Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 15.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:...генно внушено...?!нови [re: elak]  
Автор New Horizons (Space Engineer)
Публикувано20.03.06 20:09



Пък тайното рицарско общество възкреси Хитлер и всели духа му в Сидеров!!!

чрез създаване на погрешни, илюзиорни представи
аз като кажа на приятелите ми че еди коя си е лека жена(въпреки че тя не е) им създавам погрешни представи, които са илюзорни, понеже са плод на моята илюзия.

ПП Никъде не прочетох Живков да цитира че са му внушили нещо генно + генетичните изменници е най-вероятно изменяне на хора от твоята кръв(твоите гени), демек Българите. Както всички знаем Живков(както и всички от партията) е изменил на България - най-малкото щото е бил тоталитарен лидер(диктатор).



Тема Re: Lews Therinнови [re: elak]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано21.03.06 11:30



Не мога да се ориентирам в тая голяма тема, а нета малко не е добре да ровя всичко, казваш на страници, явно опциитре ни са различни при мен всичко е на една страница....

___



Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: ПИCTA!]  
АвторKlRKATA (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 13:07



HORATA SI NAPRAIHA KASTI ,VILI ,APARTAMENTI OT PARITE ZA TAJA GLUPOST.



Тема Re:...генно внушено...?!нови [re: New Horizons]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 20:51



Айде първо прочети 2те теми от начало до край пък после ще ти обяснявам като на първокласник как се внушава.Значи освен с методиките и похватите от рода на Карнеги има и други с полета при които ако не се пречупиш или огънеш довеждат до лудост.Малкото което е посветил на внушението Бай Тошо в книгата е написано до хора който знаят, а ти не си от знаещите. Ти си от търсещите, един ден ще стигнеш до изводите които тук четеш на тепсия.
чрез създаване на погрешни, илюзиорни представи
Тия илюзорни представи навремето доста хора браха ядове с разни полтъргайсти и техните явни и подсъзнателни прояви.Ама ти незнаеш щото си бил малък тогава, но това не те оправдава и не ти дава право да ни иронизираш и ако не промениш тона считай че нищо за в бъдеще не ще ти се обяснява.Официалната наука няма нищо общо с истинските знания, има тайни разработки и пресявки, кое трябва да знаят хората и кое не, а ти се радвай на трохите които ти подхвърлят.Науката е подчинена на икономическите играчи и на властоимащите.



Тема Re: Lews Therinнови [re: Lews Therin]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 20:58



Разрови всичко хубаво.



Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: KlRKATA]  
Авторavitohol69 (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 21:32



Дай имена и адреси - иначе не си интересен!



Тема Re:...генно внушено...?!нови [re: elak]  
Автор New Horizons (Space Engineer)
Публикувано24.03.06 13:55



Ти си за психиатър!

Или можеби не - ти си от тайната съпротива и постоянно ме следиш, ровиш мой постове и инфо за мен, защото аз съм един от рептилите и искаш да ме спипаш и да изкопчиш цялата истина от мен. Няма да можеш. Още като ме наближиш ще те модефицирам генно и тогава ще си мой роб. Преклони се пред силата на извънземните и ще те наградим като те удостоим с титлата "Почитен гражданин на Подземното царство". Не забравяй че навсякъде имам кваркови излъчватели и с тях мога да спра цялата съпротива. Никога няма да се защитите ефективно, защото ние разработваме всички технологии и на вас оставяме само безопасните "трохи".

Поклони се и се подчини и ще бъдеш пощаден!



Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: avitohol69]  
АвторKИPKATA (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 12:38



ПЕТКО СИМЕОНОВ,ГЕОРГИ НАИДЕНОВ,ГЕОРГИ МАРКОВ,СЕМЕРДЖИЕВ.И ДР АМА НЕИСКАМ ДА КАЗВАМ ОШТЕ ДВЕ ИМЕНА.



Тема Re: ЦАРИЧИНОнови [re: KИPKATA]  
Автор vendel (непознат )
Публикувано12.05.06 18:39



mnogo jasno ne stava duma samo 3a psihi4no bolni no i 3a drug tip hora - mo6ennizite simbio3ata ot tjah razda zari4ina dupka



Тема Re:Дилема за vendel ???!!!нови [re: vendel]  
Автормoмчe циraнчe (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 22:43



vendel
тук нас черните нещо не ни обичат а...?
не ни посрещат с хяб, мед и сол, пък Българи били,... що ли?!
Не се притеснявай, те магаретата се надушват отдалеч,
сега ще ти се лепне някой.

Стават чудеса!!!Абе като се кача на трамвайя от площад Славейков и като дойде време да слизам на Попа,и си вървя аз, ей така, безгрижно от последна към първа врата (за да си купя билетче) я, а, а...???!!! С кило и двеста съм вече по тежък за сметка на околните баламурници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.