Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 26.10.20 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.09.19 23:40

не ми помагаш с абсолютно нищо и на никой друг, освен на себе си.

И не е длъжна, както и всеки друг. Ако не ти понася откровеността на дирските потребители, плащай на някого да ти говори, каквото искаш да чуваш.

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.09.19 00:52

Не само че не е длъжна, а и не е способна. Лека нощ и приятни сънища.

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.09.19 10:52

ти това ли прочете - дано майка ти и баща ти умрат

и как очакваш някой да ти помогне, ако не си размърдаш гъза
искаш някой да те хване за ръка и да те отведе там, където търсят служители ли
да те осиновя ли искаш? че нали ако ми беше син, още преди 15 години щях да съм ти събрала багажа и да те изхвърля от къщи
с какво си мислиш, че си по-добър от децата ми, не можеш да четеш обяви за работа ли, да пускаш сивита и да ходиш на интервюта ли
с какво си по-добър от Финтрола, като не знаеш и не можеш нищо, чисти кенефи
но ти предпочиташ да си стоиш вкъщи, заради страха ти от отхвърляне и провал
без никакво действие, няма провал, нали
всеки е изпитвал този страх, но докато не пробваш, няма никакъв шанс нещо да се промени

Тема Не се сърдинови [re: Nuke Dukem]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано26.09.19 11:47

на Принцесата и Липари, а се вземай в ръце и действай! Да не мислиш, че всички ние сме уверени, неколебаещи се и действащи от раз, че си нямаме нашите си съмнения и страхове, обикновено глупави като твоите? Ами не сме, всеки ден е преодоляване.
Те ти говорят истината, за да се събудиш и сам да направляваш живота си. И да се похвалиш чакам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Не се сърдинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.09.19 12:33

нека се сърди, нека ме мрази, нека реве, нека изпитва гняв, гневът е голяма енергия
не му трябва някой да го милва по главичката, така няма да спре да си играе с пишленцето си вкъщи пред огледалото с линийкка в ръка
и като ексхибиционист да ни го показва

Тема Re:нови [re: snowprincess]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано26.09.19 13:10

Ами баш така си е!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Анкета (21+)нови [re: snowprincess]  
Автор expat ()
Публикувано26.09.19 16:14

Това ли е причината според теб (страх от отхвърляне и провал), да не започне работа?

Защо му е трудно да се социализира?

Публикувано26.09.19 17:50

В отговор на:

да те осиновя ли искаш?

Не. Как ти хрумна такава глупоост?

В отговор на:

с какво си мислиш, че си по-добър от децата ми

Вече , че не съм толкова успешен, колкото твоите деца, т.е. не ги превъзхождам с нищо.

В отговор на:

с какво си по-добър от Финтрола

Не съм по-добър от Финтрола.

В отговор на:

като не знаеш и не можеш нищо, чисти кенефи

Чисти кенефи ти.

В отговор на:

Това го мислиш ти, не аз.

В отговор на:

без никакво действие, няма провал, нали

Това би трябвало да го знаеш, а не да питаш мен. Без никакво действие се получава бездействие, но някои действия, напр. незаконните, водят до по-голям провал, отколкото, ако човек е бил предпочел да не действа вместо това.

Твоят проблеми лежи в моето за консултация лице в лице с друг психолог различен от теб, отколкото с теб чрез Интернет, и част от решението му е първо да започнеш да пишеш правилно на своя собствен майчин език. В това отношение би могла да се поучиш от Безсънна, вместо да сипеш от твоите зли клевети върху мен.

Автор vida1929 ()
Публикувано26.09.19 18:51

Извинявай, защо си сигурна, че тази е причината да си стои в къщи? Къде, в кой постинг е заявил, че има такъв страх?

Тема Re: Не се сърдинови [re: crazymonkey-126377]  
Публикувано26.09.19 18:58

Консултирам се с психолог и се записах на курс по английски именно защото съм се взел в ръце и действам. Не, не мисля, че всички вие сте винаги уверени, неколебаещ се и действащи директно – не имащи своите съмнения и страхове – и знам, че всеки ден е ново предизвикателство за преодоляване и че говорят истината. Буден съм и правя точно това – направлявам сам живота си.

Бях ли аз преминал изпита с отлична оценка, бих се похвалил, обещавам, но дотогава – я камилата, я камиларя.

Работата е в това, че колкото и да се опитвам, не мога просто да хвърля една ябълка в околоземна орбита по същия начин както не мога да построя правоъгълен триъгълник със страни 3, 4 и 6. Някои неща са никога означавани да бъдат, като например моето изпращане на една поема (която все още не съм завършил) до моята възлюбена сладкосърдечна.

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2020 Dir.bg Всички права запазени.