Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Това Е ОБИДА !нови [re: SashetoBE]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано28.11.17 20:30



За "сравнуват" намерих само това с гугъл:)
Ова Тройкаджиев и другио Разбирачев там преди него - вие дали сте чува'ле там по вашиот край какот коли се сравнуват по класове, а не там Заз-ове ...
Писано в дир.бг :)) Не беше ли "поистоветувам" по вашему?
Какво имаш против Зоки? Човекът дори като взима подкуп иска едно евро за себе си едно за църквата демек от една страна не е лаком от друга мисли и за църквата. знаеш ли колко български политици биха взели само по едно евро на всеки квадратен метър общинска земя, да не говорим и кой би искал и едно за църквата? Тук биха почнали от минимум поне 10 евро за себе си и нито едно за църквата:)



Тема Re: Не не не ... грешканови [re: SashetoBE]  
Автор persone-48046 (върховист)
Публикувано28.11.17 20:31



За нищо. Явно съм се объркал. Иначе чувай си ги преференциите, нема лошо.





Тема Re: Да, убаво зборувашнови [re: SashetoBE]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано28.11.17 20:32



Jaс кажав веке. Овоj клуб без фироми е како бардак без ку@ви :)



Тема Види сега да ти објаснамнови [re: Crazy Space]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано28.11.17 20:33



сравнува е бугарскиот збор за македонскиот споредува но може и поистоветува. Абе човек, ти разбираш ли бугарски или не разбираш !?
Ја кажи од каде си, на бас дека не си наш !?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от SashetoBE на 28.11.17 20:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от SashetoBE на 28.11.17 20:39.



Тема Re: Да, убаво зборувашнови [re: Crazy Space]  
Автор Darkages (старо куче)
Публикувано28.11.17 20:34



Тук едва ли има някой, който да не разбира македонски, а почти всички са минали през техните форуми, и то доста отдавна.



Тема Re: Види сега да ти објаснамнови [re: SashetoBE]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано28.11.17 20:41



Разбирам но твоят български ми звучи като на зоки без да се навредуваш:)А всъщност зашо да не е като на зоки? И двамата сте учили едно и също като език е той е от струмица и там не говорят како, а как, не казват пиперки,а чушки не казват ова, а товА така, че ти си в далеч по неизгодна позиция от Зоки и да те поистоветува некоj со него за тебе треба да е гордост, а не навреда:) Гледах снощи по зевзекмания един се правеше на бг поп ебати българският мамка му така и циганин не може да се сети да го говори:)Така, че с него спореден си професор ама со зоки..мааалце е подобар сепак ти не си од струмица и околината:)



Тема Re: Да, убаво зборувашнови [re: Darkages]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано28.11.17 20:49



Ми тогава що го мъчите човека? Аз едно време писах на Дамаскина който според мен е българин и то от Тракия поне да не пише на латиница, че дразни жестоко и трудно се чете, той взе че прописа на български по тертипа на Фъки тук таме някоя тъпа грешка ама като изпука някое "туй" и ми идеше да го пратя на българската подобна дума без т отпред та мисълта ми е, че за него би било истинско предизвикателство да пише на фиромски. А техните форуми са отделна тема там пипа професионално УДБА до ден днешен, един и същ модератор с по няколко ника един симпатизант на ДПМНЕ, един ник симпатизант на СДСМ и друг на Любчо абе мани мани ,а дано зоки им спре парите на тия мародери да може хората да си говорят свободно както споменах последно въведоха 30 дена бан за всеки който ми отговаря и това не беше достатъчно та баниораха 10 човека и сега вече не смеят да шукнат постанаха си 5 коментаатора и 3 ма модератора, за кайгана говоря то другото умре.

Редактирано от Crazy Space на 28.11.17 20:51.



Тема Re: Не не не ... грешканови [re: SashetoBE]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано29.11.17 05:01



елјата на мојта баба беше жена на војводата Георги Попхристов.
Ете заради това имам “преференции“ в клуба.

Ехаа аз мога да се похваля само с дядо жандармерийски офицер в Сърбия, окупатор там бил де. Държал се е добре с хората там командвал неква сбирщина от сърби и нали ги строяват там да се преброят и ония почват "Први, други, први, други" " Не други бе твойта мама, втори" :))))За малко да си отиде зян на 9 септември, спасява го от разстрел негов съученик междувременно успял да стане партизанин:))))Като капак макар и по обясними причини да не е можел да членува в БКП той предвид, че имал нюх към машините (предимно картечници и минохвъргачки заровил е някъде 5 пистолета в тенеке пълно с газ ама не иска да каже нито на баща ми нито на мене къде) успява да си бачка спокойно като мяйстор по двигатели и беше станал убеден комунист по убеждения, построил си голяма къща, добра заплата, уважение и т.н.



Тема Искрено да ти кажам [re: Crazy Space]  
Автор SashetoBE (стар клубар)
Публикувано29.11.17 11:35



можеби Зоран Заев има и некои качества но јас се срамам што за премиер имаме човек со толку ниско интелектуално ниво. Можеби се преценувам себеси и признавам дека правописот не ми е силна страна но моето средно ниво на образование, интелект и интелигенција го сметам за многу повисоко од она на нашиот министер претседател.





Тема Re:Относно ребългаризациятанови [re: SashetoBE]  
Автор Crazy Space (член)
Публикувано29.11.17 11:38



Е го Сашко потомък на войвода от ВМРО. 10 години сигурно е на форума;) Попил е кажи речи цялатъа история на Вардарска Македония както казват руснаците "вдоль и поперек" тука от без ирония професионалисти. с факсимилета и ксерокопия на оригинали.. Ама не ще да цитира от свое име "Аз съм българче" :)))))
Я си представете сега един фиром който зоби 50% директна сръбска телевизия 50% я някоя груйовистка или заевистка без значение и там чисто сръбските програми са поне 50% значи той поема дневно 75% сръбска телевизия, чете великани като Миленко или един помияр ..всъщност не един най-малко двама да не кажа трима от просдсмовските колумнисти и ... някой има някаква надежда за някаква ребългаризация?Ок ще кажете ама Канзуров...
Е да ама на един Канзуров който се появява 2 пъти в годината на гледана телевизия ние имаме поне 30 дебила като ристо никоски които са практически ВСЕКИ ДЕН по телевизията:))))
а кажете кви са ни шансовете за ребългаризация?Ще взема и аз като Канзуров да напсувам Божо ама все пак ще се сдържа:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.