Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 22.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Джет Кредитнови [re: RepeatableRead]  
Автор Toshko (луд)
Публикувано15.12.05 22:31



Последната точка не ми хареса - "плащаш заплата (и осигуровки);"
А в нашата скапана даржава въобще не е изгодно да се плащат данъци. Та аз трябва да работя 1/3 от месеца само за данаците. А мерси! По-добре да не работя, ако ще е така
За кредитите се примирих вече. Явно трябва да се работи повече и да не се разчита на милосърдието на някоя фирма да отпусне кредит.

Малко офтопик стана, ама какво да се прави...Да кажа нещи и аз по темата. Джет кредит не съм взимал, но взех TBI Credit (по обясними причини не на мое име). Та този TBI Credit ми се стори адски приемлив. 1250лв. за 6 месеца и ми сложиха само 60лв. отгоре. Значи ще върна 1310лв.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторmegan (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 22:09



Lihvata e visoka



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторmobbdeep (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 23:50



dobre we i az ne pi6a na Bg ama me marzi smenqm.... hehehe
dano toq forum e o6te deistwa6t
sq pro4etoh gi si4kite tiq re:-ta
i ne mi stana qsno nali sa kazali 4e za 6 meseca lihwata e 5.6% kwo i e wisokoto ne moga da razbera ta na men ne mi trqq kredit 100000
iskam samo nekoi da mi kaje dali moga da si zema ne6to samo s li4na karta
imam trudow dogowor za 6 meseca wuzmojno li e??????? plzzzz spe6no mi trqbwa otgowor da znam kwo da prawq



Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
Авторahh (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 18:10



добре, мен ме интересува по какво се преценява кой е подходящ и кой-не, при положение, че не искат даже и трудов договор/то ако искаха кой ще иде при тя/? някой има ли идея какво точно проучват?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: mobbdeep]  
Автор gersun (непознат )
Публикувано26.01.06 11:22



Възможно е! Аз съм взимала кредит само с лична карта. Към ДжетКредит!И одобрението става бързо!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: megan]  
Автор etiva (непознат )
Публикувано29.01.06 19:25



Взависимост от избраната от Вас схема на изплащане лихвата е различна



Тема Re: Джет Кредит - висока лихванови [re: mobbdeep]  
Авторнeдoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 10:45



Не искам да говоря празни приказки или неща с които аз не съм запознат. Затова само ще ти кажа за личния ми опит с тях. За втори път купувам с техен кредит, първия бях доволен, но не мога да кажа това за втория :(
Цена на покупката 230 лв
Собствено участие 35% ~ 80лв
Период на кредита - 3 месеца и вноската е 60лв !!!

Кратките ми сметки показват че това е МЕСЕЧНА лихва от 20% !
Днес бях в офиса им, момичето излезе, позабави се и каза че месечната лихва била 14%. Не знам как са ги учили на смятане и как я усукват да я докарат до толкова, НО ЗА БОГА - ТА ТОВА Е МЕСЕЧНАТА ЛИХВА !!!!!

Смятам да не ползвам вече услугите им. МЕРСИ

Проучи си вноските, погасителния план, виж конкуренцията какво пердлага, пък ако искаш тогава се набутай.



Тема Re: Джет Кредит - висока лихванови [re: нeдoвoлeн]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано26.02.06 14:13



Високи са лихвите им. Но това е нищо - ако искате да вземете пари в брой - тогава ще ви се завие свят от лихви... доколкото си спомням стигат до 50%.

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Джет Кредит - висока лихванови [re: Cлapтибapтфacт]  
Авторlilith (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 01:31



Здравейте.

Незнам колко са коректни към клиентите си,тъпите джетки,но на въпроса ми колко процента е годишната лихва консултантката ми заяви сума,а не процент.Тяхната "прозрачна"политика в един момент започва да изглежда много размътена!!!На всички техни брошури не е отбелязан нито един лихвен процент?!?Това не изглежда ли малко странно все пак.
Сега аз смятам да ви кажа една истина защо Джетските лихви са високи-така те застраховат себе си за всички онея мангали на помощи дето няма да си плащат,а им се дава кредит..... така че вие мили хора отново плащате за мангалите ,който за пореден път ви увисват на врата!!!
И,ако на вас ви харесва тази мисъл пак яхнете Джета и пътувайте!!!!!Ще ви издам и 1-2 други неща
1.Одобряването изобщо не е за 15 мин. както се бият в гърдите,а някаде към 1час и 30!!!!!
2.за какво по точно им е нужно образованието Ви(вътрешна статистика може би?)
3.А вносната ви бележка е минимум 3 кинта(това ли е по-точно без такса??????)
Бъдете умни и питаите навсякъде,подаите молба където Ви е наи-изгодно,а не най-бързо!!!!!!!!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторxaxxaa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 15:21



Firmata e korektna s klientite si,vqrno e 4e lihvite im sa po visoki,no puk za to4no,to4no i qsno si kazvat kakvo iskat!!!nqmat dopylnitelni taksi i vsi4ki e qsno i to4no!!!! No spoko nqma ni6to ob6to s evrolajn!!!!!
az sum stra6no dovolen!!!! NOOO!!!!!
kakto vinagi ima edno NO!!!!!
pla6tat stra6no niski i ubidni zaplatai,na lihvite koito imat,zaplatite ima sa napravo mse6ni!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.