Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 11.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: avitohol69]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 19:26



Драги avitohol69
грешката е моя да се чете "течението тегли към гибел" а не с паразитното:ТЕ тегли към гибел, за което ти се и извинявам.Когато пишех постинга не съм правил съпоставка с - любопитството погубва котката.Пуснах отново имейла си и до два, три дни може да си разменим светогледи.В момента се радвам на нови книжни придобивки.Един бисер от 1966година с автор Петър Динеков - Старо - Български страници ( антология ).



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: elak]  
Авторavitohol69 (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 22:14



jhwty42@yahoo.com



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: elak]  
Автор Dorian Gray (Crazy Dude)
Публикувано15.03.06 22:38



Не си спомням да съм писал за родово проклятие



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: Dorian Gray]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 20:47



Мисля че бе в клуб Езичество, но несъм сигурен,
ще падне ровене,... преди година време !!!
Ако не си спомняш няма да те тормозя.



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: Dorian Gray]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 00:29



"Dorian Gray така и така пак се появи в дира та да те питам докато не си се покрил :
преди време можеби около година в една тема бе споменал горе доло нещо от рода " ... имаме си всичко даже и родово прокляте си имаме, но и на него му истича времето." та значи ето Аз не знам и питам к' во имаш на предвид ?
Ако не си спомняш ще разровя архива. "

Ха открих го...

здравейте,

интересни работи си пишете виждам...

1. SpellWeaver - прав/а си като казваш, че не му е дошло времето на това откритие - иначе Людмила да го беше приключила този въпрос отдавна....

2. това за проекциите на звездни комплекси в архитектурни планове си е факт,
дори и без да се замисля човек - единствено може да се замислим над смисъла
на формата и определния вид извличане, което се цели...

3. а че у нас си имаме неща, които другите си нямат е факт, даже и народно проклятие си имаме, но лека-полека му изтича и на това срока...

хайде до скоро

... и умната




Доста време е минало така че ако не си спомняш може да не отговаряш.v"Dorian Gray така и така пак се появи в дира та да те питам докато не си се покрил :
преди време можеби около година в една тема бе споменал горе доло нещо от рода " ... имаме си всичко даже и родово прокляте си имаме, но и на него му истича времето." та значи ето Аз не знам и питам к' во имаш на предвид ?
Ако не си спомняш ще разровя архива. "

Ха открих го...

здравейте,

интересни работи си пишете виждам...

1. SpellWeaver - прав/а си като казваш, че не му е дошло времето на това откритие - иначе Людмила да го беше приключила този въпрос отдавна....

2. това за проекциите на звездни комплекси в архитектурни планове си е факт,
дори и без да се замисля човек - единствено може да се замислим над смисъла
на формата и определния вид извличане, което се цели...

3. а че у нас си имаме неща, които другите си нямат е факт, даже и народно проклятие си имаме, но лека-полека му изтича и на това срока...

хайде до скоро

... и умната




Доста време е минало така че ако не си спомняш може да не отговаряш.v



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: elak]  
Автор New Horizons (Space Engineer)
Публикувано18.03.06 13:33



Абе идиот dorian grey и Dorian Gray са различни никове. Не зацепваш ли че имат една буква разлика???



Тема Елакнови [re: elak]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано18.03.06 14:06



Незнам, защо се обясняваш толкова на хора които не искат да видят по далеч от носа си, няма смисъл. И да говидят обикновено ще спорят до край, има някои които не могат да признаят и пред себе си, че грешат и не всичко знаят и разбират а и освен това е необходима широка мисъл и сособност за логични разсъждения и изводи, които такива подобни не умеят да си правят.
Аз съм за девиза нма Шерлок Холмс:)
Понеже темата е много дълга, би ли ми дал по точен линк да прочета тая статия на руснаците за която споменаваш и за случая с бай Тошо, който съвсем не беше глупав.
И аз да се отплесна относно увъртянията какво било ген и как повече не го осъзнавали, това няма ниакакво значение тъй като на почти всеки човек би трябвало да му е ясен израза "генно внушено" и без да знае каква точно и по научно му е дефиницията за ген.
Основното е, че подобни хора, не спорят и не виждат явно важното а наблягат на дребното, например относно терминологията, но всъщност не това е от значение.
И оникновено последното им оръжие и неизменно използване е сарказмът и иронията, така че защо да се ядосваш с такива хора, и след тонове обяснения няма да се съгласят гласно с теб.
___

<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от Lews Therin на 18.03.06 14:08.</EM></FONT></P>

Редактирано от Lews Therin на 18.03.06 14:12.



Тема Re: Елакнови [re: Lews Therin]  
Автор New Horizons (Space Engineer)
Публикувано18.03.06 14:27



Арехеолози ше ми разправят за физика...



Тема Re: Елакнови [re: New Horizons]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано18.03.06 14:37



Ти случайно да си чувал че модерната наука е поливалентна???
И как иначе поне за случаи като този, тя науката в някои сфери, че е закостеняла-закостеняла е, ама някои от хората на науката са по-закостеняли и от нея. По Дискавъри дават поредици за духове, полтъргайсти и всевъзможни такива. Това за което говорим ние не е по-невероятно.
Всъщност на науката не и пука за духове и в момента не това е нейният препъни камък. За нея е по-важно как се представят нещата.
Вярвам и всичко говори за това, че в природата съществуват n на брой зависимости, за което още нищо не знаем.
Препоръчвам ти да вникнеш в девиза на Шерлок Холмс, прост, изтъркан и гениално точен.

___



Тема Re: Lews Therinнови [re: Lews Therin]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 14:39



Уважаеми Lews Therin
Това което ме питаш за братушките е на седма страница същата тема (посочен линк).
За Бай Тошо имам я книгата и ще цитирам абзаца надявам се до няколко дни.

А ти хоризонте преди да ме квалифицираш да бе погледнал първо профилите на Дориян че едният е само с едно изказано мнение.Пък и защо се буташ тук никой не те е канил, да изказваш лично мнение при това без никаква връзка с дискутираната тема.

Събрали се горските животни на пиршество, но магарето не било поканено,...
въпреки всичко то решило да отиде на забавата.И отишло, но там като видяло горкото, че никой не му обръща внимание, взело че се разревало и започнало да хвърля къчове на ляво и на дясно.Всички животни се събрали около него и му се зачудили на акъла.А то милото магаренце било на седмото небе от кеф, че се превърнало в център на вниманието,...че то ако сега не си показало магаретлъка кога щяло да му се удаде подобен шанс, на такова голямо всеуслошание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.