Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 27.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано11.06.09 00:54



как не те домързя да пишеш толкова много

.
колко беше хубаво когато колите бяха коли и инжекционите и колите се правеха с много пари, не като сега всичко в китаи особенно изделията на големите корпорации.



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано11.06.09 01:05



ми те GM фалираха да не е свързано

/маитапя се/



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: aз]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано11.06.09 01:07



Защо ли си знаех,че ще се стигне до този развой на темата?Едни от нас или не знаят,или не изкат да кажат,а други не могат да се въздържат.
И като сме в темата "бъра бъра" да питам с какво това ланди е по-добро от всички останали системи?Цена,разход,надежност?Почти всеки средностатистически потребител я монтира за около 100000км. после си сменя колата или колата се разпада преди АГУ-то.И предимствата на МЕТ пред "клапанчетата" на другите системи за потребители.


Аз за системата която е познавам добре ,сега е твои ред да споделеш с какво се различава,каде са и плюсовете,как се покрива гаранцията и каквото смяташ ,че трябва да се знае ....ПРЕСТАВИ СЕ .

За това направих темата всеки да си казва това де иска и да не говори излишен спам в темите за ремонт,обслужване и проблеми .



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Автор golemne6tastnik (непознат )
Публикувано11.06.09 10:55



nqkoi1 ®, не си писал в тази система дали има включен външен сигнал за оборотите. Има ли?

оффтопик
Умирам си за всякакво инфо "от кухнята"...
//оффтопик

Следващ въпрос. Познавате ли качествени газаджии из другите градове? Демек като гилдия доколко се имате? А в Бургас познавате ли качествени газаджии? Щото аз съм от Бургас и все пак някой ден може да си инсталирам АГУ и аз :)

От друга страна, чисто принципно, как мислите реалистичен ли е варианта да се инсталира АГУ в София, а да се ползва в Бургас, приемайки, че няма да се пътува до София по принцип, а за всеки евентуален проблем ще трябва да се ходи специално до Софето? Познавате ли някой, който да е в този вариант? Тъй де, не задължително Бургас-София, а София-Прованса...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от golemne6tastnik на 11.06.09 10:55.</EM></FONT></P>

Редактирано от golemne6tastnik на 11.06.09 10:57.



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: golemne6tastnik]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано11.06.09 12:53



Системите АЙДЖИЕС,ОМЕГАЗ и ОМЕГАЗ ПЛУС на ЛАНДИ ГРУП, РАБОТЯТ САМО И ЕДИНСТВЕНО НА ВЪНШЕН СИГНАЛ ЗА ОБОРОТИ.или на оборотомера,или на бобина ,или на сигнал директно от ЕЦУ-то.Ако не се подвърже правилно сигнала се комутира грешка, че няма обототи и системата не тръгва . Ако е правилно подвързана системата автоматично си разпознава импулса,не е необходина допълнителна настроика.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: nqkoi1 ®]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 00:05



Аз съм си аз

-От един район сме,така,че може и да се познаваме.Ей,ти за колко време ги навъртя тия километри и кога ти остана време да работиш?.Това,което си изписал(поздравления,все пак за усилието),ми звучи,като реклама на хипермаркет,а те много хитро заобикалят същественото.А знам,че работиш и с "неставащи" системи.Не ми е нужна реклама във форумите,затова не си пиша името.И ми писна от реклами!



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 00:09



А и нали се сещаш,че и ние сме монтирали Ланди???



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: aз]  
Авторoтerчeн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 01:31



А нали се сещаш че тези ландита дето сме ги монтирали са давали и гаранционни дефекти, кво ми пееш като ходжа от джамия ланди та ланди, айде да не ти обяснявам какви дървета съм ял точно с тая марка че ше вземиш да си отрежиш мустаците.
Дръпни сега едно опровержение от един километър букви в стил "пернишка трагедия", явно не можеш да разбереш че не е все едно дали пееш проповед на нещо неразбиращия клиент и тука във форума.
Тука попадаш на хора които са монтирали мнооого пъти ланди, и имат обосновано мнение че ланди далеч не е това за което ни я представяш, дългата история и широката дистрибуторска мрежа не променят факта че дават дефекти ?
Освен това цени над 1000 лева ти казаха едни хора че са история, бъдещето е на качествените системи с цени под 1000 лева, криза бате .

п.п. и защо на твоята кола на 400000000 км., накрая все пак и сложи АГ, чети какво пишеш и стига с тези тиранични монолози че става досадно.



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: oтerчeн]  
Авторoтerчeн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 01:49



И това ланди от новия китайски завод на фирмата дето сте го пуснали на 990 лева, очакваме да е най-високото качество което е предлагала марката, две години ще ви пушат главите от него с гаранционни проблеми, а също и на клиентите дето си мислят че купуват ланди ?
Искаш ли да направиме една проста сметка и да видиш на каква цена тръгва от Китай, извади труда по монтажа, печалбата на търговците, транспорти мита, дедесета...и ще останат под 300 лева за уредбата, после ми говори за супер качеството не ланди и за древната история и култура на китайската държава ?



Тема Re: "БЪРА-БЪРА" - Тема за всякакви изненади и глупостинови [re: oтerчeн]  
Авторзaбaвлявaн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 02:10



Абе то и рекламата като му прецакате на човека какво ще му остане. Невиждате ли , че си го тегли. А и не е винон Таньо ги е залъгал, че Италианците ще им дадат пари за сервизи за да ги държи в напрежение. Иначе всичките си знаят каво монтират ама си траят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.