Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 27.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано03.07.09 22:08



Прочетох някои от постовете на valko 72 и ме накара да се замисля върху нещо: Много е прав ,че няма безпроблемни неща ,от каквато и марка да са те.Затова, когато клиент ме попита: аз ли монтирам газови уредби използвам един израз :'' Ами,правя опити и гледам да са задоволителни"

(ако клиента не схване шегата и си плюе на петите ,не му се сърдя ) по простата причина ,че идеални неща няма,че и в швеицария правят наи-добрите часовници в света,но и те избръзват или изоставят и клиентите им не роптаят.
Написах това ,по простата причина ,че когато една уредба от дадена марка(независимо кая е тя) постоянно създава проблеми,били те на сервиза,на клиента и как да кажа,че е добра .Но когато системата се е доказала ,че си работи добре и колегата (непитам кой е той и от каде е,и неискам и да ми казват) го е карал през пръсти ,когато е монтирал и аз трябва да си чупя ръцете да му оправям бъриите започвам да си мисля за бълдъзата му,ако е все още мома .Предполагам ,че и други колеги са ме благославяли и мен ,но даи боже да са малко.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано03.07.09 22:46



Абе колеги кой е говорил че Ники яйцето е легенда в качеството.....абсурд, говорим за легенди в количество продажби разбира се, и сравнявам неговите продажби в силните му години с продажбите на ланди групата в България а не ланди груб в световен мащаб....

Егати изказването

не е важно да се оцени колко уредби ти работят ,а колко си продал ,че ние да не продаваме зарзават на кило и да броиме доматите, чушките,черешите на броика и ако има една - две развалени да ги изхвърлим и да не ни направи впечатление

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Автор valko 72 (непознат )
Публикувано05.07.09 01:22



Прочетох някои от постовете на valko 72 и ме накара да се замисля върху нещо: Много е прав ,че няма безпроблемни неща ,от каквато и марка да са те.Затова, когато клиент ме попита: аз ли монтирам газови уредби използвам един израз :'' Ами,правя опити и гледам да са задоволителни" (ако клиента не схване шегата и си плюе на петите ,не му се сърдя ) по простата причина ,че идеални неща няма,че и в швеицария правят наи-добрите часовници в света,но и те избръзват или изоставят и клиентите им не роптаят.
Написах това ,по простата причина ,че когато една уредба от дадена марка(независимо кая е тя) постоянно създава проблеми,били те на сервиза,на клиента и как да кажа,че е добра .Но когато системата се е доказала ,че си работи добре и колегата (непитам кой е той и от каде е,и неискам и да ми казват) го е карал през пръсти ,когато е монтирал и аз трябва да си чупя ръцете да му оправям бъриите започвам да си мисля за бълдъзата му,ако е все още мома .Предполагам ,че и други колеги са ме благославяли и мен ,но даи боже да са малко.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO
Лошото е колега когато ни е Бьлгарите твьрдим,че можем да направим автомобила на газ,дори този който още не е произведен,а твьрдим че сме го правили и работи перфектно на газ от една година .
И най лошото е когато сами вярваме.
А се и очаква да се повярва от хора които с това се занимават.
Разбирам,че хората,които си правят реклама по форумите разчитат на евентуални клиенти,но не знаят че поне 40% не се занимават компютри камо ли с интернет.
Така че сврьх успеваумоста винаги е подозрителна.
Така че по-добре да си помагаме м/ду колеги до колкото можеме от колкото да си вадим кирливи ризи.
Най-добре сервизите да ги хвалят клиентите,а не самите собственици или монтажници,които са се регистрирали като мноогоо доволни клиенти,а ни е като се видим да пием БИРА като белите хора, а не да се заобикаляме.
Аз сьм на мнението,че хляб има за всички-кой с ниска цена -кой с качество.
Лошото е когато ефтиното наложи стандарта за цена.И най дразнещо е когато някой клиент те пита за цена и ти обявиш цена,която е поне от 5години сьщата например -1800лв,а той те пита-НЕ БЯХА ЛИ ПО 1200лв.
От кога станаха по 1200лв?
Пьк някои се сьрдят,ако някой свали цена близка до техната?





Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Автортoя (Нерегистриран)
Публикувано05.07.09 09:59



Абе фукльо ти докога ще пишеш хвалбите си, не си единствения майстор на света разбери го ,има и други дето разбират от газ и работят качествено и дори по-добре от теб, всички уредби които са монтирали им работят и нямат рекламации а клиентите им се кланят като ги срешнат по улиците, защо си решил че си единствения разбирач и съвестен майстор в държавата ???



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: тoя]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано05.07.09 10:36



Защото така си искам .......

а теб и за това не те бива да направиш - да се изфукаш и затова си ТОЯ и несмееш и да се покажеш

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: тoя]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано05.07.09 10:42



а клиентите им се кланят като ги срешнат по улиците

ДИДИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ти си самия крал ,а краката целуват ли ти поне си ги мий редовно да не задушиш някои

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Авторaмaн (Нерегистриран)
Публикувано05.07.09 10:49



Щото така ми е кеф, щом разрешават да съм анонимен значи няма нищо лошо в това. Краси ти що не помислиш да си пуснеш една обява в местния ви видински вестник в рубрика запознанства например.....млад, красив, умен, висоооок, с мустаци, богат, има интересен занаят, работи с Ренцо, монтира качествено, приятел на Таньо......и накрая, нищо не търся и не предлагам.......искам само да се похваля бе !
Напоследък само на фукня го удряте ?



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Авторм.м. (Нерегистриран)
Публикувано05.07.09 10:51



Не говоря за себе си, опазил ме бог да се меря с човек от ГРУПАТА, просто допускам че би могло да има и такива хора ???



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: aмaн]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано05.07.09 10:53



Ти от де знаеш ,че и това нямам, изостанал си за пореден път ,сега ще ти е кажа каде да е видиш скаип: ksashkov1

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано05.07.09 16:06



Спазвайте добрият тон - това е признак за добро възпитание, и колкото и странно да е - прави добро впечатление на потенциалните клиенти...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.