Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 23.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Za ssoniaнови [re: бeзимeнния]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано08.03.04 21:05



Да, и мен симптомите, проявени от хората, влезли в Царичина дупка, ми наподобиха тези, изпитани от Мулдашев при влизането му в пещерата. Това обаче още не значи, че и в Царичина има запазена част от Генофонда.

Още нещо да Ви питам - има ли данни да има някой от местността около Царичина дупка, който да е "особен човек", или нещо подобно на описаните от Мулдашев "особени" хора, които са пазители на пещерата-"седалище" на хора в сомати?



Тема Re: Палмиранови [re: Пaлмиpa]  
Авторбeзимeнния (Нерегистриран)
Публикувано09.03.04 19:23



hotal@mbox.digsis.bg



Тема Re: Za ssoniaнови [re: ssonia]  
Авторбeзимeнния (Нерегистриран)
Публикувано09.03.04 20:03



Това е много сериозен въпрос.
Доколкото знам нито в Царичина, нито в Малко Търново има "щатни" "особени хора".
ТОВА Е И НАЙ-СЕРИОЗНИЯ АРГУМЕНТ СРЕщУ ХИПОТЕЗАТА, чЕ НА ТЕРИТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ ИМА ХОРА В СОМАТИ. НО...!
Ако си спомняте, там където в книгата се споменава, за "пробивите" в защитата на хората в сомати, се разказва и за пещери или система от пещерни кухини, които са "закрити" - затворени. Без достъп на хора - дори "особени" . По памет ..."и камъкът за тях не е преграда..."

Какви са разликите и в двата случая (м/у книгите на Мулдашев и "пещерите" в България) ?
В Царичина се търси кухина, но не се търси "стария" вход, а се прокарва нов.
Край Малко Търново се търси достъп до кухината по "търсен" още от стари времена път.

И в двата случая "хипотетичните" лица достигнали до тези кухини са влизали в "меркантилната" секция на "обекта", но никой не е достигнал до духовната или по-точно до информационната секция.

Ванга не споменава за "човек в сомати", но "някой" държи жезъла от "извънземна материя"...

В Царичина "желаната среща" с "нещото" е май била хипотетична. Желана, но неосъществена.

Повече информация ??могат?? (ако искат) да дадат Елена (или Ели) Логинова (Възможна е връзка с нея и чрез Владимир Зарев) и Цветин Кънчев (забранено му е)...

Благодарение на медиите тази дупка не бе изкопана докрай.
И това означава:
1-ви вариант - спасяване на Г.щаб от пълен провал (ако копането е в резултат на мащабна психоманипулация чрез хипотетичното лептонно оръжие) или
2-ри - предизвикано конвенционално прекратяване на изкопните работи, защото не е контролирано от някой голям брат.

При Мулдашев "базата данни" се съхранява от биологични обекти, които я "помнят, владеят" или, като при компютрите знаят адреса на сайта в информационното поле на планетата или света (ноосферата на Вернадски).
В нашия случай източника на информация е "записки" на материален носител...
Приятна вечер. И до нови срещи...



Тема Re: Za ssoniaнови [re: бeзимeнния]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано09.03.04 21:32



Убедихте ме напълно!
Сега пак ще питам нещо - в момента някой проучва ли на място разглеждания обект - изобщо могат ли хора, под формата на експедиция, разбира се - с позволението на общината или който отговаря за това, да правят там изследвания? С осем думи - в момента има ли свободен достъп до мястото? /за граждани, разхождащи се екскурзианти или учени?/



Тема Re: Za ssoniaнови [re: ssonia]  
Авторбeзимeнния (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 12:40



Доколкото знам редът за извършване на разкопки на територията на България са следните:
1. С официално писмо - правоспособно лице (завършило и практикувало археология) вняся писмено искане в Националния археологически институт с музей при БАН за извършване на проучвателни археологически работи -посочвайки обекта , местонахождението, целта на проуването, състава на екипа, който ще работи, времето на проучвателните работи и финасиращата организация.

При положително становище се издава открит лист с упоменати обект, време на проучванията, състав на експедицията и отговорник на мероприятието.
С копие от открития лист се уведомява местния музей, полиция и административна власт(които извършват контрол на работите).

Всичко намерено (и "подвижно") остава в местния музей, като извършилите разкопките имат (монополно) право на неограничен снимков и видео материал, на всичко открито там и право на първа публикация на проучването.

До тук с процедурите.

На Царичина входа на обекта май се намира близо до трафопост, запечатан е с бетон и не се прави нищо. Анатемата на медиите го "погреба" за дълго време.

Край Малко Търново официални данни за направени разкопки в скоро време (2-3 години) няма (но може да се пита НАИ с М при БАН).

Всички съществуващи там "дупки" са резултат на ИМ "самодейност".

От Кръстю Мутафчиев (мир на праха му) знам, че са правени след него на два пъти "официални" разкопки, като единия път са включени и барети (сведението е от местен Бургаски вестник).
След публикацията в него, липсваше "медийно ехо" дори в жълтата преса !!!

Така, че може да опитате. Успех !!!



Тема Re: Za ssoniaнови [re: бeзимeнния]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 23:53



kelka АРХИВИТЕ ГОВОРЯТ

Ама нема кой да чете по лесно е да плюеш нали .
Поиступах темата от прахта за да се направи паралел с тази за


БАСТЕТ.

Такива като теб и за Левски са казвали че е луд при словата му
за : ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБПИКА .

Времето в последствие друго ни говори .



Тема За "търсачите" на "силни усещания"нови [re: elak]  
Авторбeзимeнния (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 17:12



Около 23 -26 юли, след като излязох от болницата след поредния "текущ" ремонт се срещнах с един познат, който черпи информация от "минералните извори" на ВР на РБ. Между другите "неофициални" бележки от настоящето и недалечното минало ми спомена мимоходом, че единствените експерименти с психотронния генератор за насочени въздействия върху големи или средно големи групи хора са направени в Китай и България...
Така, че вероятността за достоверност за първите ми бележки във форума по темата преминаха от графата възможно е да са се случили към "параграфа" с висока вероятност да са се случили, но пак остава над чертата епизода с капитана в Царичината дупка...

Освен това вече съм "по-наясно" с идеите на вълновата генетика и запознаването ми с изказаните, преди няколко хилядолетия, възможности в тази посока от "орфика" Питагор, но това е пак тема за друг форум...
а не в археология...



Тема Re: За "търсачите" на "силни усещания"нови [re: бeзимeнния]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 19:28



Привет БЕЗИМЕНЕН
Пиши всичко тук защото е свързано с темата макар и като подточка.
Свържем ли всичко с ОРФИКА Питагор неминуемо ще стигнем и до там
откъде е черпил знания и самия ОРФЕЙ.Ще започнем да прескачаме от клуб в клуб и темата се разкъсва и остават много неизвестни.В клуб Египтология има много смела теория за вълните в темата Египетска митология и съвременната космология.
За БЪЛГАРИТЕ като опитни заичета бях го чел в два источника .
В първия мисля се споменаваше че оръжието е изпробвано по море от братушките .
Във втория си спомням че се казваше че оръжието е в БЪЛГАРИЯ
и не е демонтирано някъде в планинитени.
Съжалявам за повърхностната информация но в архива ми всеоще цари хаос.

БЪДИ ЗДРАВ.



Тема Re: За ELAK и другите"търсачи" на "силни усещания"нови [re: elak]  
Авторбeзимeнeн (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 11:14



От днес нататък като видите името ми в темата пригласяте се да се смеете и да викате с пълно гърло "това ама по никакъв начин не е вярно" и т.н., като имате пълна свобода в изразните средства и градуса на емоциите.

За да не скучаете, многоуважаеми събеседници и любопитковци, малко по надолу ще ви прехвърля "нещото" свързано с вълновата генетика ( на руски )...

Текста започва по журналистически, но продължава със "страхотно" (може би трябва да е без кавички) много информация на единица ред...

Приятно четене..., а аз отивам в клуба по Египетска митология, защото сттрашно много ме заинтригувахте с бележката си.

До нови срещи...

ПП. Съжалявам много!!! 22 - те страници анотация за разработката на Горяев и Тертьiшньiй не можах да прехвърля, а не мога да Ви посоча и адреса, където тя се намира, защото я изтеглих през август миналата година от нет-а...

Дайте предложение за решаване на техническата задача или я потърсете чрез "гугъла".

С уважение към всички - безименен



Тема Re: За ELAK и другите"търсачи" на "силни усещания"нови [re: бeзимeнeн]  
Автор WlSP (Metro ESP)
Публикувано05.08.05 17:53



Ето за любопитните за какво става въпрос:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.