Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 27.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: aз]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано22.06.09 23:34



Правил сам такъва агрегати на опел преди години ,но с IGS .Там системата и софтуера е друг и става ,гарантирано става .Предполагам,че и с Омегаз Плус ще стане ,стига някой да си плати .Въпроса е финансов ,технически е възможно да стане .

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.06.09 00:07



Системата е Оме газ 2007-2008г. втора употреба.Въпросът е може ли цилиндрите да се превключват едновременно а не един по един на газ,защото днес не открих такава функция в софтуера?



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано23.06.09 00:32



първо измери с осцилоскопа какъв е ипулса на инжектора дали се променя от 0-10мс или е около 2-3 мс и се променя коефициента на запълване
а после питаи дали става инжекцион
90% съм сигурен, че е второто



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: aз]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано23.06.09 01:20



Не си открил че нямаш тапа ,затова...

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Авторemo (Нерегистриран)
Публикувано23.06.09 15:17



Здравейте, прочетох целия дебат и се чувствам прецакан диалемата ми беше дали да монтирам БРЦ, Ловато или Ланди на опел зафира 2.2 .2005г . Преди две седмици ми монтираха ланди за 990лв първите ми впечатления не са добри на третия ден ми изгоря компютъра, на петия спря да работи и в сервиза казаха, че се е счупил един инжектор. Сутрин колата гасне като прехвърля на газ. Понякога на светофар ми мени обороти . Първата ми сонда беше Италианска, на нея пишеше SUPER EMEGAS, но не отчиташе ниво и след скандал срещу 70лв ми я смехиха по мое настявяване със друга. На нея пише HEDEF от сервиза казаха, че фирмата е собственост на ланди груп да не се притеснявам.
Е господаа за това ланди ли се препирате от Варна съм и последните седмицаи имам повече заработени часове в сервиза от монтьорите. От три дни горе доло работи, но докога се питам.
Технически грамотен съм и за две седмици изчетох всичко по темите. Разбрах, че системите е хубаво да имат мап много глегах, но не видях да има в сервиза казаха , че е вграден в софтуера.
Бях останал с впечатлението , че това е хардуерно устроиство , но явно съм сбъркал защото ми го показаха на софтуера .
Сега ми предстои да пътувам за Гърция и като се върна ще дам отзиви за разход и поведение на дълго.



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: emo]  
Авторlandi (Нерегистриран)
Публикувано23.06.09 17:47



Това е отново опит за антиреклама или това не е ланди.На e-mail даи инфо ако е ланди да пешим проблема

landi-bg.com



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано23.06.09 18:11



Е, от купони и аз не съм се отказвал. Само че това не пречи да научиш поне поносимо родния си език, а не да пишеш и говориш (най-вероятно) като мангал от гетото. Все пак - като гледам - имаш се за нещо повече от мангал, май?





Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - do emo-Ivailo Vendovнови [re: emo]  
Авторlandi renzo (Нерегистриран)
Публикувано23.06.09 18:22



По некомпетентното описание и нещо друго разбрах автора на тази недомислица е Ивайло Вендов собственик на фирма Фобус.Ивайло приятелски съвет от мен спри да пишеш глупости и антиреклама.За сега не смятам да ти се вързвам но незная до кога ще ми издържат нервите

Смятам че сме се разбрали



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - do emo-Ivailo Vendovнови [re: landi renzo]  
Авторlandivarna (Нерегистриран)
Публикувано23.06.09 19:35



Zdraveyte kazvam se Slavcho Sariev i sam predstavitel na Landi za VArna i rayona.Da utochnim takava kola zafira ne e vlizala v na6ija serviz ,ne izpolazvame iposo4enite nivomeri taka tova koeto e napisano e palna laja



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - do emo-Ivailo Vendovнови [re: landivarna]  
Авторlandivarna (Нерегистриран)
Публикувано23.06.09 20:05



Kam sobstvenicite na BSM i FOBUS ot kadeto nie s4itame 4e proizliza tazi antireklama da zapovjadat s taka opisanija problemen avtomobil vav Varna ili Jambol .Za koeto6te polu4at pari4na premia za da popalnjat budjetite si ot padnalite proidajbi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.