Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Елакнови [re: Lews Therin]  
Автор New Horizons (Space Engineer)
Публикувано18.03.06 16:58



Да и точно за тези зависимости, за които знаем със сигурност какво са вие си измисляте глупости или вярвате на хора, които са измислили простотии, като това с инфра червените лъчи примерно. Никъде не съм писал че в Царичино няма някъкъв феномен. Може да има. Ако разгледаш постовете ми ще видиш че съм спорил само за физично доказани неща и съм се аргуметирал. Никъде не съм казал нищо против Царичино или НЛО. Не ме разбирай погрешно.



Тема Re: Lews Therinнови [re: elak]  
Автор New Horizons (Space Engineer)
Публикувано18.03.06 16:59



Бате аз съм Дориян. Смених си ника.
Не е ли очевАдно???
Виж че профила на Дориян вече не съществува.

Редактирано от New Horizons на 18.03.06 17:00.



Тема Re: New Horizonsнови [re: New Horizons]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 18:21



Открих те,...безгрижни, незабравими,студентски години ти желая.
Добре си се истипосъл като Вапцаров.
К' во те плаши стария ник?Помагай ни и не пускай закачки по наш адрес,
не че ни е неприятно, но някакси кофти звучат. Иначе каквото почукало такова отговорило.Това със точки 1,2,3, истрели на посоки ли бе, пак те питам?




Тема Re: Елакнови [re: New Horizons]  
Авторtoi (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 19:20



Да разбирам ли,че признаваш само "физично доказани неща" ?
Звучи толкова тесногръдо и дилетански-та нали най-ценните неща в живота ни не са "физично доказани"...



Тема Re: Елакнови [re: toi]  
Автор New Horizons (Space Engineer)
Публикувано18.03.06 20:10



Не признавам недоказани неща. Когато нещо не може да се докаже се търси ново обяснение. И докато не се намери това "нещо" е само вероятност, освен ако не бъде отхвърлено.



Тема Re: New Horizonsнови [re: elak]  
Автор New Horizons (Space Engineer)
Публикувано18.03.06 20:17



Защо трябва стария ми ник да ме плаши? Ако потърсиш първия ми пост със стария ми ник, ще видиш че е много след като съм се регистрирал в дира, което предполага че периодично си сменям никовете.

ПП Благодаря за пожеланието. Вярно е готино да си студент, особено в готина държава



Тема Re:...генно внушено...?!нови [re: Lews Therin]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 04:03



Драги Lews Therin
книгата която цитирах по памит е
"Тодор Живков срещу някои лъжи"
много неудобна, на някои среди би им се искало да я няма, ама я има.
Тиража е малък и е набързо скалъпена по моя лична преценка.
Издателство: Делфин прес а година на побликуване 1993 не съм чул за второ издание а първото се води експресно издание трябва да проверя колко време слет това Партийния водач е "ингнориран" , дали има връзка с раздумката.Цитата ще го потърся по - късно, няма да избяга.

Много неудобна книга за демокрацията!!!



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: Dorian Gray]  
АвторCalderone (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 04:46



Не. Не им давай линкове, ще стане по-лошо. Ще вземат да пишат, че преди 4000 години в Шумер е имало колайдер за лептон-лептонни сблъсъци, и че шумерите са знаели за бозона на Хиггс, още преди самия Хиггс



Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: KИЙЯ]  
АвторПИCTA! (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 18:16



Ало, земята....

Форума ви е супер, благодарим ви, сега знаем къде да кацнем... в ЦАРИЧИНА!

Идваме, радвайте се, верни ни чеда...

Ще бъдете възнаградени, верни наши последователи...

Поздрави и до скоро!

(извънземните)



Тема Re:...генно внушено...?!нови [re: elak]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 19:49



Не било генно внушено, найми било?
Като цитирам въпросното изказване на
партийния лидер ще разберете защо ви подведох
но това което изплуво не е по - малко коварно.

Тодор Живков срещу някой лъжи
страница 42 - 43.

"...Получавах сведения, как са обработвани раководни кадри от партийното и държавното ръководство, посетили по различни поводи СССР.На не официални обеди вечери те са били настройвани.Внушавано им е било, че не може да се допуска да бъде превърната партията в обикновен съюз на съмишленици, да и' се отнема доминиращата ръководна роля в обществото, както иска Живков.Че не може да се върви с капиталистите и т.н.В архивите на Централния комитет се намира записка на Петър Дюлгеров.Споменавам за нея, защото е документирана.Посещението му в Съветския съюз по синдикална линия е било използвано, за да бъде обработван именно в този дух.Без предварителна договореност е посетен от завеждащ отдел на Централния комитет, който му е дал обяд.На този обяд го настройвал.От Москва срещу мен се провеждаше насочена ударна кампания.Някой от обектите на обработка, било в Съветския съюз, било в България сами споделяха.Други - не .Така или иначе бях осведомен, че и вътре в страната систематично се правиха опити за въздействие.
Нещо повече. Знаех главно кои са тези, които извършват, или по чието указание се върши обработката.При това многовариантно - чрез създаване на погрешни, илюзиорни представи, чрез заплахи, изнудване.Пиша за хора на които е въздействано чрез внушение.

За генетичните изменници и блюдолизци нещата са следвали естествения за манталитета им ход.

Всички тези събития се случват след захладняването на отношенията между Живков - Горбачов."Генетичните изменници" в случая се явяват слуги на големия брат.Книгата си заслужава да се прочете за да се види как в същност са стояли нещата в онези бурни времена.Народа потънал в заблуда, жертва на масираната пропаганда реагира по най - неподходящия начин, с тихо съгласие със провеждащата се продажна перестройка.Не ми хареса само, че издателя е редактирал народния говор на Бай Тошо, с чист книжовен език и някак неестествено звучи: разбираемо, но същевременно чуждо за хората.
Цитирания текс не е цензориран и пригаждан по никакъв начин за да покрие мойте възгледи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.