Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 09:49



Първо си разменихме интимни снимки и имахме планове за връзка, после тя ме покани да бъда детегледач и учител по английски на дъщеря й (с уговорката, че ще изучавам немски), след това ми изпрати изненадващ самолетен билет (без да ме е известила първо), направих грешката да отида до Биелефийлд, посрещна ме на летището, аз веднага видях, че не под никакви обстоятелства не мога да имам връзка с такава жена (трябвало е да й кажа това точно тогава и съм щял да си спестя всички неприятности), закара ме до нейния апартамент с нейната червена Хонда Сивик, даде ми подслон в хола си, първата вечер искаше да има секс с мен (но аз не можах да го направя, защото не съм привлечен към жени като нея), храни ме и ме напояваше един месец, даде ми около €150 (не помня колко точно), от тях аз запазих €100, така че да имам пари за обратния път, с останалите купих една луксозна книга относно чудеса и я дадох като подарък към нейното дете, и накрая, когато й казах, че това дете има нужда от баща си, след като пуших тютюн под аспиратора в кухнята, тя ми каза да напусна, след което аз, вече видял, че тя явно е искала да си тръгна без да видя как изтрива снимката, счупих нейния таблет.

Коварното или би трябвало да кажа предателското нещо в този случай лежи не само в това, че ме е подмамила с циците си или с измислиците си за работа, изучаване на местния език и бъдещо съжителство, а над всичко в това, че вместо да изтрие интимната снимка и да ме върне с колата си дотам, откъдето ме взе (до летището), ме изхвърли сякаш съм неодушевен предмет в страна, която нито познавам, и чийто език нито говоря, и също в това, че тя дори ме ухапа с нейните ужасни имплантирани зъби.

Моите взаимоотношения с нея са най-отвратителното преживяване, което някога съм имал. Не само, че тя смърдеше ужасяващо, но беше също така крайно жесток човек към мен. Да не споменавам, че едва не ми отне живота на обратен завой, където тя не знаеше, че трябва да даде предимство на насрещно движещия се трафик.

С което приключвам тази гнусна, мръсна и предателска история.


Всичкото туй много сърцераздирателно - ОБАЧЕ!!!!

1. Тя такава, онакава, измами ме, подведе ме, злоупотреби, направи ми всички злини на света
2.АЗ БЯХ НЕВИННА ДУШИЦА, С КОЯТО СЕ ОТНЕСОХА МНОГО ГНУСНО И ПРЕДАТЕЛСКИ - УПОТРЕБИХА МЕ, ЗАЩОТО НЯМАХ КАПЧИЦА МОЗЪК
3.Злощастните събития са постигнали МЪЖ НА 33, ТРИДЕСЕТ И ТРИ ГОДИНИ!!! Не пеленаче, от което нищо не зависи.

Най-путьовското в цялото ти излияние е, че нямаш и грам задръжка ,умишлено да натикаш в блатото и лайната човек, с когото си решил да влезеш във взаимоотношения, за да му стъпиш после на главата и да се издокараш ЧИСТ И НЕВИНЕН.

Поне се изясни що кибичиш виртуални лели да ти бършат до безкрай сополите.



Експат, вече сглоби ли картинката?



Тема Re: Не се сърдинови [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 09:51



но Нюк ще си стъпи на краката.

той няма крака. Ама има пижка 16,5 см - заложи на нея, доволна ще останеш.





Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 10:14



Добре, но защитната ти пледоария издиша на няколко места . Първо от самото начало си направил голяма грешка, като си се въвлякъл в това
Първо си разменихме интимни снимки и имахме планове за връзка, после тя ме покани да бъда детегледач и учител по английски на дъщеря й
Как така: хем ще имате връзка, хем ще си учител на дъщеря й. По-надолу казваш, че ти е предложила пари. За какво всъщност да ти плаща-за секса или за гледане на детето и учителстване? Не става така.
Не може да смесваш работа и секс. Отишъл си там за какво-да ставаш детегледач или жиголо, платен любовник на дърти бабички?
Няма как да съвместяваш едното с другото.
че под никакви обстоятелства не мога да имам връзка с такава жена
Значи ако беше хубава и запазена, щеше да й станеш любовник?
И какъв опит имаш с гледане на деца, влече ли те, мотивиран ли си за такава работа? Ми не.
Ставаш ли за любовник на дърти бабички? Ми не. Млад си, имаш хубаво тяло, но не можеш да се прежалиш и да правиш секс само за пари.
Ставаш ли за жиголо? И за какви пари? Само при мисълта ти се повдига, нали?
С което искам да ти кажа, че цялата ти история е толкова комична и глупава, че просто си извлечи поуките и я приключи.

Редактирано от vida1929 на 29.09.19 10:16.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 12:10



Брей! Почна и на тебе да ти просветва под шапката.
Ти да видиш!





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 13:04



Ами не седя ден и нощ по форумите да следя клюките като теб.
Сега сефте прочетох тази история.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.09.19 13:12



В отговор на:

Значи ако беше хубава и запазена, щеше да й станеш любовник?




Доколкото схванах и аз навремето (макар да не знаех посробности),
баш туй се е оказало най-големия проблем, че нямало как да му стане пишката, за което той счита нея за виновна (щото била стара и грозна).

А сега разбирам, че всъщност тя първо му е показала цици, а после подло му е изпратила билет за самолета,
с което фактически го е лишила от избор - на него не му е останало нищо друго, освен да се качи на проклетия самолет, и да преживее най-ужасния период от живота си.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 13:12



от което следва, че си малоумна.
щото само преди денонощие вече беше готова с диагноза и драматични речи- на база 5 прочетени постинга.



Пък сега - ах, въх, крушката си имала опашка, пък аз не знаех.



Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 13:34



Първо, ти насериозно ли, мислиш, ги слагам тез диагнози. Приеми ги като приятелски закачки в клуб Психотерапия. Тук по приятелска линия се шегуваме със себе си като се наричаме нервноболни ,луди, откачалки и др. Проблем се появява обаче, когато хора като теб преминат границата на дружеския жарш.
Диагнозата депресия и ПР съм я сложила въз основа на дългите му обстоятелствени разкази, които е писал тук, в този клуб, за себе си, миналото, настоящето, връзките си. Но не чета в споделено, пък и тук не чета всичко и не знаех за тази история.
Даже не разбрах, коя е дъртата дама с циците и от Споделено ли е , но не ми и трябва.
Аз се чудя какво те напъва отвътре постоянно да се кодошиш и подиграваш? Ама и си хитра, все на прицел са ти по-слабите и наивниците, дет имат глупостта все още да си разказват тук личните истории. Ама те сами са си виновни, нали, че са толкоз наивни, искрени и тъпи.
Що не се кодошиш с Киро, не казвам че има за какво, просто като пример ти го давам????
Кво ли щеше да правиш по цели дни и нощи, ако нямаше тук матриал за кодоши и подигравки.



Редактирано от vida1929 на 29.09.19 14:26.



Тема Re: Не се сърдинови [re: aiumi]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.19 13:44



Доколкото схванах и аз навремето

Аз и сега не схванах, сигурна защото съм тъпа- срещнали са се, не са се харесали, какъв е бил проблемът да си кажат довиждане и да се разделят ако не като приятели, то поне мирно и тихо, и без скандали.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.09.19 14:44



В отговор на:

какъв е бил проблемът да си кажат довиждане и да се разделят ако не като приятели, то поне мирно и тихо, и без скандали.




Какво има за разбиране, не са го направили, защото не са можели да го направят.

Аз защо не съм полетяла в космоса, мислиш? Много ми се иска, ама не мога, поне засега. И други неща има, които искам, а не мога да направя, пък ако тръгна да броя и тези, които не само не мога, но и не искам да правя, къде ли ще му излезе края.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.