Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 28.04.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Jingle bellsнови [re: Йopooл-Гyй]  
Автор sinsky ()
Публикувано24.12.08 14:09



Ми то за това са клоните, да скачаме по тях :)



Тема Re: [re: sinsky]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано24.12.08 16:47



+10



No matter how cynical you get, it is impossible to keep up.

Тема Re: ПОЩОРЯВАНЕ!нови [re: Бorдaнoв]  
Автор Diletanta (минаващ)
Публикувано24.12.08 17:58



Тук често и естествено темите минават към изясняване на отношения, което в кръчмите неотклонно завършва с трошене на бутилки в глави, но не е зле човек да си знае мярата.
Тъкмо спрямо Генерала да изпадаш до макартистко-сталинистки изцепки... Е, даже не е смешно, да ме прощаваш. Все пак за разлика от тебе го познавам повече от тридесет години и подобни набези будят само жалостиво недоумение.





Тема Re: за някогашните влакове, хвалбите и дребните крнови [re: Бorдaнoв]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано24.12.08 20:15



Ами хваля се, че съм се возил на влак, разбира се. Толкова е просто, как можа да не се сетиш? А пък си такъв умен човек...
От друга страна, ти се хвалиш, че можеш да говориш едно и да вършиш обратното.
Различни са ни мащабите.



Тема Re: ПОЩОРЯВАНЕ!нови [re: Diletanta]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано24.12.08 20:21



Понякога наистина съжалявам, че не сме в кръчма, щяхме да се напием преди да се сбием, а сега не може.

По-добре игнорирай опитите на Иван да отклони темата. Като му зададе човек конкретен въпрос, той все напира да изяснява я моралния облик на питащия, я качествата му като писател. Жалко, че не се е родил по-рано, от него щеше да стане чудесен партиен секретар, от онези лошите дето ги показват по филмите. Или шеф на писателски съюз... Чакай! Ами че той е шеф на нещо като писателски съюз!!! Как не забелязах по-рано...



Тема Верно бе! [re: valio_98]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано24.12.08 20:23



Имам и идея. Дайте да му открием статия в уикито:





Тема Re: ПОЩОРЯВАНЕ!нови [re: valio_98]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано24.12.08 22:01



O, ако имаш желание за един кръчмарски бой, тя поканата си стои отворена от предишната подобна тема:)))
Наслушах се на тема какво съмнаправил и как съм го направил
А давате ли си ясна сметка, че вие с генерала само дуднете по мене и правите опит да светите с отразена светлина. Да, да знам, Генерала е бил голяма работа. Хванах част от това време. Сега правилното граматическо време е минало свършено.
И да, шеф съм на литературна фондация, с голям сайт, с издателство и с множество културни прояви.
Нали си даваш сметка, че това не става с блеене по звездите, а седем години /че и повече, ако броим Словото/ неистов труд.
Дори и тая тема е защото съм направил нещо /правилно или не/. Преброй темите назад и ми намери предната, в която се говори за нещо направено.
Само да не се казва пак нещо за Пратчет.
Айде Генерала е ясен, ама ти си голям комплексар наистина.
И както е в оня виц - "за особено тъпите - на БТР-а", обяснявам за последно.
Тази тема е за нещо, неправилно според ЗАСП. Нещо като линк за замундата примерно.
Четенето на темата не води до нарушаване на закона. За останалото всеки си решава сам.
Теб като не ти стиска, нямаше нужда да изписваш толкова кофи мастило и пак да ставаш за смях. Май наистина не ти е останал никой приятел тук.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Благодря!!!!!!нови [re: Бorдaнoв]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано24.12.08 22:41



Иване-Слънце, благодаря ти, че не взимаш такса за светлината и топлината, с които тъй милостиво ни даряваш! Благодаря ти за обяснението колко се велик! Без това нямаше да се сетя, наистина.

Всичкио вие там, огрените! Строявайте се бързо в две редици! На колене пред нашия благодетел, световно известния, великия, единствения труженик на литературническия фронт, който сее блясъка на Словото и Буквите сред нас! Бийте чела в земята! По-силно, че не се чува кънтенето!!!

Поклон пред Иванът Слънце!



Тема Re: Благодря!!!!!!нови [re: valio_98]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано25.12.08 12:52



Da se sveti imeto mu, da bude voljata mu. Amin.





Тема Re: ПОЩОРЯВАНЕ!нови [re: Diletanta]  
Автор sinsky ()
Публикувано25.12.08 15:32



>..неотклонно завършва с трошене на бутилки в глави..

Не е вярно, само вие ги правите тия работи. На нашия клон дето го орязаха си се обиждахме тихо и прилично и писахме на кирилица, но вече го няма иначе можеше да го вземете за пример.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.