Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 21.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Джет Кредитнови [re: xaзяин oт пeттяx kюш]  
Авторjetcredit (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 11:24



Въпроса ти е много добър. Получил си и интересни отговори. Общо взето те са логични и са на прав път. Моето включване беше да покажа, колко лесно е да вземеш кредит, а смисълът на бележките е част от нашето know how! Поздрави!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: cвoбoдeн]  
Авторkobalt (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 11:32



Na men "svoboden" mi se naloji da si kupia peralnia i ne sajaliavam, che platih poveche...za teb sigurno e po-dobre e jena ti da pere na raka, dokato ti se opitvash da spestish za edna peralnia. Tova li e svoboda?



Тема Re: Джет Кредитнови [re: BACON]  
Автортъжeн (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 11:38



opredeleno ne si naqsno kakvo govorish!
nito 'reva', nito se 'molq'
iskah da polu4a otgovor - polu4ih go
otivam da si vzema kradita.
ae sys zdrave



Тема Re: [OFFTOPIC] Какъв е смисъла от бележките...нови [re: Blake]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано07.09.04 12:14



Да, прав си, сетих се, но след като пуснах постинга!

А квитанция или касова бележка отдавна не съм имал, защото каквото мога от комуналните сметки плащам online, е, да имам потвържденията за преводите от съответните разплащателни системи.

Аре със здраве


Тема Re: Джет Кредитнови [re: jetcredit]  
Авторxaзяин oт пeттяx kюшeтa (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 19:58



не съм съгласен с Вас защото го няма отговора на основния въпрос. Какви са последствията за лицето написано на бележката за платени консумативи при необслужване на кредита?
понеже не съм се обръщал досега към Вас за кредит използвам случая да питам- бележката трябва ли да бъде за последния предходен месец или може да е и по стара/с по-раншна дата/



Тема Re: Джет Кредитнови [re: xaзяин oт пeттяx kюш]  
Авторjetcredit (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 14:00



Какви последствия може да има?! Естествено, че ние не можем да имаме никави претенции! Ние си поемаме риска! А бележката е препоръчително да е възможно най-актуална, т.е. последния предходен месец ! Знаете за парното се плащаше с малко закъснение!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
АвторATENTlON (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 10:01



VNIMAVAI



Тема albanciнови [re: elvin]  
АвторMelvin (Нерегистриран)
Публикувано11.10.04 20:35



ne se ostawqite albanecyt guri da wi promiwa mozycite - toi e golqm spec w towa



Тема Re: Джет Кредитнови [re: ATENTlON]  
Авторнocчo (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 14:13



абе хора. покупките на изплащане, лизинга - това са средства за финансиране, нещо нормално във всяко едно РАЗВИТО общество, и са дефакто негов неразделен елемент. много ясно, че човек не може да се снабди с всичко, което желае, наведнъв, а ако чака да спести...в резултат на развитието във въпросните страни нивата на лихвите са на едно хм...приемливо за клиента равнище.

относно BG еквивалента - въпросния Джет, като за стартиращ бизнес от едва 2-3 години, качеството, което предлагат на клиентите, е поносимо. Е, сегашното оскъпяване е, меко казано, малко дръвце...но за човек с регулярни приемливи доходи се трайва, не мислите ли ??

друг е въпроса за йезуитщината на гореспоменатия Гури...

но като се има предвид конкурентите на въпросния Джет - те сякаш са доста по - user friendly, без да се кривим. след няколко годинки, като понатрупат капиталец, и лихвите като падфнат още - т.е. като им падне цената, на която наемат ресурс, ше бъде по- friendly...поне на теория. а??а??



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
АвторBepoниka (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 19:21



Аз съм взела 2 неща на изплащане.Един месец реших да внеса сумите и на двете на една вносна бележка като подробно съм описала номера на лизинга и сумата и познайте какво се случва....Цял месец се изтрепаха да се редуват всички служители да казват че ту на едното не е направена вноската, ту на другото.А за джиесема ми да не говоря че ме затрупаха от sms-и като всеки ден лихвата ми беше различна съответно докато се разберем.Накрая ме помолиха да правя вноските на 2 бележки.Тези могат ли да четът.Защо трябва да плащам 2 такси като могат да минат с една.Но .....така е.А по въпроса за лихвата от 5лв. такава няма в нито една банка.Никога няма повече да взимам от тази лизингова къща.Подигравка с бедните хора.Иначе като идея "на изплащане"е чудесно защото не съм от хората които решават да купят нещо
спестяват и купуват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.