Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:02 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Анкета (21+)нови  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано17.09.19 06:32



Попаднах на

статия, в която пише, че жените предпочитат пенис с дължина 16 см (16.3") за дългосрочни взаимоотношения (сродство) и 16.3 см (16.4") за сексуална среща без по-нататъшни отношения между сексуалните участници и емоционално обвързване или бъдещо замесване (т.нар. секс за една нощ или случаен секс), също така и на уебсайт, където средните размери на пенисите в инчове и сантиметри са посочени в интерактивна световна карта с данни от почти всяка страна:



е посочено как се измерва размера на пениса и аз, срам – несрам, си измерих моят и се оказа, че е 16.4 см с компресия до лонната кост и 16 см без притискане; oсвен това ми е леко закривен наляво с около 15° – цели 2.5% превишение от идеалната дължина и 16.66(7)% от съвършения ъгъл...

Има просто един лъч надежда за мен – че в изправено състояние моят фалос сочи плътно нагоре.

Сега, трябва ли да се чувствам сексуално несъвършен и негоден за перспективна връзка с жената от моите мечти или всъщност с която и да е жена?

Според картата единствените държави, в които бих могъл да се чувствам нормално и сред себеподобни, са отбелязаните в оранжево (напр. Италия и Франция). В проучване проведено в Англия, единствено една жена посочва, че предпочита закривен пенис, а не идеално прав – чернокожата дама от 25-тата секунда на втората минута.

Вторият ми въпрос е само към жените:

Какъв размер и форма (на половия член) предпочитате?
13 см (5.1"), идеално прав
13 см (5.1"), леко закривен (до 30°)
13 см (5.1"), крив (30-45°)
14 см (5.5"), идеално прав
14 см (5.5"), леко закривен (до 30°)
14 см (5.5"), крив (30-45°)
15 см (5.9"), идеално прав
15 см (5.9"), леко закривен (до 30°)
15 см (5.9"), крив (30-45°)
16 см (6.3"), идеално прав
16 см (6.3"), леко закривен (до 30°)
16 см (6.3"), крив (30-45°)
17 см (6.7"), идеално прав
17 см (6.7"), леко закривен (до 30°)
17 см (6.7"), крив (30-45°)
18 см (7"), идеално прав
18 см (7"), леко закривен (до 30°)
18 см (7"), крив (30-45°)
19 см (7.5"), идеално прав
19 см (7.5"), леко закривен (до 30°)
19 см (7.5"), крив (30-45°)
20 см (7.9"), идеално прав
20 см (7.9"), леко закривен (до 30°)
20 см (7.9"), крив (30-45°)
21 см (8.3"), крив (30-45°)
21 см (8.3"), леко закривен (до 30°)
21 см (8.3"), крив (30-45°)







Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.09.19 07:33



Защо тогава точно французите се смятат за едни от най-добрите любовници?
Компенсират по друг начин или няколко мм не са от значение?



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Rosemary ()
Публикувано17.09.19 09:10



Уф, признавам си директно - изобщо не ме интересува тази тема и смятам да я прескоча. Скучна ми е. (С интерес изчетох дебатите по предхдоните две).
Звучи ми като "Какво е мнението ви за краката на мравките?"

......................................................


Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Rosemary]  
Автор expat ()
Публикувано17.09.19 09:25



Представи си ако ти търсеха мнението за краката на стоножките. За всеки крак поотделно. И аргументирано.



Тема Re: Анкета (12-16)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано17.09.19 09:26



Объркал си цифровият диапазон в скобите. И не, тези цифри не са см.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: expat]  
Автор Rosemary ()
Публикувано17.09.19 09:32



Не знам, мисля, че подобни изследвания са несериозни.
Какво, ако открия, че на някого, когото обичам му такъв или онакаъв, това ще промени чувството ми към него? Не мога да схвана и прехрасването на мъжете по гърдите на жените - има ги такива или онакива, част от женското тяло са и толкова.
Не знам, човек, просто не знам.

Ако изследването на размерите има някакво значение за медицината и здравето, ОК. Всичко останало е безумно.

......................................................


Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.09.19 09:48



Вторият ми въпрос е само към жените:

Какъв размер и форма (на половия член) предпочитате?


Пасващ на анатомията на влагалището, която е индивидуална и много, много биоразнообразна.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.09.19 09:53



Защо тогава точно французите се смятат за едни от най-добрите любовници?

Щото доволството от половия акт е в мозъка, не в путката.
Требе си сериозно обучение, ако не беше тъй, женорята щяха да се редят на опашка за всеки дебил-изнасилвач с 20 сантима ланга.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: lipari]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано17.09.19 10:26





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.09.19 12:12



Представяш ли си - влюбваш се в някого, иначе всичко супер, ама се оказва, че не му е 16.5, ами 16.3 см (примерно). И казваш - сори, пич, не си за мен. Мина ми меракът.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.09.19 12:15



Моя отговор го няма - 32 см, шестоъгълен, закривен на няколко страни едновременно на 33.16°.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: blue jewel]  
Автор Rosemary ()
Публикувано17.09.19 12:19



Ми да, да ходя с линийка в ръка

.

......................................................

Тема Re: Анкета (12-16)нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано17.09.19 12:58



Объркал си цифровият диапазон в скобите. И не, тези цифри не са см.

Прав си, Експат, благодаря ти за корекцията. 25-ят отговор е да бъде четен „21см (8.3"), идеално прав“, вместо „21см (8.3"), крив (30-45°)“, освен това в предпоследното изречение е трябвало да поставя запетая между думите „проучване“ и „проведено“ (В проучване, проведено в Англия,...), да не говорим, че съм пропуснал да вмъкна линк с URL към

, в 25-тата секунда от втората минута на което чернокожа дама заявява, че предпочита закривен сексуален атрибут; така да се каже – който греши, трябва да се подобри.

Да бъда честен, аз все още се уча да пиша граматически правилно, четливо, разбираемо и ясно. Предстои ми изключително труден изпит по английска вещина някъде след 28.12, подготовката за който е интензивен курс с 6-часови уроци всяка събота и неделя, така че моите бушони може да са изгърмяли.





Тема Re: Анкета (12-16)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Rosemary ()
Публикувано17.09.19 13:37



И затварящите ти кавички не са на ниво, но да не издребняваме.

......................................................


Тема Re: Анкета (12-16)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.09.19 13:36



Има един лаф: "момче, нямаш ли пишка да си играеш с нея".
Да не си го приел буквално?



Сега кака да те успокои. 16 и нещо сантима са политически и гимнастически правилният размер, няма те върнат заради онуйката, не го мисли.

Какви планове имаш като сгънеш сертификата по английски в джоба?



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.09.19 13:54



Тези милиметри и сантиметри май са само в главите на мъжете.
Ако жена откаже на мъж, няма да е заради размера на члена.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано17.09.19 18:26



Не съм франкофон, но самият им език е много по-страстен, богат и усъвършенстван от нашия, в т.ч. от английския.

Например ние наричаме числото петдесет като част от числата пет и десет (пет десетици), а те на 5 и 10 казват cinq и dix, но на 50

– което е сливане на френската дума за „пет“ (чието архаично значение на английски е „пет“, „игри със зарче“, „игри с карти“, „домино“) и италианската дума за понятието в ж.р. мн.ч. ).

Ние казваме седем и десет, и седемдесет представлява седем десетици, а те наричат 7 sept, но 70- (буквално „шестдесет-десет или седемдесет“, с езотеричното уточнение, че думата означава , което е заемка от латинското „седемдесетте“ – и на английски загатва прочутите седемдесет еврейски древни преводача, които далеч преди раждането на Христос превели еврейската библия на гръцки за благото на евреите, забравили техния староеврейски Иврит).

Нашето понятие за числото осемдесет е осем десетици, докато те наричат 80 - , където „quatre“ на архаичен английски значи „игри със зарче, карти или домино“ (също както cinq), а на отбелязва числото “четири“; „vingts“ има значението „двайсет“; ou символизира граматическия съюз „или“, а huitante – числото 80... Уербу про уербо (или вербум про верба – буквален превод) тяхното „осемдесет“ се превежда до „четири-двайсет или осемдесет“.

Това е наследство (което те са доразвили за собствените си нужди) от времената на Галите и Келтите, които са били управлявани от римската империя преди нейното разпадане през 476, когато империята е притежавала незначителна военна, политическа или финансова мощ, и е имала неефективен контрол върху пръснатите западни кралства, вследствие на което детронира Ромул Августул и става крал на Италия.

Където римски крак е стъпвал в Европа и Северна Африка, земите са процъфтявали и това е причината поданниците на държави като Франция, които по онова време са били територии на империуу роумануу (басилея тон ромайон на гръцки) да се смятат като едни от най-добрите любовници в света днес – просто техният много висок жизнен стандарт им обезпечава едни от най-високите средни продължителности на живота, което е спомагащо за поддържането на здравословно либидо до величествена възраст и това е как тяхното отличнo изпълнение в леглото се обяснява.





Тема Re: Анкета (12-16)нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано17.09.19 20:25



Не смея да планирам какво бих правил, ако бях да го взема сертификата, тъй като аз може и въобще да не издържа изпита или да го премина, но не с оценката, за която се боря (А, тъй като вече имам B на C2 Proficiency)... Бях ли го преминал успешно, предполагам, че просто щеше да украсява полицата на шкафа до бюрото ми и щяха да ми останат хубавите спомени, че все пак моят живот също е струвал нещо ценно. При всички положения такъв сертификат може да промени бъдещето ми единствено в положителна посока, така че ще трябва да вложа максимум старание и да бачкам здраво, за да повиша шанса си да го взема с оценка А до повече от 0%.





Тема Re: Анкета (12-16)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано18.09.19 13:38



Аз пък мислех, че ти трябва за работа или за университет.



Тема Re: Анкета (21+) [re: Nuke Dukem]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано18.09.19 14:21



Не мога да отговоря на подробната ти анкета.
Никога не съм се фокусирала чак до сантиметри. Сега едвам намерих една линийка забутана в бюрото за да видя на око коло са това 16см. Не ти разбрах какво значи като си написал '16 см (16.3") ' - сантиметри, инчове? Не е ли грешка?

От собствен опит. Опитвала съм много малък, ама наистина малък пенис, не ме питайте колко точно дълъг. Важното че стигаше прекалено плитко, но хубавото че беше много твърд! Повече не повторих. В смисъл, той повтори и дори потрети, но за само един сеанс, абе ясно ви е...


Опитвала съм и много голям, сигурно е бил чувствително повече от 16. Но пък не беше идеално твърд,което не ми хареса. Донякъде ми хареса с едно странно приятно усещане, защото беше и дебел. Което може да ти даде идея да направиш и анкета за дебелината, която може би също е важна, дори повече от дължината.
Също и анкета за такова важно нещо като твърдост и нейната устойчивост и по време на акт.


@}-,-`-

Тема Re: Анкета (12-16)нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано18.09.19 20:07



По време на записването имаше анкетна карта, която задаваше този въпрос, и аз отбелязах и двете квадратчета – "за работа" и "за образование" – а би трябвало да бях отбелязал само във второто квадратче... Би ли трябвало там да има такава карта след изпита отново, бих отбелязал "за образование" квадратчето само. Надявам се за втори шанс, така да се каже, макар че знам, че аз бих никога имал един.





Тема Re: Анкета (12-16)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано18.09.19 23:22



че какво пречи и двете квадратчета да са верни?



Тема Re: Анкета (12-16)нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.09.19 04:53



че какво пречи и двете квадратчета да са верни?

Нищо. В крайна сметка образованието няма смисъл без работа, макар че обратното е дори по-вярно.





Тема Re: Анкета (12-16)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано19.09.19 08:21



Би ли трябвало там да има такава карта след изпита отново, бих отбелязал "за образование" квадратчето само.

Бе що ми се струва че преди Гугъл сякаш ти превеждаше американските изречения по-добре на български. Или си си ъпгрейднал Гугъла с по-скапана версия, или хептен и на американски вече не ги пишеш правилно текстовете си.



... макар че знам, че аз бих никога имал един.

тва ми напомня как в миналия ми живот служих в един КЕЧ, където беше пълно с турци и цигани, които говореха българския подобно на твоя гугълски такъв - изглежда в турския има повече увъртяни неща, щото никой от тях не можеше да каже "ебаси майката" ами казваха "ебаси на майката" и вместо "му" казваха "на него" - тъй че в крайна сметка вместо "еби му майката" ставаше "еби на майката на него"




Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.09.19 08:26



Здравей, Алис. То може да е 17 см, което е 6.25% повече от идеалния размер и според горепосочената статия означава, че аз не съм подходящ дори за сексуална дейност без емоционално обвързване и бъдещи задължения, но хей, това съм аз – такъв съм израснал и за съжаление, не мога да променя факта, че половият ми орган е по-голям, отколкото би ми се искало да бъде... Съжалявам за имането на 1 см по-дълъг меч, отколкото жените предпочитат.



Впрочем ето календара, който ми преди 25 седмици и 4 дена (179 дена):







Тема Re: Анкета (12-16)нови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.09.19 08:51



Бе що ми се струва че преди Гугъл сякаш ти превеждаше американските изречения по-добре...

Гългъл транслейтският език е изключително труден за владеене и често се налага да му внушавам корекции, за да превежда правилно речта от български на английски.



тва ми напомня как в миналия ми живот служих в един КЕЧ...

Това КЕЧ нещо като съвременните Строителни войски ли е?

Пак добре, че не си бил облъчван от думи и фрази като "сокерез", "разбЕрем" и "Вие сте бил", и че не ти се е налагало да чистиш от етажна плоча с голи ръце, въоръжен единствено с домакински гумени ръкавици, насъбран от няколко месеца изхвърлен през прозореца боклук; да не споменаваме, че там, в блага Белгия – поправи ме, ако съм сгрешил държавата – едва ли ви спират на случаен принцип тока, вследствие на което ти се налага да стоиш половин час в тъмната кабина, докато дойде блъскащият по вратата на етажа асансьорен техник (понеже е заключена като мярка против крадци и няма как иначе да привлече вниманието на живущите от този етаж), за да ти отвори вратата (недай си Боже да се случи, когато бързаш да се прибереш поради естествени нужди), както и топлата вода за 4 дена поради "профилактика", при което, естествено, щом нямаш бойлер, се умирисваш като кирлив пор и се чешеш сякаш си краставо куче.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано19.09.19 10:01



Тъй, тъй!



Съжалявам за имането на 1 см по-дълъг меч, отколкото жените предпочитат.

И инструментът ти с неправилен размер, и плочките ти малко, и окосмяването не е като на лъмбърсексуалните ... кой ще те вземе такъв дефектен?

Ей, момче, махай тези бръмбари от главата си, ще останеш сам, отделно и професионално нереализиран и ще изтрещиш хептен, слушай кака си!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано19.09.19 10:48



Ей, момче, махай тези бръмбари от главата си, ще останеш сам, отделно и професионално нереализиран и ще изтрещиш хептен, слушай кака си!

ми той си е точно това от доста години - сам, нереализиран и пеpиодично изтрещяващ - виж как хубаво си личи кой не чете и не е в час с проблемите на клубарите





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано19.09.19 11:08



Кажи и за дебелината? В смисъл периметър на най-дебелата част в... бойно положение.



Погледнах ти набързо календара. Не видях най-важното да си направил. Юзерът да си задава, която си иска година и автоматично да се генерира календарът.
Освен това на принт превю не изглежда добре, ще се отпечати на няколко страници в портрет, което не е удобно.

За твое и на други удобство, прекопирвам си задачата тук

'Направи календар за зададена година. Съботи недели и официални празници да се оцветяват различно. Да става и за прегледно принтиране.'

@}-,-`-

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано19.09.19 12:41



Да, но е още млад, не е късно да се променя. Виждам, че ти не четеш - не си обърнал внимание на думичката "хептен".



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 19.09.19 12:49.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.19 06:25



Извинете* ме за това, че обидих бедните порове, тъй като поровете са

и често ще почистват и тимарят себе си; имах предвид да кажа „като смръдлив пор“, а не „като кирлив...“ – колкото повече знаеш.

Слава Богу днес преоткрихме топлата вода и да се надяваме, че до времето на следващата профилактика ще сме си "написали домашното" под формата на нов бойлер, тъй като изхвърлихме стария (което беше голяма грешка**) – за да освободим повече място в банята.

*мИ скУзи, дИзУли и т.н.
** изхвърлянето на бойлера





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Alice is]  
Автор expat ()
Публикувано20.09.19 08:56



Три жени си говорят:
- Вчера бях с един, с 20 см!
- Това е нищо - казала втората - Аз бях с един с 25см!
- А аз бях с един със 7 см - казала третата.
Другите две се засмели:
- Хи-хи-хи!
-Не хи, а Фи! - допълнила третата.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано20.09.19 09:37



Международна конференция на фармацевтите. Става американски фармацевт и казва:
- Колеги, ние измислихме революционно хапче. Пиеш го и ти става 20 см! ! !
- Ама колега, 20 на дължина или на дебелина?
- попитали останалите фармацевти.
- Аааааа ние амариканците проблеми с дебелината нямаме, 20 на дължина!
След малко става французина:
- Колеги! и ние измислихме революционно хапче! ! ! Пиеш го и ти става 10 сантиметра!
- Ама колега, 10 на дължина или на дебелина? ? ?
- попитали пак заинтересовано останалите фармацефти.
- Ааааааа ние французите проблеми с дължината нямаме, 10 см на дебелина! ! !
Станал българинът:
- Ами колеги... и ние измислихме ремолюционно хапче... пиеш го и ти става като пъпеш!
- Ама колега, дебел или дълъг като пъпеш и как точно пъпеш?
- попитала супер учудено цялата зала.
- Аааааа ама колеги, ние българите нямаме проблеми нито с дължината, нито с дебелината... като пъпеш... ама на вкус! ! !



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.19 10:00



И инструментът ти с неправилен размер, и плочките ти малко, и окосмяването не е като на лъмбърсексуалните ... кой ще те вземе такъв дефектен?

Ами да, това е какъвто е – леко крив и прекалено дълъг... Нито мога да променя предпочитанията на жените към съвършено сочещи към пъпа 16-сантиметрови фалоси, нито мога да изменя формата на моя, а знаеш много добре, че в съпружеския живот мъжът е изцяло отговорен за сексуалната удовлетвореност на жената.

Ей, момче, махай тези бръмбари от главата си, ще останеш сам, отделно и професионално нереализиран и ще изтрещиш хептен, слушай кака си!

Как да ги махна? Да ги отровя не мога,
Затова ходя да се консултирам с психолога,
за да окося всички култури, върху които живеят,
така че градивни мисли в моя ум да виреят.

И какво от това, че един прекрасен ден ще се пържа сам,
в мрачината, в преизподнята, във врящ казан с катран.
Със сигурност в този свят толкова сложно компютризиран,
без интелект може да останеш професионално нереализиран.

Важното е човек да не изтрещи хептен,
защото после ще се почувства уморен.
Затова ще се слушам в съвета на кака,
и няма да допусна да ми хлопа дъската.






Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано20.09.19 10:21





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано20.09.19 16:09



Отишъл Нюк при кандидат дядото да се запознае с него. Дядото веднага почнал с изискванията:
- Виж ся Нюкчо, момчето ми. Една щерка имам и искам да я дам на добро момче. Трябва да имаш: триетажна къща, мерцедес S класа и 16 см.
Нюк се почесал там дето не го сърби (историята не казва дали е имало топла вода в този период), помислил и отговорил:
- Ще съборя два етажа от къщата, ще продам бугатито и мазератито и ще купя S класа... ама 1 см как да си отрежа?



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.19 17:53









Тема Re: Анкета (21+)нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано20.09.19 17:55









Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано20.09.19 19:07



И какви са резултатите от анкетата?

Колко дами какъв *л*н са избрали , колко дами са почервеняли от свян и нищо не са отговорили
и прочие



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано24.09.19 03:16



Кажи и за дебелината? В смисъл периметър на най-дебелата част в... бойно положение.

Периметърът в бойно състояние е почти колкото от крайчето на палеца

, до това на средния пръст.

Направи календар за зададена година. Съботи недели и официални празници да се оцветяват различно. Да става и за прегледно принтиране.

Някой друг вече е направил, но аз подобрих неговата работа.

Добавих комбобокс (т.нар. падащ списък), от който можеш да избереш година между 1900 и 2100, и Ексел ще преподреди датите в седмиците, но не знам как да направя автоматично оцветяване на празниците – моля, прегледай резултатите от моя труд тук



, и ако имаш това знание, промени календара така, че датите да биха се оцветявали автоматически след задаване на година, която е различна от 2019, или поне ми кажи как би могло да се направи това.

За да подобря оригиналния календар, ползвах информация от тези две филмчета:









Тема Re: Анкета (21+)нови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.09.19 18:21







Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано24.09.19 19:04





С план – зле; без план – още по-зле.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.09.19 19:11



Кога ще публикуваш резултатите от анкетата?



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано24.09.19 19:37









Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано24.09.19 19:54



Брей, цели трима посочили какъв муй предпочитат.
Ама дали някой от тях е жена, остава неизвестно.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.09.19 19:55



планираш сертификат за ниво по английски да украсява полицата на шкафа до бюрото
дано имаш наеми и ренти един ден майка ти и баща ти като умрат, щото красотите по етажерките пенсия не носят и не могат да се ядат



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано24.09.19 20:58



За мое лично съжаление, аз не задоволявам нито предпочитанията на жените от научното изследване, нито тези на участничките в анкетата.







Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано24.09.19 21:29



Ти откъде знаеш, че тези в анкетата са участниЧКИ?





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано24.09.19 23:19



Какъв пол освен женски би могло да са били, Липари? Ти би ли гласувала в анкета, в която жена пита мъже специфично какъв размер гърди те харесват?







Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано24.09.19 23:27



Какъв пол освен женски би могло да са били, Липари?

познай





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.09.19 01:42



Отговарям на теб в род – да се надяваме, че децата ти ще имат наеми и ренти един ден, защото, когато ти и съпругът ти умрете, красотите по етажерките на вашия дом няма им да донесат пенсия и няма да са ядивни.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.09.19 01:42



Жени.







Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.09.19 09:02



след девети клас дъщерите ми и един ден през ваканциите не са стояли без работа
работили са във фирмата ни, били са спасители в аквапарк, разнасяли са кетъринг на блок маса, правили са палачинки и KFC...
голямата ми е на 23, вече с образование и самостоятелна
от миналата година работи и сама си плаща квартира, ток, вода, храна, интернет, телефон, дрехи, пътувания и забавления
получава подаръци само за рд, ид и коледа, нито очаква, нито иска нещо от нас вече
малката ми е на 18, последна година в училище, със собствени изработени пари си купи класическа и електронна китара, и сама си плаща за тези уроци
дипломите им стоят в кутия, а наученото е в главите им
аз не се надявам, а знам, че докато умрем и получат наследство, ще са самостоятелни, ще работят, за да могат да си плащат сметките и ще имат пенсии
другото ще им дойде бонус



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.09.19 09:15



жените ти написаха в темата, че не се интересуват от размера
мъжете си мерят пишките, няколко са ти показали в анкетата, че имат по-голяма от твоята





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.09.19 10:51



или мъже, указали размера на собствените си пижки.





Тема Re: Екселнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано25.09.19 12:42



Сега е по-добре, но с един поглед си личи че не си се справил сам и само с помощта на хелпа, както аз ти бях задала в началото. Това е една от задачите които даваме на кандидати за работа в нашата фирма, твърдящи колко големи майстори са на ексела. Слагаме ги на компютър с чиста инсталация на Офис, локално инсталиран хелп и без мрежа. Нищо друго.
Вече следващите задачи са с мрежа и възможност за търсене на съществуващи подобни решения. Обаче и това не е лесно, защото някое от изискванията може да се окаже трудно за интегриране в намереното някъде по нета решение. А и някои такива решения не са добри, недовършени, правени са набързо от нещо недоразбрали ентусиасти които си мислят че са много умни, а всъщност решението им води до други проблеми.

Към решението ти. Календарът вече ще се печати добре, но не ми харесват тези висящи колони с годините отдясно. Освен това при смяна на годината някои дни се оцветяват неправилно. Например 31 май 2020 и 30.08.2020. Както и ти сам попита за начините за динамично оцветяване на клетки заради официални празници. Пак повтарям, сам трябва да можеш да се справиш, не да ме питаш, аз отдавна го знам. И без да търсиш готови решения по филмчета и туториали.

@}-,-`-


Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.09.19 14:19



Поздравления. Това е чудесно, щастлив съм относно твоите дъщери. Продължавайте да трупате върху вашите успехи.

Аз не съм толкова успешен, колкото твоите наследници, но, хей, поне знам, че не съм по-свят от теб. Приятен ден.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.09.19 16:25



мъжете си мерят пишките, няколко са ти показали в анкетата, че имат по-голяма от твоята

Значи? Моята е само 3.75% по-голяма от

женски предпочитания. Това е 96.75% съвършенство.

Не мога да променя факта, че моят миротворител е по-голям от това, каквот' би било необходимо.

То е такова, каквото е.

Единствено бих могъл да се надявам, че имах ли аз един ден син, съм щял да съм бил могъл да отгледам него така, че мечът му не би надвишил 16 см в еректирало състояние – за да го предпазя от ужаса на имането на по-дълъг вал, отколкото този, който жените предпочитат.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.09.19 17:58



спокойно, ще бъде предпазено от ужаса, защото няма да има надежда някоя жена да поиска да роди дете от теб, докато живееш с родителите си и си без доходи

имаме лимитирано време на тази земя, ако не искаш един ден да се събудиш на 60 и да продължаваш да мечтаеш за семейство и неща, които не си направил, излез от вас и си намери работа, която да можеш да понясяш повечето дни и да ти плаща сметките



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.09.19 20:56



В отговор на:

бла-бла... защото няма да има надежда някоя жена да поиска да роди дете от теб




В отговор на:

дано имаш наеми и ренти един ден майка ти и баща ти като умрат, щото красотите по етажерките пенсия не носят и не могат да се ядат




Ти си типичен представител на онази категория хомо сапиенси – т.нар. Остап Бендеровци – които смятат, че спасението на давещите се е в ръцете на самите давещи се и докато някой се дави, те разговарят помежду си, вместо да му хвърлят спасителен пояс или поне да сигнализират на спасителя; с други думи – не ми помагаш с абсолютно нищо и на никой друг, освен на себе си. За цинични хора като теб се отнася следния виц:

Двама психолози вървят по брега и разговарят. В този момент във водата човек започва да се дави и да вика за помощ. Психолозите продължават да вървят и да разговарят спокойно и невъзмутимо. Човекът изпада в паника, вика с цяло гърло за помощ, но психолозите не му обръщат внимание. Удавникът започва да крещи и да ги моли за помощ. Тогава единият психолог се обръща към другия:
– Този човек очевидно има сериозен проблем.
Другият отвърнал:
– Всичко е наред, важното е, че говори за него.






Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.09.19 23:40



не ми помагаш с абсолютно нищо и на никой друг, освен на себе си.

И не е длъжна, както и всеки друг. Ако не ти понася откровеността на дирските потребители, плащай на някого да ти говори, каквото искаш да чуваш.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.09.19 00:52



Не само че не е длъжна, а и не е способна. Лека нощ и приятни сънища.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.09.19 10:52



ти това ли прочете - дано майка ти и баща ти умрат


и как очакваш някой да ти помогне, ако не си размърдаш гъза
искаш някой да те хване за ръка и да те отведе там, където търсят служители ли
да те осиновя ли искаш? че нали ако ми беше син, още преди 15 години щях да съм ти събрала багажа и да те изхвърля от къщи
с какво си мислиш, че си по-добър от децата ми, не можеш да четеш обяви за работа ли, да пускаш сивита и да ходиш на интервюта ли
с какво си по-добър от Финтрола, като не знаеш и не можеш нищо, чисти кенефи
но ти предпочиташ да си стоиш вкъщи, заради страха ти от отхвърляне и провал
без никакво действие, няма провал, нали
всеки е изпитвал този страх, но докато не пробваш, няма никакъв шанс нещо да се промени



Тема Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано26.09.19 11:47



на Принцесата и Липари, а се вземай в ръце и действай! Да не мислиш, че всички ние сме уверени, неколебаещи се и действащи от раз, че си нямаме нашите си съмнения и страхове, обикновено глупави като твоите? Ами не сме, всеки ден е преодоляване.
Те ти говорят истината, за да се събудиш и сам да направляваш живота си. И да се похвалиш чакам.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Не се сърдинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.09.19 12:33



нека се сърди, нека ме мрази, нека реве, нека изпитва гняв, гневът е голяма енергия
не му трябва някой да го милва по главичката, така няма да спре да си играе с пишленцето си вкъщи пред огледалото с линийкка в ръка
и като ексхибиционист да ни го показва



Тема Re:нови [re: snowprincess]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано26.09.19 13:10



Ами баш така си е!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор expat ()
Публикувано26.09.19 16:14



Това ли е причината според теб (страх от отхвърляне и провал), да не започне работа?

Защо му е трудно да се социализира?



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.09.19 17:50



В отговор на:

да те осиновя ли искаш?




Не. Как ти хрумна такава глупоост?

В отговор на:

с какво си мислиш, че си по-добър от децата ми




Вече , че не съм толкова успешен, колкото твоите деца, т.е. не ги превъзхождам с нищо.

В отговор на:

с какво си по-добър от Финтрола




Не съм по-добър от Финтрола.

В отговор на:

като не знаеш и не можеш нищо, чисти кенефи




Чисти кенефи ти.

В отговор на:

но ти предпочиташ да си стоиш вкъщи, заради страха ти от отхвърляне и провал




Това го мислиш ти, не аз.

В отговор на:

без никакво действие, няма провал, нали




Това би трябвало да го знаеш, а не да питаш мен. Без никакво действие се получава бездействие, но някои действия, напр. незаконните, водят до по-голям провал, отколкото, ако човек е бил предпочел да не действа вместо това.

Твоят проблеми лежи в моето за консултация лице в лице с друг психолог различен от теб, отколкото с теб чрез Интернет, и част от решението му е първо да започнеш да пишеш правилно на своя собствен майчин език. В това отношение би могла да се поучиш от Безсънна, вместо да сипеш от твоите зли клевети върху мен.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор vida1929 ()
Публикувано26.09.19 18:51



но ти предпочиташ да си стоиш вкъщи, заради страха ти от отхвърляне и провал

Извинявай, защо си сигурна, че тази е причината да си стои в къщи? Къде, в кой постинг е заявил, че има такъв страх?



Тема Re: Не се сърдинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.09.19 18:58



Консултирам се с психолог и се записах на курс по английски именно защото съм се взел в ръце и действам. Не, не мисля, че всички вие сте винаги уверени, неколебаещ се и действащи директно – не имащи своите съмнения и страхове – и знам, че всеки ден е ново предизвикателство за преодоляване и че говорят истината. Буден съм и правя точно това – направлявам сам живота си.

Бях ли аз преминал изпита с отлична оценка, бих се похвалил, обещавам, но дотогава – я камилата, я камиларя.

Работата е в това, че колкото и да се опитвам, не мога просто да хвърля една ябълка в околоземна орбита по същия начин както не мога да построя правоъгълен триъгълник със страни 3, 4 и 6. Някои неща са никога означавани да бъдат, като например моето изпращане на една поема (която все още не съм завършил) до моята възлюбена сладкосърдечна.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано26.09.19 18:57



вместо да сипеш от твоите зли клевети върху мен.

Това не са клевети, още по- малко пък зли.
Може би си ядосан и гневен от това, което тя ти отговаря, но не са клевети.
Ако не можеш да понесеш тона, отмахни се от темата, върни се след пет часа , дни или години и вече успокоен пак прочети. Ще разбереш, че който е бил най-зъл с теб, най-много ти е помогнал.
Всъщност всичко са само проекции, твои и нейни, мои, наши, ваши

Сигурно нищо от това, което пишем за себе си и другите, не е дори и малка част от нашата реалност.



Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.09.19 19:12



Тя, кавгата тръгна, по-скоро продължи, заради моята питанка какво ще го правиш този сертификат по английски.

Тогава да питам така: за какво ти служи настоящия сертификат по английски - С2 ниво В показва почти отлично владеене на езика, нали писа, че си го взел преди години?

Аз не съм в течение със споделянките ти в дира, не знам какво правиш и с какво се занимаваш, но обикновено човек се юрка да вади сертификати, когато му трябват за работа или за образование. Тоест, с конкретна цел, а не за библиотечна украса.
Разбира се, конкретната цел може да е просто, за да си чете всякаква литература на съответния език. Но останах с впечатление, че ти е адски важно да изкараш още 20-30 точки отгоре на това, което си усвоил досега. Та - защо?



Тема Re: Не се сърдинови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.09.19 20:04



В отговор на:

нека се сърди, нека ме мрази, нека реве, нека изпитва гняв, гневът е голяма енергия




...казала пепелянката преди да си прехапе езика, след което умряла от собствената си отрова.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.09.19 20:49



В отговор на:

Ще разбереш, че който е бил най-зъл с теб, най-много ти е помогнал.




Откога злото е еквивалент на помощ? По тази логика ти мощно би могла да кажеш и, че черното е бяло.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: expat]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.09.19 21:13



"Моделът на Лиз Бурбо е изграден от 5 основни травми и 5 типа маски. Човек носи маската само когато иска да се предпази от болката на някоя от 5-те травми, в случай че обстоятелство или човек му напомни за травматичната ситуация. Поставянето на маска е защитен механизъм и се случва напълно автоматично, несъзнателно. Без да се замислиш, без да го избираш съзнателно, като рефлекс.

За да разберем същността на този тип защитно поведение е повече от важно да разберем, че то се случва напълно несъзнателно и лишено от нашето сътрудничество, съзнателно участие в процеса или избор. Никой не става сутринта с идеята „Коя маска да си сложа днес?”. Никой не осъзнава, че носи маска. Разбирате ли, системата работи перфектно, а ние дори не знаем, че съществува. Когато получим асоциация за дадено травматично събитие от миналото си, слагаме маската, а когато някой ни настъпи по болното място, обвиняваме него и продължаваме да се заблуждаваме.

„Да носим маска означава повече да не сме такива, каквито сме. Придобиваме различно поведение още от най-ранна детска възраст, убедени, че то ще ни предпазва” Лиз Бурбо

Лиз Бурбо предоставя удивителна и вълнуваща възможност да разпознаем стила си на поведение в един или друг от защитните механизми, подробно описани в книгата й, за да достигнем до най-разрушителните си травми и без повече бягане и прикриване да ги видим, осъзнаем и освободим. Да престанем да обвиняваме другите, които ни настъпват по болните места и да поемем отговорност за раните, които имаме, за да ги излекуваме или поне да позволим това да се случи. Също така, да станем по-състрадателни към раните на другите и да виждаме по-добре причините за тяхното поведение.

Колкото е по-силна и дълбока една травма, толкова по-често човек използва защитното поведение, т.е. носи маската. Не всички хора страдат в еднаква степен от една и съща травма и съответно в различна степен носят маската. Един човек може да носи маската от време на време, докато друг почти постоянно. Интензивността на травмата определя дебелината на маската. Тези, които имат по-силна травма и използват маската по-често, съответно развиват по-силно характеристиките на маската, които стават силно забележими в поведението и дори тялото.

1. Травма – Отхвърляне / Маска – Бягащ
Да се чувстваш отхвърлен е травма, която може присъства от най-ранните детски години. Има много причини, поради които даден родител отхвърля своето дете – нежелано бебе; бебе, което не е от желания пол и т.н. – но и без да има такава или друга обективна причина, човек може да се почувства отхвърлен и да развие защитната маска на Бягащ.

Бягащият често живее във въображаем свят. Съмнява се във собствената си стойност и дори в правото си на съществуване. Минава от фази на силна любов към фази на силна омраза. Рядко се привързва към материални неща, привлича го интелектуалния свят и всичко, свързано с духа. Бягащият е перфекционист и интелектуалец, смята се за неразбран. Не обича вниманието и предпочита самотата. Има малко приятели, изолира се, говори малко, а ако говори повече, обикновено е за да докаже себе си. Бягащият не се е почувствал приет като дете и продължава да се чувства изолиран, откъснат от другите. Намира различни начини за бягство. За да не бъде отново наранен и отхвърлен, той слага маската си на бягащ – не заема много място, говори малко, изолира се от другите, не се привързва към материални неща и живее в свой свят.

Когато травмата от отхвърляне се активира чрез ситуация или обстоятелство, което напомня на човека, че може да преживее отхвърляне, той слага маската си на Бягащ. Тази маска го кара да иска да избяга от човека или ситуацията, с които вярва, че ще преживее отхвърляне, защото се страхува, че ще се паникьоса или ще се почувства безсилен. Маската на Бягащ те кара да станеш невидим, да не казваш или правиш нищо, което може да доведе до отхвърляне от страна на другите, да се отдръпнеш от другите, да се изолираш в своя свят. Тази маска те кара да вярваш, че не си достатъчно важен, за да заемаш своето място, че нямаш правото да съществуваш наравно с другите, че е по-добре да избягваш конфликтни ситуации и да не заемаш много място.

Травмата от отхвърляне започва да се лекува и е на път да бъде излекувана, когато престанеш да бягаш от дадена ситуация, престанеш да гледаш на себе си като на нищожество и човек, който не предизвиква никаква разлика в живота на другите, а вместо това започнеш все повече и повече да утвърждаваш себе си, да заемаш своето място, да се чувстваш добре в кожата си."



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: vida1929]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.09.19 21:15



на мен не ми трябва някой да ми заявява, подчертава, пише с големи букви или оцветено, само наблюдавам реакции
човек обикновено казва едно, а зад него стои друго



Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.09.19 21:21



изчакай да го напише на английски и да го прекара през гугъл преводача

той има капацитет да учи и да се развива в областта на ядрената енергетика или компютърна химия, или физика, но би се задоволил с това да е някъде преводач



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор expat ()
Публикувано26.09.19 21:23



Благодаря!



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.09.19 21:26



първо да започнеш да пишеш правилно на своя собствен майчин език

ми казва човек, който говори като мангал - "Бях ли аз преминал изпита с отлична оценка"





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.09.19 21:36



:

В отговор на:












Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.09.19 22:18



една лъжа колкото пъти и да я повториш, тя няма да стане истина
първо - покажи кога съм искала да ти давам консултации чрез интернет
второ - не ти вярвам, че ходиш на психолог, нямаш 5 лева в джоба да се усмихнеш, а каза, че даваш 50
и трето - дори при врачка или баячка да ходиш, не ме интересува



Тема Re: Не се сърдинови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.09.19 23:10



В отговор на:

той има капацитет да учи и да се развива в областта на ядрената енергетика или компютърна химия, или физика




С този тон изглеждаш по-добре, на прав път си.

Да, употребих времето за да преведа моето мнение чрез гугъл преводача на български така, че преводът да би бил граматически правилно наистина – това е безценен инструмент, който помага на хората около света да се разбират помежду си по-ясно.

Благодаря ти, че забелязвя моя капацитет да се уча и развивам в областта на ядрената енергетика – за да бъда забелязан и от хората, от които това може да зависи, аз ще трябвало да постигна по-висок резултат – и не, не би ме удовлетворило да съм преводач някъде само. Беше 12 години откакто не съм на това ниво.

на чист български език. Сега ти го казвам на гългъл-транслейтски:











Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.09.19 23:31



Целта ми е да премина изпита с отлична оценка, за да придобия сертификат, който да доказва отлично владеене на английски. Толкова е просто като онова.

Да де. Попитах за чий хуй ти е това доказателство.
Толкова ли е труден отговорът?



Тема Re: Не се сърдинови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.09.19 23:54



В отговор на:

една лъжа колкото пъти и да я повториш, тя няма да стане истина
първо - покажи кога съм искала да ти давам консултации чрез интернет
второ - не ти вярвам, че ходиш на психолог, нямаш 5 лева в джоба да се усмихнеш, а каза, че даваш 50
и трето - дори при врачка или баячка да ходиш, не ме интересува




По точка 1 – усетих към моята психоложка, породена от това, че предпочитам да давам пари на нея, а не на теб.

По т. 2 – подлагаш на съмнение реалността.

По т.3 – не, благодаря, не се доверявам на шарлатани.

След като започнеш да практикуваш като психолог, аз може и да променя мнението си за теб... Дотогава – моля, не нарушавайте.







Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.09.19 23:55



Не за хуй, за путка ми е необходим. Вие, жените, не можете да разберете това.

Лека нощ и приятни сънища.





Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.09.19 00:04



усетих завистта ти към моята психоложка, породена от това, че предпочитам да давам пари на нея, а не на теб.

Ти сериозно ли?



УСЕТИЛ завистта за пари???
твоята психоложка май ти е спестила много... истини за тебе.
например, че си мноу глупав. за съжаление, нелечимо е.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 00:12



В отговор на:

"Моделът на Лиз Бурбо е изграден от 5 основни травми и 5 типа маски. Човек носи маската само когато иска да се предпази от болката на някоя от 5-те травми, в случай че обстоятелство или човек му напомни за травматичната ситуация. Поставянето на маска е защитен механизъм и се случва напълно автоматично, несъзнателно. Без да се замислиш, без да го избираш съзнателно, като рефлекс.

За да разберем същността на този тип защитно поведение е повече от важно да разберем, че то се случва напълно несъзнателно и лишено от нашето сътрудничество, съзнателно участие в процеса или избор. Никой не става сутринта с идеята „Коя маска да си сложа днес?”. Никой не осъзнава, че носи маска. Разбирате ли, системата работи перфектно, а ние дори не знаем, че съществува. Когато получим асоциация за дадено травматично събитие от миналото си, слагаме маската, а когато някой ни настъпи по болното място, обвиняваме него и продължаваме да се заблуждаваме.

„Да носим маска означава повече да не сме такива, каквито сме. Придобиваме различно поведение още от най-ранна детска възраст, убедени, че то ще ни предпазва” Лиз Бурбо

Лиз Бурбо предоставя удивителна и вълнуваща възможност да разпознаем стила си на поведение в един или друг от защитните механизми, подробно описани в книгата й, за да достигнем до най-разрушителните си травми и без повече бягане и прикриване да ги видим, осъзнаем и освободим. Да престанем да обвиняваме другите, които ни настъпват по болните места и да поемем отговорност за раните, които имаме, за да ги излекуваме или поне да позволим това да се случи. Също така, да станем по-състрадателни към раните на другите и да виждаме по-добре причините за тяхното поведение.

Колкото е по-силна и дълбока една травма, толкова по-често човек използва защитното поведение, т.е. носи маската. Не всички хора страдат в еднаква степен от една и съща травма и съответно в различна степен носят маската. Един човек може да носи маската от време на време, докато друг почти постоянно. Интензивността на травмата определя дебелината на маската. Тези, които имат по-силна травма и използват маската по-често, съответно развиват по-силно характеристиките на маската, които стават силно забележими в поведението и дори тялото.

1. Травма – Отхвърляне / Маска – Бягащ
Да се чувстваш отхвърлен е травма, която може присъства от най-ранните детски години. Има много причини, поради които даден родител отхвърля своето дете – нежелано бебе; бебе, което не е от желания пол и т.н. – но и без да има такава или друга обективна причина, човек може да се почувства отхвърлен и да развие защитната маска на Бягащ.

Бягащият често живее във въображаем свят. Съмнява се във собствената си стойност и дори в правото си на съществуване. Минава от фази на силна любов към фази на силна омраза. Рядко се привързва към материални неща, привлича го интелектуалния свят и всичко, свързано с духа. Бягащият е перфекционист и интелектуалец, смята се за неразбран. Не обича вниманието и предпочита самотата. Има малко приятели, изолира се, говори малко, а ако говори повече, обикновено е за да докаже себе си. Бягащият не се е почувствал приет като дете и продължава да се чувства изолиран, откъснат от другите. Намира различни начини за бягство. За да не бъде отново наранен и отхвърлен, той слага маската си на бягащ – не заема много място, говори малко, изолира се от другите, не се привързва към материални неща и живее в свой свят.

Когато травмата от отхвърляне се активира чрез ситуация или обстоятелство, което напомня на човека, че може да преживее отхвърляне, той слага маската си на Бягащ. Тази маска го кара да иска да избяга от човека или ситуацията, с които вярва, че ще преживее отхвърляне, защото се страхува, че ще се паникьоса или ще се почувства безсилен.

Маската на Бягащ те кара да станеш невидим, да не казваш или правиш нищо, което може да доведе до отхвърляне от страна на другите, да се отдръпнеш от другите, да се изолираш в своя свят. Тази маска те кара да вярваш, че не си достатъчно важен, за да заемаш своето място, че нямаш правото да съществуваш наравно с другите, че е по-добре да избягваш конфликтни ситуации и да не заемаш много място.

Травмата от отхвърляне започва да се лекува и е на път да бъде излекувана, когато престанеш да бягаш от дадена ситуация, престанеш да гледаш на себе си като на нищожество и човек, който не предизвиква никаква разлика в живота на другите, а вместо това започнеш все повече и повече да утвърждаваш себе си, да заемаш своето място, да се чувстваш добре в кожата си."






Кой е Бягащият сега, а?





Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.09.19 00:33



Не за хуй, за путка ми е необходим.

путки не се ловят със сертификати.
мама не те ли е научила на някои основни истини за жените?





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 01:00



В отговор на:

човек обикновено казва едно, а зад него стои друго




Това е твоят начин на мислене, не моят. Аз като кажа едно имам предвид едно, а не друго... Като кажа черно, имам предвид черно, а като кажа бяло, имам предвид бяло и т.н.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 01:27



В отговор на:

ми казва човек, който говори като мангал - "Бях ли аз преминал изпита с отлична оценка"




Ти като циганка, споменавайки моите родители и тяхната неизбежна смърт, не аз. Цитирам теб – "дано имаш наеми и ренти един ден майка ти и баща ти като умрат, щото красотите по етажерките пенсия не носят и не могат да се ядат".

За твое сведение изречението "Бях ли аз преминал изпита с отлична оценка, бих се похвалил, обещавам." е в (което има пряк аналог в българския) и означава "Ако премина изпита с отлична оценка, ще се похваля, обещавам, но дотогава – я камилата, я камиларя."





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 01:45



Може и да си права, но за разлика от Сноупринцес, моята психоложка има докторска научна степен, а не просто магистърска. Това е откъде идва завистта на Сноу – дори и до края на живота си да сипе змии и гущери по мен, тя пак няма да достигне нейния начин на мислене.

Разумният човек може да се преструва на глупак пред глупак, който се преструва на разумен човек, знаеш.





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 01:53



мама не те ли е научила на някои основни истини за жените?

Коя мама, твоята ли?







Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 02:29



Разговорът доста загрубя, не мислиш ли? Никой не чува другия и не отстъпва от позицията си.
Бях написала нещо, но го изтрих, няма смисъл при този тон на разговор. Би било добре да снемем прицела си от Нюк и да пишем по принцип- за усещането да си отхвърлен, за страха от провал или както си направила- линкове и информация.. На мен най ми е интересна точката, когато на човек спира да му пука от отхвърлянето,и започва да изпитва мазохистично удоволствие от отхвърлянето, изолацията и самотата, вместо да изпитва мъка и страдание.

Редактирано от vida1929 на 27.09.19 02:59.



Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 02:54



Има нещо сбъркано в тона на разговори тук, в този клуб.
Освен това, ако искаме да се свърта тука некой психолог , трябва да чуваме мнението му и да се водим, накъдето ни води.



Тема Re: Не се сърдинови [re: snowprincess]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 03:22



първо - покажи кога съм искала да ти давам консултации чрез интернет

Няма нужда да показва, ние четем. Може би трябва да се уточните какво разбирате под психологическо консултиране -ПК. Така както аз го разбирам, ти започна спонтанно да го консултираш като му показа твоя поглед върху нещата които той преживява, на него пък не му хареса твоя поглед и така.
Всъщност тука се консултираме един друг, понеже се опитваме да променим ъгъла на поглеждане, своя или нечий . Някой нещо казва. Например Аз съм нещастен. Друг му вика: Що да си нещастен бе, глей еди кво си. И първият си вика : Да бе верно, не съм нещастен.
Това е елементарен пример за ПК, понеже човекът си е сменил или е направил опит да смени ъгълът на поглеждане на преживяното, емоцииите и чувствата.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 03:56



Твърде категорично ми звучиш , а не допускаш ли,
че може и да грешиш?


Като например Нйк е казал , че не работи. Но никъде не е казал, че'' няма пет лева''. Напротив, видно е, че разполага с някакви доходи. Какви са -не е важно.
"'Стои си в къщи'',но никъде не казва, че това го подтиска, измъчва. Тоест не заявява, че преживява неприятни емоции със стоенето в къщи, с неработенето, с доходите, но ти странно защо държиш да му ги вмениш тези разни непрятни емоции.
И защо непременно и задължително трябва да работи? Това, че учи , подготвя се за изпити по математика или каквото е там, занимава се с фитнес и здравословно хранене, дресира кучето си и прочие, не са ли занимания, достойни за уважение.
Аз пък забелязвам как ти се дразвиш от него, защо така, ако не е тайна? или май аз се дразня , пък си въобразявам, че ти се дразниш.
Само исках да ти кажа, че всеки път, когато виждам как някой е категоричен и непоколебим в мнението си за живота на друг човек и не се двууми да пляска някакви мнения, не говоря за теб , а по принцип, не ми вдъхва дип доврие.

Редактирано от vida1929 на 27.09.19 04:18.



Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 04:04



моята психоложка има докторска научна степен

Моята пък е доцент и пред нея мога да говоря, да се оплаквам и да плача, без да бъда морално санкционирана и квалифицирана като слаба,глупава, мързелива, емоционално недоразвита, неработеща или нещо друго такова.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 07:39



В отговор на:

Моята пък е доцент и пред нея мога да говоря, да се оплаквам и да плача, без да бъда морално санкционирана и квалифицирана като слаба,глупава, мързелива, емоционално недоразвита, неработеща или нещо друго такова.




Това е страхотно, ползвай го в твое предимство.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: vida1929]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано27.09.19 07:59



въобразяваш си, че се дразня


вида, нюк е нормален мъж, а всеки мъж, ако не е професионално реализиран и няма доходи, според собствените си критерии, смята себе си за муньо и няма как това да не го потиска
ако ти изглеждам категорична, просто го попитай и провери дали липсата на достатъчно за нуждите му пари го измъчва или му е безразлично



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: vida1929]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано27.09.19 08:08



изобщо не е загрубял
макар да се опитвам всячески да го изкарам от социално приемливото му поведение и да ми тегли една майна, но не ми се получава


само на моменти става малко по-тревожен
аз определено се забавлявам, а Нюк смята четенето в клуба все едно си е купил билет за театрална постановка



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 09:06



Дразниш се, дразниш се, то ти личи, пък и него дразниш. Но ако, както казваш, това ви забавлява и двамата, ок. Не ми изглежда като да се забавлявате, но щом казваш, пък си и сигурна и категорична.
Сноупринцес, какво значи нормален, ненормален, ти досега май се мъчеше да го изкараш ненормален


Това за проф.реализация на мъжа и жената и мястото им в семейството и обществото са социални роли, които се променят.
Днес вече е нормално мъжът да стои в къщи, а жената да работи и да изкарва повече.
И да те питам нещо много важно за мен: защо смяташ, че е ненормално да живее при родителите си и те да го издържат, ако това за тяхното семейство е нормално, ако неговите родители желаят безвъзмездно и с обич да помагат на сина си и в тези негови години, когато верно е мъж , който може да работи, но поради някакви не особено щастливи стечения на обстоятелствата той не е в състояние или не желае да работи?? Има такива семейства, които се подкрепят цял живот и не изхвърлят децата си на 18 години.
Ами добре, питам го:
НЮК, питам те дали липсата на достатъчно за нуждите ти пари те измъчва или ти е безразлично????

Редактирано от vida1929 на 27.09.19 09:20.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 09:15



изобщо не е загрубял
макар да се опитвам всячески да го изкарам от социално приемливото му поведение и да ми тегли една майна, но не ми се получава


Не мога да те разбера. Уж не бил разговорът загрубяп, пък за майни говориш.
Освен това '' да се опитваш всячески да го изкараш от социално приемливото му поведение и да ти тегли една майна .'' за мен е съвсем непровокирано дразнене на човек, който недвусмислено е споделил и заявил, че има проблеми с емоционалната си стабилност.
Демек нарочно го дразниш, за да гледаш сеир.

Извинявам се, ако аз пък на свой ред бях прекалено категорична и груба, но така мисля .

Ако толкоз те влече, и аз мога да ти тегля една

Редактирано от vida1929 на 27.09.19 09:18.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: vida1929]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано27.09.19 09:46



какво значи нормален
разлика между невроза и психоза
Неврозата e клас, група от функционални психични разстройства, които включват стресови състояния, но не и делюзии и халюцинации, и при които поведението не е извън социално-приетите норми.
Психозата ( „абнормално състояние“ или „умопомрачение“) е тежка психична болест, която се характеризира със загубване на контакт с реалността и дълбоко нарушаване на връзките с другите хора, което е причина за социалната дезадаптация на субекта.



нали си признах, че него се опитвам да дразня с променлив успех
а за твоя въпрос дали е нормално момчетата като станат мъже, да живеят с родителите си, извинявай, но няма да ти отговоря, с него се обърни към психоаналитичката си



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: vida1929]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано27.09.19 09:55



тегли ми, ако ти се иска, и после ще видиш реакцията ми





Тема Тованови [re: Nuke Dukem]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.09.19 09:59



беше тъпо.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 10:01



Добре, прочетох.
Искаш да кажеш, че е невротик, но не и психотик.

а за твоя въпрос дали е нормално момчетата като станат мъже, да живеят с родителите си, извинявай, но няма да ти отговоря, с него се обърни към психоаналитичката си

Добре, не ми отговаряй.

Аз споделям симпатиите си към традиционно историческия модел на българското семейство, където няколко поколения живеят заедно. Няма нужда да питам психоаналитичката си, защото знам, че тя живее с мъжа си, сина си, снахата и внучето.
Въпросът ми дали Нюк е нормален или ненормален беше риторичен, неочаквах да ми отговориш.



Тема Re: Тованови [re: crazymonkey-126377]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано27.09.19 10:07



опита да ме обиди показа, че съм натиснала болно място





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 10:09



Псуването и тегленето на майни понякога може да е много разтоварващо, но не и когато човек споделя животоопределящи свои, много важни концепции. Както той е споделил , че не работи, че родителите го издържат, и той и те нямат проблем с това, но вие тука му се нахвърляте и го изкарвате ненормален. Значи, за мен проблемът е в във вас, в частност в теб, а не в него.



Тема Re: Тованови [re: snowprincess]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 10:12



То че е болно-болно е, но защо теб това те интересува и дразни. От професионален интерес? Нали каза, че не искаш да го консултираш и терапевтираш, пък всъщност продължаваш да го правиш.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.09.19 10:13



Аз не мисля, че някой от писалите тук е зъл към теб. Може да ти е гадно да четеш критики, но не ги подминавай, определяйки ги като зло. Бих споделила от личен опит, че думите на приятели, които много са ме наранили, са изиграли сериозна коригираща роля в живота ми и съм им благодарила след време.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Анкета (21+)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 10:25



Подкрепям. И аз същото му казах вече.
Верно е, но вярно е и друго-приятелите които са ме погалили с думи в труден момент, още повече са ми помогнали.



Тема Нещонови [re: lipari]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.09.19 10:32



като моето каране на колело.

Научих се за по-малко от час на 50 години на един полигон, което си е голямо постижение. Предполагам, че разбирате разликата между едно дете и човек на 50 години, който за пръв път се качва на колело, пък ако ще да е в отлична физическа форма. Но не карам по пътя, защото ме е шубе, ама поне знам, че мога, че съм преодоляла себе си и наяве съм правила това, което години наред правех само насън. И като двата маратона 100 км за 24 часа преди години - ами вече не ме блазни това, вече знам, че мога, сега ходя за кеф и нищо на никого не ща да доказвам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема С тованови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.09.19 10:39



Сноупринцес, какво значи нормален, ненормален, ти досега май се мъчеше да го изкараш ненормален ме подсещаш, че днес, пътувайки към работа, в ума ми се въртеше намерението да пусна тема"Какъв е нормалният човек според вас?", ама като няма да мога да я "обслужвам", се отказах. И все пак ми е интересно какво бихте написали всички.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.09.19 10:41



Ама как извърташ!

Значи споменаването на това, че един ден майка ти и баща ти ще умрат, което е нещо неизбежно за всеки, който се е родил, ти приемаш като клетва да ти умрат родителите? Не може да го мислиш, просто се защитаваш ненападнат.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Критиките,нови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.09.19 10:47



които съм чула и са ме засегнали, не са били в слаб за мен момент. Приятел не би го направил, той ще знае, че ще те срине. Било е когато категорично съм се изцепвала за разни неща и когато съм била прекомерно критична, което ми е вроден кусур.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: С тованови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 13:36



днес, пътувайки към работа, в ума ми се въртеше намерението да пусна тема"Какъв е нормалният човек според вас?", ама като няма да мога да я "обслужвам", се отказах. И все пак ми е интересно какво бихте написали всички.

И на мен ще ми е интересно. И не е задължително да обслужваш темата. Тя или ще си тръгне или няма да тръгне.
И в понеделник ще имаш какво да четеш, но не е задължително да отговаряш.



Тема Аминови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.09.19 13:35



пусни я вместо мен, все едно кой е авторът.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Аминови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 13:49



Сега пък да се напрягам да мисля, не, благодаря.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.09.19 14:09



Вий у тоя клуб сички сте луди, ве...а.а.а.хахах.

.

......................................................

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Rosemary]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.09.19 14:13



Добрутро!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: С тованови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано27.09.19 14:15



в ума ми се въртеше намерението да пусна тема"Какъв е нормалният човек според вас?", ама като няма да мога да я "обслужвам", се отказах. И все пак ми е интересно какво бихте написали всички.

безсмислено е да питаш какъв е нормалния човек защото отговорът се съдържа във въпроса - нормален е този, който отговаря на нормата



Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.09.19 14:31



Може и да си права, но за разлика от Сноупринцес, моята психоложка има докторска научна степен, а не просто магистърска.

И затова пижката ти порасна с 5 сантиметра и най-яките моми се редят на опашка да ги ощастливиш.



Ако си ебеш психоложката, щото само докторантура ти го вдига, да те разбера...



Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.09.19 14:34



мама не те ли е научила на някои основни истини за жените?

Коя мама, твоята ли?


Още ли сме в темата за мизерната ти дребна ненужна пишка?





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.09.19 14:50





Ни моa, пиквам като чета постовете.....

......................................................

Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 17:17



Вулгарна си.







Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 17:27



Още ли сме в темата за мизерната ти дребна ненужна пишка?

Сякаш циците ти са нещо специално.







Тема Re: Анкета (21+)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 17:33



Не разбирам как можеш да бъдеш благодарна на хора за това, че са те наранили. Това прилича на

.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 17:37



Никога не съм споменавал на други хора това, че родителите им ще умрат един ден, никога. Това е долно и вулгарно.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Rosemary]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 17:41



Психиатрите в лудницата решили да проверят резултатите от тяхната работа. Събрали трима луди и попитали първия:
– Кажи ни, колко е 1+1?
– Хиляда...
Всички останали разорачовани – три месеца от работата им отишла по дяволите. Попитали втория луд:
– Може би ти знаеш колко е 1+1?
– Синьо...
Отново пълно разочарование. Попитали третия:
– А ти, какво ще кажеш? Колко е 1+1?
– 2...
– Я повтори!
– 2!
– Умен си, браво! Е, кажи, как го сметна?
– Много е просто... Разделих хиляда на синьо!






Тема Re: Анкета (21+)нови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 17:52



НЮК, питам те дали липсата на достатъчно за нуждите ти пари те измъчва или ти е безразлично????

Разбира се, че ме измъчва. Просто искам да изкарам сертификат преди навлизането в работната сила.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.09.19 18:26



И какво смяташ да правиш в тази връзка? Ще промениш ли нещо в живота си?



Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.09.19 18:27



Още ли сме в темата за мизерната ти дребна ненужна пишка?

Сякаш циците ти са нещо специално.


В сравнение с твоята пижка, направо срамота да ги споменаваш.





Тема Re: Анкета (21+)нови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 21:35



Това е като да ме питаш дали ще дишам... Докато съм жив, ще променям нещо в живота си.





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 21:38



Да сравняваш пиЖка с цици е като да сравняваш ябълки с портокали... Но ти все пак давай, разкажи за твоите цици.







Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.09.19 23:21



в тема за пижки да говорим за млечни жлези?
да не сме в родилното!





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.09.19 23:35



Защо – да не би в родилното да има тема за пижки, в която си говорят за млечни жлези?







Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.09.19 23:40



не, там половината реват за млечни жлези.





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.09.19 00:18



А другата половина?







Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.09.19 01:04



другата половина поднасят млечните жлези.





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.09.19 07:10



А третата половина са акушерките?







Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.09.19 08:58



ха-ха-ха.



Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.09.19 16:26



Сега вече знаеш какво си мисля, когато чета глупостите, които Сноупринцес пише за мен. Ти поне си забавна и духовита, тя даже и това не е.





Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.09.19 16:37



аз пък си опресних паметта с една друга кака, която беше написала същите "глупости" за тебе, ама щото ти е яла попарата на живо.

чак пък такова единомислие...





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.09.19 16:59



Аз също ядох нейната попара наживо, солена е. Важното е, че след като изяде моята, тя най-накрая осъзна, че нейната дъщеря се нуждае от баща си.

Както и да е, не искам да мисля за кошмара, който това преживяване беше.





Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.09.19 17:16



не ми замазвай очите с какво тя била осъзнала.
що си се натресъл в дома на жената да си навираш надървената пижка, това е въпросът.





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано28.09.19 17:19



WTF???



Следя с интерес



Тема Re: Не се сърдинови [re: Trickyy]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.09.19 18:18



вехти дирски панаири.





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.09.19 18:39



значи правилно съм видяла
откъде е имал адреса, ако тя не му го е дала



Тема Re: Не се сърдинови [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.09.19 18:53



Разбира се, че го е дала. Все пак, адресът е в държава в зап. Европа.
И оттам насетне версиите за целта на пребиваването му в дома и се разминават.
Тя твърди, че е предоставила квартира, докато той си урежда негови си неща, срещу домашна помощ, а той твърди, че коварно го подмамила... с циците си.



Обаче скандалчето на изритване от дома е било един път!



Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано28.09.19 18:57



Ама, пишете, де, не се скръндзете



Все пак, събота вечер е



Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор aiumi ()
Публикувано28.09.19 19:11



В отговор на:

а той твърди, че коварно го подмамила... с циците си.




хахаха, божкей, той заради едни вехти цици, прекоисл Ойропата, ти да видиш.
аз навремето бях мярнала някакъв скандал в споделено,
при който той брутално я нападаше и я обвиняваше, че била дърта,
и се позачудих ко стаа, пък то ко било.



Тема Re: Не се сърдинови [re: aiumi]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.09.19 20:00



Тя, раотата още по-усукана. Подкокоросан /според него/ от тез ми ти древни цици, наш палавник Нюк върнал жеста, като и метнал на таблета едно селфи гол и надървен, да си оплакнела окото, горката невидяла. И нещо като оплескал при пребиваването, тя му посочила вратата. Обаче той се запънал:
- Първо ми изтрий голата снимка.
- Като ти видя гърба, ще я изтрия.
- Не, изтривай я веднага.
- Разкарай се и ще я изтрия.
- Тъй ли??? - грабнал таблета и пух! на парчета.





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.09.19 20:15



Добре, цици-мици, надървени членове

Ама аз не разбрах каква е била целта на срещата?



Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано28.09.19 20:25







Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.09.19 20:28



Ама аз не разбрах каква е била целта на срещата?

И аз умиргам да разбера.





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.09.19 21:02



Ти умираш за кодош и сеири, признай си





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.09.19 21:14



В отговор на:

Тя твърди, че е предоставила квартира, докато той си урежда негови си неща, срещу домашна помощ, а той твърди, че коварно го подмамила... с циците си.








Редактирано от Nuke Dukem на 29.09.19 00:41.



Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.09.19 21:24



В отговор на:

Ама аз не разбрах каква е била целта на срещата?

И аз умиргам да разбера.




Целта на срещата беше да ме изчука, за да си го върне на нейния съпруг, който флиртувал с жени в сайт за запознанства от нейното работно място. Ай умиргай ся.





Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.09.19 21:50



Това докато не го напишеш на чист български, няма да го прочета.
Звучи комично и несериозно. Ако ще пишеш защитата си, пиши я както трябва.

Това да ти е за урок и обица на ухото за цял живот. И дано вече си разбрал , че работа и секс не трябва да се смесват.
Всеки има палави истории в младоста си, гафове и падения.

Редактирано от vida1929 на 28.09.19 22:07.



Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано28.09.19 22:09



Нюк, това е ужасно



Помня онази розова патица, как пускаше селфита, за да докаже колко не е дърта на 50

Не влизай повече в подобни заигравки, ОК?

Прогони от душата си тази гнус.





Тема Re: Не се сърдинови [re: Trickyy]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.09.19 22:52



В отговор на:

Не влизай повече в подобни заигравки, ОК?




Никога повече.







Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 00:09



Целта на срещата беше да ме изчука

И ти би път до Германия, за да ставаш държанка??





Тема Re: Не се сърдинови [re: Trickyy]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 00:20



Не влизай повече в подобни заигравки, ОК?

Що, ве? То си е професия с бъдеще: 33 годишен кандидатства за даскал по английски с голи снимки и надървен. Сега ми се изясни що търчи усърдно на фитнес и прави проучвания за размера на показалката си.





Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.09.19 00:51



В отговор на:

Това докато не го напишеш на чист български, няма да го прочета.




Ето и за теб:

Първо си разменихме интимни снимки и имахме планове за връзка, после тя ме покани да бъда детегледач и учител по английски на дъщеря й (с уговорката, че ще изучавам немски), след това ми изпрати изненадващ самолетен билет (без да ме е известила първо), направих грешката да отида до Биелефийлд, посрещна ме на летището, аз веднага видях, че не под никакви обстоятелства не мога да имам връзка с такава жена (трябвало е да й кажа това точно тогава и съм щял да си спестя всички неприятности), закара ме до нейния апартамент с нейната червена Хонда Сивик, даде ми подслон в хола си, първата вечер искаше да има секс с мен (но аз не можах да го направя, защото не съм привлечен към жени като нея), храни ме и ме напояваше един месец, даде ми около €150 (не помня колко точно), от тях аз запазих €100, така че да имам пари за обратния път, с останалите купих една луксозна книга относно чудеса и я дадох като подарък към нейното дете, и накрая, когато й казах, че това дете има нужда от баща си, след като пуших тютюн под аспиратора в кухнята, тя ми каза да напусна, след което аз, вече видял, че тя явно е искала да си тръгна без да видя как изтрива снимката, счупих нейния таблет.

Коварното или би трябвало да кажа предателското нещо в този случай лежи не само в това, че ме е подмамила с циците си или с измислиците си за работа, изучаване на местния език и бъдещо съжителство, а над всичко в това, че вместо да изтрие интимната снимка и да ме върне с колата си дотам, откъдето ме взе (до летището), ме изхвърли сякаш съм неодушевен предмет в страна, която нито познавам, и чийто език нито говоря, и също в това, че тя дори ме ухапа с нейните ужасни имплантирани зъби.

Моите взаимоотношения с нея са най-отвратителното преживяване, което някога съм имал. Не само, че тя смърдеше ужасяващо, но беше също така крайно жесток човек към мен. Да не споменавам, че едва не ми отне живота на обратен завой, където тя не знаеше, че трябва да даде предимство на насрещно движещия се трафик.


С което приключвам тази гнусна, мръсна и предателска история.





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.09.19 00:52



Тогава не знаех това за мъжа й – научих го там. Още въпроси от латерната има ли?







Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.09.19 00:59



В отговор на:

(бла-бла)..кандидатства за даскал по английски с...(бла-бла глупости)




Първо си разменихме снимките и после ми я вкара тая оферта да съм бил детегледач, не можа ли да го схванеш най-после?

Не поставяй каруцата пред коня и недей да казваш, че А е след Б.





Тема Re: Не се сърдинови [re: Trickyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.09.19 02:42



+1
Не помня нищо от нея,
но Нюк ще си стъпи на краката.
Другото е минало. И го е оставил назад.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.09.19 02:44



Чак пък защита...
Той си знае как е било, нищо че ще му обяснят друго...

Редактирано от holi_day на 29.09.19 02:45.



Тема Re: ППнови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.09.19 09:07











Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 09:23



Още въпроси от латерната има ли?

Има, има. Кат си пльоснал муя си за всеобща употреба, ще го изцедим докрай.





Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 09:49



Първо си разменихме интимни снимки и имахме планове за връзка, после тя ме покани да бъда детегледач и учител по английски на дъщеря й (с уговорката, че ще изучавам немски), след това ми изпрати изненадващ самолетен билет (без да ме е известила първо), направих грешката да отида до Биелефийлд, посрещна ме на летището, аз веднага видях, че не под никакви обстоятелства не мога да имам връзка с такава жена (трябвало е да й кажа това точно тогава и съм щял да си спестя всички неприятности), закара ме до нейния апартамент с нейната червена Хонда Сивик, даде ми подслон в хола си, първата вечер искаше да има секс с мен (но аз не можах да го направя, защото не съм привлечен към жени като нея), храни ме и ме напояваше един месец, даде ми около €150 (не помня колко точно), от тях аз запазих €100, така че да имам пари за обратния път, с останалите купих една луксозна книга относно чудеса и я дадох като подарък към нейното дете, и накрая, когато й казах, че това дете има нужда от баща си, след като пуших тютюн под аспиратора в кухнята, тя ми каза да напусна, след което аз, вече видял, че тя явно е искала да си тръгна без да видя как изтрива снимката, счупих нейния таблет.

Коварното или би трябвало да кажа предателското нещо в този случай лежи не само в това, че ме е подмамила с циците си или с измислиците си за работа, изучаване на местния език и бъдещо съжителство, а над всичко в това, че вместо да изтрие интимната снимка и да ме върне с колата си дотам, откъдето ме взе (до летището), ме изхвърли сякаш съм неодушевен предмет в страна, която нито познавам, и чийто език нито говоря, и също в това, че тя дори ме ухапа с нейните ужасни имплантирани зъби.

Моите взаимоотношения с нея са най-отвратителното преживяване, което някога съм имал. Не само, че тя смърдеше ужасяващо, но беше също така крайно жесток човек към мен. Да не споменавам, че едва не ми отне живота на обратен завой, където тя не знаеше, че трябва да даде предимство на насрещно движещия се трафик.

С което приключвам тази гнусна, мръсна и предателска история.


Всичкото туй много сърцераздирателно - ОБАЧЕ!!!!

1. Тя такава, онакава, измами ме, подведе ме, злоупотреби, направи ми всички злини на света
2.АЗ БЯХ НЕВИННА ДУШИЦА, С КОЯТО СЕ ОТНЕСОХА МНОГО ГНУСНО И ПРЕДАТЕЛСКИ - УПОТРЕБИХА МЕ, ЗАЩОТО НЯМАХ КАПЧИЦА МОЗЪК
3.Злощастните събития са постигнали МЪЖ НА 33, ТРИДЕСЕТ И ТРИ ГОДИНИ!!! Не пеленаче, от което нищо не зависи.

Най-путьовското в цялото ти излияние е, че нямаш и грам задръжка ,умишлено да натикаш в блатото и лайната човек, с когото си решил да влезеш във взаимоотношения, за да му стъпиш после на главата и да се издокараш ЧИСТ И НЕВИНЕН.

Поне се изясни що кибичиш виртуални лели да ти бършат до безкрай сополите.



Експат, вече сглоби ли картинката?



Тема Re: Не се сърдинови [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 09:51



но Нюк ще си стъпи на краката.

той няма крака. Ама има пижка 16,5 см - заложи на нея, доволна ще останеш.





Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 10:14



Добре, но защитната ти пледоария издиша на няколко места . Първо от самото начало си направил голяма грешка, като си се въвлякъл в това
Първо си разменихме интимни снимки и имахме планове за връзка, после тя ме покани да бъда детегледач и учител по английски на дъщеря й
Как така: хем ще имате връзка, хем ще си учител на дъщеря й. По-надолу казваш, че ти е предложила пари. За какво всъщност да ти плаща-за секса или за гледане на детето и учителстване? Не става така.
Не може да смесваш работа и секс. Отишъл си там за какво-да ставаш детегледач или жиголо, платен любовник на дърти бабички?
Няма как да съвместяваш едното с другото.
че под никакви обстоятелства не мога да имам връзка с такава жена
Значи ако беше хубава и запазена, щеше да й станеш любовник?
И какъв опит имаш с гледане на деца, влече ли те, мотивиран ли си за такава работа? Ми не.
Ставаш ли за любовник на дърти бабички? Ми не. Млад си, имаш хубаво тяло, но не можеш да се прежалиш и да правиш секс само за пари.
Ставаш ли за жиголо? И за какви пари? Само при мисълта ти се повдига, нали?
С което искам да ти кажа, че цялата ти история е толкова комична и глупава, че просто си извлечи поуките и я приключи.

Редактирано от vida1929 на 29.09.19 10:16.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 12:10



Брей! Почна и на тебе да ти просветва под шапката.
Ти да видиш!





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 13:04



Ами не седя ден и нощ по форумите да следя клюките като теб.
Сега сефте прочетох тази история.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.09.19 13:12



В отговор на:

Значи ако беше хубава и запазена, щеше да й станеш любовник?




Доколкото схванах и аз навремето (макар да не знаех посробности),
баш туй се е оказало най-големия проблем, че нямало как да му стане пишката, за което той счита нея за виновна (щото била стара и грозна).

А сега разбирам, че всъщност тя първо му е показала цици, а после подло му е изпратила билет за самолета,
с което фактически го е лишила от избор - на него не му е останало нищо друго, освен да се качи на проклетия самолет, и да преживее най-ужасния период от живота си.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 13:12



от което следва, че си малоумна.
щото само преди денонощие вече беше готова с диагноза и драматични речи- на база 5 прочетени постинга.



Пък сега - ах, въх, крушката си имала опашка, пък аз не знаех.



Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 13:34



Първо, ти насериозно ли, мислиш, ги слагам тез диагнози. Приеми ги като приятелски закачки в клуб Психотерапия. Тук по приятелска линия се шегуваме със себе си като се наричаме нервноболни ,луди, откачалки и др. Проблем се появява обаче, когато хора като теб преминат границата на дружеския жарш.
Диагнозата депресия и ПР съм я сложила въз основа на дългите му обстоятелствени разкази, които е писал тук, в този клуб, за себе си, миналото, настоящето, връзките си. Но не чета в споделено, пък и тук не чета всичко и не знаех за тази история.
Даже не разбрах, коя е дъртата дама с циците и от Споделено ли е , но не ми и трябва.
Аз се чудя какво те напъва отвътре постоянно да се кодошиш и подиграваш? Ама и си хитра, все на прицел са ти по-слабите и наивниците, дет имат глупостта все още да си разказват тук личните истории. Ама те сами са си виновни, нали, че са толкоз наивни, искрени и тъпи.
Що не се кодошиш с Киро, не казвам че има за какво, просто като пример ти го давам????
Кво ли щеше да правиш по цели дни и нощи, ако нямаше тук матриал за кодоши и подигравки.



Редактирано от vida1929 на 29.09.19 14:26.



Тема Re: Не се сърдинови [re: aiumi]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 13:44



Доколкото схванах и аз навремето

Аз и сега не схванах, сигурна защото съм тъпа- срещнали са се, не са се харесали, какъв е бил проблемът да си кажат довиждане и да се разделят ако не като приятели, то поне мирно и тихо, и без скандали.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.09.19 14:44



В отговор на:

какъв е бил проблемът да си кажат довиждане и да се разделят ако не като приятели, то поне мирно и тихо, и без скандали.




Какво има за разбиране, не са го направили, защото не са можели да го направят.

Аз защо не съм полетяла в космоса, мислиш? Много ми се иска, ама не мога, поне засега. И други неща има, които искам, а не мога да направя, пък ако тръгна да броя и тези, които не само не мога, но и не искам да правя, къде ли ще му излезе края.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 16:54



Диагнозата депресия и ПР съм я сложила въз основа на дългите му обстоятелствени разкази, които е писал тук, в този клуб, за себе си, миналото, настоящето, връзките си.

Не е твоя работа да лепиш диагнози на хората нито на шега, нито на сериозно.
Щото чела тя и се изкодошила приятелски.

все на прицел са ти по-слабите и наивниците, дет имат глупостта все още да си разказват тук личните истории.

Глупостта си има цена. Винаги. Цената на личните публични изповеди е - коментар.
А твоите 5 стотинки към тази цена са: психиатрична диагноза и етикет "слаби и наивни". И двете не са комплимент.

Конкретно за обсъжданата вехта история: в друг клуб преди 2 години редовно пишехме аз, главните герои и други потребители. В една интересна тема за съвсем други неща тези двамата се изпонахапаха и си наизвадиха кирливите ризи. Другите пищеши щем, не щем, четем, каквото ни навират в очите. Клубът си стои, темата си стои, достъпна за всички. Няма да давам линк, щото не си клюкарка и пикантерията хич не те интересува. Нищо, че веднга захапа да я предъвкваш.





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 18:04



Ей ще си умреш от злоба и интригантство.
Писали каквото писали в Споделено, защо трябва да пренасяш клюката тук и да я предъвкваш.
Той си споделя и признава свои слабости , грешки, недостатъци, тъмни страни, тъкмо по предназначението на клуба. Много е критичен към себе си, без самочувствие и твоята грубост и злоба не мога да ги приема .Защо трябва да го хокаш, да го унижаваш и обиждаш.Той бездруго, се чувства нещастен
Ти кога си имала неразумието, безразсъдството да разкажеш за своите тъмни страни? То се иска смелост. А ти си смела само когато тормозиш другите като им изкарваш недостатъците. А твоите недостатъци-мислиш не ги виждаме.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.09.19 18:27



Извинявай, Вида, но аз нямам впечатлението, че той е критичен към себе си, има ниско самочувствие и прочее, тъкмо обратното.

По-скоро говори за себе си с някакви неутрални факти,
според мен, критичността към себе си, е свързана с чувство за вина. Човек, който се чувства виновен, се държи много по-обрано.

Дали е щастлив или нещастен, не мога да преценя по написаното в клуба.

А ти защо нападаш Липари така грубо? В случая, той сам повдигна въпроса, и сам с охота разказа версията си, и съм сигурна, че би отговорил и на свързани с това въпроси, ако има такива.



Тема Re: Не се сърдинови [re: aiumi]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 18:44



Не мисля, че съм груба с Липари. Просто й казах истината за нея-тя е злобна, заядлива, проклета. Вижда в хората само недостатъците им и само това коментира. При положение, че същите тези хора ЗНАЯТ своите пороци и недостатъци, тя да им ги навира в очите-това е злоба.
Да си прочела някъде да е забелязала някое умно изказване и да го подкрепила?
Не, тя забелязва само ако има с какво да се подиграва тук в клуба. В другите клубове не съм я чела. Мернах само една нейна тема-искала нейното мнение да се чува.
Ще се чува-друг път.

Редактирано от vida1929 на 29.09.19 18:46.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 18:46



Той си споделя и признава свои слабости , грешки, недостатъци, тъмни страни, тъкмо по предназначението на клуба.

Ми нали му нищим драмите баш по предназначението на клуба?


Поискал, охотно разказал, правим разбори - получава си вниманието.

Той е звездата, не аз. Фокусирай се там и си раздавай диагнозите.



Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 18:58



Ти не ми казвай какво да правя, къде да се фокусирам, какво да пиша или да не пиша.
Аз по принцип се старая да пиша само по теми свързани с психика, чувства, емоции и други понятия от психологията и психоанализата. Трябва някоя заядливка като теб много да ме е провокирала със злобата си, за да наруша принципа си.



Тема Re: Не се сърдинови [re: aiumi]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 19:00



А ти защо нападаш Липари така грубо?

За да отклони вниманието от собствените си неадекватни и противоречиви твърдения.
Почне ли Вида с обичайните "простачка, злобарка" и т.н., туй сигурен признак, че пак е сгазила лука очеизвадно и требе да замаже някак.





Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 19:13



Просто й казах истината за нея-тя е злобна, заядлива, проклета

ТВОЯТА истина за мене, нале?



Между другото, по инфантилност слагаш Нюк в малкото си джобче.
Съвсем идентично излагате своята гледна точка относно отношенията си с някой друг, но при тебе е по-зле, защото си поне на възраст да му бъдеш майка. А той никак не е малък - мъж на 35.

Когато той най-охотно разказа за отношенията си с другата особа, тя през цялото време беше обвиняема, всичките и недостатъци и прегрешения подчертани, а той - горкият потърпевш. Отказва да говори за своето участие в бъркотията, изтъква само нейното. Ти правиш съвсем същото в момента - Липари такава-онакава, отклоняваш умишлено своето участие в галимацията, в която сама ме въвличаш, за да изтъкнеш само моите зли действия.

Това е бягство от отговорност като по учебник.
И - нападението е най-добрата самозащита - пак учебникарско отклоняване на вниманието от твоето собствено поведение.



Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 19:16



Лука май ти си го сгазила, щото само в тази тема имаш поне пет обиди съвсем непровокирани към никове и си за бан.
Не ми се занимава повече.



Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 19:20



Да, тук сме все инфантилни, ти си най-умната. Бооже.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 22:31



Да, тук сме все инфантилни, ти си най-умната.

не "сме", а СИ. инфантилна и неуравновесена.„
не пренасяй диагнозата си върху всички, за да ги замесиш в твоите глупости





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано30.09.19 02:10



Добре, добре, ти си винаги най-умната.



Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано30.09.19 07:02



Докато съм жив, ще променям нещо в живота си.

за да се промениш, първо трябва да се запознаеш със себе си и сянката си, и да се приемеш изцяло такъв, какъвто си
промяната не може да бъде цел сама за себе си
тя е резултат от това да живее човек с истината, с прошката и с любовта




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.