вземете.Защото повярвайте ми отношението на др.лекари,за които Ви писах е" скромно" казано обидно.Би било чудесно,ако всички лекари бяха като вас.Желая Ви успехи в работата и живота и да сте все така отдаден на професията си.
с уважение Ставрева



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор savv (непознат )
Публикувано10.11.05 12:45



Уважаеми доц. Кременски,
Бях на преглед в 12 с. в частниа кабинет на д-р Мазнейкова - доволна съм: 0,5 мм нухална транслуценция, наличие на костици на носа, каза че вижда двете мозъчни полукълба, стомаха и др. Единствено ме притесни че не даде риск от Даун в цифри и ми насрочи следващ преглед в 18 с. Тоест защо пропуска гънката на врата в 16 с.?
А и във Вашата статия пише, че квалифицирания специалист трябва да каже дори пола в този период, а тя каза че е рано и не го вижда. Дали е достатъчно добра и при кой друг бих могла да отида в 16 с. и после за фетална морфология? На 34 год. съм и бих искала да имам всички изследвания.
Пак казвам и за другите бременни - доволна съм и от прегледа и от отношението, но ако има и по-добра от нея бих отишла там.
Благодаря Ви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.