Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не се сърдинови [re: Trickyy]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.09.19 22:52



В отговор на:

Не влизай повече в подобни заигравки, ОК?




Никога повече.







Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 00:09



Целта на срещата беше да ме изчука

И ти би път до Германия, за да ставаш държанка??





Тема Re: Не се сърдинови [re: Trickyy]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 00:20



Не влизай повече в подобни заигравки, ОК?

Що, ве? То си е професия с бъдеще: 33 годишен кандидатства за даскал по английски с голи снимки и надървен. Сега ми се изясни що търчи усърдно на фитнес и прави проучвания за размера на показалката си.





Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.09.19 00:51



В отговор на:

Това докато не го напишеш на чист български, няма да го прочета.




Ето и за теб:

Първо си разменихме интимни снимки и имахме планове за връзка, после тя ме покани да бъда детегледач и учител по английски на дъщеря й (с уговорката, че ще изучавам немски), след това ми изпрати изненадващ самолетен билет (без да ме е известила първо), направих грешката да отида до Биелефийлд, посрещна ме на летището, аз веднага видях, че не под никакви обстоятелства не мога да имам връзка с такава жена (трябвало е да й кажа това точно тогава и съм щял да си спестя всички неприятности), закара ме до нейния апартамент с нейната червена Хонда Сивик, даде ми подслон в хола си, първата вечер искаше да има секс с мен (но аз не можах да го направя, защото не съм привлечен към жени като нея), храни ме и ме напояваше един месец, даде ми около €150 (не помня колко точно), от тях аз запазих €100, така че да имам пари за обратния път, с останалите купих една луксозна книга относно чудеса и я дадох като подарък към нейното дете, и накрая, когато й казах, че това дете има нужда от баща си, след като пуших тютюн под аспиратора в кухнята, тя ми каза да напусна, след което аз, вече видял, че тя явно е искала да си тръгна без да видя как изтрива снимката, счупих нейния таблет.

Коварното или би трябвало да кажа предателското нещо в този случай лежи не само в това, че ме е подмамила с циците си или с измислиците си за работа, изучаване на местния език и бъдещо съжителство, а над всичко в това, че вместо да изтрие интимната снимка и да ме върне с колата си дотам, откъдето ме взе (до летището), ме изхвърли сякаш съм неодушевен предмет в страна, която нито познавам, и чийто език нито говоря, и също в това, че тя дори ме ухапа с нейните ужасни имплантирани зъби.

Моите взаимоотношения с нея са най-отвратителното преживяване, което някога съм имал. Не само, че тя смърдеше ужасяващо, но беше също така крайно жесток човек към мен. Да не споменавам, че едва не ми отне живота на обратен завой, където тя не знаеше, че трябва да даде предимство на насрещно движещия се трафик.


С което приключвам тази гнусна, мръсна и предателска история.





Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.09.19 00:52



Тогава не знаех това за мъжа й – научих го там. Още въпроси от латерната има ли?







Тема Re: Не се сърдинови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.09.19 00:59



В отговор на:

(бла-бла)..кандидатства за даскал по английски с...(бла-бла глупости)




Първо си разменихме снимките и после ми я вкара тая оферта да съм бил детегледач, не можа ли да го схванеш най-после?

Не поставяй каруцата пред коня и недей да казваш, че А е след Б.





Тема Re: Не се сърдинови [re: Trickyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.09.19 02:42



+1
Не помня нищо от нея,
но Нюк ще си стъпи на краката.
Другото е минало. И го е оставил назад.



Тема Re: Не се сърдинови [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.09.19 02:44



Чак пък защита...
Той си знае как е било, нищо че ще му обяснят друго...

Редактирано от holi_day на 29.09.19 02:45.



Тема Re: ППнови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано29.09.19 09:07











Тема Re: Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.09.19 09:23



Още въпроси от латерната има ли?

Има, има. Кат си пльоснал муя си за всеобща употреба, ще го изцедим докрай.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.