Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 26.04.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ПОЩОРЯВАНЕ!нови [re: Бorдaнoв]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано24.12.08 06:36



Иване, не е важно какво казват другите за тебе, а какво казват собствените ти дела (и думи, впрочем): "Аз, като ръководител на културна фондация, съм избрал да спазвам Закона за авторски исордните им права." (печатните грешки са си на автора; освен това съм бил пряк свидетел на неумирашата ти любов към DRM-а, което не забелязвам да отричаш). И тия неща са казани от човека, който щшедро раздава подаъци: "Та има едно скромно подаръче за слушалите тая година."

Аз уважавам идейните проитивници (сред които се слагам и аз) на закона за авторските права, но не харесвам хората, които искат хем да се възползват от това заоново недомислие, хем да ударят келепира, когато никой не гледа. А ти се изявяваш като един от тия хора.

Весела коледа на всички (без Иван и дон Поко, разбира се; на тях им пожелавам повече време за мислене по празниците, а мисленето не винаги е весело занимание) и от мене и дани новата 2009 г. ни зарадва с повече и по-хубава фантастика!



Тема Re: ПОЩОРЯВАНЕ! [re: valio_98]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано24.12.08 08:06



Вальо, да си некадърен писател не е порок, но си мислех, че поне в тоя форум сме сложили някакво долно ниво на интелигентност. Не ми доказвай максимата за българина - стигнахме дъното и копаем усилено.
А и темата не е за това.
И за да не дълбаем по празниците от пусто в празно - докато продължава идиотската политика на Вузев да не издават Пратчет смятам да разпространявам направените преводи на неговите книги при съответните условия - непубликуване, неразпространение и прочие. Формално нарушение на закона си е и затова всеки, който иска да получи екземпляр, трябва да е наясно с това.
Превидът няма да се появи в нета, както го няма и предния, както не се появиха и много подобни книжки /български/, които по споразумение с авторите разпространявам така -" четете, но нищо не се публикува никъде, а като се намерят пари за издаване, ще предложим и книжен екземпляр."


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: ПОЩОРЯВАНЕ!нови [re: Бorдaнoв]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано24.12.08 09:16



Самооценка ли си правиш? Щото моят постинг на 2/3 се състои от твои литературни бисери.



Тема Re: ПОЩОРЯВАНЕ!нови [re: Бorдaнoв]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано24.12.08 09:19



1. Вальо не е некадърен писател. Може да не е ПРОФЕСИОНАЛЕН ТАКЪВ, но определено не е некадърен. А че ти си най-големият професионалист - това с удоволствие ще го кажа,за да знаят всички, които ги мързи, или не знаят, че има сайт www.sf-sofia.com


2. А че млатиш яко с брадвата по неудобнически спрямо представители от народа И, даже ти още не си го отрекъл, защото прекалено много хора знаят, че е истина. Но нали е важно брадвата да е честна и демократична хахахахахаха Спазваш, дето се вика, нивото на интелигентност, защото е важно брадвата да свисти интелигентно.

В очите на вълка грееше душевна мъка и неукротима любов към овнешкото.
Борис Андреев



Тема Re: ПОЩОРЯВАНЕ!нови [re: Гeнepaлa]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано24.12.08 09:21



Генерале, мерси за оценката, ама аз наистина съм некадърен писател, да не кажа посредствен. Но не двуличнича.
Но това не е по темата.

Редактирано от valio_98 на 24.12.08 09:22.



Тема Jingle bells [re: Бorдaнoв]  
Автор Йopooл-ГyйМодератор (обитательбездны)
Публикувано24.12.08 10:19



поувлякли се бяхте.
и в неокастрения клон се увличате.
весели празници!

Everything in moderation. Especially moderation.


Тема Re: ПОЩОРЯВАНЕ! [re: Гeнepaлa]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано24.12.08 10:44



Ох, то май в тоя клуб има само 2 теми
Едната е - имали авлии
Другата е - какъв мръсник е Богданов.
Бих приел морални оценки, дори и от бивш политически офицер, комунист и прочие / имало е хора дето наистина вярват/. но от човек предал и партията и религията... Щастлива Ханука Генерале.

А темата по-случайност е различна - една книга, на един харесван автор, който кой знае защо не искат да го издават. И премиерът пита същото на панаира.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: ПОЩОРЯВАНЕ! [re: Kopo]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано24.12.08 11:11



Еш! Е къде ни отидоха хубавите коментари? Тамън тази тема стана една от най-забавните...



Тема за някогашните влакове, хвалбите и дребните крадцинови [re: Бorдaнoв]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано24.12.08 11:49



Много отдавна беше, пътувах с влака от Бургас за София, а може и да е било обратно, а може и да не е било... И се оказа, че един от спътниците ми е милиционер.

Едно време във влаковете хората разговаряха един с друг, не както е сега в автобусите, където всеки мълчи и се взира в прозореца. Навярно защото седалките гледаха едни към други и човек можеше да погледне спътниците си в очите, но може да има и други причини, кой знае.

Милиционерът разказа, че дребните крадци най-често се издънват, защото не издържат и се похвалват на някой какво са направили. После е лесно - всяка милиция-полиция си има информатори, а и ако понатиснат десетина други мошенници от бранша слде някой по-нахален обир, все един ще проговори за да отърве кожата.

Сега разбирам колко е бил прав човекът, няма нишо по-разкриващо от желанието да се похвалиш.



Тема Re: за някогашните влакове, хвалбите и дребните крнови [re: valio_98]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано24.12.08 12:11



И ти с какво точно се хвалиш в момента?


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.