Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 27.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано14.06.09 18:14



Неискам да взимам страна , но ми се иска да знам как точно ланди се произвежда в заводи на трите континента , а в същото време всичко е италианско. И как системата е от три години като диларите се хвалят, че имат нова и евтина система.
Вероятно от нея колегите се притесняват и искат повече информация, а то на саита ви или няма или не е добре организиран защото аз не намирам.

и един личен въпрос - използването на мап сенсор само за настроика и демонтирането му след това компромис за по ниска цена ли е?



Тема za p.pнови [re: p.p]  
АвторLandi (Нерегистриран)
Публикувано14.06.09 18:30



Ivailo,predi vreme te bqh pokanil na chasha uiski,ama ti taka i ne se obadi,za da ti razqsnq detailite.Po-gore sam ti napisal kade se proizvejdat komponentite na Landi,sistemata ima vgraden map datchik.Ako iskash poveche informaciq trqbva da se braknesh da pocherpish,za da q poluchish.
Haide sus zdrave na vsichki





Тема Re: za p.pнови [re: Landi]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано14.06.09 18:47



ами ела на автосалона с удоволствие ще почерпя.


просто питам зашото Краси постояно повтаря на три континента :)



Тема Re: za p.pнови [re: p.p]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано14.06.09 19:08



А ти на колко искаш ,на пет ли

,че защо ти не си продаваш уредбите е АНТРАКТИКА и ГРЕНЛАНДИЯ,а си на изложение в Азия и Европа.......колко си отворен самоооооооо



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Редактирано от nqkoi1 ® на 14.06.09 19:14.



Тема За Таньо Видевнови [re: nqkoi1 ®]  
Авторoтerчeн (Нерегистриран)
Публикувано14.06.09 20:10



Не бих желал интереса ми към марката и новите продукти да се възприема като антиреклама или лаене, все пак сте официален представител и е логично да представите продуктите които предлагате ???

В момента продавам и монтирам няколко марки газови уредби и съвсем сериозно се интересувах какво предлагате за да преценя дали имам интерес да работя с Вас, тук сме свикнали да дискутираме отделните марки и качествата им без да се обиждаме от това.

Вашият дистрибутор Краси се впуска в безкрайни дискусии когато става дума за някоя чужда система, когато обаче се заговори за новата евтина система на ланди мълчи като риба, ако има нещо неудобно за казване моля да ме извините !



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: p.p]  
Автор BRC (LPG)
Публикувано14.06.09 20:17



и един личен въпрос - използването на мап сенсор само за настроика и демонтирането му след това компромис за по ниска цена ли е

Колега, вярвам, че при всички системи е заради поевтиняването. Принципно не е нужен МАП датчик. Всички редуктори работят в линееен режим, така при програмирането се пресмята линейния коефицент и системата винаги знае колко е МАП-а, естествено ако няма запушвания и проблеми с редуктора.



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: BRC]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано14.06.09 22:19



Не е нужен при идиалния редуктор и идеалната газ. Без мап няма компенсации по налягане.



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: p.p]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано14.06.09 23:00



У нас газта при всяко зареждане винаги е различна и е възможно най-калпавата и замърсена от целия ЕС, съотношението пропан-бутан е добро пожелание, а изпарителите са линейни като нови или при идеални условия, в реалността обаче замърси ли се и поостарее....си требе МАП.



Тема Re: За Таньо Видевнови [re: oтerчeн]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано14.06.09 23:29



Вашият дистрибутор Краси се впуска в безкрайни дискусии когато става дума за някоя чужда система, когато обаче се заговори за новата евтина система на ланди мълчи като риба, ако има нещо неудобно за казване моля да ме извините !

Няма нищо ново в системата,системата си е Омегаз Плюс разликата е в цената й само .Както всеки е нормално в финансова криза да си направи разчети наново и ако е възможно да корегира цените си,така направиха и от Ланди Груп,преразгледаха си позициите на пазара на Балканите и направиха извесни корекции в ценовата си поитика,респективно и цените за краиния потребител се промениха и то значително.
Аз немога да разбера едно ,когато цените бяха с 100...150 лева по високи от уредбите събирани от отделни и различни производители под една търговска марка и казвахте, че цената на Ланди е висока.Сега когато цената падна под цената на предлаганите на Българския пазар уредби под различни имена ,но с едни и същи възли и компоненти с разлика само в ЕЦУ-то и софтуера излизате с мотивите ,че е китайска и каквали не друга система,а тя е една и съща.


Ами вземете една уредба сложена на кола преди (да кажем година.....година и половина) и тез които сега предлагаме на клиентите си ще разберете и ще видите ,че няма никаква разлика ,АПСОЛЮТНО НИКАКВА РАЗЛИКА.Всичко е въпрос на ценова политика . Както автопроизводителите и респективно вносите ли те им ,намалиха цените на колите си с 20....22 % ,така и Ланди намали цените си за отделни пазари.
И какво излиза сега ,че цените на отделни други марки са по-високи или поне равни на ОМЕГАЗ .Мога да дам пример,но се опасявам ,че ще засегна някои от колегите и затова ще си премълча от колегиалност.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: 333]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано14.06.09 23:58



Незнам какво ще кажете, когато на пазара излязат уредби на познати фирми ,но под друго търговско име и те са без МАП.
Този пост ще остане и тогава ще Ви помоля за коментар:как работят уредбите ВИ,как намалихте цените им ..... т.н.
А предполагам ,че това скоро ще се случи ,а и доколкото знам вече и се предлагат на сервизи и дистрибутори.



Или тогава ще ми кажете ,че почти всички нови агрегати имат МАП на колекторите си и Вие ползвате неговия сигнал ,но НИЕ това отдавна го знаем и да ВИ открехна ,че тъй наречения "външен МАП" го ползваме само за сравнение ,да го наречем ЕТАЛОНЕН

КАК НЕ СЕ СЕТИХТЕ ГОДИНА И ПОЛОВИНА, КАК ПРАВИМ ТАЗ МАГИЯ
,но явно сте си платили да Ви монтираме ОМЕГАЗ на някоя Ваша кола и после сте е разглобили жичка по жичка и сте се усетили

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.