Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:52 25.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: elak]  
Автор Dorian Gray (Crazy Dude)
Публикувано11.03.06 23:18



На много места в София били монтирани лептонни излъчватели, чиято цел е да влияят върху психиката на хората и да ги правят кротки и послушни.

Искаш да кажеш че в столицата били монтирани излъчватели на електрически ток? Хм интересно. Бих се зарадвал да имам едно такова устройство закачено на къщата, тамън няма да плащам ток

ПП Слънцето постоянно бълва огромно количество лептони, които се изсипват върху земята. Ако сте заинтересовани от квантовата физика мога да ви дам няколко сайта, та да не говорите смехории.



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: elak]  
Автор Dorian Gray (Crazy Dude)
Публикувано11.03.06 23:23



Причината за самоубийството според по-възрастния брат е устройство, което насочва към семейството инфрачервени лъчи, които им въздействат на храносмилателната система и на мозъка.

Ще се напикая от смях, не мога повече. Инфра червени лъчи = топлина. Всяко тяло по-топло от абсолютната нула излъчва



Защо възрастни хора дрънкат простотии?
Колко простотия има на тоя свят...



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: elak]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано12.03.06 20:46



Абе мачкам си перата много...

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: Dorian Gray]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 21:33



Привет Dorian Gray.
Къде се затри толкоз време?
Пиша вече за незнам си кой път във форума и дира все ме изхвърля.

Та значи, ако човек се сблъска с нещо което не му е познато и не си го обяснява, той неминуемо прави съпоставка с нещо което му е познато или го сравнява с нещо за което е чувал, но пак не е виждал.Така че незачитам иронията ти, за достатъчен повод за отхвърляне на цитираното от мен.
Не коментираш статията от 1983г на братушките?
Догатки доста се събраха, даже и Бай Тошо и той споменава за ''лъчегенераторите".Преди време в книга посветена на неговия живот и дело след доста овъртане и явно нежелание за дискотиране на тази тема той накрая "се изпуска" и за съмишлениците си споменава:"...беше им генно внушено".



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: elak]  
Автор Dorian Gray (Crazy Dude)
Публикувано14.03.06 22:44



Знаеш ли че парното ти, цялата ти покъщнина и ти самия си генератор на лъчи? Тяло, което не излъчва лъчи не съществува!
А относно генераторите, които променят гените: ходиш в някой АЕЦ, влизаш в някой реактор без предпазно облекл и вече си генно модефициран.
Ако нямаш достъп до АЕЦ, можеш да скочиш до някоя уранова мина, като например с.Елешница и да поспиш 1-2 вечери на някое депо. Със сигурност ще бъдеш генно модефициран.

Пък дали бай Тошо бил генномодефициран или му било генновнушено(аз лично не намирам никаква връзка между внушението и промяна в белтъчната структура, наречена ГЕН) не знам. Също не знам дали бай Тошо изобщо е знаел, какво е ген, защото повечето хора дори и в днешно време не знаят какво е ген.



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: elak]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 23:24



Уважаеми Dorian Gray.
АЗ затова съм споменал :
Та значи, ако човек се сблъска с нещо което не му е познато и не си го обяснява, той неминуемо прави съпоставка с нещо което му е познато или го сравнява с нещо за което е чувал, но пак не е виждал.От там се появяват и неточностите, също като при народните приказки когато в тях се описва примерно: ламята как изглежда, дъха и бил... снагатаи била... като ходила се... очите и святкали като... и други подобни случай, за това са и неточностите.Аз лично не се учудвам.
Това ще рече че и нашия партиен водач доста се е чудил как да го нарече явлението и дали изобщо да споменава за него, заради неприязъма които ще възбуди у ХОРРАта .Знаел е какъв риск поема, че са щели да го обявят че е с психични отклонения.



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: Dorian Gray]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 23:57



Знаеш ли че парното ти, цялата ти покъщнина и ти самия си генератор на лъчи? Тяло, което не излъчва лъчи не съществува!

Знам, освен че излъчва лъчи и трепти.
Орфей лекуващия със светлина - какво означава това?
Това ще рече че Орфей е влияел на аурата лекувал е духа
невидимото за нас той е лекувал?Не случайно ХОРРАта и сега като се удари малкото детенце всеки му казва Пу Пу да мине като на куцата и мацата има я приемствеността но тя е автоматична не с умисъл.Така и сега след операций ,човека е опериран, раната заздравяла и забравена, но той дълго след това усеща болките от отминалата операция в себеси.Така е защото аурата не е излекувана.Ако не ми вярваш питай жена която е раждала примерно, колко дълго време след раждането е чувствала болките от шевовете.
Dorian Gray Аз говоря на селски близо до ХОРРАта, а ти пишеш по научномо, друг ще се присъедени с градски говор, трети ще ХОРтува на Маке ,на Майна и други, но говорим за едно и също. Такова е и сказанието за Вавилонската кула, Господ им размешъл езиците и проекта се разпаднал, тъй като майсторите не се разбирали вече.Поправяй ме и ме допълвай за в бъдеще, нямам нищо против.А темата беше друга но виждаш как всичко прелива затова исках за пси генератора да съм повръхностен които търси знае за какво се говори.



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: elak]  
Автор avitohol69 (новак)
Публикувано15.03.06 00:29



Негативната енергия на изтормозения български народ е единствения генератор . Интересно ми е за Царичина. Що не стимулираме медиен интрес или нови разкопки ако обекта е наистина толкова уникален, ами само си чешеме езиците?Само не ми казвайте "че времето не е дошло".



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: Dorian Gray]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 03:42



Dorian Gray така и така пак се появи в дира та да те питам докато не си се покрил пак :
преди време можеби около година в една тема бе споменал горе доло нещо от рода " ... имаме си всичко даже и родово прокляте си имаме, но и на него му истича времето." та значи ето Аз не знам и питам к' во имаш на предвид ?
Ако не си спомняш ще разровя архива.

АВИТОХОЛЕ няма да коментирам дали му е дошло времето и без това пиша повече отколкото е допустимо. Морето отгоре на повръхноста е спокоино, но отдоло подводното течение те тегли към гибел.Нещата не са такива каквито изглеждат, този който те потупва приятелски по рамото и ти се усмихва може утре да е онзи, които ще забие нож в гърба ти.



Тема Re:Точка две на Безименния и...нови [re: elak]  
Автор avitohol69 (новак)
Публикувано15.03.06 17:22



Елак това за гибелта ми беше грубо. Звучиш като черна врачка. Интересът ми не е причина за такива грозни прокоби. Настоявам да получа извинение от теб! Иначе ще се усъмня в това колко "посветен" си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.