Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 28.04.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кой всъщност е модератор в Клуб Фантастиканови [re: Цeнтъp Упpaвлявaщ П.]  
Автор lkew (circle)
Публикувано22.05.04 09:22



Ой, гражданино.....

Гледам, че другите оценяват опитите ти да забавляваш четящите с шутовизъм под реалната им стойност. Може да си им писнал, знам ли... Колкото до блеенето - мда, хорат могат и да блеят и да ръмжат. Кат не си ги заинтригувал достатъчно за второто, оправяй се с к'вото имаш. Туйто.


иии..... За експримента.... Чувал ли си лафа : "Първото нещо, което научаваш, когато отвориш котка за да провериш как работи е, че котката не работи отворена." ? Да пъхнеш хуй в колелото на историята, за да провериш дали може да го отреже или пък ще спре да се върти, не е особено мъдро....

Count the bodies like sheep to the rhythm of the war drums...
...The boogeymen are coming....


Тема Re: Кой всъщност е модератор в Клуб Фантастиканови [re: Цeнтъp Упpaвлявaщ П.]  
Автор Halleck (бъдещ инжeнер)
Публикувано23.05.04 01:33



Та чета си аз лайната и се чудя , защо ли пак се размириса тука?
Отговорът на този въпрос не е толкова важен за мен , колкото важни са оценките, до които се достига след като прочетеш лайната :

1. На някои хора много им е пораснала работата ще ритат ще бият други явно не са ги били достатъчно , но още не е късно да бъдат вкарани в правия път(особено малките дяца).Та както казва един любим мои образ от улицата "Ние за бой ли е не се стискаме. Той боя не е да разгражда , той изгражда"

2.Като махнем информационния характер на форума- фентернет, напивания по знайни и незнайни краища на страната и др. Клуба е станал личностна изява на ограничена група от хора, които както каза Киро си мерят кой е по-велик тука. Всеки , който не му харесва това отива в 10-та глуха и бива изпъден,натирен и т.н. от форума. Това дето го е написал Копо, че хората са същите само дето са се променили е абсолютна глупост.Много хора ги няма защото вие хората дето сте се окопали тука ги изгонихте да не пишат -примера ми е Гоа , него го имам като еталон за човек, който е добър и търпелив ,но и той в даден момент явно не е издържал.

3.ЦУП дава предложение то е просто да разлае кучетата , защото който е захапал кокала тука няма да го пусне сам. Генерала го е казал най-добре "Демокрацията си е демокрация ,власта си е власт".Браво на ЦУП-а че развява знамето на бунта независимо че от него няма да има никакъв ефект. Трябва да се опитва пък то може и да стане нещо.

Nothing is as bad as it seems


Тема Re: Кой всъщност е модератор в Клуб Фантастиканови [re: Halleck]  
Автор lkew (circle)
Публикувано23.05.04 10:31



Виж, пич. В бунта няма нищо лошо. Ама трябва да е насочен където трябва :/

И аз не съм доволен от разни спонтанно заключващи се теми, но не мисля, че те са причината за упадъка на клуба. Повечето неща, които казваш, са верни, но изводът ти нещо..... бе хъм.

Освен това ЦПУ-то определено го включвам към хората, които се мерят кой е по-велик. Просто го прави рядко, щото рядко пише.

Count the bodies like sheep to the rhythm of the war drums...
...The boogeymen are coming....


Тема Re: Кой всъщност е модератор в Клуб Фантастиканови [re: Цeнтъp Упpaвлявaщ П.]  
Автор Цypзн Пpaвдивый ()
Публикувано24.05.04 01:50



CUP, samijat ti zapochvaj interesni temi.

Toja klub e tolkova tvoj, kolkoto i na vseki drug tuk i da
chakash drugite da te zabavljavat e beznadezhdna
rabota.

Istoirjata s&s zatvarjaneto na temi naisitina e neprijatna,
no izjasnjavaneto na finansovi otnoshenija naistina ne
beshe za klub po Fantastika.

"Как лист увядший падает на душу..."


Тема Re: Кой всъщност е модератор в Клуб Фантастиканови [re: Halleck]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано24.05.04 15:03



Mишев, винаги съм те имал за нормален човек, сега направо ми разби представите с това изказване.
Като му махнеш информацоинния характер на форума, остава само фоновия шум - меренето на кой каквото би искал да има.
Освен това как точно става натикването в коя да е глуха, изгонването и каквото и да е репресивно действие тук? ГОА в изблик на поредния си депресионен пик реши, че повече няма да пише тук - но решението му си беше лично негово.
Виж, чувал съм не само от Киро и Дилян, че този форум бил западнал, скапан, "частен" и други подобни. Всеки си има право на мнение. Този форум според мен никога не е бил затворен, просто си има някакъв свой облик, придобит за 4 години. От друга страна - никога не е бил задължителен за посещение. Всеки, на когото не му харесва е напълно свободен да не го посещава - това е най-лесния вариант. Другият - по-трудният, е да се опиташ да промениш облика на форума, само че за това се изисква работа и постоянство, а не епизодични "експерименти" и смехотворни "бунтове".

TANSTAAFL


Тема Вятърът на променитенови [re: Kopo]  
Автор Цeнтъp Упpaвлявaщ П..kитe (изродъ)
Публикувано25.05.04 00:45



Имаше една такава песничка на Скорпионс. Знаеш по какъв повод беше писана и с какво събитие е свързана. Явно моите шутовски "бунтове" са първият куплет от тази песничка която ще зазвучи все по-мощно в клуб Фантастика...

Ако ми позволиш да ти опресня паметта - ГоА никога не е твърдял, че виртуалния клуб е западнал това са пълни измислици- точните думи на ГОА е че клубът се е превъэрнал в полицейска държава и няма свобода...
Но забелязвам едно противоречие в твоята теза- значи в клубът всичко е наред пък имал нужда от промяна -ама видите ли нашето присъствие не водело до промяна. Факторът определени хора да напускат клубът и да не искат повече да пишат говори че клубъттенденциозно се бетонирва против някаква промяна...

Виждам, че тук се дефинира една "елитарна" прослойка, която мно странно определя кой как им пада в очите заради начина на мислене..
Ами Копо поканете тогава вицепрезидентите от някои холдинги -така да си поговорите реално и пазарно. Сигурно ще имате общ език...
Ние тук отрепките ще ви се радваме на гениалните размишления



Тема Re: Вятърът на променитенови [re: Цeнтъp Упpaвлявaщ П.]  
Автор lkew (circle)
Публикувано25.05.04 00:47



А някога замислал ли си се, че хора напускат клуба заради отрепкавщина?

Count the bodies like sheep to the rhythm of the war drums...
...The boogeymen are coming....


Тема Мога да давамнови [re: Цeнтъp Упpaвлявaщ П.]  
Автор Ивaнyшka (х'адаш)
Публикувано25.05.04 05:32



уроци по математика и френски. Обаче не искам. Тел. ХХХХХХ.

Край на цитата.
Киро, топлата вода са я открили римляните (поне така се казва).
Оттам насам са само подражания.
Та какво предлагаш за клуба - Мародератора на чеверме на Таласъмията (положителна идея, подкрепяна от повечето от клуба, все малко не стига за осъщестяването), Вся власть советов и реки от мед и мляко ще потекат в клуба?
Как по точно - предложения. Чета те и все едно чета клуб политика, дето се пише за мадритското (цензуред) дето така и не ни оправило за 800 дена. Киро - толкова ли няма коя/кой да те оправи?
Целия разговор ми заприличва на онова "Само солунската митница ми дайте..."
А най лесно е да се критикува - по/много по трудно е да се направи нещо.
А всеки народ/клуб/човек си заслужава управниците!

П.С С тия големи снимки - има хора на трафик, някои все още на дайъл ъп.... като не проявяваш уважение към тях.. как да те уважават тебе.

П.С.С. - Щастие за всички и вазелин даром!

Сайтът за нова българската литература


Вече ТРИ години.

Тема Re: Вятърът на променитенови [re: Цeнтъp Упpaвлявaщ П.]  
Автор Didimus (аз)
Публикувано25.05.04 10:57



Няма свобода, казваш. Странно, аз си спомням само две причини, поради които са спирани теми:
1. Стигнали са лимита от 100 мнения. Модераторът си върши много съвестно работата в това отношение. А когато някой е смятал, че темата не е изчерпана, то винаги е можел да открие нова. И недей да даваш за пример Бараярската тема. Само за няколко часа тя нарастна от под 100 мнения с почти 20, голяма част от които твои. Модераторът не е длъжен да проверява форума на всеки час за да може да затваря точно на 100-то мнение. Например, другата голяма тема за месеца "Пикник край пътя" беше спряна на 105 мнение, а продължението - на 106. А ако не ти харесва идеята за този лимит пусни предложение за промяна на правилника на клуба.
2. Нямат общо с фантастиката и не са маркирани офф-топик. Точно това стана с темата на Пиво. Модераторът си е казал защо точно я затваря. Сам видя, че когато по-късно беше казано, че това е продължение на темата от Ефремов (за което модераторът не е длъжен да знае) тя не беше пипната ("големият" интерес към нея е друга работа).

Твоето поведение напомня за следното: влизаш в някоя стая, гледаш хората си говорят спокойно, но ти решаваш, че компанията е заспала и решаваш да я събудиш. Мяташ някое лайно във вентилатора, пускаш някоя и друга пиратка и димка...
А идвала ли ти е някога кощунствената идея да размърдаш клуба като предложиш интересни теми за обсъждане? Знам, че е трудно, но пробвай. Но май освен да осереш някоя тема и да оплюеш модератора за това, че следи за спазването на правилника на клуба (между другото, чел ли си го?) друго не можеш да направиш.

Добре, решил си, че е добре да подухне вятърът на промяната. Но защо твоят вятър носи само воня на отходен канал и екарисаж.



Тема Re: Вятърът на промените [re: Цeнтъp Упpaвлявaщ П.]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано25.05.04 18:36



Лошо няма, че пееш, но пееш фалшиво.
Не знам за каква елитарна прослойка говориш - има немалка група често пишещи форумници, които ако си забелязал обикновенно са силно несъгласно поменжду си.
За бетона - съвсем. Не твърдя, че клуба има нужда от промяна, а че може да бъде променен - пак повтарям, не по твоя начин.
Ако желаеш да си отрепка - бъди, но не го превръщай в житейска поза за парадиране, ясно?

TANSTAAFL



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.