Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Царичинанови [re: Дидo]  
Автор kelka (синце)
Публикувано19.09.05 13:55



Това в Странца не се казва Царичина въобще, а Градището и понеже нищо не се знае за него се измислят всякакви теории. Добре че бяха BTV, за да скалъпят историята за гробницата на Баст, защото знаят, че никой няма да се рови в това и ментата ще мине лесно за зрителите жадуващи топли авантюри и мистерии.



Тема Re: Вярно ли е ?нови [re: white_prince]  
АвторДъpтakът (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 10:48



Не е вярно, нищо не е намерено. Абсолютно нищо, нищо което дори малко да прилича на артефакт. Имах възможност да посетя дупката преди да бъде бетонирана. Впрочем аз бях твърдо против бетонирането. Заслужаваше си да се се сложи осветление и да се оформи като музеен кът на глупостта на военните.... и изобщо на човешката глупост и лековерие. Е ,ясно е защо побързаха да я бетонират..... Глупаците и лековерниците бяха с големи звезди на паганите и на изключително високи държавни постове. Чак Желев е знаел и той май единствен ясно е изразил скептицизъм, но не е спрял акцията.



Тема И все пак нещо се е случило... ТАМнови [re: Дъpтakът]  
Авторбeзимeнeн (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 15:46



Достатъчна е случката с капитана за да кажем, че нещо там "има".
Описано е.
Събитието е равностойно на случилото се с Мулдашев и отразено в първата му книга.



Тема Re: И все пак нещо се е случило... ТАМнови [re: бeзимeнeн]  
АвторДъpтakът (Нерегистриран)
Публикувано29.09.05 14:41



Първо, надявам се, че не вярваш, че всичко което е написано е, по начало, вярно. Второ, като човек малко от малко занимавал се със случая, бях изненадан от историята с капитана. Никой от действителните участници в копането не ми е разказвал за нея.

А, че се е случило нещо е абсолютен факт. Галяяяяяяяяяяямо осиране на висшото офицерство в България.



Тема Re: И все пак нещо се е случило... ТАМнови [re: Дъpтakът]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 04:29



Ах негодниците защо не са ми рапортували?



Тема За Възрастният или Дъртакът относно капитананови [re: elak]  
Авторбeзимeнeн (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 18:35



Наистина не знам защо не са Ви докладвали ?
Вие следователят раследвал случая ли сте ? Генерал от запаса, на който са били подчинени преките изпълнители. Някой от консултантите ли, които даваха становище по отделните направления ? Или някой друг, за който не мога да се сетя ?



Тема Re: За Възрастният или Дъртакът относно капитананови [re: бeзимeнeн]  
АвторДъpтakът (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 11:09



Ами аз лично бях един от хората които бяха консултирани по въпроса, след като случката се разсмърдя и трябваше да се реши как да се приключи с нея.



Тема Re: За безименния и Дъртакътнови [re: Дъpтakът]  
Авторelak (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 04:43



АЗ съм Господин Никой,
част от народа,
ако небях аз щеше да е някой Друг.

Господа на Бул.Мария Луиза в София
още се намира едно издание на
г-н Кирил Кънев.

Според това издание Вие доста неща премълчавате
или съзнателно подминавате.

Случаят Царичина
факти и документи
мнения и хипотези


1994г.

Който няма възможност да си го купи
може да потърси в библиотеките
следните статий:

Вестник нощен труд
1992г. бр. 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
33, 39, 43, 44, 45, 46, 58, 60, 73, 84, 85,
89, 90, 91, 92, 93, 128, 158, 159, 165, 166,
167, 168, 169, 170, 171, 174, 181, 183, 185,
189.
1993г . бр. 124, 143.

Вестник 24 часа
1992г. бр. 258, 269, 272, 275, 288.
1993г.бр. 19, 160, 189, 190.

Вестник Дума
1992г.бр. 269, 275, 279, 285.
1993г.бр. 164, 183, 279.

Вестник Труд
1992г.бр. 147, 155, 257, 265, 271, 272, 273.

Вестник Континент
1992г.бр. 180, 186, 188, 190.

Вестник Демокрация
1992г.бр. 268, 274.
1993г.бр. 183.


А можеби наистина не знаете...

Дано да съм ви бил полезен в търсенето на истината.

p.s.
Безименен беше обещал нещо да ми пратиш
в клуб Египтология?



Тема Re: За Elakнови [re: elak]  
Авторбeзимeнeн (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:05



Здравей Елак,
Изпратих ти го толкова отдавна на личния Ви е-маил, че си помислих, че сте го пратили направо в кръглата папка.
Материалът е на руски и се надявах на СТРАХОТНА дискусия по въпроса с Вас във всичките аспекти на темата.
Сега ще се опитам отново да Ви го изпратя, като закачен файл с името PG-5.
А сега за Царичина...
Аз не попадам в никоя от трите посочени от мен групи. Книгата я имам още месец след излизането й. Донякъде разполагам и с повечето посочени от Вас публикации. Като допълнителен източник съм използвал недомлъвки от мои познати "донякъде" запознати със случая, но не преки участници в посочената "сага" и една книга излязла под заглавието "Психотронния генератор" на един търновец, на който съм забравил името.
Нямам никакви основания или интереси да спестявам информация по въпроса по две много важни причини:
1. Ако случаят с капитана е действителен то продължението е в посока на изказаното мнение на Иля Прокопов във връзка с Мишкова нива или по-популярното й "прозвище" - Homo sapiens за произхода на homo sapiens.
2. Ако целия случай е възникнал като манипулация на щаба на БА то използвания начин е точно описания в книгата "Психотронния генератор", което също е изключително важно.
Опити по точка 2 са правени много отдавна, но за първи път са описани за проведени косвени такива в "Бодливата роза" на Хайтов.
А общо казано и в двата варианта са използвани възможностите на тъй наречените "финни енергии". В първия можем да имаме едно наум за някои интереси към проучвания на наша територия. А във втория е слабо казано "тревожен случай" защото беше ликвидирана активността и доверието, на и към, една съществена част от специалисти - с или без кавички и то много много успешно. Факт за техните възможности са не едно и две "помощни" средства измислени от тях и разпилени калташки из демократичния свят.



Тема Re: За безименния и Дъртакътнови [re: elak]  
АвторДъpтakът (Нерегистриран)
Публикувано09.10.05 19:38



Ако ми кажеш за какво става дума, с удоволствие бих го коментирал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.