Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 26.10.20 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.09.19 01:42

Отговарям на теб в род – да се надяваме, че децата ти ще имат наеми и ренти един ден, защото, когато ти и съпругът ти умрете, красотите по етажерките на вашия дом няма им да донесат пенсия и няма да са ядивни.

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: lipari]  
Публикувано25.09.19 01:42

Жени.

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.09.19 09:02

след девети клас дъщерите ми и един ден през ваканциите не са стояли без работа
работили са във фирмата ни, били са спасители в аквапарк, разнасяли са кетъринг на блок маса, правили са палачинки и KFC...
голямата ми е на 23, вече с образование и самостоятелна
от миналата година работи и сама си плаща квартира, ток, вода, храна, интернет, телефон, дрехи, пътувания и забавления
получава подаръци само за рд, ид и коледа, нито очаква, нито иска нещо от нас вече
малката ми е на 18, последна година в училище, със собствени изработени пари си купи класическа и електронна китара, и сама си плаща за тези уроци
дипломите им стоят в кутия, а наученото е в главите им
аз не се надявам, а знам, че докато умрем и получат наследство, ще са самостоятелни, ще работят, за да могат да си плащат сметките и ще имат пенсии
другото ще им дойде бонус

Публикувано25.09.19 09:15

жените ти написаха в темата, че не се интересуват от размера
мъжете си мерят пишките, няколко са ти показали в анкетата, че имат по-голяма от твоята

Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.09.19 10:51

или мъже, указали размера на собствените си пижки.

Тема Re: Екселнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано25.09.19 12:42

Сега е по-добре, но с един поглед си личи че не си се справил сам и само с помощта на хелпа, както аз ти бях задала в началото. Това е една от задачите които даваме на кандидати за работа в нашата фирма, твърдящи колко големи майстори са на ексела. Слагаме ги на компютър с чиста инсталация на Офис, локално инсталиран хелп и без мрежа. Нищо друго.
Вече следващите задачи са с мрежа и възможност за търсене на съществуващи подобни решения. Обаче и това не е лесно, защото някое от изискванията може да се окаже трудно за интегриране в намереното някъде по нета решение. А и някои такива решения не са добри, недовършени, правени са набързо от нещо недоразбрали ентусиасти които си мислят че са много умни, а всъщност решението им води до други проблеми.

Към решението ти. Календарът вече ще се печати добре, но не ми харесват тези висящи колони с годините отдясно. Освен това при смяна на годината някои дни се оцветяват неправилно. Например 31 май 2020 и 30.08.2020. Както и ти сам попита за начините за динамично оцветяване на клетки заради официални празници. Пак повтарям, сам трябва да можеш да се справиш, не да ме питаш, аз отдавна го знам. И без да търсиш готови решения по филмчета и туториали.

@}-,-`-

Публикувано25.09.19 14:19

Поздравления. Това е чудесно, щастлив съм относно твоите дъщери. Продължавайте да трупате върху вашите успехи.

Аз не съм толкова успешен, колкото твоите наследници, но, хей, поне знам, че не съм по-свят от теб. Приятен ден.

Публикувано25.09.19 16:25

мъжете си мерят пишките, няколко са ти показали в анкетата, че имат по-голяма от твоята

Значи? Моята е само 3.75% по-голяма от

женски предпочитания. Това е 96.75% съвършенство.

Не мога да променя факта, че моят миротворител е по-голям от това, каквот' би било необходимо.

То е такова, каквото е.

Единствено бих могъл да се надявам, че имах ли аз един ден син, съм щял да съм бил могъл да отгледам него така, че мечът му не би надвишил 16 см в еректирало състояние – за да го предпазя от ужаса на имането на по-дълъг вал, отколкото този, който жените предпочитат.

Публикувано25.09.19 17:58

спокойно, ще бъде предпазено от ужаса, защото няма да има надежда някоя жена да поиска да роди дете от теб, докато живееш с родителите си и си без доходи

имаме лимитирано време на тази земя, ако не искаш един ден да се събудиш на 60 и да продължаваш да мечтаеш за семейство и неща, които не си направил, излез от вас и си намери работа, която да можеш да понясяш повечето дни и да ти плаща сметките

Публикувано25.09.19 20:56

В отговор на:

бла-бла... защото няма да има надежда някоя жена да поиска да роди дете от теб

В отговор на:

дано имаш наеми и ренти един ден майка ти и баща ти като умрат, щото красотите по етажерките пенсия не носят и не могат да се ядат

Ти си типичен представител на онази категория хомо сапиенси – т.нар. Остап Бендеровци – които смятат, че спасението на давещите се е в ръцете на самите давещи се и докато някой се дави, те разговарят помежду си, вместо да му хвърлят спасителен пояс или поне да сигнализират на спасителя; с други думи – не ми помагаш с абсолютно нищо и на никой друг, освен на себе си. За цинични хора като теб се отнася следния виц:

Двама психолози вървят по брега и разговарят. В този момент във водата човек започва да се дави и да вика за помощ. Психолозите продължават да вървят и да разговарят спокойно и невъзмутимо. Човекът изпада в паника, вика с цяло гърло за помощ, но психолозите не му обръщат внимание. Удавникът започва да крещи и да ги моли за помощ. Тогава единият психолог се обръща към другия:
– Този човек очевидно има сериозен проблем.
Другият отвърнал:
– Всичко е наред, важното е, че говори за него.

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2020 Dir.bg Всички права запазени.