Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 26.04.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Райчо Георгиевнови [re: Kopo]  
Автор firefox (distant)
Публикувано25.05.04 18:54



остави го да се пени бе, виж го как се е унесъл в революционен патос - ще помаха със знамената, ще пуцне два-три пъти във въздуха, нии ша му попляскаме и ще го чакаме при следващото идване на халеевата комета.

наш киро, гледам от постинга, го е затресла революционна мегаломания неква. само остава да основе Фронт за Окончателно Освобождение на Форума. аз ще му предложа да го кръсти "Лопе де Вега" :) - не, че го знам кой е, ама виж как звучи само - обрало се е лайката! :D

Айде, Cuba Libre! Наздраве!

"Hell is the absence of God."


Тема Re: Кой всъщност е модератор в Клуб Фантастиканови [re: Halleck]  
Автор bozho (?!?)
Публикувано25.05.04 19:36



Лелеее
Аз пък мислех, че това е дискусионен клуб за фантастика, а то било световната конспирация тука събрана. И власт завземали хората, и кво ли не правили.
Мое лично мнение е, че модераторът е с прекалено здрави нерви и търпи какви ли не простотии. То вярно, че без флейм става скучно понякога, ама не и когато е лишен от смисъл.

Когато боговете говорят, ония с фактите никакви ги няма.


Тема Пиемнови [re: firefox]  
Автор Ивaнyшka (х'адаш)
Публикувано25.05.04 21:46



пеем буйни песни
и зъбим се на султана
механите нам са тесни -
крещим - Хайде на Балкана.

Крещим! А щом изтрезнеем
забравяме думи, клетви..

Той го е казал поетът....

Сайтът за нова българската литература


Вече ТРИ години.

Тема Re: Вятърът на променитенови [re: Didimus]  
Автор Цeнтъp Упpaвлявaщ П..kитe (изродъ)
Публикувано25.05.04 23:08



Ами нещо много избирателна памет имаш. Значи модераторът има време да следи темата на Хпраст- Пикник край пътя и да я сецне на 100-тния постинг. А тамата за клуб Тъпанар.. Трябваше аз да изпиша 20 постинга и да мине 117 та малко така срамът да го жегне. Или някой да му напомни

Модераторът в темата на Пиво е точно като описано от Алексис де Токвил- че Натоварените с власт в опита си да поправят своягрешка вместо да трансформират системата - обикновенно извръшват 10 нови.
И се видя че модераторът първосгнално сецна темата още в заглавието...

Моето поведение е следното - дълго време съм бил в стаята - ставал е готин разговор на добро нив ама нещо част от участниците изгониха друга част от компанията та да си продължат по теми стимулиращи духовното слюнкоотделяне...
Ако не ти се рови в архива можеш и сам да попиташ модераторът не съм л предлагал интересни теми. Май още ням рзултат от онази тема за конкурс от ЕКА- Европейската Космическа Агенция за фантастичен разказ...

Много интересно- ти си поредният след Лейдито дето все за вон натяквате- какво вони край вас . Вземете мерки има ХЕИ



Тема не приятелюнови [re: Ивaнyшka]  
Автор Цeнтъp Упpaвлявaщ П..kитe (изродъ)
Публикувано25.05.04 23:13



намери някъде из моите постинги прдложения със някаква саморазправа с модератора. Интересно нещо се получава с вашите доводи - все едно сте в огледална стая ...
Тук отново опря да битието и формиращото се вследствие на него съзнание...
Егоизмът батка е много вредно нещо. Умереният егоизъм е условие за личен прогрес, но когато той стана доминираща движеща сила - вече говорим за личностно израждане...
Нали така Деморкрацията си е демокрация - ама искам вие да ми слугувате
Това твойто щестие с вазелин си го запази за себе си

Мотото на модераторът трябваше да бъде именно - Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат.
Съвсем в духа на клуб Фантастика. А не всек за себе си е вълк. Много големи
капиталисти станахте бря...

Предложенията се виждат от само себе си - ама то за слепите не е очевидно...
Предложих още в началотомодераторът да няма двони стандарти. И най-добре да остави свободни дискусии...
А между другото ти чепкаш в окото ми сламката , а твоята греда от очите за Еврокона не си я вадиш... Не си спомням някой да те разкритикувал че не си държал на поетото предварително обещание

Редактирано от Цeнтъp Упpaвлявaщ П..kитe на 25.05.04 23:20.



Тема Re: Вятърът на променитенови [re: Kopo]  
Автор Цeнтъp Упpaвлявaщ П..kитe (изродъ)
Публикувано25.05.04 23:29



Аха живеем си в топлата землянка, гот ни е. Все познати лица- останалите отрепки и непазарно мислещи и нестандартно тоже ги наритахме по законите на пазарната икономика. Пей курортеее. Евала на промените...
Честно да ти призная гледайки вашата самофиксирала се в пъпа си групичка- наистина искам да съм най-голямата отрепка...
Е как да не нарека такава прослойка изповядваща кръв и сперма в обилни кличества- супер елитна. Тя отразява гледнат точка на поколението.
Всяко поколение има своите легенди



Тема Re: Вятърът на променитенови [re: Цeнтъp Упpaвлявaщ П.]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано25.05.04 23:51



Kирилье, заеби лафовете в стил 5-ти клас, втори срок, голямото междучасие и се пробвай да обясниш къде те е стегнал чепика, ако въобще можеш да си локализираш проблема.
Кой и как е бил натирен оттука, бре?!
Каква пазарна икономика, каква землянка, чий пъп, къф елит, кой еба Мадона, къде са парите от външния дълг, за какво точно се пениш?

TANSTAAFL

Редактирано от Kopo на 25.05.04 23:52.



Тема Re: Вятърът на променитенови [re: Kopo]  
Автор Цeнтъp Упpaвлявaщ П..kитe (изродъ)
Публикувано26.05.04 01:19



Мисля че си под стресово напрежение- върни се назад и прочети внимателно какво съм искал да кажа и какво трябва да се промени...
не затлачвай дискусията с баласт...
Изказах своето предложение...
Всеки има право да си каже своето. А за пъпа на Мадона -то проблема е единствено да стигнеш до САЩ- а тя пескала на всеки

Та така как да се промени виртуалния клуб Фатастика??



Тема Аз си удържахнови [re: Цeнтъp Упpaвлявaщ П.]  
Автор Ивaнyшka (х'адаш)
Публикувано26.05.04 04:36



и парички спечели фондацията. И то не малко. И още ще спечелят вероятно от другия конкурс.
Верно после забравиха кой е свършил работата.. ама халал да им са, нямам намерени да развявам ризи из форума. Като му дойде времето на Еврокона ще говоря. Само дано Маг да е жив дотогава.

А Кире - има точно два типа хора - едни дето се бият в гърдите ква голяма работа са и такива дето наистина са голяма работа. Те обикновенно тихо си вършат работата.

Сайтът за нова българската литература


Вече ТРИ години.

Тема Re: Аз си удържахнови [re: Ивaнyшka]  
Автор Davie (пристрастен)
Публикувано26.05.04 09:32



Стига с тези изказвания, защото не ти правят чест, ама никак.
И общо взето почти не отговарят на истината.
За форума - толкова.


Подпис: някой, който тихо си върши работата и му писна да го правят на маймуна

To hear, one must be silent.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.