Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 24.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Джет Кредитнови  
Авторpitasht (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 20:07



Някой има ли впечатления? На мен ми ги препоръчват, но се опасявам да не излезе пак някоя мизерия като "кредитната карта" Евролайн.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторzvezda osem osem (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 22:13



Аз ги ползвам,няма проблеми! Чети внимателно договора си,обаче! За ден закъснение на вноската-5лева глоба! Всичко си е коректно,обаче.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано20.08.04 22:59



Коректно, ама им е много висока лихвата! Изобщо не съм доволна, плащам им такова ценище, което и при най-зверско смятане не съм и предполагала, че ще плащам. А като закъснях с вноската, ми се обадиха и ме навряха на кучето в задните части, като че ли, леле майко, заради моята вноска не могат да си платят заплатите и децата им гладуват!
Затова, чети внимателно договора, внимателно преценявай какво ти дават и какво искат в замяна.

"Продавам ротвайлер, голям, чернокафяв, яде всичко, много обича малки деца."


Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Автор Diana^ (::Spring::)
Публикувано21.08.04 16:59



Според мен най-доброто е Транскарт на Евробанк

Стреми се към най-високата достъпна цел, но не прави безсмислени усилия


Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано21.08.04 19:12



Доскоро изплащах такъв-всичко е наред,но без да закъсняваш.Даже накрая ти пращат благодарствено писмо че си редовен платец и следващия път ще те "оправят" за 30 минути,че как иначе при тази лихва-за година при сума 750 лв ти слагат 150 отгоре.Парите превеждаш на БНБ"Париба"ад,което според мен означаваше,че би трябвало като работиш с БНБ да няма преводна такса от клоновете в страната-да,ама не-отиваш в БНБ и там навъсена лелка те отрязва"Не може"-не само не може без такса,ами въобще "Не може",ама защо и как не обяснява.Тичаш в друга банка наблизо,срещу 3 и нещо ти прехвърлят 73 /толкова в моя случай/ по изплащането и спиш спокойно до следващата вноска.Значи към 150 като сложим още 12 по 3 и кусур кво става?200кинта-няма да завторя.Ако ми се наложи ,ще гледам да е фирма от моя град.Не,че 50ина лева ми оправят живота,ама такива дребни товари на сумата ме дразнят.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: !чepeшka]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано21.08.04 19:15



Аха,и аз така-добре че поне нямам закъснения,та не са ме навирали тамДжеткредит ли?-цъ,никога вече



Тема Re: Джет Кредитнови [re: инaт]  
Авторelvin (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 17:10



uvazhaemi dami i gospoda,

kazvam se Elvin Guri, i sum izpalnitelen direktor na JetFinance International. JetCredit e nash produkt.

Dulgo se nadiavah che nashata kompania niama da popadne v tezi stranitsi, no javno che ima za kakvo. Chast na komentarite za JetCredit imat goliama doza istina v tiah. Lichi si, обаче, che ne sme svurshili dobra rabota da iziasniavame niakolko drugi podrobnosti okolo JetCredit.

Nie sme prozrachni v otnoshenieta si s nashite Klienti. Na primer, JetCredit niama taksi i/ili komisionni za obrabotvane na molbata, za predsrochno pogasiavane na kredita ili puk za izvlechenia ili za pisma kum Klientite ni.

Za suzhalenie, naistina na nashite Klienti im se nalaga da plashtat taksi za prevod kogato plashtat mesechnite si vnoski kum nas. Rabotime aktivno da gi namalim tezi taksi до един по-приемлив минимум: za momenta imame sporazumenia s Invest Bank i s DZI Bank za po niski taksi i komisionni za nashi Klienti. Shte se opitvame da skluchvame takiva sporazumenia i s drugi banki. Shte molia za razbirane ot vsichkite nashi Klienti po tozi vupros: Mtel i na Globul tribvashe da naberiat nad polovin milion klienti za da se suglasiat bankite da ne vzemat takiva taksi na tehnite klienti. За сравнение, ДжетКредит има по малко от сто хилйади.

Предоставяме на нашите Клиенти най доброто обслужване на пазара: 80% на молбите за ДжетКредит получават становище в рамките на 90 минути. Не ни е срам да се извиним когато се издъним: ще Ви излъжа ако кажа че не се е случвал. Опитваме се да се учим от грешките си, обаче. Стига нашите критици да ни дадат възможност.

За съжаление не мога да участвам по активно в този форум. На разположение съм, обаче, da odgovariam na Vashi vuprosi, komentari ili oplakvania ako mi pishete v elvin.guri@jetfinanceintl.com .

благодаря за вниманието,

Елвин Гури



Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано23.08.04 21:15



И ние благодарим за включването от ваша страна,все пак не се случва често фирмите да се интересуват от мнението на анонимни потребители из форумите в мрежата,прави ви чест.
Добре е,че работите по въпроса с таксите и въобще за това да бъдете предпочитани пред конкуренцията.Имам още една лека забележка-след като ни одобриха за кредита трябваше до месец да ни пратят вносните бележки за останалите 11 вноски-това така и не стана цяла година-първата с номера на сметката ни я попълниха на ръка в магазина,но доста трудно за разчитане,после все се чудехме дали парите отиват там където трябва,да не стане после имал-дал.Попитах за всеки случай в магазина и ми отговориха така-"Щом никой не се обажда,значи всичко е точно,закъсней с един ден и ще видиш".Обаче понякога се случва човек да се улиса в ежеедневни проблеми и да пропусне срока,особено ако крайната дата на вноската е преди почивен ден и...хоп...календара спомага за глоба и неприятности.Вярно,че имате много клиенти,но вече май няма никой без мобилен телефон-Е ли възможно вместо някоя ваша служителка да върти тел.разговори до "прегрешилите",което отнема повече време и пари,два дни преди изтичане на срока за поредната вноска компютъра автоматично да изпраща подсещащи есемеси ??Просто идея



Тема Re: Джет Кредитнови [re: инaт]  
Авторelvin (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 14:09



Blagodaria Vi za saobshtenieto. Imam dostatuchno material da Vi odgovoria, no tai kato v momenta mi predstoi edna komandirovka, iskam da Vi pomolia da me izchakate do Vtornik sledvashtata sedmitsa. Togava shte polagam usilia da bade maksimalno izcherpatelen v odgovora mi.

pozdravi



Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
Автортъжeн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 01:15



opitah se da kandidatstvam za kredit pri vas....
oba4e prodava4kata v magazina, kojto me interesuva mi obqsni,
4e trqbva da imam nepemeno belejka za platen tok/parno i telefon [zadyljitelno]
na moe ime.
1. az ne sym sobstvenik na jilishte i nqmam ot izbroenite iziskvaniq
na moe ime - nqmam li pravo na kredit?
2. misleh da si napravq adresna registraciq, kydeto mi e kvartirata,
no nqmam stacionaren telefon, a bilo zadyljitelno?!
ina4e kazano...
... az sym 4ovek, kojto dokarva 1000-1500lv dohod mese4no, ne moga da go udostoverq zakonno [kakto e s golqma 4ast ot bylgarite]

kakvo trqbva da napravq za da vzema kredit do 1000lv ?!

adski mnogo hora sa s moq statut... izobshto ne mojem li da vi polzvame?
primerno dogovora mi za naem i belejka za platen tok vyrshat li rabota?

shte se radvam ako mi otgovorite, a i dosta hora shte sa zainteresovani :)



Тема Re: Джет Кредитнови [re: тъжeн]  
Автор BACON (ACTPA)
Публикувано04.09.04 04:15



Тъжен ли си? На мен си ми смешен. Дохода ти варирал от 1000 до 1500 лева, а искаш да вземеш заем хилядарка. Голяма тиква си. Няма хора като теб или поне няма толкова глупави. Аз лично не бих ти дал и 5 лева на заем.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: инaт]  
Автор BACON (ACTPA)
Публикувано04.09.04 04:28



Каква им е далаверата на тях да те подсещат? Колкото повече се забавиш толкова по-добре за тях. Съдират ти задника и това е. След малко ще поискаш и лихва да не ти слагат. Никой от тях - "ЛОШИТЕ" не те насилствал да подпишеш договор. Ти сам си отишъл и си се съгласил с ТЕХНИТЕ условия. Нали? Кой каквото си е надробил това ще сърба.
А това че във форума се е появил някой който продължава да те къпе и не го разбираш, си е твой проблем. Той гледа да зариби повече и повече. А в същото време ти му се кефиш колко е любезен и внимателен:) Айде и УМНАТА.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторcвoбoдeн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 11:14



Най-добре е да не взимаш кредити и да не пълниш гушите на разни обирджии



Тема Re: Джет Кредитнови [re: BACON]  
Автортъжeн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 13:08



BACON ne znam koj e smeshen.
ot dohoda si imam da plashtam naem [kojto ne e nikak malyk]
razhodi po jilishteto, za hrana, za pyt i kakvo li oshte ne... za kapak imam i malko dete!

p.s.
BACON predi da sydish i obijdash horata, pomisli dali imash pravo!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: тъжeн]  
Автор BACON (ACTPA)
Публикувано04.09.04 20:33



Всеки има разходи. Аз също ги имам тези режийни разходи. Смешен си, че със заплата 1000 лева не можеш да правиш въпрос за 1000, които не ти стигат.
То това си е само една твоя заплатка. Ми вземи я напред от работодателя, бе пич. Май не става а? Защо ли? Аз се сещам, а ти си го знаеш. Другите също се сещат. Не мислиш ли? Няма кво да ревеш тук и да се молиш за някакви въшливи 1000лева в заем. Стягай се, при положение че си направил и дете.

btw знаеш ли какво е Credit History? Е така ми хрумна, не че има много общо.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: тъжeн]  
Авторjetcredit (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 11:47



Това, което ти се е случило е много притеснително за нас, защото всеки ден се опитваме да направим най-удобният и лесен потребителски кредит, а трябва да се борим на няколко фронта. Попаднали сте на лош търговец. Нека да опровергая 2те илиюзии:
1. Трябва да кандидатстваш с бележката за платен консуматив, но на нея трябва да фигурира само адреса, на който живееш независимо на чие име е - на родител, съпруг/съпруга, хазяин или предишен собсвеник... та това е най-нормалното.
2. Не е задължително да имаш домашен стационарен телефон за да отпуснем кредит. Та тенденцията е домакинствата да спират БТК телефоните си!
Разберете, че сме готови да премахнем всички бариери пред вас и се стремим към висок професионализъм. Ние нямаме полза да губим Вас като клиенти с подобни илюзии. Та нали с Вас печелим и ние!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: BACON]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано05.09.04 19:20



Ако не си прочел,вече казах,че при тези условия няма да ползвам услугите на фирмата.Дали се усещам или не как ме зарибяват не можеш да си сигурен.
Не виждам нищо лошо в това,че човека пише тук и още повече да сме любезни,не ми се налага да си чупя езика за едно обичайно Благодаря.
Казвам го и на теб за това,че все пак си писал нещо и и си отделил от времето си




Тема Re: Джет Кредитнови [re: jetcredit]  
Авторxaзяин oт пeттяx kюшeтa (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 19:26



виждам че сте отделили от почивния си ден да осведомявате та ако може в тази връзка да обясните защо въобще Ви е необходима бележка за консуматив с някакво име на нея. От изброените пет възможности е видно че за Вас не е от значение дали кредитоискателя има нещо общо с този /посочения/ адрес на документа. А това вече води до съмнения относно разумността на необходимостта от такава бележка.
И наличието на такава бележка във Вашите документи за отпускане на кредит до какви последствия биха довели при непогасяване на кредита за лицето упоменато на бележката?



Тема [OFFTOPIC] Какъв е смисъла от бележките...нови [re: xaзяин oт пeттяx kюш]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано06.09.04 01:49



И на мен ми е много интересно (е, не чак много, но ми е интересно) за какво биха послужили на банката или организацията предлагаща някакъв кредитен продукт тези бележки за платено парно, вода, ток, телефон?

Какво биха удостоверили те? Че лицето живее на някакъв адрес? Че жилището от адреса е обитаемо? Че си плаща редовно комуналните разходи?

Живея от повече от 15 години по квартири, и като гледам по комплексите няма нищо по лесно от това да се сдобиеш с такива бележки от пощенските кутии по входовете- разбити, незаключени или заключени със закривено пиронче.... Като дойде времето да доставят бележките за ток например, изчакваш да мине разносвача, влизаш и си избираш. И пак, и пак и ето ти готови бележки за 3-4 месеца.

Настоящия адрес го няма по личните карти (в старите зелени паспорти биеха по един печат и попълваха в паспорта всяка промяна в адресната регистрация), а регистрирането в съответната община е фасулска работа- отиваш, попълваш една бланка и срещу 50 стотинки удостоверяваш, че живееш на адреса от "колекционираните" бележки. Никой не проверява дали е така или не при попълването на формуляра (то май няма и как да стане де).

Та за това ми е чудно какво показват тези бележки на кредитоиздателя, и какъв е смисъла от тях.
Разбирам, че описанания от мен вариант е доста краен, но не е невроятен. А българина си е тарикатче копеле и лесно измисля "гениални" планове как да заблуди когото трябва.

Аре със здраве


Тема Re: [OFFTOPIC] Какъв е смисъла от бележките...нови [re: Oлer Ивaнoв®]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.09.04 14:06



леко си в грешка... бележките, които са в пощите на хората не са квитанция за платени сметки, а просто информация колко трябва да платят съответните хора - ако не си запознат, квитанциите в повечето случаи преставляват нещо като касова бележка, от която става ясно на коя дата колко пари си платил за предоставена услуга...

Just a genius



Тема Re: Джет Кредитнови [re: xaзяин oт пeттяx kюш]  
Авторjetcredit (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 11:24



Въпроса ти е много добър. Получил си и интересни отговори. Общо взето те са логични и са на прав път. Моето включване беше да покажа, колко лесно е да вземеш кредит, а смисълът на бележките е част от нашето know how! Поздрави!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: cвoбoдeн]  
Авторkobalt (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 11:32



Na men "svoboden" mi se naloji da si kupia peralnia i ne sajaliavam, che platih poveche...za teb sigurno e po-dobre e jena ti da pere na raka, dokato ti se opitvash da spestish za edna peralnia. Tova li e svoboda?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: BACON]  
Автортъжeн (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 11:38



opredeleno ne si naqsno kakvo govorish!
nito 'reva', nito se 'molq'
iskah da polu4a otgovor - polu4ih go
otivam da si vzema kradita.
ae sys zdrave



Тема Re: [OFFTOPIC] Какъв е смисъла от бележките...нови [re: Blake]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано07.09.04 12:14



Да, прав си, сетих се, но след като пуснах постинга!

А квитанция или касова бележка отдавна не съм имал, защото каквото мога от комуналните сметки плащам online, е, да имам потвържденията за преводите от съответните разплащателни системи.

Аре със здраве


Тема Re: Джет Кредитнови [re: jetcredit]  
Авторxaзяин oт пeттяx kюшeтa (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 19:58



не съм съгласен с Вас защото го няма отговора на основния въпрос. Какви са последствията за лицето написано на бележката за платени консумативи при необслужване на кредита?
понеже не съм се обръщал досега към Вас за кредит използвам случая да питам- бележката трябва ли да бъде за последния предходен месец или може да е и по стара/с по-раншна дата/



Тема Re: Джет Кредитнови [re: xaзяин oт пeттяx kюш]  
Авторjetcredit (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 14:00



Какви последствия може да има?! Естествено, че ние не можем да имаме никави претенции! Ние си поемаме риска! А бележката е препоръчително да е възможно най-актуална, т.е. последния предходен месец ! Знаете за парното се плащаше с малко закъснение!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
АвторATENTlON (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 10:01



VNIMAVAI



Тема albanciнови [re: elvin]  
АвторMelvin (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 20:35



ne se ostawqite albanecyt guri da wi promiwa mozycite - toi e golqm spec w towa



Тема Re: Джет Кредитнови [re: ATENTlON]  
Авторнocчo (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 14:13



абе хора. покупките на изплащане, лизинга - това са средства за финансиране, нещо нормално във всяко едно РАЗВИТО общество, и са дефакто негов неразделен елемент. много ясно, че човек не може да се снабди с всичко, което желае, наведнъв, а ако чака да спести...в резултат на развитието във въпросните страни нивата на лихвите са на едно хм...приемливо за клиента равнище.

относно BG еквивалента - въпросния Джет, като за стартиращ бизнес от едва 2-3 години, качеството, което предлагат на клиентите, е поносимо. Е, сегашното оскъпяване е, меко казано, малко дръвце...но за човек с регулярни приемливи доходи се трайва, не мислите ли ??

друг е въпроса за йезуитщината на гореспоменатия Гури...

но като се има предвид конкурентите на въпросния Джет - те сякаш са доста по - user friendly, без да се кривим. след няколко годинки, като понатрупат капиталец, и лихвите като падфнат още - т.е. като им падне цената, на която наемат ресурс, ше бъде по- friendly...поне на теория. а??а??



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
АвторBepoниka (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 19:21



Аз съм взела 2 неща на изплащане.Един месец реших да внеса сумите и на двете на една вносна бележка като подробно съм описала номера на лизинга и сумата и познайте какво се случва....Цял месец се изтрепаха да се редуват всички служители да казват че ту на едното не е направена вноската, ту на другото.А за джиесема ми да не говоря че ме затрупаха от sms-и като всеки ден лихвата ми беше различна съответно докато се разберем.Накрая ме помолиха да правя вноските на 2 бележки.Тези могат ли да четът.Защо трябва да плащам 2 такси като могат да минат с една.Но .....така е.А по въпроса за лихвата от 5лв. такава няма в нито една банка.Никога няма повече да взимам от тази лизингова къща.Подигравка с бедните хора.Иначе като идея "на изплащане"е чудесно защото не съм от хората които решават да купят нещо
спестяват и купуват.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Bepoниka]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 21:08



Ако си обърнала внимание, служителките на Джет са все млади и не много в час - има и доста грамотни девойчета,но повечето се държат като паднали от Марс-заплатите им са смешни,а глобите солени,затова са се престарали. А относно бедните хора- шегуваш се,теглила см кредит от тях-за 6 месеца ми взеха 100 лева лихва,но имах сега и веднага това за което неможах да спестя пари. Всеки си прави сметката,а ако някой е решил че има безплатен обяд сгрешил е.Така че това реване по форумите ,винаги след като сме профукали кредита е меко казано жалко. Все пак всичко е написано точно и ясно,всеки разумен човек преценява за и против и тогава подписва.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Haдя]  
АвторJt (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 08:31



много зверска мутренска лихварница- по-добре всичко останало, даже евролайната



Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
АвтортЪПЧO (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 23:16



ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ БЕ ТЪП ГЛУПАК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЗА КАКВО ГОВОРИШ КАТО НЕ МОЖЕШ ДА ГО НАПИШЕШ НА БЪГАРСКИ????????????

КАК ВЪОБЩЕ ДА ТИ СТАНА КЛИЕНТ ПРИ ТАКАВА ТЪПА ИЗЦЕПКА!!!!!!!??????!!!!!





Тема Re: Джет Кредитнови [re: тЪПЧO]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано12.07.05 00:56



Никога не наричай някого "глупак". По-добре вземи заем от него...


Щирлиц

Тема Re: Джет Кредитнови [re: инaт]  
АвторHямa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 11:24



Ти пише всичко в договора. ако не ти харесва не се съгласяваш. това, че никой не е свикнал да чете е отделен въпрос.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
АвторKRED (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 16:09



Аз ги ползвам отдавна и съм много доволен. Всички мнения за ужасните лихви са празни приказки - хората то дават месечната сума ДО СТОТИНКА ПРЕДВАРИТЕЛНО и сам си правиш сметката. Одобриха ме за 10 мин, а относно преводите на парите - аз ги правя само през ePay.bg и това струва 1 лв.

Не искат нито дебитни карти, нито такси за откриване, нито такси за ползване, нито такса дишан въздух в офиса, докато четеш договора...

Изобщо не мога да схвана как единствените нормални кредитори, които съм срещнал предизвикват недоволства... Странна работа.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано08.10.05 19:55



Елвин ли си Келвин ли си не знам. Ама като се водиш началник, от елементарно уважение към аудиторията и бъдещите ви клиенти да си беше написал писанието с нормални знаци . Ние не сме маймуни да четем маймуници.

незабележим


Тема Re: Джет Кредитнови [re: KRED]  
Авторlvoo (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 13:58



Jet credit naistina si varshat rabotata kaktotrqbva.I te si izkarvat hliaba



Тема Re: Джет Кредитнови [re: инaт]  
Авторmishka (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 13:31



A kakvi sa im lihvite kato na Euroline li?
A za Euroline kakvo vi e mnenieto?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: тъжeн]  
Автор petelina (sladur4e)
Публикувано04.11.05 20:23



Абе,тъжен,едно въпросче може ли? Та ти като изкарваш по 1000-1500 лв. на месец за чий ти е притрябвал кредит от 1000 лв.?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: тъжeн]  
Автор white_angel (херувим)
Публикувано05.11.05 13:33



Те не се интересуват от тези неща, поне моя опит до сега е такъв.
Един съвет- смени магазина, в "Зора" искат само лична карта.

Успех!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: jetcredit]  
Автор white_angel (херувим)
Публикувано05.11.05 13:37



Имам една единствена забележка към Вас и тя е, че не изпращате никакви уведомителни писма за оставащи вноски или суми.

Аз съм доволна от Вашето обслужване!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: KRED]  
Автор white_angel (херувим)
Публикувано05.11.05 13:50



Имаш и моя вот!!!!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: !чepeшka]  
АвторПoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 23:20



Заради вашата вноска не могат да платят заплатат на един свой служител. Защото въпросната заплата е малко повече от средната вноска - 200лв. Работиш им като извънредно през седмицата - не се плаща, работиш в събота - не се плаща, но не се и отчита като стаж. Когато направих огромната грешка да постъпя на работа там, флегматичният финансов директор И. Х. ми каза следното: Ако работиш извънредно - нищо, но ако не работиш извънредно - МНОООГОО ЛОШО. Заплата 250лв. бруто, 209лв след облагане.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: white_angel]  
Автор Toshko (луд)
Публикувано12.12.05 23:29



На мен пък всички кредити не ми харесват, защото уж само лична карта трябвало, но след това искат и да съм работил някъде на трудов договор. Иначе кредит няма



Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
АвторBig (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 08:48



Абе, мангал, в тоя джет кирилица не ползвате ли?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: инaт]  
Автор crave (непознат)
Публикувано13.12.05 20:45



Таксата в Инвестбанк е 0,80 лв



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Toshko]  
Автор RepeatableRead (transactional)
Публикувано14.12.05 10:45



Е като не работиш как ще връщаш кредита?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: RepeatableRead]  
Автор Toshko (луд)
Публикувано15.12.05 03:18



Аз не съм казал да не работя. Не ми харесва, че искат да съм на трудов договор. Да речем всеки месец си получавам заплатата, но няма как да се докаже с документи.
Един човек по-горе беше писал нещо подобно. За такива като нас няма кредит



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Toshko]  
Автор RepeatableRead (transactional)
Публикувано15.12.05 12:52



Много е просто:
- регистраш си ЕТ (или ООД);
- назначаваш се в него;
- плащаш заплата (и осигуровки);

В крайна сметка не може и вълка сит и агнето цяло. Вземаш си черини пари, не плащаш данъци и кредит искаш.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: RepeatableRead]  
Автор Toshko (луд)
Публикувано15.12.05 22:31



Последната точка не ми хареса - "плащаш заплата (и осигуровки);"
А в нашата скапана даржава въобще не е изгодно да се плащат данъци. Та аз трябва да работя 1/3 от месеца само за данаците. А мерси! По-добре да не работя, ако ще е така
За кредитите се примирих вече. Явно трябва да се работи повече и да не се разчита на милосърдието на някоя фирма да отпусне кредит.

Малко офтопик стана, ама какво да се прави...Да кажа нещи и аз по темата. Джет кредит не съм взимал, но взех TBI Credit (по обясними причини не на мое име). Та този TBI Credit ми се стори адски приемлив. 1250лв. за 6 месеца и ми сложиха само 60лв. отгоре. Значи ще върна 1310лв.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторmegan (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 22:09



Lihvata e visoka



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторmobbdeep (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 23:50



dobre we i az ne pi6a na Bg ama me marzi smenqm.... hehehe
dano toq forum e o6te deistwa6t
sq pro4etoh gi si4kite tiq re:-ta
i ne mi stana qsno nali sa kazali 4e za 6 meseca lihwata e 5.6% kwo i e wisokoto ne moga da razbera ta na men ne mi trqq kredit 100000
iskam samo nekoi da mi kaje dali moga da si zema ne6to samo s li4na karta
imam trudow dogowor za 6 meseca wuzmojno li e??????? plzzzz spe6no mi trqbwa otgowor da znam kwo da prawq



Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
Авторahh (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 18:10



добре, мен ме интересува по какво се преценява кой е подходящ и кой-не, при положение, че не искат даже и трудов договор/то ако искаха кой ще иде при тя/? някой има ли идея какво точно проучват?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: mobbdeep]  
Автор gersun (непознат )
Публикувано26.01.06 11:22



Възможно е! Аз съм взимала кредит само с лична карта. Към ДжетКредит!И одобрението става бързо!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: megan]  
Автор etiva (непознат )
Публикувано29.01.06 19:25



Взависимост от избраната от Вас схема на изплащане лихвата е различна



Тема Re: Джет Кредит - висока лихванови [re: mobbdeep]  
Авторнeдoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 10:45



Не искам да говоря празни приказки или неща с които аз не съм запознат. Затова само ще ти кажа за личния ми опит с тях. За втори път купувам с техен кредит, първия бях доволен, но не мога да кажа това за втория :(
Цена на покупката 230 лв
Собствено участие 35% ~ 80лв
Период на кредита - 3 месеца и вноската е 60лв !!!

Кратките ми сметки показват че това е МЕСЕЧНА лихва от 20% !
Днес бях в офиса им, момичето излезе, позабави се и каза че месечната лихва била 14%. Не знам как са ги учили на смятане и как я усукват да я докарат до толкова, НО ЗА БОГА - ТА ТОВА Е МЕСЕЧНАТА ЛИХВА !!!!!

Смятам да не ползвам вече услугите им. МЕРСИ

Проучи си вноските, погасителния план, виж конкуренцията какво пердлага, пък ако искаш тогава се набутай.



Тема Re: Джет Кредит - висока лихванови [re: нeдoвoлeн]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано26.02.06 14:13



Високи са лихвите им. Но това е нищо - ако искате да вземете пари в брой - тогава ще ви се завие свят от лихви... доколкото си спомням стигат до 50%.

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Джет Кредит - висока лихванови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторlilith (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 01:31



Здравейте.

Незнам колко са коректни към клиентите си,тъпите джетки,но на въпроса ми колко процента е годишната лихва консултантката ми заяви сума,а не процент.Тяхната "прозрачна"политика в един момент започва да изглежда много размътена!!!На всички техни брошури не е отбелязан нито един лихвен процент?!?Това не изглежда ли малко странно все пак.
Сега аз смятам да ви кажа една истина защо Джетските лихви са високи-така те застраховат себе си за всички онея мангали на помощи дето няма да си плащат,а им се дава кредит..... така че вие мили хора отново плащате за мангалите ,който за пореден път ви увисват на врата!!!
И,ако на вас ви харесва тази мисъл пак яхнете Джета и пътувайте!!!!!Ще ви издам и 1-2 други неща
1.Одобряването изобщо не е за 15 мин. както се бият в гърдите,а някаде към 1час и 30!!!!!
2.за какво по точно им е нужно образованието Ви(вътрешна статистика може би?)
3.А вносната ви бележка е минимум 3 кинта(това ли е по-точно без такса??????)
Бъдете умни и питаите навсякъде,подаите молба където Ви е наи-изгодно,а не най-бързо!!!!!!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторxaxxaa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 15:21



Firmata e korektna s klientite si,vqrno e 4e lihvite im sa po visoki,no puk za to4no,to4no i qsno si kazvat kakvo iskat!!!nqmat dopylnitelni taksi i vsi4ki e qsno i to4no!!!! No spoko nqma ni6to ob6to s evrolajn!!!!!
az sum stra6no dovolen!!!! NOOO!!!!!
kakto vinagi ima edno NO!!!!!
pla6tat stra6no niski i ubidni zaplatai,na lihvite koito imat,zaplatite ima sa napravo mse6ni!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
Авторxaxxaa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 16:09



ok saglasen sam,4e firmata e dobra,no 6tom ti si izpulniteliqt im dorektor kajete mi za6to davate takiva malki i ubidni zaplati?!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
hahahaha napravo mi e jal za horata koito rabotqt tam.az imam kredit kam vas i sum dovolen,za6toto znam,4e nqma dopylnitelni taksi,no lihvata nikak ne e malka,predpolagam,4e stava vupros za refinansirane,no tova e dr tema.....:)
ta da si mina na vuprosa.....ta g-n Elvin,kajete mi za6to taka se podigravate s horata koito rabotqt tam?!!!!!
vidqh za noviq vi ofis nqkauv si plus za karti,lihvata e bezbojno visoka,napravo mi padna 6apkata,pitah informativno, momi4eto tam be6e mn lubezno i mi obqsno vsi4ko otnosno kredita,ne e za men za 6tastie, ne sum krajno nujdae6t se za da me ograbite taka........hahahahah napravo nqmate sram.
edna moq priqtelka poznava edno ot momi4etata tam i kaza,4e i te rabotqt za SME6NI I UNIZITELNI zaplati,ni6to 4udno,4e vsi4ki bqgat ot tam......ahhahaha 6te si zapelnete v edni moment!!!!!!
ta iskam da si popitam,6te se radvate li ako i deteto vi si dava mladosta i vzima nqma i 300lw na tozi standart v bg?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
QVNO NI E SVE EDNO!!!!!!!NO NALI ZNAETE VSI4KO EDIN DEN SE VRU6TA!!!! i decata pla6tat za tova!!!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Diana^]  
Авторизмaмeн (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 18:30



кое му е доброто на Транскарт на Евробанк? Тия направо ме подлудиха. И те са същите лъжци!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 18:31



elvin, ли си какъв си, защо не се научиш да пишеш на български.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: xaxxaa]  
Авторизмaмeн (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 18:35



Да бе коректна била. Колко съм висял на опашки там също и как зле са се държали с мен разни некомпенетни служители. Ужасни са и те!!!



Тема Re: Джет Кредит - висока лихванови [re: lilith]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 16:02



za kvi jetki govori6 be tiq momi4eta kvo sa ti vinovni pogledni im lihvite togava govori jetkite sa ti nai malkiq problem



Тема Re: Джет Кредит - висока лихванови [re: lilith]  
Авторyay (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 12:44



ей,ей по-спокойно
1.Одобрението става за 15мин.колкото и да ти е неприятно!!!2.Вносната бележка е максимум 3 кинта



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Бълrapин]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 21:36



И на какъв език според теб пише Елвин?!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: xaxxaa]  
Авторhi (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 21:49



Ne rabotete tam!!!shte sajalqvate!!!ot lichen opit vi kazvam bil sam dosta vreme v Jet



Тема Re: Джет Кредитнови [re: hi]  
Авторxaxu (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 18:49



a ti koi si be smel4aga ?????



Тема Re: Джет Кредитнови [re: xaxu]  
Авторlilith (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 10:27



Ха-ха-ха мноо са коректни виждам ги всеки ден и бих казала,че дори евролизинг за по-добре от тях и се усъвършенстват!!!!А за работниците там-ами който се набутва на граждански договор съвсем целенасочено и иска едва ли не да "умре"за фирмата за мене не е много нормален!!!За пример идете в Технополис!!!







Тема Re: Джет Кредитнови [re: xaxu]  
Авторhi (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 00:46



az li koi sam?!az sum niakoi,koito e MNOOOGO shtastliv,4e se e razkaral ot tam!!!!!!!!!!!a ti koi si?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: измaмeн]  
АвторDovolna (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 22:52



EI izmamen!!!!!!!!!Mi kat ti traq kredit 6te visi6 na opa6ki kyde 6te ide6, hahaahah i tova be6e mnogo typo mejdu drugoto,kvo ob6to imat opa6kite s korektnostta na slujitelite



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Toshko]  
Авторив (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 21:06



дали точно това ти е оскъпяването.Я хубаво си сметни, защото имаш всеки месец по 1.80 банков превод 0.90 ти е ако имаш банкова сметка и ти прехвърлят от там.След което имаш обслужване на кредита 0.70% беше 0.35%.Да но това никой не ти го казва пък и никой не си чете хубаво договорите.Това поне за обслужване на кредита го пише, но не и от банковите преводи.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: ив]  
Авторит (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 12:00



ив, нещо не си информиран. имам фирма за компютри и работя с всичките големи фирми и банки за потребителско кредитиране.

месечна такса за обслужване на кредита ти взима TBI Credit, не Джет. Джет всъшност нямат други такси и комисионни, а TBI и банките имат и месечни такси и комисионни.

а пък това за банковия превод го имат всичките.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: ит]  
Авторфлo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 18:17



Абе хора Джет е единтжената фирма която иска най-малко документи за да те финансира.Е верно високи лихви но е само тови,ТБА искат да ти вляза в дома и да ти опошат имуществото.Е бате' каде го дават това?Как смеят да си го помислят че ште ги пусна в нас а,и след това съвсем случаи но и ми е разбит апартамента.Е чени по добре високата лихва пред това.



Тема Re: Доволнатанови [re: Dovolna]  
Авторlgor (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 23:22



Ти от какво точно си доволна - щото се намери отново някоя заблудена овца вчера да ти го сложи, а утре като никой не се излъже, какви ще ги делаш!



Тема Още един...нови [re: hi]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано16.05.06 18:07



...който е МНООООГО щастлив, че се е разкарал оттам.

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Джет Кредитнови [re: hi]  
Авторhi (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 13:21



nai-veroiatno se poznavame:))),ako kato men si bil edin ot zabludenite da ostane6 po-dulgo vreme tam...:)))



Тема лихва vs оскъпяваненови [re: Toshko]  
АвторHuman (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 13:34



"само" 60лв за 6 месеца. Това е към 20% лихва на година или 1,66% лихва на месец, отделно разни такси, преводи и т.н. Защо просто не вземеш потребителски кредит от банка - лихвата е мноого по добра.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: !чepeшka]  
АвторJet (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 17:50



Macka vij sega. Ot JetCredit ti se obajdat samo za da napomnqt, a ne ne6to drygo. TBI imat nakazatelni lihvi, a JetCredit nqmat. Az sym tqxna klientka za 3-ti pyt i sym syper dovolna ot tqx - nqma niu6to skrito, za razlika ot TBI kydeto imat 0.7%ot razmera na kredita mese4na taksa za upravlenie na kredita i mese4na taksa obslujvane 1.80. Kazvatm, 4e bili vklu4eni, no togava ako sa vklu4eni za6to pri promociq ot 0 % lihva ima oskypqvane ot taksite?!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Пoтъpпeвш]  
Автор1981 (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 19:14



Слушай малка госпожичке първо така си си послала и въобще се съмнявам да си получила такъв отговор от И.Х. Второ ако ти самата не си харесала работата в jetcredit никой не ти е виновен предполагам ти си флегматичната, а не някой друг и исренно се надявам да не си вече в тази фирма. Желая ти успех!!!!!



Тема Re: Джет Кредит - висока лихванови [re: lilith]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 12:37



Здравей! Не съм съгласна с тебе. Одобрението става до 30мин, няма такси за обслужване и управление на кредита. Ако внасяш в ДЗИ или Прокредит Банк таксата ти за превод е най-много 1.30. Какво повече искаш?!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: hi]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано08.06.06 18:36



Работих там през 2004 г, от края на януари до юли.

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Джет Кредитнови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторhi (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 13:49



sas sigurnost se poznavame:)))togava biahme sravnitelno maluk ekip,a az rabotih tam 2 god.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: hi]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано19.06.06 10:39



Ти как се казваш?

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Джет Кредитнови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторedna quot;jetkaquot; (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 13:22



Vijte kakvo,Napravo e izumitelno kak hora,koito nqmat nikakva realna predstava za usloviq,lihvi,taksi i tn.mogat da davat suveti vav foruma.Da-bezplaten obiad ne su6testvuva,osven oba4e....Kogato JET praviat promociq,tq naistina e takava.Umrelite ot zloba konkurenti razbivat doverieto na horata vuv vsiakakvi promocii i izob6to vuv vsiakakva prozra4nost.Koito e pital za oskupiavane,vsi4ko mu e obiasneno.I vseki sam si pravi smetkata.Abe kakvo sum sednala da obiasniavam na kuhi glavi,deto niamat druga rabota,osven da pliuqt kakvoto im padne...Mnogo sum dovolna ot rabotata si v JET i za vas dvamata,koito ste rabotili tam-radvam se,4e ve4e vi niama.Aman ot maloumni i neloialni hora,koito se interesuvat ot kirlivi zaplati.Ne smiatam,4e edinstveno zaplatata moje da e kriterii za edin inteligenten 4ovek za loialnostta na firmata kum nego i obratnoto.
Kolkoto do pravopisa na Elvin,za 16-ti put tozi forum mi burka ezicite.Az izob6to niamam kirilica na kompiutara,i vse pak izvednuj tuka si me prehvurlq.Ne stiga,4e 4oveka e sednal li4no da vi pi6e,a vie gledate za kakva glupost da se zahvanete.
O6te ne6to-ako vse pak niakoi ima pitane otnosno JET,e hubavo da se obyrne kum otorizirano lice za takava informaciq.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: edna quot;jetkaquot;]  
Автор stanislaaa (вечно влюбена)
Публикувано23.06.06 14:14



кое по-точно ви е промоцията?Айде аз разбирам от лихви и такси!!!
Имам 1-2 въпроса:
1.ЗАЩО ИМАТЕ 20 УРЕДА В ПРОМОЦИЯ?
2.ЗАЩО КАТО ИМАТЕ 40 ДОГОВОРА НА ДЕН 3 СА НА ПРОМОЦИЯ(ГОВОРЯ МАКСИМУМ 3)?
3.ОТКЪДЕ НА КЪДЕ ЩЕ ЗАДАВАТЕ ПРАД НАС ТЪПИЯ ВЪПРОС- ЗАЩО ОББ,ЕВРОЛАЙН,НИЕ СМЕ ПО-ИЗГОДНИ?
4.ЗАЩО СЕ ЧЕРВИТЕ КАТО СИ КАЖЕТЕ ЛИХВАТА ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ ЗА 9 МЕСЕЦА?(ГОВОРЯ В ПРОЦЕНТИ)
5.ОТКЪДЕ ВИ ИЗНАМЕРИХА ТАКИВА НАГЛИ И НЕКОРЕКТНИ?



Само TBIcredit

Тема Re: Джет Кредит - висока лихванови [re: Cлapтибapтфacт]  
АвторEdna zabludena (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 14:35



Hi Cлapтибapтфacт!!!!!!!!!Kak si?Ti ne66to mnogo malko si se zadyrjal v Jet

6to taka



Тема Re: Джет Кредитнови [re: stanislaaa]  
Авторedna jetka (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 14:38



Opaaa!
Predlagam ti da ne prekaliava6 s konkretni primeri i napadki,za6toto e sme6no da sporim za ne6ta,koito ne zavisiat nito ot teb,nito ot men.Taka 4e,az ne smiatam da produljavam diskusii s teb v tozi forum.I bez tova na va6ite sam se naslu6ala po cial den.Zatova-bye bye!!



Тема Re: Джет Кредит - висока лихванови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторedna jetka (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 14:43



... доколкото си спомням стигат до 50%.

Tova e pisal-kak da se zadurji po dulgo,kato i za tova vreme v koeto e bil tam ne e znael kakvo pravi:)



Тема Re: Джет Кредитнови [re: edna jetka]  
АвторTT (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 21:45



Славея, голям си капацитет като една кирилица не можеш да си пуснеш, а и правописът ти си го бива. Относно кирливите (както ти ги нарече) заплати - те наистина са кирливи и да се дават такива заплати на хора в началото на 21-ви век в Европа е меко казано гавра.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: TT]  
Авторedna jetka (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 17:35



За твое успокоение ще ти пиша на кирилица.Чудно ми е обаче откъде ме кръсти Славея.Чак в началото си мислих,че отговорът ти в крайна сметка не е насочен към мен.Но както и да е-ако говориш за заплата от 200лв,да смешна е,но в крайна сметка аз не съм била свидетел някой от тази фирма,който е работил качествено да е взел такава мижава заплата,така че злите езици,които са писали по нагоре нещо са в грешка(или просто толкова са заслужили).





Тема Re: Джет Кредитнови [re: edna jetka]  
АвторTT (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 20:06



Aко не си Славея, значи си Венислава или Боряна (която всички наричаха "торбата" зад гърба й). Общо взето това бяха заблудените колежки тогава, единствено те не бяха недоволни от работата в тази фирма. Колкото до заплатата и качествената работа - бях кредитен инспектор (по-късно променено на "телефонист", защото явно вече никой не се хваща) и работата да щракаш по клавиатурата и да звъниш като побъркан цял ден не ме затрудни никак. Но уви - заплатата не мръдна.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: TT]  
Авторoщe eднa Джeт-ka - BEЧE БИBШA, (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 17:42



ТТ, кефиш ме, напълно те подкрепям - и съм абсолютно съгласна с теб - все пак всички много добре знаем, че редовия служител е с ограничен достъп до интернет - 'щот' ако има - ще хаби времето и парите на ФИРМАТА... и следователно кой има нет, кай е абсолютно некадърен и по цял ден не прави абсолютно нищо друго освен да гледа в нет-а и да яде,кой би могъл да пише? - една от гореспоменатите особи :)
Та по Въпроса за Jet - ако имаш спешна нужда от нещо (стока или пари) - е носиш си последствията и си плашаш като поп за удоволствието, че взимаш кредит за 30мин.и не доказваш доходи :) Такова е положението - безплатен обяд няма. Обаче мисля, че политиката и отношението на Jet към служителите е АБСОЛЮТНО ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА!!!!!! По голямо безхаберие по отношение на собствените си служители не съм срещала никъде, направо се гаврят със служителите си. Jet е най-голямото гнездо на усойници и интриганти.... няма друго такова. Ама така ще е след като пълни некадърници и истерици(чки) са на мениджърски позиции ...
А на г-н Елвин Гури - свалям му шапка, че все пак е имал поне желанието и доблестта да пише във форума (е вярно - релкамка все пак, ама ...) Пожелавам му да вземе да обръща повече внимание на служителите си и това внимание, все пак е добре да е парично изразено - 'щото като идеш в магазина не те питат колко си лоялен към работодателите си, а искат пари :)
А на Oshte edna jetka - Мацка, я по-добре вземи си оправи правописа (като нямаш кирилица на РСто - за това имаш KREDOR) и тона, 'щото като ти си недое..на и ти е крив света, хорта във форума - не са ти подчинените (които поради простата причнина, че не могат да си позволят да не взимат и мизерната заплата и за това нямат смелост да напуснат - не 'щото им е много хубаво и са много лоялни, ама ...).
Ама пожелавам на всички, които все още имат нерви да седят там - мнооооого скоро да си намерите по-добре заплатена и човешки-настроена-към-служителите-си работа!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: edna jetka]  
Авторv mrejata (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 21:59



Абе ей лайно, миризливо

. Не ме интересува коя си, кой си и за какво точно се бориш. Обаче да лайнориш групости тука пред толкова хора, които са си сдрали гъза за да можеш ти и шефовете ти /а може и да си сред тях/ да зимате яко пари е безобразие. Предполагам че достойно си се пуснала на когото трябва и датова сега се праиш на шашава - "да 220 лева са смешни", ми много ясна че са смеашни бееее ейййй. Но виждам, че и ти си поредната зомбирана там.
И не ми обяснявай, че ако си работил качествено зимаш пари - не се опитвай да убедиш хората в нещо, в което са се убедили че не е вярно. Тия можеш да си ги говориш вкъщи пред огледалото.

Ако и ти си от тия дето нямат нищо друго освен работата си и това да говнорят щуротии - много жалко за теб.




Тема Re: Джет Кредитнови [re: TT]  
Авторaбcoлютнo (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 22:04



И аз подкрепям от всякъде ТТ - нали си си бил шута - гордей се със себе си - щото явно има мнооооооооггоо които трябва да се излекуват от болестта Jet



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторzapoznata (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 12:06



Не е вярно, че лихвата е голяма , тя е такава защото ако се пазарува стоката без първоначална вноска - оскъпяването е най-голямо.Ако закупиш от ДЖЕТ КРЕДИТ С ПЪРВОНАЧАЛНА ВНОСКА- оскъпяването е даже по-малко от колкото от кредит в банка.Това е така , защото Джет кредит не е банкова организация и не иска фактура за закупената стока, докато ако лизингът е от банка цената на продукта е по-висока, зараяди издаването на фактура.Друг е въпросът , че банката иска доходът да е доказан и документиран с трудов договор, а не е тайна ,че масово хората се осигуряват на мин . раб. заплата, а получават повече.До 1000лв, Джет кредит не иска трудов договор.
Та мисълта ми е такава - ползвайте Джет кредит с първоначална вноска - тогава пазаруването е най -изгодно , ако нямате възможност ще платите наистина по - голяма лихва, но ще имате стоката , която желаете сега.А и под голямо съмнение е ,че ще ви отпуснат кредит в банка, ако сте осигурени н а по малко , дори и да взимате повече , банката иска доказан доход.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: v mrejata]  
Авторedna jetka (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 19:27



Лайно миризливо...хммм...доста тъпо и ограничено от твоя страна:)



Тема Re: Джет Кредитнови [re: edna jetka]  
Авторv mrejata (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 20:43



Ми много ясно, че си миризливо, даже прекалено меко за да се напъваш да говориш.

Глупостите ти край нямат и приеми голата истина - тва че ти си добре там където си, не значи че всички останали са супер, особено с приказката ти от 1001 нощ че всеки който работел качествено и не е останал невъзнагараден - Тва моеш да го каеш на баба ти, ясно ли ти е ЗОМБИ ТАКОВА. Прекалено много приятели имам които са напуснали от там и са си опропастили здравето за да угодят и търпят много неща. Тва че са студенти не значи че не трябва да живеят като нормални хора - без да ги гледат все отгоре. Щото ако не са били те - наеш ли къде щеше да си ти заедно с фирмичката - не на боклука, а напрао зад него.
Знаеш ли че едната от тях е щяла да припадне щото "не може да отиде да си вземе кафе" ааааа? Да си затваряш гнусния плювалник - щото заслужавате нещо грондиозно - мръсни манипулатори


Много се радвам че все пак всичките ми приятели вече не са там - щото са достатъчно умни да не си продават гъза като тебе

Арееее



Тема Re: Джет Кредитнови [re: zapoznata]  
Авторoщe eднa Jetka - BEЧE БИBШA (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 10:52



Пиленце, не знам колко си запозната, ама от поста ти се вижда, че си пълен лаик и вече мозъчето ти е изцяло промито.
Ако си малко по-запозната и се поровиш малко ще видиш, че т.нар. оскъпяване (да оскъпяване го наричт в Jet-а, защото ако посочат истинската лхва - нали никой няма да пазарува с тях бе

), та ако разбираше малко повече и беше наистина запозната щеше да знаеш, че туй оскъпяване се начислява върху цялата сума, ведно с първоначалната вноска Вземи наистина се запознай, преди да пишеш такива идиотщини.
Ето ти малко разяснение относно оскъпяването - виждам не си много наясно - "запозната" хахахаха:
''Оскъпяването'' на кредита се определя като съотнесем общата сума на платената лихва към размера на кредита. На пример при годишна лихва от 12% - оскъпяването би било 6.6%!
Сега става ли ти ясно, защо се говори за оскъпяване, а не се посочва ефективната годишна лихва, а?! Всичко е тактикаааааа!
Оф, няма думи за цялата тая миризлива история, та както се казва - СМЪРДИТЕ!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: zapoznata]  
Авторoщe eднa Jetka - BEЧE БИBШA (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 11:02



П.С. - И моля те не ме карай да се смея - ти нормална ли си да приказваш такива неща като "оскъпяването е даже по-малко от колкото от кредит в банка" - ТОВА НИКОГА И НИКЪДЕ НЕ Е БИЛО И НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ!
Та пак един съвет - преди да правиш, каквито и да било подобни напълно некомпетентни изказвания, си помисли много добре или вземи се запознай наистина, защото си просто жалка и смешна!
Арееее....



Тема Re: Джет Кредитнови [re: oщe eднa Jetka - BEЧ]  
АвторZAPOZNATA (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 14:40



Да точно така при покупка чрез банка , годишната лихва е 12%, а първоначалната вноска е 20% от сумата на продукта.Така смятай сама:
За сума от 1000лв, към банката 200лв-първоначална вноска и годишна лихва от 12%- ОСКЪПЯВАНЕ- 96ЛВ
през ДЖЕТ КРЕДИТ за сума от 1000лв. 350-първоначална вноска 6 месеца x 122 ОСКЪПЯВАНЕ- 84.ЛВ



Тема Re: Джет Кредитнови [re: ZAPOZNATA]  
АвторOщe eднa Jet-ka - BEЧE БИBШA (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 17:47



Малии - ти наистина си много зле?! Къде си учила бе, пиле?
Като внсеш по-голяма първоначална вноска, много ясно че ти остава да плащаш по-малко: "към банката 1000лв.- 200лв-първоначална вноска & ДЖЕТ КРЕДИТ за сума от 1000лв. 350-първоначална вноска".
Има едно нещо дето му викат АНЮИТЕТ - ти на ясно ли си с него?!?!?! Ако по някаква случайност знаеш що е това и има ли то почва у нас, кажи ми, аджеба, къде ти се вписва понятието в изчисляването на погасителния план или тука си правим бакалски сметки.
Много ти се моля, обясни ми как тази лихва (ПРОСТА в твоя случай - абсолютно, неправилно използвана, между другото), щото хич не ми е ясно, как я разпределяш във времето?
Може би няма да ти е много трудно, ако имаш макар и бегли познания, за дневна, месечна и годишна база на лихвата.
И така на въпроса, за да говорим за оскъпяване, то първо трябва да направим погасителен план, за да видим колко ще платим на края общо (което не се прави по твоя начин) и да го сравним с първоначалната сума, което ти се опитваш да направиш по абсолютно дърварски начин.
Освен това, моме, трябва да знаеш, че има разни такси за кандидатстване и управление на кредита (дето, това че не ти ги казват, не значи че ги няма). Я ми кажи сега тях де си ги вкючила? Ако сега ми кажеш и какво е IRR и как го прилгаш, щото има значение за ония такси, то вече ще те призная!
И последно - къде си учила и кой ти е дал дипломата, щото за тебе див късмет - за него жив срам, дано не вземе да посегне на себе си, като разбере за тебе. Пък ти се въздържай от такива коментари и съвети, защото някой наистина мнооооого ще ти смее.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Oщe eднa Jet-ka - BE]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано04.07.06 13:01



Ей, кефиш мъ.



To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.

Тема Re: Джет Кредитнови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторshumata (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 14:33



Днес подадох документи за работа в Джет и реших да се поровя да събера инфо за тях. След като прочетох мненията в този форум вече съм, меко казано, резервиран към тях.
Слартибартфастче, братчето ми, ти оти не си ми казвал, че си бачкал при тях, та да знам, че са зле. И, най-важното, откога ме лъжеш, че ще дойдеш до Варна на гости, бе ееееееееей, мунченциту ми.
Ае, със здраве!





Тема Re: Джет Кредитнови [re: shumata]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано05.07.06 14:39



Май мъ бъркаш с някуй, мунчьенцьиту мьи.

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
АвторЛA3APЧETO (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 12:15



АБСОЛЮТНИ МОШЕННИЦИ! РАБОТЯТ КАТО В РЕКЕТЬОРСКИТЕ ВРЕМЕНА ! ЕДНО МОМЧЕ СЕ РАЗБОЛЯ И ТРИ МЕСЕЦА БЕШЕ В БОЛНИЦА , И ТЕ МУ ПРАТИЛИ МУТРИ ПРИ СЕМЕЙСТВОТО ЗАЩОТО МИСЛИЛИ ЧЕ Е ЗАМИНАЛ В ЧУЖБИНА ! ТОЛОКОВА ГРОЗНА ИСТОРИЯ ЧЕ....



Тема Re: Джет Кредитнови [re: ЛA3APЧETO]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 13:36



тези глупости на някой друг ги разправяй. при джеткредит такова нещо няма





Тема Re: Джет Кредитнови [re: az]  
Автор stanislaaa (вечно влюбена)
Публикувано21.07.06 16:22



верно ли няма?Брех много си запознат ве?И как така,я ми обясни как е при джета?

Само TBIcredit



Тема Re: Джет Кредитнови [re: stanislaaa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 17:25



ко вашата фирма която ти така ревностно защитаваш ги има тези практики и пишете глупости за джет да стряскате хората е друг въпрос. имам чувството че единствената ви цел и да държите името на джеткредит високо в черния списък където не му е мястото.хубаво си помислете преди да говорите глупости и си помислете колко хора от персонала на джеткедит говорят такива неща за вас. искрено се надявам управитела на джеткредит отново да се вклучи тук както го е правил и преди и да ви обясни всичко което не ви е ясно





Тема Re: Джет Кредитнови [re: az]  
Автор stanislaaa (вечно влюбена)
Публикувано21.07.06 18:11



хихихихихихихи нашите"мутри"са тооооолова страшни,че направо незнам.Виж сега слънце ние си събираме парите по законния начин,и това че пишеш тея бълвочи тук само ми показва колко си запознат.Ама ти както и всички останали могат сами да си направят извода кой е най-добър.ок?

Само TBIcredit



Тема Re: Джет Кредитнови [re: az]  
АвторПтицeзмия (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 22:03



Ми кво като е в черния списък? То бедните като немат пари да извадат за една пералня, си взимат пак кредита от там без да четат тука!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Птицeзмия]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано24.07.06 10:21



Нямало мутри в shit credit - голям смях! Докато работех там съм виждал един от колекторите - момчето беше като трикрилен гардероб.

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Джет Кредитнови [re: Cлapтибapтфacт]  
АвторЛaзapчeтo (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 17:43



Абсолютно си е верно!!! поинтересувах се специално - айде сега провери....-/ако наистина работиш в системата им/ момчето се казва Димитър Йорданов Йорданов набор 1979 изтеглил е 4000лв от Пазарджишкия им офис, Отгоре на това има и нещо още по-по -най имало отпускане на кредити по-втория начин...разни които не отговарят на условията си мислят че , са ударили Джакпота , като ги придърпат извън банката и им предложат далаверата- пък то било за да си вземат някой хора комисионните ! и сега като има проблем гледат да си измият ръцете и тихомълком заради най-малкото да го дадат за трепане, та да останат чисти и да ги уволнят.....





Тема Re: Джет Кредитнови [re: Cлapтибapтфacт]  
АвторKaцa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 13:24



Може да е трикрилен гардероб, ама е много добър човек.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Автор mirmingi (Pooh)
Публикувано23.08.06 10:22



Ще споделя и аз впечатления, защото, според мен, не са за този списък!
Вече два пъти съм пазарувала с кредит от тях и бих потретила!

Не съм закъснявала никога с вноските и незнам как напомнят, но това с мутрите ми звучи малко пресилено, искрено се надявам да не е така.
Моите впечатления са - любезни и компетентни служители!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: mirmingi]  
Автормyтpa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 11:19



тва с мутрите много ме разсмя. че аз исках мутри да ми събират едни близо 500К и те ми се нацупиха, че много малка сумата и не си заслужавало. сега направо си представям как събират с мутри кредити за 400-500 лева :-)

айде преди да пишете опитайте да разсъждавате логично



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Oщe eднa Jet-ka - BE]  
АвторHEджeтka (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 11:27



мали тази джетка колко злоба е събрала, чак почвам да се чудя! то и аз имам приятел дето работи там. досега не е казал нещо лошо. почна като оператор и се оплакваше че се сдухал от работа и парите му бяха малко, ма после повишиха ли го какво стана не знам и сега е доволен доста. абе сигурно си е като всяка фирма, за някой е готино и са добре, на други им все нещо криво и си тръгват, въпрос на манталитет.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: HEджeтka]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 21:32



Аз съм работила в Джет Файненс Интернейшънъл АД 5 месеца и половина. Бях младша в Кредитен отдел. Гледам тука какво сте писали - едно 70 процента от вас си нямат никаква идея от нещата и само се изказват "компетентно"... Що се отнася до работата в Джет...в момента от фирмите с такъв огромен персонал тази е номер едно...по лошо отношение към работещите в нея, по ниски заплати и много работа (но искам да ви кажа, че като ви кажа много работа повечето от вас си нямат идея за какво иде реч)...На това място трудовото законодателство го нямат за нищо. Работиш в почивни дни, оставаш след работа, никой не те бръсне за 2 стотинки.
Мога да говоря за себе си и своя опит там - аз съм амбициозна, работи ми се и съм достатъчно интелигентна - в Джет от прекия си началник получих епитетите "невменяема", "овца", "тъпа" и т.н. - не искам да продължавам, че е грозно.
Що се отнася до оскъпяването - не спорете като не знаете - наистина е зверско. Макар че има и друго - не е луд който яде зелника, а който му го дава.
На Елвин ще кажа едно - Пич, ще станеш любимец на служителите си, когато помислиш и реализираш адекватно заплащане и когато се погрижиш Мартин Гергов да престане да си развява коня. Забележи, че е успял до голяма степен да изгони качествените хора от фирмата, а за кредитен отдел ще споменя и няколко имена, за да съм по-конкретна (Р.Герджикова, Ц.Банков, Н.Володиева, М.Цветичева, Р.Христова и още една Р.Христова....има още много - ще ти оставя мейл, ако искаш някой подробности, които няма кой да ти каже...) Позицията Internal Audit му дава възможност да продължава да упражнява любимото си хоби - да тормози другите. Още нещо, Елвин, забележи тенденцията при Мартин да топи и дъни колегите си - както от Търговски отдел, така и от Събиране винаги, когато има проблем. А той самия е все безгрешен. Както Светльо Минев казваше (Бог да го прости!) : "Заслужава един хубав бой!..." Иначе е отдаден, умен и работлив - това не мога да му отрека. Но що се отнася до поведение сред хора - абсолютен кроманьонец. Все пак, Елвин, оказва се, че и Мартин може да мисли...каквото прави го прави за доброто на фирмата, но ако някой пречи да има дух на колективизъм - това е той. Но на него всичко му е криворазбрано.
Познавам лично Славея Бончева. Не говорете лошо за нея. Прекрасен човек, разбиращ и свестен началник, макар мен лично да не ме е ръководила. Славея е човек, заради който си заслужава да работиш в която и да е фирма. Тя също не издържа в Джет, а беше една от най-старите. Е, всички се сетиха - и там е въпрос на отношение! Но Славея заслужава повече. Радвам се, че е напуснала. За мен е постъпила достойно с оглед на обстоятелствата. Замислете се хубаво какво загубихте, когато тя си тръгна. Едновременно с това помислете и друго...освен, че прави седмичната програма с какво точно се занимава в момента Теодора Иванова? Не обучава, становища не дава! Реално какво прави освен, че играе важната шефка. А изгубихте и други качествени хора - Любо Ганев, Димитър Илиев, Маги от Кеша, Николина Кузманова...(Знаете, че мога да продължа така още доста, нали?...)
В момента обаче политиката ви в областта на ЧР куца. Не, тя не куца - вие просто нямате такава. Като си помисля кой отговаря за тези неща направо ми става смешно. Само да говориш, че човешките ресурси за най-важни няма смисъл...трябва и да се работи реално по въпроса.
Дано подобрите нещата. Искрено се надявам да стане, заради многото млади и неопитни хора, които от вяра, глупост и идеализъм продължават да работят за вас.
Отговарям за всяка своя дума.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторpatka (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 15:12



айде като не знаеш защо напусна Славея недей да се обясняваш, щото съм си говорила много пъти с нея и знам чудесно причините. много е лесно да спекулираш, нали? а на мен Митко Илиев ми беше за малко старши и мога само да кажа - добре че напусна. никой няма да го остави да си прави харем където работи. и за маги не говори с нея се виждам през ден и там не казваш истината. а николина отиде в щатите и след като се върне започва пак в джета. нещо да кажеш, пиле мое?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: patka]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 16:49



Едно изречение само и не си позволявай да фамилиарничиш с непознати хора. никакво "пиле" не съм ти.
Напълно оправдаваш прякора, с който си се представила - "патка".



Тема Re: Джет Кредитнови [re: patka]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 18:47



Още няколко изречения, понеже си явно много отворена, а аз мразя простотията във всичките й форми.
Що не коментираш заплащането във фирмата, а?
Или отношенията вътре в колектива?
Що не кажеш пет приказки за постоянното текучество в персонала? Сигурно си има причина за това.
Като знаеш толкова много сподели пред всички защо напусна Славея!? Това с Николина като се случи фактически и тя се върне в "Джет" пак ми се обади. А за Маги не съм казала нищо повече от това, че фирмата я е загубила, както и всички останали споменати. Отречи го, ако искаш!
И моите уважения, но с всичките си недостатъци, които не са свързани с това, което ти казваш Димитър Илиев е три пъти по-умен,работлив и кадърен от кажи-речи всички старши, които тормозят себе си, оторизираните лица и подчинените си в кредитен отдел сега.
А имената Зорница Хаджийска, Агоп Марашлян, Невяна Христова, Минчо Минчев говорят ли ти нещо, patka?
И още един съвет - научи се да пишеш на български и помоли някой да ти покаже кога се слага главна буква и да ти пообясни малко препинателните знаци, че ставаш смешна.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторpatka (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 14:27



кофеинче, намали кафето че ти бърника в малкия, но гладък мозък. ти още като беше тук си зееше много. точно такива като теб стават после като мартин като им се даде власт. аз пък лично се радвам, че такива като теб бързо бързо се махат, щото все много знаят и не усещат момента кога другите вече се дразнят и да си млъкнат. виж се само, още с първия постинг обявяваш, че 70% хабер си нямат и само ти знаеш всичко. после си позволяваш да говориш от името на хора дето идея си нямат, че си им станала говорител. олии, колко сме отворени и безгрешни, и как ни се налага да живеем в свят на идиоти, а?! сега ще представляваш и други хора освен горните, че ти бяха малко. не ги знам минчо и агоп, но очевидно не са толкова прости, че да висят във форумите и да представят тесногръдата си гледна точка като универсална истина валидна за всички.

да митко беше работлив, но теб явно те е кефело да те чука. на мен пък не ми харесваше постоянно да ме гледа като разгонен котак и да ме кани в тъпия си апартамент и се радвам, че го няма. а ти просто същество, ако бяха го повишили, щеше да викаш, че във фирмата има хора дето третират служителите си сексуално и пак щеше да си недоволна и пак щеше да обвиняваш всички други, но не и себе си.

славейка я повишиха и тя не можа да понесе бремето на новите си отговорности и се затвори. що не я питаш, а?

и ако не знаеш, маги е била колежка с един от шефовете още от университета. за нея тази фирма никога няма да бъде това, което е за мен и теб. и това че е напуснала не означава непременно, както явно го тълкува плоското ти, повърхностно и еднослойно съзнание, че тук не и е харесвало, мразела е фирмата и прочие. допусни поне за момент, ти нищо духче, че тя може и да не е искала да напусне.

и недей да говориш вече от името на хора които не са ти приятели и не знаеш причините им. разбери вече, че да имаш уста като кофа, която е способна да бълва само помия, не е кой знае какво качество.

относно правописа не ми се бъркай. с кой си лягам и как пиша си е моя работа.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторпaтka (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 14:31



и още едно изречение - ти не си човек, малко друсано пиле. ти си просто ник. разбираш ли сладичка, ти си нищо. ела се срещни лично с мен и тогава претендираш да си нещо повече. и как точно заставаш зад всяка своя дума с псевдоним. личностите застават зад думите си с името и авторитета си. а ти имаш ли авторитет, а?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: пaтka]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 16:02



Убедена съм, че сме се срещали вече, Патка ли си П*тка ли си не те знам...Ако искаш пак може да се видим - няма проблеми - явно си ме познала - обади се, че ми е интересно какво имаш против мен, вън от този форум, ти точно. Личното отношение е очеизвадно, но тук не си говорим за мен и теб.
Това за анонимността важи и за Патките. Аз съм казала за себе си достатъчно, за да се сетят коя съм, които могат да вържат две и две. Което за тебе не важи.
Удивително е как има хора заблудени до такава степен, че да се радват на трохите, които им хвърлят за труда и да са сектантски отдадени на "Фирмата". Свещена простота...по-скоро простотия в твоя случай. Сигурно живееш с илюзията, че ще се издигнеш, подмазвайки се на тоя и оня и лижейки задници, щото това вършиш в момента. А като има ей такива като тебе да бачкат като изоглавени за без пари, и да изпадат в религиозен делириум някой като се осмели да разкритикува несправедливостта и статуквото ще има и експлоататори, каквито са ДжетФайненс. Прости ми, че имам мнение и смелост да го изразя...
Колкото и да те е яд, това е истината и мислещите индивиди и сами я осъзнават. Ти обаче не си наред нещо, притесняваш ме с тея приказки на психически неуравновесен индивид. Айде иди си потопи гъза в студена вода, поуспокой се малко и след тва пак ще говорим.
П.С. Последното, в което ще се превърна с власт в ръцете е Мартин.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 16:59



ей вие двечките що не се карате за джета някъде другаде. а за това момиче дето била в сащ ще ви кажа че се вземат бележки че ще продължиш работа в същата фирма само и единствено за да вземеш виза и за нищо друго



Тема Re: Джет Кредитнови [re: patka]  
Авторlele (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 18:12



леле голяма защита голямо нещо ,само ми кажи за Митко
Илиев какво против имаш,това е 1 от най-умните хора които са работили за тази фирма( и някога ще работят де) много верни неща казва девойката по-горе но има и малко глупости де





Тема Re: Джет Кредитнови [re: patka]  
АвторKъм пaтkaтa мy c пaтka (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 22:48



Време е и аз да се намеся (колкото и да ми е неприятно да говоря с някаква си заблудена патка)!Паткооооооооооо браво браво!!!!!!Ти и 7% си няма "хабер" за това на какво те правят!Приказките ти са красноречиви за това за какво те бръснат в тази фирма!Така като ти чета леша, незнам със Славейка колко сте си говорили и какви приятелки сте обаче по всичко си личи че ти изобщо не си в час въпреки, че работиш там!Е явно продължаваш да живееш в сектантската си заблуда!Но не се притеснявай, още доста хора го правят!Ти не си единствената която не те бръснат за нищо ако това може да те успокои по някакъв начин!
А що се отнася за Митко..........си жалка!Колкото да парадираш, че те е канил без значение къде няма кой да заблудиш, че те е яд че не те е минал!Той беше доста кадърен с всичките му недостатъци и само могат да съжаляват, че го загубиха!Това в безспорно!
Част съм от хората, които е споменала "Koffein" и мога да ти кажа, че подкрепям напълно всяка дума. И много се съмнявам да има някой, който да не го прави освен една заблудена ''патка"!
И хората за които говориш са ти такива приятели че нямам думи.....смешно е жалко!
Винаги има начин една фирма да задържи кадрите, които наистина цени ако изобщо ги цени!Колкото и да ми е неприятно да те съветвам,понеже не съм лош човек ще те посъветвам все пак:замисли се над това"Винаги има начин една фирма да задържи кадрите, които наистина цени ако изобщо ги цени!"След време ще си го припомниш!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Kъм пaтkaтa мy c пaт]  
Авторзaзa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 22:55



Знаеш ли я тая патица коя е?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: пaтka]  
АвторKъм пaтkaтa мy c пaтka (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:00



А пък тебе като те гледам какъв човек си и колко си ориентирана патко ми става зле!!!!!!!!!!!Добре, че не всички човеци са като тебе и че, не всички могат да се похвалят с твоя "така голям авторитет" от който човек може да повърне!Не дей да претендиреш за това, че тука се пише с псевдоними!Ако не си забелязала тук 90% пишат така, а за останалите 10% всъщност не е ясно дали са лицата за които се представят! Ако имаше малко повечко мозък в лейката ти щеше да се сетиш, че и ти не си нищо повече от "псевдоним"! На тебе даже и псевдонима ти не става за нищо !



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Kъм пaтkaтa мy c пaт]  
Авторзaзa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:03



май много си и набрала на тая Патка...



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
АвторHeзнaм зaзa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:04



Незнам коя е тая патка въпреки, че претендира че не се крие коя е, ама всъщност си противоречи, защото не е казала нищо за себе си!Но нищо - сектата не прощава на никой!Явно доста да и вдигнали мерника





Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
АвторAми зaзa... (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:08



...като говори такива тъпотии...но всъшност не съм й набрала тъй като за нея не си заслужава да се хаби човек!Жалка ми е, но е разбираемо мозъка й е промит все пак!





Тема Re: Джет Кредитнови [re: Aми зaзa...]  
Авторзaзa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:10



то за промиването на мозъци може да се каже че е фирмена политика,но се нарича "стимулиране","агитация",тя не е виновна



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
Авторзaзa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:20



и ти ли си служиъел на Jet?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:22



Всеки средноинтелигентен човек може да си направи сметката, че колкото и да ти говорят, че хората са най-важният ресурс на фирмата, а същевременно ти плащат колкото за кафе и цигари да имаш - а и да си плащаш таксито до работа (щото служебния транспорт е в една посока...) всъщност те ебават ЯКО!
Аз този религиозен екстаз не го разбирам. Не го разбирах и като бях там. Тези са опасни, сериозно ви говоря.
Джет Сектит отвсекъде.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторзaзa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:34



Много яко нали,това значи,че имат доста добри пастори!Да те хване страх



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:35



Заза, а ти също ли си служител на Джет??



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторзaзa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:37



Мани,мани,направо полудях тук-разни хора и повечето толкова погнусени,че направо не е за вярване



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:45



Муахахаха! Повярвай ми, две седмици е Кредитен отдел ти стигат да се отвратиш за цял живот!





Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
Авторзaзa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:46



чак толкова ли е зле там?Сякаш това не се случва наистина а някакви изроди се гаврят с хората



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторзaзa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:47



Защо тогава са толкова големи-навсякъде ги има



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
АвторOrientation (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:48



Zaza, "orientation" mu vikat v slu4ai 4e si pozabravil





Тема Re: Джет Кредитнови [re: Orientation]  
Авторзaзa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:49



незнам какво си се ориентирал ама не изглежда така



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
АвторKaдъpни xopa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:53



Ми защото за тях работят много кадърни хора(както изброените по-горе) за по няколко месеца и като видят какъв е ..... се махат, ако не са се подлъгали от сектантските приказки!





Тема Re: Джет Кредитнови [re: Kaдъpни xopa]  
Авторвяpвaш ли (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 23:56



вярваш ли,че наистина всички са такива балами,че се връзват и живеят само от приказки?Били сектанти-т.е.всички работещи там са толкова податливи,че им промиват мозъците?И то на умни,млади,образовани хора с амбиции????



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 00:04



Мда...явно не си служител, заза...Ами, как да ти кажа - зле е. Работиш много,което по принцип не е лошо, но вземаш смешно ниска с тебе заплата. Освен това тяхни величества Св. Св. Теодора и Мартин избухват с повод и без повод. Особено втория, както и по-рано писах е пълен неадерталец. Малко като му се дигне адреналинеца и нито знае на коя планета се намира, нито осъзнава какво и на кого говори - с две думи - гъз шлякан.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторзaзa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 00:08



То за гъзове навсякъде ги има.Ама това значи ли,че цялата фирма е пошла?Или само светиите бъркат в здравенцето на хората?Общо взето не е Господ да не му се опреш,пък и едва ли всичко зависи от него.Не вярвам толкова хора да работят там и да е толкова зле.та те трябва да са се сринали!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: вяpвaш ли]  
АвторStudenti (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 00:12



образовани е силно казано, по - скоро 1-2-3 курс , а в последно време са почнали и със средно образование да вземат!Използват точно това че са млади т.е. многооооооооооооооооооооооо издържливи на гърча и това че са с амбиции т.е. промиват им мозъците с напразни обещания и след няколко месеца като видят какво е се изнасят!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 00:20



Не разбира се, не всички са толкова зле и не всичко зависи от тях. Ето примерно за баш шефа нищо лошо не мога да кажа. Неколкократно споменатата Славея също бе шеф на отдел Събиране и си беше супер. А ти, заза се пробвай сам - не е хич трудно да го назначат човек. И сам ще се увериш кое е истината...



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
АвторCмeлчara (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 00:23



Провай се заза ако искаш като си толкова смел и се включи пак да си говорим


Стига да ти стигне куража



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Cмeлчara]  
Авторзaзa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 13:35



На мен смелостта ми е достатъчна и знам,че всички преувеличавате.Това че има един-двама недоволни,НЕзначи че всички са като тях.А това разбира се не води до извода,че доволните са с "промити мозъци".Просто има хора за всичко!Представете си,че има хора ,на които им Харесва да работят зверски и да се борят сами със себе си,за да докажат,че могат да дърпат напред....Защото фирмата е една от малкото,които дават шанс на хора без опит да се докажат.В това няма нищо лошо."Зверската работа" те прави кадърен и знаещ млад специалист,за който кой знае защо се избиват половината банки и се чудят как да привлекат не само бивши ами и настоящи служители на JET!!!Така,че ,хора,може да си плюете до безбожие,но в Jet работят много,но и работят добре,а който иска по-висока заплата ще трябва да си я заслужи!!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 14:26



Ти си луд! И хич не си наясно с нещата, но и мене вече толкова ме интересува...
Трепете се за по 240 лв на месец като ви е кеф...фанатици...



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Jet]  
Авторzwezda (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 22:56



Ти просто не си в час. Джета имат закъснения при просрочие по 5лв на ден. ПРОЧЕТИ СИ ДОГОВОРА!!! Относно таксите на Ти Би Ай - те са включени в месечните вноски а лихва НЯМА, има само такси, за това имаш известно оскъпяване!

А ти чувала ли си на промоцията на Джет, която е 0% лихва но е само за привличане наклиенти, които са предимно от ромски произход и селяни, които за съзажелие са неграмотни и прости та не схващат за какво става въпрос



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
Авторзвeздa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 23:19



Ти просто си неориентиран!!! Те не са никакви специалисти, те са тъпи безмозъчни същества които могат само да ръсят глупости по конкуренцията, да оплюват по-добрия /ТИ БИ АЙ/, да са озлобени и нагли до безсъзнание. Отиди в близкия магазин и се увери сам, няма смисъл аз да те убеждавам, можеш да се убедиш и ти!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: az]  
Авторzwezda (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 23:40



Няма какво да обяснява вашия "управител". Защо не оставите хората сами да мислят, а не да им пълните главите с глупости и да ги замъквате до бюрата едва ли не насила. Обясненията са не неуките. Нека хората да питат за оскъпяването на Джет а не да им предлагате следното: "НАЙ-ИЗГОДНОТО ЗА ВАС Е 6МЕС С ПЪРВА ВНОСКА 35%, КЪДЕТО В ПОСЛЕДСТВИЕ СЕ ОКАЗВА ЧЕ МЕСЕЦИТЕ НЕ СА 6 А 7, НО УВИ ВЕЧЕ Е КЪСНО". Нещо да кажеш по този въпрос? И как ги изчислявате тези лихви за сума 200лв за 12мес ще платите по 20лв, за сума от 800лв ще платите 12мес по 80лв, или за 7мес лихвата знаете ли колко ви е - ЕДНА ВНОСКА ПЛАЩАТЕ ОТГОРЕ.............. какво да ви обясбявам, просто питайте хора не се хващайте като удавник за сламка, ТИ БИ АЙ СЪЩО РАБОТЯТ БЪРЗО И СА ПО КОРЕКТНИ. ДЖЕТ ИМАТ ГЛОБА ПРИ ЗАКЪСНЕНИЕ НА ВНОСКАТА ОТ 5ЛВ НА ДЕН - Честито!!! Знаете ли как служителките на Джет лъжат собствената си компания :))) нямате си идея, как се дават фалшиви телефонни номера само и само да получат одобрение за дадения клиент и да пуснат договор, много са съвестни да ви кажа ХАХАХА........
Само ТИ БИ АЙ КРЕДИТ!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: ит]  
Авторвиkтop (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 10:52



Естествено че Ти Би Ай имат такси, но забележете - тези такси са включени в месечните Ви вноски и въпреки че Джет нямат такива такси лихвите са им толкова високи, че при ТИ БИ АЙ КРЕДИТ имате по-малко искъпяване/макар и с такси/

. Определено ТИ БИ АЙ са по изгодни!!!



Тема ХАХАХАХ! :-)нови [re: ZAPOZNATA]  
Автор Lancelot (Knight)
Публикувано28.08.06 11:27



Олее... ще ме умориш


Ама то за клиентите де.. на тях не им е смешно.
Ако някой ми надрънка такива неща, ще го шамаросам и ще ви осъдя, наистина!
Това е ЛЪЖА, независимо дали си некомпетентна или не (т.е. умишлено го правиш).

= Nobilitas Obligat =

Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: pitasht]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 11:28



Чух, че Джет Кредит се продават, вярно ли е? Сигурно е така при положение, че дават пари/стоки на сульо и пульо как няма. Пари лесно се дават, но трудно се събират. Не е нормално да попълниш някакъв формуляр и да имаш стационарен телефон и два мобилни и да ти отпускат заеми, каквито и да са те. Всеки може да даде такава информация, а и служителите им не са от най-съвестните и съм ставал свидетел на това как дават някакви телефони на разни познати и му казват "Сега ще ти се обадят от Джет, кажи им че ме познаваш и работя в еди коя си фирма" ХАХАХА Тъпо е, ей хора! Би трябвало да не се базирате на такава плитка информация за да отпускате пари, но ще си носите последствията..... та кога ще обявите фалита си?





Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kиko]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 11:40



Хааааааахахахахахахахахахахахахахахахаааааааааа!
Ти ме развесели наистина!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: звeздa]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 11:46



Хахаха - тая пък и тя неореантираната!
Кланя се на другата секта!



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: Koфeин]  
Авторцъpвyлaнko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 11:58



Ей, боклук такъв





Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kиko]  
Авторпипa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 12:18



сигурен ли си,че фалират?това,че искат да ги купят значи ли,че се продават?или просто значи че са най-добрите на пазара и имат апетити към тях?



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: пипa]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 12:22



Това, че се продават не означава, че са апетитни, а просто са губещи и няма кой да ги купи, те потъват... бавно, но сигурно. Активите им са губещи моето момиче

Ще се разбере....... рано или късно ;)



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kiko]  
Авторпипa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 12:25



май си много запознат,а?Слухове всякакви....,а балами да им се връзват още-повече



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: пипa]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 12:50



Слуховете понякога се оказват истински, а баламите са тези, които все още пазаруват с Джет /голям процент от ромски произход, които не могат дори и да се подписват и някакви тъпи селяни, които не могат да си сметнат оскъпяването/. При положение, че Джет нямат обявени никъде лихвените си проценти, че ти предлагат ШЕСТ-месечна схема на изплащане която в последствие се оказва СЕДЕМ-месечна, както и ДЕВЕТ-месечна, която естествено е ДЕСЕТ-месечна и ти вземат 35% първа вноска, но май народа ни е много прост и не си прави сметка, но докато има агнета ще ги ядът вълците... ПИПА запознай се добре с условията им и после ела да оспорваш, а може би ти си една от тях?!



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kiko]  
Авторпипa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 15:53



Кико,кои са те и кои сте вие?За война и врагове ли става дума?А на Джет условията са ми ясни-нямат 10 месечна лихвена схема,а що се отнася до 6 месечната има и такава,която не е 7 месечна-не съм много сигурна дали ти си наясно с условията им.Аз лично съм им ползвала услугите и да ти кажа честно не съм от мангалите за които пишеш.А ако има недеволни-то тях ги има навсякъде,а доволните са много пъти повече.Една от тях съм аз.А ти от какво си недоволен?От това,че не ти се плащат лихви?Ами намери си някой да ти купи като сам не можеш.



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: пипa]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 21:54



Пипа, ти си поредната неориентирана. Много добре зная схемите им, ти си тази която не си е чела договора. Няма какво да споря с тебе, под нивото си ми...



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: Koфeин]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 21:58



ами посмей се, жалко за идиотите дето работят там, и за тъпите свраки дето не те оставят да разгледаш на спокойствие и те "замъкват" до бюрото едва ли не насила........ но прост народ, а вълка е гладен...



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kиko]  
АвторBлaдko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 22:12



Ами може и да фалират. И аз дочух нещо от сорта. Между другото Джет регистрирани ли са по закона за защита на личните данни, някой знае ли нещо по въпроса? Макар, че аз лично малко се съмнявам.





Тема Re: Джет Кредитнови [re: Jet]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 22:29



ABE VIE LIUDI LI STE??????? NIAMA PO PROSTA6KA KOMPANIA I PO BEZO4LIVI,LAJLIVI,TAPI I UPORITE SLUJITELI.KATO ZAPO4NA OT TOVA 4E 80 % OT SLUJITELITE IM SA SAS SREDNO OBRAZOVANIE. DA NE GOVORIM ZA DRUGO. A ZA TEHNIA BEZLIHVEN KREDIT KAKVO 6TE KAJE6, KOITO E SAMO ULOVKA ZA TAPITE KLIENTI I MANGALITE, KOITO NIAMA DE SE USETIAT 4E E LAJA??????PRI TBI NIAMA TAKIVA IZMISLICI,SLUJITELITE IM NI6TO NE SKRIVAT!!!!!!!!!!! SAMO TBI CREDIT





Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
АвторSTEFl (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 22:50



BIAHME S EDNI MOI PRIATELI V MARKETA DO S.DAMIANITSA I ZNAETE LI TAM DEVOIKITE KOITO RABOTIAT V JET CREDIT 4E PRAVIAT VSI4KO VAZMOJNO DA POPALNIAT ISKANE ZA6TOTO ZA TOVA IM SE PLA6TALO,KAK UGOVARIAT KLIENTITE DA POPALNIAT I 4E MOJE DA NE VZEMAT UREDA.ZNA4I MOIA PRIATEL RABOTE6E SVOBADNA PROFESIA BEZ TRUDOV DOGOVOR I DEVOIKITE NI DADOHA AKAL DA DADEM TELEFON NA KOITO DA POZVANIAT TEHNITE KOLEGI I DA IM POTVARDIAT.A TELEFONA MOJE DA E LAJLIV NA NEGOV PRIATEL MOJE DA E NIAMA PROBLEMI SAMO DA IMA TELEFON,A I TIA SA6TITE DEVOIKA KAK VARTIAT PO TELEFONA SAMO I SAMO DA POPALNIAT ISKANE . DAVAT NA KLIENTI DA ZVANIAT DA PITAT ZA DOMA6NI TELEFONI, ZA6TOTO DOMA6NIA TELEFON NE MOJELO BEZ NEGO, SAMO KAKVA GARANCIA E TOI KATO SE SETIA I MI STAVA SME6NO.A KAK LAJAT ZA TOVA 4E RABOTIAT KLIENTITE NE E ISTINA A I KAK MENKAT TELEFONI.....OT TUK MOJE DA SI NAPRAVITE IZVODA KAKVI PROVERKI PRAVIAT I KAKVI KREDITNI IMAT. TAPATSI SA VSI4KI MAI V TAIA 6IBANA KOMPANIA, I VAPREKI VSI4KO MOIA PRIATEL SI VZE STOKATA





Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: Bлaдko]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 23:41



Разбира се. Личните ви данни са на сигурно място там. Не се злоупотребява с тях. Знам, защото съм работила и съм наясно. Друг е въпросът, че трябва да се трият тези данни след изтичане на определен срок след внасяне на последна вноска по кредит. А в "Джет" не се трият дори и най-старите клиенти, за да могат след това като кандидатстваш отново да гледа как си плащал преди...и за разни други справки.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: пaтka]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 23:42



Май нещо млъкна, а? К'во стана?



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kиko]  
Авторпипa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 12:20



Кико,незнам каво ти е нивото,но мога да се обзаложа,че го покривам няколко пъти и ако си толкова навит винаги мога да ти го докажа!Не е хубаво да си мислиш,че няма по-запознати от теб(особено що се отнася за Jet):):)



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: пипa]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 12:50



Явно ти Пипа си тук само за да ръсиш суперлативи относно джет, предполагам, че си една от тях, така, че си ми под нивото





Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kиko]  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 14:24



я си еби майката бе тъпак работил си там за да даваш оценки какви са тия дет работят там



Тема Re: Джет Кредитнови [re: звeздa]  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 14:44



Смени малко фирмата и ще се увери6 че говориш пълни безмислици.Това каква е политиката на фирмата няма нищо общо с това какви хора работят вътре. Само да те питам ЗАщО tbi ТРЪГВАТ ПО ПЪТЯ НА JetCredit??????????????????????????????????????????????
Почват да дават на всички отрепки които кандидатстват ?????????????????????????????????????????
Защото Tbi брой молби за 1 седмица които Джет прави за 1 ден
Защо тръгват по този път след като са по-добри ТИ САМ СИ ПОМИСЛИ И МИ КАЖИ ????????????????




Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: porky]  
Авторпипa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 19:50



Браво,Порки!!!!Само така!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 22:46



braoooooooooooooooooooo batence izq6 gi



Тема Re: Джет Кредитнови [re: porky]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 12:02



Respect, Porky! Мой човек си ти!!! :))) Сега, ако ми помогнеш да разбера "Патка" коя е цена няма да имаш!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
АвторJulia (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 20:06



_Says



Тема Re: Джет Кредитнови [re: звeздa]  
Авторhahah (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 22:47



TBI????????????Хахахахахах тях пък къде изобщо ги пишеш......



Тема Re: Джет Кредитнови [re: звeздa]  
Авторaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 22:48



Добре че в TBI работят големите специалисти!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: Джет Кредитнови [re: axaxa]  
Авторпипa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 19:30



то от такива специалисти да те хване страхххххх



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Julia]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 19:46



На тебе майната ти, който и да си!





Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 21:03



защоооооооооооооооооооооооо????????????????



Тема Re: Джет Кредитнови [re: porky]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 13:34



Ти ли си бе, звяр? За к'во ме издаваш коя съм? Казала съм достатъчно да ме познае който има акъл. Както и да е - няма проблем. Peace!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 22:52



ne be ne sum go pisal az tova



Тема Re: Джет Кредитнови [re: porky]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 10:07



Aaaaa, добре - тогава репликата ми от 3.09 в 19:46 остава в сила! :)) Не си я взимам назад. Който го е написал да ходи да се застреля някъде!



Тема Re: Джет Кредит [re: Koфeин]  
Автор sassu_wunnu (непознат )
Публикувано06.09.06 20:09



джета са най зле,заедно с евро лайн,лихвите на джет са много високи,глобяват яко за закъснение и освен това като ви кажат "само за 15-20 минути",разбирайте 45 до час-два време за одобрение.освен това са доста нахални и досадни промоутърките им





Тема Re: Джет Кредитнови [re: sassu_wunnu]  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 23:29



мацка вие от TBI да не сте много добре,а и нямате ли си ваш си чат 4е тука сме го обърнали на лаф моабет и само пречиш.аеееее сос сдраееееее



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kиko]  
Авторlfan Vristanov (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 17:17



дадоха им кредитен рейтинг B/stable/B което означава несигурна и слаба компания или junk company, low investment grade.

http://en.wikipedia.org/wiki/Standard_and_Poors

Щом топ менаджерите им са със средно образование значи не е много читава работата.



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: lfan Vristanov]  
АвторPelvin (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 10:08



Mai si prav. Vij i tuka:

http://www.bcra-bg.com/index.php?cat=3&scat=0&id=17

"Висока степен на несигурност относно финансовата стабилност и способността за погасяване на финансовите задължения. Силна чувствителност към неблагоприятни изменения в бизнеса или икономическата среда. Висок кредитен риск"



Тема Re: Джет Кредитнови [re: stanislaaa]  
Автор4udq se 6to (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 10:05



ta 4udq se za6to slujiteli na dvete firmi(i to s po-nisak rang vav firmite si) se zanimavate s gluposti da se zaqjdate edni s drugi,kato ba6 sobstvenicite i na dvete firmi ne gi e*e za vas i im vse edno dali 6e se izbiete ili 6e se obi4ate?razberete,4e smisal nqma!a tova,4e jet credit sa po-zle ot TBI i po4ti vsi4ki ostanali e ot qsno po-qsno i vseki,kojto e vzel pri tqh ne6to go znae-bqh svidetel kak edin 4ovek im pravi skandal,za6toto predstaviteli na jet izlugali ba6ta mu,4e sa ot euroline i mu probutali stoka,ta toi hodil pri euroline posle da si tarsi nomer na smetka,a se okazalo 4e dalji na jet...6to za podlost i to kum vuzrasten 4ovek-pensioner,ei tova ako ne e jalka kartinka!!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: porky]  
Авторsassu (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 10:11



миличка,защо всеки,който говори против джет кредит трябва да е служител на конкурентна фирма???много сте озверели ,за съжаление без видима причина,ходете се прегледайте където трябва...



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Jet]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 11:57



taksite sa vklu4eni v mese4nata vnoska,koqto slujitelqt na TBI ti kazva ,a ne sa vklu4eni v lihvata,kakto predpolagam ti si re6ila,za6oto nevqrvam nqkoi da ti go e obqsnil po tozi na4in.i pri jet vupreki 4e nqmat taksi za obslujvane na kredita lihvata pak e po-golqma ot tazi na TBI dori s vklu4enite taksi.moje6 sama da go proveri6 vuv vseki ofis na TBI



Тема има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: Pelvin]  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 17:41



Как мислите да ли има разлика (след като пресметнете ) м/у казата лихва и реалната,защото никаде в договора не фигурира лихвен процент?



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: kлиeнт]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 19:01



trudno e da im hvanesh dirite na JET, po princip rqdko si slujat s lihven %, kazvat oskapqvaneto v suma i to samo ako klienta e dostatachno inteligenten da popita za tova . Rabotim ramo do ramo s JEt, ot mnogobroinite oplakvaniq s/u tqh , mai ne sme chuli da ima razminavane v lihvite , no istinata e , che na klienta rqdko i mu stava qsno kakva e !



Тема лай на български ма кучко!нови [re: xxx]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 22:26



Дейба и серсема, не се ли научи да пишеш на Кирлица ма мастиьо!



Тема Re: лай на български ма кучко!нови [re: Kaлинa]  
Авторrastureniq (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 08:51



Мога да кажа само,че от 1 год и 6 мес аз и моето семеиство имаме кредити към джет (около 600лв на мес плащаме)и за сега се справяме,но това което искам да кажа,че от 1 год се водим лоялни клиенти и когато се обадя и кажа,че ще закъснеем с някои от кредитите(случва се някои път)се отговаря -няма проблеми.Случва се много често да не разнесят парите по някои кредит и стават едни .......но който не работи той не греши .Не се обаждат да ни безпокоят и да ни държат сметка

мога само суперлативи да казвам за тази фирма като например последнита ми покупка(лап-топ)понеже беше последната броика в технополис се пазеше специално за мен и удобрението беше за 5 мин.Винаги са правили жестове към нас и сме срещали разбиране от тяхна страна.Мдааа лихвите са им високи,но пък нямам глоби при закъснение едното за сметка на другото.



Тема Re: лай на български ма кучко!нови [re: Kaлинa]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 13:49



МММ искам само да ти кажа, че не подобава на момиче да псува като дърта циганка. Направо си чудесна!!!!! Погледни се и после обиждай и се научи поне вярно да пишеш на КИРИЛИЦА!!!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: sassu]  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 21:23



ti kade se preglejda6 za da otida i az tam



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: kлиeнт]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 21:53



Пич,разлика в обявеното оскъпяване и реалното--няма.А лихвата не можеш ли да си я изчислиш сам?Давам пример-взех си стока за 500 лв за 11месеца с една първоначална вноска от 10%.Оскъпяването ми за една година е 100лв.Делиш 100 на 500 и получаваш лихва на годишна база 20%,което разбито по месеци е едва 1.67%-хич не е толкова много и определено е достъпно.Това е!И честно да си кажа от момичето в магазина получих тази информация без да й вадя думите с ченгел.Сама ми обясни колко ще се оскъпи и как ще ми излезе по-изгодно.Jet имат прозрачна политика и си наясно какво плащаш,без изненади и допълнителни такси.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: porky]  
Автор sassu_wunnu (непознат )
Публикувано25.09.06 11:32



явно много ми личи психичното здраве,щом питаш и къде се преглеждам

айде стига с тия задявки за тъпия джет кредит,99% от тези,които пишат тук не са с ръководни длъжности в съответните фирми,а шефовете,уверявам ви ги боли оная работа за дребните служители.така че има ли смисъл да се ядем всички тук,след като ефекта е никакъв за вас конкретно-от добри думи за фирмата-НЯМА ДА ВИ ПОВИШАТ,НИТО НА НЯКОЙ ГОРЕ ЩЕ МУ ПУКА ПОВЕЧЕ ЗА ВАС!!!помислете си наистина има ли смисъл да се зареждате отрицателни емоции за глупости

Редактирано от sassu_wunnu на 25.09.06 11:33.



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: мнeниe]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 12:11



Разлика между съобщената лихва и това, което действително плащаш няма! Поискай си от Ти БИ АЙ Кредит разпечатка с месечни вноски по периоди и ще видиш, че ти е записано всичко - периодите на изплащане, лихвата на МЕСЕЦ, месечна вноска, оскъпяване - подробно, точно и ясно. НИЩО НЕ Е СКРИТО! Може да има такси за управление на кредита, но те са включени в месечната вноска - НИЩО ДОПЪЛНИТЕЛНО НЕ ПЛАЩАШ и пак ти излиза по- добре от някои други фирмички!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: sassu_wunnu]  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 20:57



това е най-умното нещо което съм прочел тук . ЕВАЛА



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: xxx]  
Авторпopkи (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 21:00



Малиииииии колко си зле и оклоко си далеч от истината





Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: мнeниe]  
Авторklient (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 20:23



Много добре мога да смятам дори и сам това първо,а второ ти може не си достатъно компетентен другарю служител на джет защото има определена формула по която се смята оскъпяването която се използва и в банките.Другото което искам да те помоля да ми казеш каде точно са компетентните служители за да ги попитам лично без значение за мен е в кое населено място са мога спокоино да ги посетя.НЕ СЕ ДЕЛИ 100 НА 500 ЗАЩОТО ИМАШ НАЧАЛНА ВНОСКА ОТ 10%.Така че става друго от 500 се вадят 10% и остават 450 лв освен ако не желаеш да плащаш лихва и дадените предварително от теб 10%начална вноска СЛЕД това делиш тези 100 на 450 и се получава другарю нещо друго надявам се да ме разбираш ако не ти е ясно питаи мога да светна и на други тънкости ако желаеш разбира се



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: пopkи]  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 20:47



Хей пор ли си прасе ли незная може и да съм далече но ти като гледам дори не знаеш и за какво става въпрос



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: klient]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 10:41



Пич,сега ще те светна за някои неща.Може и да има специална формула,по която се смята ОЛИХВЯВАНЕТО в банките.Всички сме учили за прости,сложни и всякакви лихви.Но първо Jet не са банка и там говорим за ОСКЪПЯВАНЕ и второ май наистина не смяташ правилно,защото се дели на 500 тъй като оскъпяването е фиксирано за всяка лихвена таблица(различно за всяка) и първоначалната вноска е вътре в сумата.Ето защо плащаш на равни вноски,ето защо нямаш наказателни ако внесеш цялата сума наведнъж-защото за тази таблица процента е фиксиран и ако по твоите сметки лихвата е на тези 450 лв.може и да излиза друго.



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: мнeниe]  
Авторklient (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 14:08



Незнаеш да ли съм пич,и точна заради такива "компетентни"служители може само да мечтаете да получите банков лиценз.Може да ме светнеш

каво е оскъпяване и в какво се измерва то,много ще се радвам да разбера.Има начини за използване на "търговски практики" но ти разбира се ги знаеш като гледам.Погледни си договора добре и накараи някои да ти сметне ,и каде точно в този "прозрачен"договор и посочен този фиксиран процент? Много ми е приятен този вид диалог светниме на още нещо като гледам си грамотен и сигурно имаш правно и икономическо образование!?



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: klient]  
АвторMнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 17:40



Моето образование няма нищо общо с лихвените схеми на Jet.Когато аз кандидатствах служителката бе така любезна да ми разясни различните схеми и различните проценти,освен това можеш да си ги погледнеш и в I-net.А под прозрачна политика визирам това,че плащаш толкова,колкото ти пише в договора и то определено не е по-различно от това,което са ти обяснили.А това,че никъде в договора ти не пише дали процента е фиксиран или не,не значи че не е така.Става въпрос,че Jet са коректни относно информацията,която ти дават.А и доколкото си спомням твоят въпрос беше дали има разлика между казаната лихва и реалната,която плащаш.Ако не си искал да получиш отговор не е трябвало да задаваш въпрос.А ако си решил просто да се заяждаш си е твоя работа.Можеш да си спориш за лихви и проценти с някой друг!!!



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: Mнeниe]  
Авторklient (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 19:45



Привет,мнение наистина си прав че няма смисъл от спорове.Не се заяждам ни най-малко просто ти итговорих на твоето:пич ами сметни си ги сам.Но честно казано от твоят отговор разбрах че не си наясно с материята и твоите собствени права.Чисто и просто ме интересуваше да ли хората си знаят правата си и разбират ли нещо от такъв вид договорни отношения,защото разлика има но никои не чете договорите а и дори да чете много трудно може да разбере за какво точно иде реч.Що се отнася до обрасованието наистина е от доста голямо значение иначе много ще си мислиш че всичко е коректно и прозрачно!!!Поздрави



Тема Re: Джет Кредитнови [re: porky]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 21:45



Нима? Ама съвсем първото ли? Хахаха!



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: klient]  
АвторMнeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 22:49



Бъди така добър да обясниш истината на всички нас с мнения,но без образование.



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: kлиeнт]  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 22:51



ne sum mnogo siguren dali si oligofren ili kragal idot/ka no pone kato ne si navatre s nqkoi raboti ne si davai smradlivoto mnenie 6ttoto si mnogo dale4 ot istinata.A dali sum por ili prase -vse taq ,vse ti 6te mi lapa6 ................................................................................ opa6kata are mnogo po-zdravi na maika ti sestra ti i nai-blizkite ti bratov4edki(dano da sa tupi pone kolko teb 4e da e interesno kato si otvorqt ustata i im prozira kakvo ima pod drugata im dupka ) aiiii leka i dohodna



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: klient]  
Авторпopkи (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 22:59



пич много си зле ако искаш адрес обади ми се на 0896816250 ще ти дам и да ти обясня някой работи за лихвите и за скритите лихви(при TBI) пък после пиши каквото щеш



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: porky]  
Авторklient (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 03:40



лека и на теб пор или тъп онанист или пък беше прасе все тая личи че си прекалено тъп и мнооого ограничен,надявам се да си заключил жигулата пред блока в Люлин

и да не изпуснеш трамвая утре сутрин ааааааа забравих куписи и ваучарче за алкатела.поздрави само на теб



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: пopkи]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 10:53



г-н Порки/а, като чета написаното от вас бих ви посъветвал да отделите някакви средства и да отидете на психиатър!!!Вие имате някакъв комплекс които се опитвате да го подтиснете като се изразявате ителигентно и доста компетентно!!!Нищо лично ,но като чета написаното от вас не мога да кажа нищо друго!!!Поздрави



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: Mнeниe]  
Авторklient (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 11:04



Като анализирам написаното лично за мен е много безсмислено да обяснявам каквото и да било и ще е згуба на време!!!Чао от мен



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: !]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 22:18



Ти си много откачен, бе господин Удивителен знак. Остави Порки на мира. Малко от упражняващите се в красноречие тук имате представа от нещата и наполовина колкото той. Ае дуй!



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: Koфeин]  
АвторJulia (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 08:37



Says: няма никого наоколо... непоносимо



Тема Re: Juliaнови [re: Julia]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 13:19



:-)))



Тема Re: Juliaнови [re: Julia]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 13:29



Хайде сега, чак пък непоносимо!....Трябва да си призная, че ми хващаш интереса вече. Безкрайно ми е забавно действително! :-)))



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: Koфeин]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 21:04



Смешник или не ,смешниченце а може би инка ,леблеблия и ти и порченцето ще ви дам възможност да ми направите свирка ,така че спокоино

!Надявам се тогава пак да се държите така мъжки ...Честно казано незная от какво толкова много разбирате като гледам как пишете ми се струва че сте кухи като варел изоставен в някое ТКЗС



Тема Re: !нови [re: !]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 23:20



Леле, тоя колко е прост!!! Сигурно не ти е лесно, "!"...



Тема Re: Джет Кредитнови [re: зaзa]  
АвторOUT OF TOUCH (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 00:37



Абе ей, душицо смешна - заза. Що лайнориш наоколо, като ти си ТОВА дето нищо не знае - ясно ли ти е. Мога да те уверя, че всичко, което прочете дотук относно работещите там е абсолютно вярно и са ти спестени много неща, щото няма достатъчно място и със сигурност ще те заболи главата.

Първо недоволните не са един двама - те са толкова много колкото ти не си се ресала.
Второ - ще ти разясня въпроса - "хора ,на които им Харесва да работят зверски и да се борят сами със себе си,за да докажат,че могат да дърпат напред" - ПОЧТИ ВСИЧКИ СТУДЕНТИ ТЕМ СА ДОШЛИ ОТ НЯКОЙ ДРУГ ГРАД /НЯМА НИЩО ЛОШО/, НО СА ГОТОВИ ДА СЕДЯТ ДА ИМ ПРОМИВАТ МОЗЪЦИТЕ И ДА БАЧКАТ ЗВЕРСКИ ЗА НЕКВИ 240 ЛВ. Е ТОЧНО ТЕЗИ ЕКЗЕМПЛЯРИ ПОДБИВАТ ВСИЧКИ ЗАПЛАТИ ТУК И НАВСЯКЪДЕ. АКО ВСИЧКИ ИЗБЯГАТ, ДЪРЖЕЙКИ НА СЕБЕ СИ И ЗАПЛАТАТА СИ - НЯМАШЕ ВЪОБЩЕ И ДА СЪЩЕСТВУВА ТАЯ ПОРНОГРАФИЯ. ВСИЧКИ НАПУСНАЛИ ОТ ТАМ ЗАСЛУЖАВАХА НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ГЪРЧ ПО ПРАЗНИЦИ ЗА ТОЯ ДЕТО ДУХА.

За опита - ОК, обаче тоя опит там се доказва и натрупва с векове, ако очакваш възвръщаемост.

И стига с тия "който иска по-висока заплата ще трябва да си я заслужи" - като не знаеш какво е там - ходи си погледай телевизия. Зслугата от работата си я виждаш и й се кефиш само ти - потупване по рамото и нежно мигане с мигли получаваш в замяна.

Бягай да си лягаш, щото дразниш хората, потърпевши от повеЧето неща.
Ходи, виж, погърчи се и ти и си заслужи увеличение на заплатата и тогава ела пак насам да видим от кой отбор ще си.



Тема Re: !нови [re: Koфeин]  
АвторCЛЪДУP (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 00:58



Кофеин много искам да разбера кой си / коя си, щото ме цитираш вече няколко пъти, всичко, което казваш и по-нагоре за хората там е абсолютно вярно и те поздравявам за това. Та кефиш ме и 100 % се познаваме.

Айде, лека



Тема Re: !нови [re: Koфeин]  
АвторCЛЪДУP (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 01:00



И порки ми е малко познат/а като приказки ама не мога точно да се сетя



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: Bлaдko]  
АвторCЛЪДУP (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 01:08



Ти пък - и да са и да не са - голям праз. Те и договорите на служителите си регистрират по кодекса на труда, но по нищо не си личи.

За там е една истинска проверка как се работи събота, неделя и празнични дни - по къв начин точно това е обяснено в договора и дали се отразява някъде?????????????????



Тема Re: Слъдурнови [re: CЛЪДУP]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 01:11



Хмм...първо да кажа - радвам се, че те кефя - явно си един от малкото. Мен вече кажи-речи всички ме познаха( щото казах доста неща...), а щом толкова много искаш да разбереш КОЯ съм, то и това ще стане. Извън този форум. Има си начини.:)) На мен също ми е любопитна твойта самоличност. За жалост определено не се сещам кой или коя си и и ме е яд за което. Ако можеш подскажи ми някак.
:))



Тема Re: СЛЪДУРнови [re: CЛЪДУP]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 01:13



Само да питам. За кое имаш впредвид, че те цитирам, че и няколко пъти...?
Лека и поздрави.



Тема Re: Слъдурнови [re: CЛЪДУP]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 01:40



Така е - прав(а) си безспорно. Но иначе умеят да парадират, че всичко им е "съвсем законно". Мизерабли.



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: !]  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 08:37



до този момент си мислех че си ЖЕНА ,А ТО КАКВО СТАНА ООООО чУДО ТОВА ИЗКОПАЕМО БИЛО ТРАВЕСТИТ. Глей са мацка аз на такива малки инструменти не работя(предполагам същото и за другя замесен),тъй че ходи до пл.Македония -там твоеподобни ще те праснат, ще им духаш,ще си тръгнеш доволен-пък ако си добра кучка може и някой лев да земеш.Относно ТКЗС-то ПИТАЙ МАЙКА ТИ И БАщА ТИ колко пари дават там ,че хората са се трудили доста в тази иначе толкова добре рзавита фирма .АЕЕЕЕ СОС ЗДРАЕЕЕЕЕЕЕе



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: !]  
Авторпopkи (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 08:43



да ми препоръчаш някой,че и аз съм на същото мнение :)))))))))))))))))))))



Тема Skapotiaнови [re: porky]  
Авторuytr (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 19:06



zashto ima oshte debili koito si vzimat s JET ne moga da razbera. 24% oskapiavane na godina oznachava che na 2000 leva. shte varna 2480. Pri TBI i Euroline shte varna mnogo po malko http://www.el-soft.com/bg/lizing.html.
Mai svanah. Triabva da sam mangal i vsichki ostanali da me otkajat za da otida v JET. Pri albanskia mangal.



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: пopkи]  
Авторuijt (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 19:08



zashto ima oshte debili koito si vzimat s JET ne moga da razbera. 24% oskapiavane na godina oznachava che na 2000 leva. shte varna 2480. Pri TBI i Euroline shte varna mnogo po malko http://www.el-soft.com/bg/lizing.html.
Mai svanah. Triabva da sam mangal i vsichki ostanali da me otkajat za da otida v JET. Pri albanskia mangal.



Тема лай на кирлица ма!нови [re: uijt]  
АвторЧиcтoтaтa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 20:00



и без това темата е 100 километра, никоя нема да ти чете лаянмето на латиница. Ако искаш да се изказваш тук прави го на български! Нещастна чуждо-продажнице!



Тема Re: лай на кирлица ма!нови [re: Чиcтoтaтa]  
Авторuijt (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 21:33



shte pisha kakto mi e nai udobno. No vijdam che niamash argumenti da otgovorish na tova koeto napisah zashtoto iavno si dosta tap i ne mojesh da pravish elementarni smetki. Samo mangalite sa klienti na JET i to se vijda po magazinite. Da ne me e bila gradushkata da kandidastvam pri vas kogato navsiakade drugade e po evtino i veche odobriavat za 30 min. i ne ti vlizat po kashtite. Veche i Unicredito sa na pazara taka che zakasvate:-))))))



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: uijt]  
Авторfu452 (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 22:08



Nikoj ne Vi nasilva da stavate klienti na JetCredit. Vseki normalen 4ovek, k. moje da umnojava,moje da si smetne oskapjvaneto - broj vnoski po tjhnata suma.ni6to slojno.





Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: fu452]  
АвторAaa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 22:37



Да живей Джет!!!!! Те са наи добрите. Нищо не разбираате. Аз пералня си взех от тех и сия платих. Пак ште взимам напук на вас



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: uijt]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 11:30



Не е хубаво да обиждаш хората,които кандидастват за кредит и да ги слагаш под общ знаменател-мангали.Като не ти е изгодно не кандидаствай,но си прави добре сметката къде ще си пуснеш заявлението,щото в Джет може да ти вземат 480лв.оскъпяване,но ще е само това.Няма да се набуташ с разни такси,комисионни,пари за обработка на кредита или за обслужване на някакви си карти.Така,че си отваряй очите и ушите добре,защото мен се опитаха да ме прецакат в TBI и Euroline точно с такива скрити сумички.А за УниКредит-ще ги видим и тях колко струват-сега свалят звезди и одобряват куцо и сакато само и само да влязат на пазара-но мога да ти кажа,че разликите в оскъпяванията на Джет и Кларима са някакви си 2-3 лева.Решението си е твое!



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: kakaтa]  
Авторuijt (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 14:43



daje i s taksi TBI e po evtino. samo pri malki crediti vnoskite savpadat s tezi na JET. Izviniavai , no ako iskam da si vzema neshto za nad 600 leva v TBI i Euroline e mnogo po dobre. smetni za TBI 9,8% oskapiavane za 1 godina + 2,50 na mesez + 0,35% na mesez kolko pravi i smetni pri JET sashtoto na 24% oskapiavane . Da ne govorim za krediti po golemi ot 600. A osven tova ne bih si vzel nishto ot kompania s takav nisuk krediten rating.



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: uijt]  
Авторporky (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 21:09



аз това се чудя пич



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: uijt]  
Авторtip (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 01:54



явно нищо не разбираш от финанси,защото кредитния рейтинг на Джет е най-високия в бранша на българския пазар, пък за да спреш да пишеш глупости в този форум искам да ми отговориш на един много прост въпрос:Защо те притеснява кредитния рейтинг на фирмата?Ще купуваш акции:) или ще им даваш заем?Аз лично ако искам да взема заем, щях да съм доволен ако после не се наложи да го връщам...



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: tip]  
Авторuijt (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 11:50



procheti postinga po-gore na Ifan Vristanov i poseti linkovete tam. Ta horata sa go napisali kakvo znachi B/stable/B- visok crediten risk, nestabilna kompania. Ako ne razbirash ot angliiski tova e tvoi problem.
mojesh da vidish i saita na TBI. Te imat rating A. Tai che ne mi govori gluposti i ne balamosvai horata. Inache si prav moga da si vzema zaem i da ne go vrashtam:-) taka ili inache shte falirat do 1 godina:-)



Тема Re: има ли разлика м/у съобщената лихва и реалнатанови [re: uijt]  
Авторedin ot JET (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 16:57



Пич много си в грешка !!!!! Много време им даде година до фалита е прекалено много MAX-Декември :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: lfan Vristanov]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано26.10.06 10:55



Kъде по-точно е B/stable/B, че нещо не го виждам?

Investment Grade

AAA : the best quality companies, reliable and stable
AA : quality companies, a bit higher risk than AAA
A : economic situation can affect finance
BBB : medium class companies, which are satisfactory at the moment



Non-Investment Grade (also known as junk bonds)

BB : more prone to changes in the economy
B : financial situation varies noticeably
CCC : currently vulnerable and dependent on favorable economic conditions to meet its commitments
CC : highly vulnerable, very speculative bonds
C : highly vulnerable, perhaps in bankruptcy or in arrears but still continuing to pay out on obligations
CI : past due on interest
R : under regulatory supervision due to its financial situation
SD : has selectively defaulted on some obligations
D : has defaulted on obligations and S&P believes that it will generally default on most or all obligations
NR : not rated

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторuijt (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 19:59



parvoto B e za dalgosrochen trend, vtoroto za kratkosrochen. Stable pokazva lipsa na badeshti promeni v situaziata na kompaniata. Toest ostava v losho sastoianie.


http://www2.standardandpoors.com/servlet/Satellite?pagename=sp/sp_article/ArticleTemplate&c=sp_article&cid=1021558138779&s=&ig=&b=2&dct=26

http://www2.standardandpoors.com/servlet/Satellite?pagename=sp/sp_article/ArticleTemplate&c=sp_article&cid=1021558138770&s=&ig=&b=2&dct=26

http://www.answers.com/topic/standard-poor-s

http://www.standardandpoors.com/RatingsActions/RatingsLists/Insurance/RatingDefinitions.htm



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: uijt]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано26.10.06 20:03



Ами тогава защо са го изтипосали на сайта това нещо? Гордеят се със смешния си рейтинг?

От друга страна пък техните кленти е малко вероятно да знаят какво е В/stable/В....

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторuijt (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 21:10



spekulirat ne samo na saita a i sas smeshnite plateni statii po vestnizite. Albaneza ne razbra che chrez laja i manipulazii do nikude niama da stigne. A vie koito rabotite v tazi smeshna kompania kakvo pravite oshte tam???? Vse pak v Sofia bezrabotizata e niska, namerete si rabota za poveche ot niakakvi si 250 lv. i tam kadeto shte mojete da pravite kariera bez da se podmazvate na niakakuv drishlio.



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: uijt]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано30.10.06 11:52



Хора разни. Има една такава категория - мазохисти се наричат. Навремето докато работех там, бях започнал да се притеснявам, че и аз съм извратен. Но добре, че ме уволниха навреме. А ме уволниха, защото си поисках полагаемата отпуска и то не цялата, а някакви пет дена. И путката Мартин даже не ме изчака да се върна, за да ми го каже, а ми се обади по телефона.

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторkcтш (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 18:43



Shtom bez da iskat si iztriha zialata schetovodna baza danni znachi sa palni debili. Kasetkite za backup sa iavno neveroiatno skapi:-)



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: kcтш]  
АвторИHT (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 18:50



Да, много жалка история е това с базата данни, и те не са я изтрили без да искат :) просто така се слу1и защото са скръндзи, мой приятел беше сисадмин там, и им повтаря 1000 пъти в продължение на месец че имат нужда от ъпгрейд, но все го отрязваха с довода "много е скъпо". После естествено си взеха....и го уволниха, както и другите админи.



Тема Re: Джет Кредит - Фалират ли?нови [re: ИHT]  
Авторбивш джeт (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 22:04



дали трябва да си магал от Филиповци ,Факултета или просто избушляк излязъл от най-близкия контейнер за да те одобрят в джет за сума от 180лв-ОТГОВОРЪТ Е ДА просто това е целевата група на компанията -а защо е така- незная(както казва един образ от Бтв)
Екак другите няма да имат по добри клиенти ??????????????????? Самият факт че се отказват клиенти с по 2-3 ПЕРФЕКТНО ИЗПЛАТЕНИ кредита с доводът че вече са бивши просто не е сериознен(още по-малко за таква сума ) Е честито батенца очаквайте си поредния Мюмюн Хасан и Айше ние ще взимаме от TBI,калрима и ЦКБ. Само после не се чудете защо те имат повече молби и по-добри клиенти.



Тема Джет Кредитнови [re: бивш джeт]  
АвторScofield (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 22:20



Така, искам и аз да кажа няколко думи относно ДжетФайненс Интернешънал.
Пласментът (или целевия пазар) на компанията е точно това "общество" от хора. Това са точно Мюмюн, Фатиме, Айше и компания, както и дядо Иван, баба Марийка и всички хора, които нямат почти никакъв шанс да получат макар и малко пари от други финансови компании. Та всички те също са хора и също имат право на равен шанс да достъп до кредитния пазар на страната ни. Относно всичко това което се случва във фирмата и всички тези коментари които се правят тук, на маса между колеги или където и да е било мисля, че трябва да бъде погледнато досто по сериозно от "шефовете" на компанията. Лошото е, че за сега не се прави почти нищо в тази насока...за съжаление.
А доста работи може да се направят. Но явно е установено, че един младо човек доста бързо може да усвои софтуера на програмата и това голямо текучество почти не оказва влияние върху крайния резултат. Уви не е така.
Това не го виждат 2-ма или 3-ма, които работят във тази фирма. Мога да изпиша още 10 пъти по толкова работи, но едва ли биха оказали някакъв смисъл. Според мен "шефовете" може да погледнат и малко около тях, ще видят, че отношението на персонала не е много розово и почти всички гледат да си потърсят нещо по-добро. А може и да не е така. Може да се направят много работи с цел задържане на персонала.
PS. Евала на рекламната политика на фирмата. Трепят рибата с пуснатата статия във Вестник трета възраст, втора младост и пр.
Айде приятна вечер. Купувайте, защото "Утре започва от днес" :-)



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Scofield]  
Авторewrika (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 23:20



имаш ли поне малка идея защо е такова положението с персонала ??? виждам че си навътре с нещата.според теб защо има такова текучество и защо положението на персонала не е розово??



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 22:48



Боже, кой ти го препоръчва - 5 лв/ден наказателна лихва !?!?!.
Никъде на сайта им няма условията за отпускане на кредит/лизинг - лихва, ГПР и т.н. Навремето сметнах лихвата, която би трябвало да им плати човек, ако не се лъже беше над 25% на годишна база.

Хора не се лъжете, банките са много по добра алтернатива. За последния заем не ми искаха никакви документи и го разрешиха за 1 ден по телефона. Заедно с кредита получих и Виза - кредитна. Лихвата за Визата е обирджийска /за мен/ - 16% . Заема е с 11% лихва. Напълно разумна, като се има в предвид, че няма никакво обезпечение и е даден на 'честна дума' . Банката е ЦКБ.



Тема Как се финансират?нови [re: pitasht]  
Авторfinansist (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 00:15



Малко офф-топик, ама имате ли някаква идея как финансират тези кредити, които раздават. Според ДАКС-ито и логиката капиталът не би им стигнал, да интересно ми е дали имат отношения с банки, защото не съм виждал да са пускали облигации ....

Интересно ми е просто...



Тема Re: Как се финансират?нови [re: finansist]  
Авторxenon (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 12:27



Naskoro JetFinanceIntl pusna obligacii v London za 75 ili 85 mln euro. Dosega moje i ot banki, no v nachaloto tozi Elvin Guri moje i da e izpral ne6to



Тема Re: Как се финансират?нови [re: xenon]  
Авторfinansist (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 13:16



Мен точно началото ми беше много интересно как е тръгнал г-н Гури... Чувал съм за връзка с Ники Цветин ама от много недостоверен източник.....

Въпосът си остава открит....



Тема Re: Как се финансират?нови [re: finansist]  
Авторbixenon (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 17:20



zadai go kam ivan hristanov





Тема Re: Как се финансират?нови [re: bixenon]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 22:07



той пък как ще му отговори





Тема Re: Как се финансират?нови [re: hahaha]  
Авторgenadi (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 20:52



Ot razlichni fondove cherpiat pari. Nali Guri tragna ot EBRD kadeto sigurno si e sazdal dosta kontakti. No dokolkoto znam si e prodal gaza na Miro Sevlievski, ne na Zvetin



Тема Re: Джет Кредитнови [re: !чepeшka]  
Авторджeтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 08:35



Ами наистина незнам с колко време си акасняла,но а работя в Джет и иплащам и 3 лизинга към тях.Не ми се е случвало да акаснявам както и да попадам на колежка или колега който се държи кофти от централния офис.А и съгласи се че даваме 15 дена в които да си платиш вноската:





Тема Re: Джет Кредитнови [re: zvezda osem osem]  
Авторджeтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 08:37



Абе да ти кажа чесно досега съм имала случай да дойде само един човек с начислена лихва(наказателна)която беше 15 лева,но той беше пропуснал един месец цял,но беше съумял да обясни на колегите че му е невъзможно по-рано да си плати вноските



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Пoтъpпeвш]  
Авторджeтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 08:41



ЕХЕ слънце ако говорихме а такива пари нямаше да имат служители бе:)))))))))))Гарантирам ти че ни се плаща доста добре





Тема Re: Джет Кредитнови [re: zwezda]  
Авторджeтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 08:44



Гарнтирам ти че Джет правят рядко промоция с 0% лихва тъй като наистина е 0,а не като ТБЙ-ската



Тема Re: Джет Кредитнови [re: тъжeн]  
Авторджeтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 08:54



Ами предполагам,че говорите за пари в брой тъй като аз съм към стоковото кредитиране и гарантирам,че при нас не се изисква такава бележка



Тема Re: Джет Кредитнови [re: джeтkaтa]  
АвторПycтиннaтa Лиcицa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 08:57



Скоро няма и да направят. Много скъпо им излиза.

Преди Зора им се връзваха на акъла, сега не искат, а и освен това се цели ниска използваемост, т.е карат хората си да предлагат други схеми само и само да не се използва промоционалната.

А каквото и да говорим на TBI 0-лата за по-големи суми е доста по-изгодна. Виж им ГПР-то.

Аман от промити мозъци.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Big]  
Авторджeтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:03



Абе друже ти пък като ползваш кирилица пък голяма работа-пак си си простак от класа



Тема Re: Джет Кредитнови [re: BACON]  
Авторджeтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:10



Проблема ти е не Джета а личния ти хорионт,слънце:))))))))))просто неразбираш,че може да е всичко но ние имаме най-доброто обслужване като се започне от такива като мен малките рибки и се стигне до Елвин Гури който гарантирам ти иам много друга работа но предпочита да се порови тук за да разбере потребителя от какво има нужда и върху какво трябва да се работи в нашата фирма.Аз съм горда,че работя в Джет Кредит и съм напълно задоволена от матерялната страна на нещата!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: джeтkaтa]  
АвторChurchill (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 10:30



Досега толкова груб не съм бил, но...

ВЪРВИ СЕ ПРЕГЛЕДАЙ!!!

Или просто се сети за мнението си след 6 месеца.





Тема Re: Джет Кредитнови [re: джeтkaтa]  
АвторПycтиннaтa Лиcицa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 11:20



Моето момиче, от скоро работиш, затова пишеш такива простотии и затова не знаеш някой неща.

Малко история. До към края на 2004 (не си спомням до кога точно) се изискваше бележка за платен консуматив, както и документа за доход беше за над 800 лева, не 1000.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 16:59



Има още един адрес където можете да дадете мнението си за дадена фирма.Аз си я дадох за джет - бивша служителка съм им и съм страшно разочарована от вишепоставените и шефове.Та другото место за мнения е
http://www.bgrabotodatel.com/home.php



Тема Re: Джет Кредитнови [re: 1981]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 17:01



убедена съм че под прякора 1981 се крие един служител на Джет - а именно НЕли

как си Нели




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.