Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: viiv]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано15.06.05 19:33



Уважаема Госпожо,

Мойте извинения за закъснелия отговор. Бах няколко дни болен и не съм си проверявал пощата.

Предлагм Ви, ако сте от София да посетите Майчин дом. Поемам ангажимента да Ви организирам консултация с високо квалифициран специалист акушер-гинеколиг. Разбира се безплатно
Аз не съм Акешер-гинеколог, но от това което разбирам от Вашето писмо не виждам някакви особени данни за безпокойство.
.

Ако не Ви затруднява, моля, посочете телефон за връзка.

Бадете здрава.
Кременски



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: Liliy]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано15.06.05 19:39



Уважаема Госпожо,

Всичко, което е възможно да се направи по Вашия проблем се прави при нас или в лаборатории, с които работим.
Предлагам Ви да посетите нашия специализиран кабинет на 14-ти етаж в Майчин дом - доц. В. Георгиева или при мен в съседния кабинет.

Бъдете здрава

Кременски



Тема Re: С БЛАГОДАРНОСТ !!!нови [re: deni_beni]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано15.06.05 19:45



Уважаема Госпожо Манукян,

Приемам "меудобството", което са Ви създали някои мой "колеги" като лична вина. Мойте най-искрени извинения. Бъдете сигурна, че не всички лекари у нас са от този сорт.

Не всичко мога да правя, но винаги можете да разчитате на моето съдействие.

Бъдете здрава

Кременски



Тема Re: С БЛАГОДАРНОСТ !!!нови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор deni_beni (traveller)
Публикувано16.06.05 00:12



Уважаеми д-р Кременски,
Благодаря Ви за човечното отношение към всички нас! Разбира се, не мисля че всички Ваши "колеги" са "от този сорт". Самият факт, че има лекари като Вас ме обнадеждава, отново казвам, че съм много доволна от посещението си при д-р Марков и Ви благодаря за готовността да помогнете!
С уважение:
Дафина



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор usercheto (непознат )
Публикувано18.06.05 18:05



Здравейте д-р Кременски,

Пиша Ви във връзка със следния въпрос: имам направление от личен лекар за хематолог с цел да се изследва по-обстойно причината за ниското съдържание на желязо в кръвта ми. Правя си изследването, защото имам намерение да забременявам. Проблемът ми е че не знам къде да отида. Можете ли да ме насочите към добър хематолог? Има ли в "Майчин Дом" такива специалисти, към които мога да се обърна с направлението от личния лекар?

Със съпругът ми бихме желали да направим и консултация с Вас. С предварително записване ли става?

Благодаря Ви!



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: usercheto]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано19.06.05 12:33



Уважаема Госпожо,

Можете да посетите в удобно за Вас време нашата консултация.
Тук ше Ви се направят необхоидмите изследвания и ще Ви насочим към хематолог, ако това е необхоидмо.
За целта не Ви е необходимо направление. Ние не работим с касата.
Ако имате данни за анемия ще Ви съдействам изследванията да бъдат безплатни.
Консултацията е 15 лева
Носете резултати от предишни изследвания, ако имате такива.

Бъдете здрава.

Кременски



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор coccinella (мама на Калоян)
Публикувано23.06.05 14:42



Здравейте доц. Кременски,
благодаря Ви, че Ви има и сте на разположение на бъдещите и настоящи майки.
Моля да отговорите и на моя въпрос:
На 33 години съм с едно дете на 1 год. Нямаме обременена фамилна анамнеза и от двете страни. Нормална първа бременност, здраво дете. Тегло при раждането 4,650 кг, отрицателни изследвания за захарен диабет. Много искаме второ дете. Желая при евентуалната втора бременност /тъй като ще съм над 34 год/ да направя генетични изследвания. Не съм от София, за това моля за информация - кога, къде и на каква цена се правят тези изследвания? Необходимо ли е предварително записване? Възможно ли е биологичния материал да се вземе в Русе, а да се изследва при Вас?
Благодаря Ви предварително.



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: coccinella]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано23.06.05 15:58



Уважаема Госпожо,

Ако, наистина нямате "фамилна обремененост и от двете страни" и не сте навършила 35 години не се нуждаете от специални генетични изследвания.

В очакване на бременността пийте непрекъснато фолиева киселина 0,4 mg един път дневно до 2 месеца след забремеянването.

В 15-та седмица можете да си направите кръвно изследване при нас за оценка на риска за Даун. Серумът (може да се везме във всяка лаборатория)може да се изпрати по куриерска поща с определена седмица на бременноста в дни (например, 15 седмица + 3 дни). Това изследване струва 20 лева

Ако, сте над 35 години се нуждаете от генетична консултация.
"Като му дойде времето", можете да получите такава по телефона.

Успех
Бъдете здрава
Кременски
9172 268
9172 476



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор coccinella (мама на Калоян)
Публикувано23.06.05 19:15



Благодаря за бързия отговор.
Ще Ви потърся отново, когато бебе №2 вече ще е на път.
Благодаря Ви много.



Тема Re: ГЕНЕТИЧНО ЗДРАВЕ И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор Darik (непознат)
Публикувано25.06.05 18:18



Уважаеми Д-р Кременски,
вече съм в 30-31 седмица и едва преди 5-6 дена когато ме гледаха на ултразвук се видя, че главата на детето е с около 3-4 седмици по - напред от крачетата. Преди около 2г. имах подобен проблем и с синът ми и за наша радост всичко си е наред при детето ..... сега когато имаме пак такъв проблем дали притесненията ми са неоснователни или наистина има опасност нещо да не е наред .




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.