Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 15.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: зaбaвлявaн]  
Авторoтerчeн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 11:28



Опа, ако италианците ще дават пари, веднага се нареждам и започвам само ланди да продавам, даже ще пиша навсякъде че е много добро и каквото ми наредят там началниците ще съм съгласен.
Досега обаче не съм чул италианци да дават нещо, дори от пет години насам искат пари за рекламните си материали, егати наглоста, за да нося рекламна тениска ше им плащам себестойността на която им излизала на тях ?
Искам да си поръчам тениски на ланди, ама ако може надписа да е на китайски, ще ги нося с гордост.



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: зaбaвлявaн]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано12.06.09 12:44



Не ми се спори с Вас,но ми кажете в кои др софтуер може да направите това:
1.PETROL MAIN INJECTION
2.PETROL EXTRAINJECTION
3.GAS MAIN INJECTION
4.GAS EXTRAINJECTION
5.ENABLE T_INJ FILTER
6.ENABLE RPM FILTER
7.CUT-OFF EXIT
8.IN ADVANCE BACK TO IDLE FROM CUT-OFF
9.GAS INJECTTORS WARM UP
10.ENABLE PETROL CHANGE-BACK
11.PETROL SWITCH CONTINOUS INJECTION

И ОЩЕ 22 ДОПЪЛНИТЕЛНИ КОРЕКЦИИ НА СИСТЕМАТА



и сега ми кажете в кои друга система ,може да направите поне половината от тез настроики на агрегата към системата за газ.
И накраяза уточнение, нито сам зависим от Таньо,Драган или Петкан и дали ще работя и монтирам Фобос,БСМ,АG,AC,BRC или Ланди само аз си решавам и никои не може да ми каже дали домати или чушки ще си садя в собствения си двор.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: oтerчeн]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано12.06.09 12:48



п.п. и защо на твоята кола на 400000000 км., накрая все пак и сложи АГ, чети какво пишеш и стига с тези тиранични монолози че става досадно.

До МАРС с кола още не сам ходил,че растоянието горе-долу е тук-тука

Изпарител от тоз тип монтиран на управлявана от мен кола, вече е на 450 хил преминал през 3 коли,на 3 апсолютно различни газови системи от АИДЖИЕС,ОМЕГАЗ и сега на полската ЗЕНИТ.

Маи някои др не е прочел добре


Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Редактирано от nqkoi1 ® на 12.06.09 13:00.



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Авторoтerчeн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 19:46



Абе ти докога ще се правиш на луд бре, май ти харесва да заобикаляш същественото и да отговаряш на дреболиите !
Що не кажеш нещо за китайския завод на ланди, или незнаеш за него, ужким си много информиран а важните неща около любимата ти фирма ги пропускаш ?
И отново питам как се формира тази цена от 990 лева за ланди с монтаж, като приспаднем 400-450 лева за труд, колко остават за уредбата и какво ли качество предлага тя при 380-400 лева доставна цена от Китай ?
Айде моля не бягай от темата, имаш конкретно зададен въпрос ?



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: oтerчeн]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано12.06.09 21:52



Защо да заобикалям,ти не си попитал да Ви се отговори: ДА ЛАНДИ Груп има завод в Китай и не само там,имат завод и в Бразилия, и в Италия с едно уточнение, че заводите са на Групата, а не са Китаски.Че то и Филипс,и Сименс,и АЙБИЕМ и мн мн други големи компании имат заводи там и ти си купуваш тяхна техника и мн не роптаеш

и носиш маратонки ПУМА или АДИДАС правени пак там.

И след като искаш уредбата на автомобила да ти струва около 1000 кинта и да получаваш заплата в европа около 2500 евро тогава ще си намериш някои които да ти е направи и да му платиш по-малко.Пазарна икономика.

Аз колкото мога да Ви отговарям ,се постарах ,но Вие що не ми отговорих те на моите въпроси ,ще се примиря поне за софтуера да ме светнете както попитах по-нагоре в постовете или не Ви е много ясно, какво правят тез неща на агрегата когато работи на газ защото по нагоре в постовете прочетох ,че и други са монтирали ЛАНДИ и се предполага ,че добре знаят какво правят тез финкции и за какво да ги използват да настроят системата ,а не са разчитали само на автоматичната настроика ,която не винаги и 100 % е ефикасна

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Авторoтerчeн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 22:43



Първо да уточниме че качеството на оригиналните продукти произведени в Италия, и на китайските им заводи е много различно, въпреки сериозния контрол от фирмата майка практиката показва сериозни разлики във дълготрайността.
Както казва мой приятел...хубаво и евтино нема, след като още си продават по-скъпите модели ланди, значи този евтин модел е сериозен компромис или бюджетна газова уредба....нещо като Дачия Логан и Рено ?
А за тези там настройки на софта...абе аз отдавна съм ги отсвирил цялата ланди група и не съм в час на новите им творения, ама е нормално при толкова пръснати пари за разработки на нещо ново да имат повечко опции.
Друг е въпроса като е толкова съвършенна ланди системата защо казваш че не винаги минава автоматичната настройка, това е силно смущаващо при такъв бюджет за най-великата марка на земята.
Поне съм спокоен че клиентите имат достатъчно сервизи където да получат помощ, цели 33 държави...това също не е случайно,.
Това ми звучи като едно време запорожците идваха от завода в мототехника и в жабката имаше инструкция как се пали парното, да не даваш много газ, да не минаваш през дупки.... и една карта на градския транспорт като спре колата да не губиш време да търсиш рейса.
Разчитам на чувството Ви за хумор и се надявам да няма обидени, нали тази тема е за бъра бъра.



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: oтerчeн]  
Авторзaбaвлявaн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 23:36



Абе като пишеш опции на англииски знаеш ли какво означават , я ги преведи на Български и обясни какво правят. Шото така всеки може да копира инструкциите.



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: oтerчeн]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано12.06.09 23:40



Знаеш ли колко е хубаво да си анонимен, а да нямаш достоинсто да застанеш зад името си е друг въпрос и после да си говорим за реклама или антиреклама

До тук не чух нито един смислен отговор,подкрепен с факти и знания само лукуми и боза .
Но коментар .............................

Аре да ви попитам ,поне някои може ли да ми разясни стандарта Евро 4 и Евро 5 и как се справяте с него.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Авторзaбaвлявaн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 23:46



Това ще го оставим за после я преведи опциите, че ми стана интересно. Сериозно...



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: зaбaвлявaн]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано12.06.09 23:53



Абе като пишеш опции на англииски знаеш ли какво означават , я ги преведи на Български и обясни какво правят. Шото така всеки може да копира инструкциите.

На въпроса не се отговаря с въпрос

и на север говорим само на ромски и влашки.
Като Ландито с скапано ,кое според теб е добро, поне да знам каде да се насочвам за в бъдеще Открехни ме поне ,да не задъна без клиенти.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.