Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 22.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Джет Кредитнови [re: az]  
Автор stanislaaa (вечно влюбена)
Публикувано21.07.06 18:11



хихихихихихихи нашите"мутри"са тооооолова страшни,че направо незнам.Виж сега слънце ние си събираме парите по законния начин,и това че пишеш тея бълвочи тук само ми показва колко си запознат.Ама ти както и всички останали могат сами да си направят извода кой е най-добър.ок?

Само TBIcredit



Тема Re: Джет Кредитнови [re: az]  
АвторПтицeзмия (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 22:03



Ми кво като е в черния списък? То бедните като немат пари да извадат за една пералня, си взимат пак кредита от там без да четат тука!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Птицeзмия]  
Автор Cлapтибapтфacт (магратеанец)
Публикувано24.07.06 10:21



Нямало мутри в shit credit - голям смях! Докато работех там съм виждал един от колекторите - момчето беше като трикрилен гардероб.

To ensure ongoing quality of service, your death may be monitored for training purposes.


Тема Re: Джет Кредитнови [re: Cлapтибapтфacт]  
АвторЛaзapчeтo (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 17:43



Абсолютно си е верно!!! поинтересувах се специално - айде сега провери....-/ако наистина работиш в системата им/ момчето се казва Димитър Йорданов Йорданов набор 1979 изтеглил е 4000лв от Пазарджишкия им офис, Отгоре на това има и нещо още по-по -най имало отпускане на кредити по-втория начин...разни които не отговарят на условията си мислят че , са ударили Джакпота , като ги придърпат извън банката и им предложат далаверата- пък то било за да си вземат някой хора комисионните ! и сега като има проблем гледат да си измият ръцете и тихомълком заради най-малкото да го дадат за трепане, та да останат чисти и да ги уволнят.....





Тема Re: Джет Кредитнови [re: Cлapтибapтфacт]  
АвторKaцa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 13:24



Може да е трикрилен гардероб, ама е много добър човек.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Автор mirmingi (Pooh)
Публикувано23.08.06 10:22



Ще споделя и аз впечатления, защото, според мен, не са за този списък!
Вече два пъти съм пазарувала с кредит от тях и бих потретила!

Не съм закъснявала никога с вноските и незнам как напомнят, но това с мутрите ми звучи малко пресилено, искрено се надявам да не е така.
Моите впечатления са - любезни и компетентни служители!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: mirmingi]  
Автормyтpa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 11:19



тва с мутрите много ме разсмя. че аз исках мутри да ми събират едни близо 500К и те ми се нацупиха, че много малка сумата и не си заслужавало. сега направо си представям как събират с мутри кредити за 400-500 лева :-)

айде преди да пишете опитайте да разсъждавате логично



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Oщe eднa Jet-ka - BE]  
АвторHEджeтka (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 11:27



мали тази джетка колко злоба е събрала, чак почвам да се чудя! то и аз имам приятел дето работи там. досега не е казал нещо лошо. почна като оператор и се оплакваше че се сдухал от работа и парите му бяха малко, ма после повишиха ли го какво стана не знам и сега е доволен доста. абе сигурно си е като всяка фирма, за някой е готино и са добре, на други им все нещо криво и си тръгват, въпрос на манталитет.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: HEджeтka]  
АвторKoфeин (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 21:32



Аз съм работила в Джет Файненс Интернейшънъл АД 5 месеца и половина. Бях младша в Кредитен отдел. Гледам тука какво сте писали - едно 70 процента от вас си нямат никаква идея от нещата и само се изказват "компетентно"... Що се отнася до работата в Джет...в момента от фирмите с такъв огромен персонал тази е номер едно...по лошо отношение към работещите в нея, по ниски заплати и много работа (но искам да ви кажа, че като ви кажа много работа повечето от вас си нямат идея за какво иде реч)...На това място трудовото законодателство го нямат за нищо. Работиш в почивни дни, оставаш след работа, никой не те бръсне за 2 стотинки.
Мога да говоря за себе си и своя опит там - аз съм амбициозна, работи ми се и съм достатъчно интелигентна - в Джет от прекия си началник получих епитетите "невменяема", "овца", "тъпа" и т.н. - не искам да продължавам, че е грозно.
Що се отнася до оскъпяването - не спорете като не знаете - наистина е зверско. Макар че има и друго - не е луд който яде зелника, а който му го дава.
На Елвин ще кажа едно - Пич, ще станеш любимец на служителите си, когато помислиш и реализираш адекватно заплащане и когато се погрижиш Мартин Гергов да престане да си развява коня. Забележи, че е успял до голяма степен да изгони качествените хора от фирмата, а за кредитен отдел ще споменя и няколко имена, за да съм по-конкретна (Р.Герджикова, Ц.Банков, Н.Володиева, М.Цветичева, Р.Христова и още една Р.Христова....има още много - ще ти оставя мейл, ако искаш някой подробности, които няма кой да ти каже...) Позицията Internal Audit му дава възможност да продължава да упражнява любимото си хоби - да тормози другите. Още нещо, Елвин, забележи тенденцията при Мартин да топи и дъни колегите си - както от Търговски отдел, така и от Събиране винаги, когато има проблем. А той самия е все безгрешен. Както Светльо Минев казваше (Бог да го прости!) : "Заслужава един хубав бой!..." Иначе е отдаден, умен и работлив - това не мога да му отрека. Но що се отнася до поведение сред хора - абсолютен кроманьонец. Все пак, Елвин, оказва се, че и Мартин може да мисли...каквото прави го прави за доброто на фирмата, но ако някой пречи да има дух на колективизъм - това е той. Но на него всичко му е криворазбрано.
Познавам лично Славея Бончева. Не говорете лошо за нея. Прекрасен човек, разбиращ и свестен началник, макар мен лично да не ме е ръководила. Славея е човек, заради който си заслужава да работиш в която и да е фирма. Тя също не издържа в Джет, а беше една от най-старите. Е, всички се сетиха - и там е въпрос на отношение! Но Славея заслужава повече. Радвам се, че е напуснала. За мен е постъпила достойно с оглед на обстоятелствата. Замислете се хубаво какво загубихте, когато тя си тръгна. Едновременно с това помислете и друго...освен, че прави седмичната програма с какво точно се занимава в момента Теодора Иванова? Не обучава, становища не дава! Реално какво прави освен, че играе важната шефка. А изгубихте и други качествени хора - Любо Ганев, Димитър Илиев, Маги от Кеша, Николина Кузманова...(Знаете, че мога да продължа така още доста, нали?...)
В момента обаче политиката ви в областта на ЧР куца. Не, тя не куца - вие просто нямате такава. Като си помисля кой отговаря за тези неща направо ми става смешно. Само да говориш, че човешките ресурси за най-важни няма смисъл...трябва и да се работи реално по въпроса.
Дано подобрите нещата. Искрено се надявам да стане, заради многото млади и неопитни хора, които от вяра, глупост и идеализъм продължават да работят за вас.
Отговарям за всяка своя дума.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: Koфeин]  
Авторpatka (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 15:12



айде като не знаеш защо напусна Славея недей да се обясняваш, щото съм си говорила много пъти с нея и знам чудесно причините. много е лесно да спекулираш, нали? а на мен Митко Илиев ми беше за малко старши и мога само да кажа - добре че напусна. никой няма да го остави да си прави харем където работи. и за маги не говори с нея се виждам през ден и там не казваш истината. а николина отиде в щатите и след като се върне започва пак в джета. нещо да кажеш, пиле мое?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.