Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 27.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано08.01.07 23:30



hora 4estno vi kazvam kato doida v vraca i se usmihvam prekaleno mnogo,sega neiskam da obidq nikoi no za6to vra4anite sa tolkova ednakvi i prozra4ni hora,4eta temite po nadolu i nai ve4e za6to vra4anite sa naduti?az li4no ne poznavam naduti vra4ani a edni srednostatisti4eski muhliovci koito naistina si mislqt 4e kato imat 20lv v djoba sa nai e da ama ne e taka,tuk v sofia go nqma tova ne6to.vra4anite kupuvat hubavite koli dre6ki telefon4eta i posle qdat hlqb i sol na tova li mu kazvate naduti hora az ne mislq 4e sa naduti a jalki,zna4i az imam prekaleno mnogo pari i ot vsi4ko oba4e ne kupuvam skupi koli i da se pravq na ne6to koeto ne sum,zatova vi kazvam hora kato doida v vraca naistina se usmihva no ne ot 6tastie a ot sujalenie kum nqkoi hora,ne iskam da obijdam nikoi pak kazvam za6toto priatelq mi e ot vraca,az imam baba i dqdo v edno selo do vraca i apartament v vraca vraca na men mi e lubimia grad no horata tam prosto me oteg4avat,molq vi ne deite da budete kato tqh,i pari imam i koli i drehi i vsi4ko kakvoto iskam ot ni6to ne sum li6ena naprotiv dava mi se v pove4e no ne sum jalka v o4ite na drugite,koito e suglasen s men neka da pi6e 6te se radvam mnogo da se zapoznaia s o6te priatni hora ot vraca,a koito ne e suglasen s men nemoga da go nakaram da bude a samo 6te mu se usmihna kakto pravq vseki put.emi tova e za sega ako iskate pi6ete 6te govorim i po drugi temi ei taka ve4er kato se pribiram i nqma kakvo da pravq mi e interesno da se zanimavam pi6ete:)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 13:04



Враца е град, в който (както в повечето по-големи градове) можеш да срещнеш всякакви личности. Разбира се има и от този типаж, който описваш, но ако си пътувала повечко, много добре знаеш, че такива хора има навсякъде. Нали така. А пък все пак и кои сме ние да ги съдим. Всеки има право на личен избор. Щом е решил да кара скъпа кола, а да "яде сол" (доста пресилено) това си е негова работа. Всеки сам решава за какво да харчи парите си. Сигурен съм, че има много хора, които могат да се "усмихнат" и на някои твои действия и постъпки. Защо според теб точно твоят избор и начин на живот пък е най-правилен???

Но както казах в началото във Враца има всякакви хора. Трудно може да се поставят в общ знаменател. Може би едно от малкото неща, които ги обединява е самочувствието и непукизма. Може би донякъде и мнителността.

Така мисля, аз по въпроса. А към теб един малък съвет. Другия път като идваш във Враца, се усмихвай още по-често. Но не заради разликата в начина на живот на определени хора и твоя, заради наистина красивите неща в този град. Тези неща, които наистина го отличават от много други градове.
Поздрави!







Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: DUST]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано11.01.07 21:25



zna4i putuvala sum prekaleno mnogo i putuvam vse o6te kakto v bg taka i v 4ujbina za6toto prosto imam tazi vuzmojnost no ne mislq 4e ima navsqkade takiva hora kato vra4anite,no iskam da uto4nq 4e ne slagam pod ob6t znamenatel vsi4ki govorq za opredelen broi hora koito poznavam li4no i koito cqla vraca gi znae izvinqvam se 4e ne sum se douto4nila predniq put no govorq za opredeleni hora.moq na4in na jivot e korenno razli4en ot tqh,purvoto koeto az imam pari i koli blagodarenie na ba6ta mi no toi ne qde hlqb i sol za da bude tarikat v o4ite na drugite,vtoroto koeto e 4e ima hora koito se usmihvat na moq na4in na jivot za6toto znaqt 4e ne e izmislen i al4en.a tova za samo4uvstvieto az ne mislq 4e te go imat tova tqhnoto ne e samo4uvstvie a al4nost pone az taka mislq i pak kazvam govorq za opredeleni hora koito sa polovin vraca.prez den sum v vraca i tam sum otrasnala ako moga taka da go kaja i da ti kaja 4estno ``DUST`` se usmihvam i na krasivite ne6ta v neia za6toto kakto kazah za men vraca e nai krasivia grad tam e moia jivot i moite priateli,ne 4e tuk v sf nqmam no v vraca sa po golqma 4ast.kakto i da izvinqvam se za gre6kata 4e ne sum uto4nila 4e govorq za opredelen broi hora.radvam se 4e oburna vnimanie i na moiata tema i 6te se radvam da obsujdame i drugi otnosno vraca i moje i drugi gradove i durjavi.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Автор DUST (член)
Публикувано12.01.07 14:07



Ами и аз съм пътувал доста и мога да ти кажа, че съм срещал всякакви хора. И лоши и добри, и умни и прости. Срещал съм често и от този типаж, който описваш. Повярвай, че навсякъде в България ги има такива. В София също ги има не само такива, но и много по-неприятни личности. Но хайде да не продължаваме тази тема. Все пак всеки си избира сам какъв да бъде и как да живее, нали?
Ще се радвам да участваш активно във другите теми във форума и разбира се да публукуваш свои. Поздрави!





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: DUST]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано12.01.07 17:27



da taka e prav si.radvam se pone ima s koi da si govorq v tozi sait za6toto mai mi se struva 4e nikoi nqma vse edni i su6ta.aide bye za sega ot men pak 6te pi6em i dobavqme novi temi nali:P)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Авторa, нe тaka (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 20:15



Абе, надута гъско, защо не се научиш най-напред да пишеш правилно, грамотно и после да критикуваш този и онзи. Такава грандоманщина срещам за първи път! Пази боже сляпо да прогледне!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: a, нe тaka]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано21.01.07 12:05



vij sega kakvo 6te ti kaja i da sum naduta guska ima s kakvo da go pokria,i ne otri4am 4e sum grandomanka nqma za6to da go kria,az sum se nau4ila kak da pi6a a ti se nau4i kak se durji s horata i togava pi6i a otnosno tova koeto sum go napisala si e taka i ne govorq za cqla vraca a za opredelni hora nau4ise purvo da 4ete6 i posle da pi6e6 taka 4e priatne den :)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Авторqj mi huq (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 16:12



ti si pedal be ne6tasno laino takova.kat doide6 U ВРАЦА(столица на Balgariq)ela na centara,na plo6tada tam kadeto ima mn mqsto be taoak(pred pametnika na BOTEV)i iskre6ti vsi4ko t^va det si go napisal i 6a vidim kvo 6a napraat "SREDNO STATISTI4ESKITE MUHLIOVCI OT VRACA" lainar dri6lqv,abi4,zaka6mer si ei pedal.da lapa6 huiovete na vsi4ki VRA4ANI,i ustata ti 6a stane kat kuminite na HIMKO VRACA.pedal





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: qj mi huq]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано25.01.07 18:23



abe ei ne6tastnik purvo sum momi4e vzemi nau4i razlikata kakva e no mai nemoje6 da q napravi6.i vtoro koeto iskam da ti kaja 4e kato doida v vraca vsi4ki sedqt i me gledat i mul4at taka 4e ne me karaia da mlukne6 i ti.moga da doida pred po6tata i kudeto i da e drugade i da kaja vsi4ko koeto mislq za6toto znam koi e zad gurba mi i ne mi govori za6toto nai lesno moje da mlukne6 za6toto te znam koi si razbra li?kogato imam nqkoi zad gurba i gi imam tezi ``nqkoi`` si govorq i si pravq kakvoto iskam v vraca i tuk v sf za6toto neznae6 koq sum i koi sa horata zad men.razberi 4e ne mi puka ot mneniqta na takiva kesteni kato teb ne mi pravi6 vpe4atlenie s selskite si komentari.bye bye:)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Авторebcho (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 12:16



haha mnogo ste mi smeshni tuka...Tebe ne te znam kakva si ama znam gi takiva kato tebe pikli ako nemat gryb sa nishto na tate parichkite na tate kolichkite i ti defakto si edno nishto koeto samo pishe po forumite i si misli che e mnogo vajno...Az ne sym ot Vraca ama edin pyt edna kuchka s vrachanska registraciq shteshe da me sgazi na peshehodna pyteka s edna hubava kola i ako q beh sbaral nali se seshtash...Ne me vylnuva koi stoi zad gyrba i]]]]Aide chao i jivi i zdravi



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторvra4anin (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 13:56



neznam kakva si i nai malko me interesuva...ama vijdam 4e za nekfa vajna se barash....zna4i az moga da ti kaja 4e jiveq ot 7 godini v sf i kogato imam vreme otska4am do vratza ne znam i ne sam videl takiva koito ti gi opisvash osven nekoi koito sa kato teb hvalqt s parite na tatko si zna4i vijdash li kolko si tapa....cqlata tema koqto si napisala se otnasq za teb...no teb te qd 4e ima takiva kato teb koito sa nishto bez bogatite si tatkovci....pisesh 4e zad garbati ima nekoq...emi ne vijdash li sama kakva si...ako tezi hora gi nqma ti si edno nishto!!!!V sofiq palno s takiva kato teb pikli koito ne mogat da izkarat 5 leva!!!I kato ti e tolkova smehsno zashto ne go kajesh napravo v o4ite na horata!!Sega ne vseki moje da se pohvali s bogat tatko...ama tova ne zna4i 4e ne moje da si kupi skapa kola ili drehi...moje da qde hlqb i sol no se 4ustva taka dobre za tova ti ne mojesh da go sadish kakav e.....
Ne iskam da te obidq s tova....no tvoq post mnogo me iznervi tq nqmash pravo da kazavash koi kakav e...i ne si misli 4e i na tebe ne ti se umshivat taka...kakto ti se usmihvash!!!pozdravi ot edin Vrachanski Selqnin!!!!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vra4anin]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано17.02.07 16:03



emi az sum go kazala na tezi hora v o4ite i da prav si hvalq se s moq bogat tatko ne ne kazvam 4e bez nego sum ni6to taka 4e ne budi ubeden 4e sled kato imam bogat tatko nemoga da se opravqm sama.mersi vse pak 4e si si kazal menieto:) a az vpro4em jiveq ot 12-13 godini ve4e v sf i prez den sum vraca na men vraca vse pak mi e lubimiq grad i tova koeto sum go napisala sum go napisala za opredelnei hora i te znaqt koi sa i znaqt kakvo mi e mnenieto



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
АвторVra4an4eto (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 21:02



Pazi boje i slepia progledna!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
АвторVratzaRulez (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 21:15



Lele male. Ou pariasnicou. 6a ma fane6 da ma porazvede6 po desnia trotoar. Ne misli6 4e si malko nagla. Are kaji mi go tva na mene v o4ite za vra4ani 4e sa takiva i 6e vidi6 kav ogin 6e svetne. Az neam kola. Karam koolo. Dohodite sa mi prili4ni. Dre6kite mi moe da ne sa mi markovi ama ne sa i parcali. Ama nikoga ne delia horata na bedni i bogati. Roden sam u Vratza, jiveia u Vratza i ne znam kvi sa tia fafli det prikaa6. Malko me samniava 4e vaob6te ima6 niakakvi priateli tuk. Moje bi prosto te e qd na tova 4e na takiva kato teb vav Vratza nikoi ne obra6ta vnimanie: pikli na tati da6teri4kata s mnooto pari. U Sofia moe da ima6 megdan da si fracka6 bogatoto dupe i selianite ot Liulin10 ili Mladost4 da ti se kefat i da ti4at po gaza ti. Tuk vav Vratza ne staa taia rabota,ne staa! Aide so zdrave.
Ot edin vra4anski shashkanin!





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: VratzaRulez]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано05.03.07 11:24



vij sega kakvo 6te ti kaja v vraca sa mi vsi4kite priateli i ako ne si pro4el dobrte temata vij 4e ne stava vupros za teb ili nqkoi drug a za to4no opredeleni hora koito znaqt kakvo mi e mnenieto za tqh.i ako ti kato doide6 tuk v sf ti4a6 po selqnkite ot lulin ili maldost po men selqni ne ti4at moito mom4e.i ako tolkova iskash da ti kaja moewto mnenie za teb kaji ne mi e problem ne mi pre4i 6te doida i 6te ti go kaja taka ili ina4e prez den sum v vraca.az su6to sum jivqla v vraca i moga da ti kaja 4e mnogo hora me poznavat i mi obru6tat vnimnie.men ne me int 4e ti kara6 kolelo ili nqmash markovi drehi vse mi e taq za teb,kompleksari kato teb gi ser6tam vseki den no sa samo na prikazki ne i na deistviq taka 4e nqma kakvo da mi razpravq6 tvoite filmi.aide priaten den ot edna bogata sofianka



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: DUST]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано13.03.07 10:54



Благородно завидях на търпението ти да изчетеш тоя дълъг пост на маймуница, че даже си му отговорил


Мисля, крайно време е модераторът да бодне отгоре една тема, в която да разясни на пишещите тук, че не се котират мнения на маймуница, клинопис, възлопис и всяк'ви подобни тайнствени шрифтове



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 01:44



Защото във Враца сме изостанали бих казал.95% от мъжете са някакви надути балони защото ходят ден за ден на фитнес и се боцкат с какво ли не,подстригани '0 номер' и гледащи мръсно.95% пък от жените търсят точно такива типове с надеждата че ще се возят в С класа и ще пазаруват всеки ден.Те хората неслучайно са казали 'иди в Пловдив да видиш пички,ела във Враца да ти вържат бой'

смея да твърдя че 70% в този град са умствено изостанали отрепки правещи се на гъзари а всъшност са тихи като мушички.Влез в Го Плей и виж там за какво става дума ... сега на мода е да се пушат пури,цяла нощ диджея да праща поздрави на твое име и да закачаш мадамите.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: ...]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано14.03.07 09:54



em znam kakvo e e v go play vijdala sum go ne6tata i moga da ti kara 4e pred tova koeto vijdam tuk v sofiq te ne sa ni6to.vsi4ki stanaha gyzari ama koi e nai nikoi ne se znae.eto zatova me e qd na vra4anskite pikliovci za6toto se mislqt za ne6to a sa vsu6tnost krugli 0.te si jivetq v edin tehen svqt i neiskat da izlqzat na vun za da vidqt 4e ot tqh nikoi ne e na nai viskoto stupalo a sa na nai niskoto daje v kalta.em tova emoeto mnenie.nadqvam se da ne obidq nikoi.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторSaMsArA (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 21:33



Za moe sujalenie si napulno prav,az sum ot Vraca i chesno kazano mnoo mi e pisnalo ot teq hora,ako moga da gi nareka takiva.Tuka mai ostanaha samo dva tipa: "Gazarcheta misleshti se za bezsmurtni",a drugiq tip "Maloletni devoicheta trugnali po putq na platenata lubov".Obicham si grada,no sudurjanieto mu e pod sqkva kritika...Ne sum si i mislela che she go kaja nqkoga,no s neturpenie chakam da se mahna ottuk.
Vraca se prevrushta v kochina...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: SaMsArA]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано02.04.07 15:07



mislq 4e i ti si na moeto mnenie(az su6to sum f) naistna vraca se razpada ot vsqkude no ostani si v grada za6toto e prekrasen.ne si zaslujava zaradi nqkolko hora da si izostavqme rodniq si grad nali?a drug e vuprosa ako ti misli6 4e tam nqma6 bude6te-togava ve4e naistina trqbva da tursi6 razvitie v drug grad.az ako bqh na tvoe mqsto i imah tam bude6te 6tah da ostana v vraca-za 4ovek koito 10 godini jivee v sofia i koito vsqka svobodna minuta e v vraca mi e mnogo kofti kato kaje nqkoi 4e iska da se maha ot vraca.pri polojenie 4e az imam vsi4ko tuk v sofia a taka iskam da si jiveq v vraca no za sujalenie nemoga.6te se razdvam i drug put da obmenim nqkoe mnenie:)))))))



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 10:26



Евала на всички, които успяха да проявят търпение и да прочетат всичко изписано по-горе на латино-маймуница.

На теб, девойко мила, бих искала да кажа няколко неща. Нито искам да се заяждам, нито да обиждам някого.

От правописа ти личи, че наистина богатият ти татко е помогнал доста, за да може сега ти да се хвалиш с неговите парички. Пише се "във Враца", а не "в Враца" и мн. други неща, които не искам, а и нямам търпение да изброявам. И аз не съм перфектна, но това поне би трябвало да си научила.

Хвалиш се с това, какво имаш (респективно какво си получила от богатия си татко), а не се замисляш, че сигурно сама не си постигнала нищо. Така като чета писанията ти, ми се струва, че не си на повече от 22-23 години. Разсъждаваш като една голяма лигла и глезла. Ами за това са виновни тези, които са ти дали всичко наготово. Ако беше оставена сама да се бориш с живота, сега нямаше да разправяш какво имаш, колко имаш и колко е богат татко ти (жив и здрав да е, да ти дава още). Много често пътуваш, много неща си имаш...дрън дрън..колко пъти помогна на някой, който няма и 1/4 от това, което ти имаш? Замисли ли се за това?

Не смятам, че имаш право да генерализираш за хората от Враца (където и да са те). Всеки е себе си и ти най-малкото имаш право да казваш кой какъв е и да ги съдиш. Това, че имаш еди кой си зад гърба ти не ти дава право да обобщаваш за всички хора в града.

Аууу, почнах с мисълта, че няма да се заяждам с никого и, че само ще споделя мнението си. Но ако продължа да пиша ще се вбеся...Всяка втора дума е "имам всичко". Недей така, защото не се знае един ден какво ще имаш!

Хайде сполай ти и на всички форумци.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано10.04.07 11:38



na mnogo hora sum pomognala.imam priateli priatelki koito nqmat moite vuzmojnosti,no im pomagam za6toto iskam i si gi uvajavam.ne sum na 22-23 godini.a sum edno mom4e na 19 godii.koeto povqrvai mi e imalo momenti v koito sum bila ostavqna sama da se spravqm i sum se spravqla.ne mislq 4e ti ima6 pravo da osporva6 tova koeto sum napisala i za men ne e vajno dali sum napisala `vuv` ili `v` prostyo se slu4va 4ovek da dopusne gre6ki.ili ti ne si ot tezi hora?ne iskam da se zaqjdam s teb no ne mislq 4e ti si 4oveka koito 6te mi pravi zabelejka kak da pi6a i kakuv e moq pravopis.tova 4e imam pari nezna4i 4e nemoga da dopuskam gre6ki nali?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Авторrфr (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 17:48



Във Враца 90% от хората се прават на каквито не са , а именно гъзари , мангизлии и какви ли не още.
Това се дължи сигурно от по големия селски приръст в тази област.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 14:19



Хайде сега, няма нужда да обясняваш на колко хора си помогнала. Аз мога да кажа същото за себе си, но колко ще е вярно е друг въпрос. За твоите 19 години едва ли си направила/постигнала кой знае колко. Не, че аз съм постигнала кой знае какво, но не се хваля с това, което мама и татко имат, и са ми дали, за да бъда това, което съм сега. На 19 години едва ли осъзнаваш, че светът не се върти около теб.

Грешките, които допускаш не се състоят само във "в и във". Много други неща ти куцат. Много се смях на това, че обвързваш правописа и парите. Двете неща са коренно различни. Вярно, че с пари можеш да си купиш диплома, но акъл не можеш.

Малка си още, за да се перчиш с кой знае какво. Ако съм ти прозвучала грубо - прощавай. Не съм искала.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Авторxeймp (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 02:09



наш как ша ти усмихна един зад врата



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано17.04.07 10:13



emi tova si e li4no tvoe mnenie i nemislq da go usporvam:)))))))



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: rфr]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано17.04.07 10:14



emi moje bi si prav moje bi zaradi tova se dulji,no ne mislq 4e tam ima guzari i vsqkakvi takiva.edni kompleksari ima samo i taka



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: xeймp]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано17.04.07 10:16



6te mi usmihne6 to4no kogato me nqma.ne se prai na interesen za6toto ne si ami me razsmivat takiva kato teb.vzemi se osuznai kude si i se nau4i kak se pi6e na bulgarski ezik vse pak si v bulgariq ne si v pakistan:))))))))



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторbokluk (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 14:26



vipbebo, чувала ли си за кирилица при компютрите?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторSamSara (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 20:44



emi macka,nqma i budeshte tuk shte ostanat samo maminite sincheta i shterki,a i veche sum na mnenie,che tova e nai-otvratitelnia grad s nai-qkia balkan v Bulgariq..Nqma nachin tuk nqma realizaciq,kak da ostanesh sled kato vseki gleda edinstveno kak da te preebe....



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторSamSara (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 20:48



ai che sa setih maila mi e hard_techno@mail.bg mnogo shte se radvam da mi pishesh,a do kolkoto za sofiq,da moje bi bih predpochela vraca zashtoto ne obicham takiva golemi gradove,obicham mnogo priroda,a Vitosha po nishto ne moje da se sravnqva s nashiq balkan,no vsichkite mi priateli s v Sf.....



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: DUST]  
Авторбeф (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 10:16



Значи манталитета на врачани не е много по-различен от този на всички балканци, но кои е казал, че е неприятен. Примерно чест за врачани е факта, че имат по-голямо чувство за вярност към племето си, за разлика от повечето българи...Второ врачани са много интелигентни, но повечето напускат града си и така се затваря един порочен кръг: градът може да стане прекрасен туристически център примерно, но за това трябва освен пари и хъс от месните хора, пък те го дават за други неща и в други градове...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: SamSara]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано21.04.07 14:22



Повярвай, във всеки град има хора, които гледат само да те "прее..."





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: бeф]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано21.04.07 14:24



Има много истина в думите ти.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: bokluk]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано21.04.07 21:14



da 4uvala sum za6to?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторMИPOГЛEД (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 11:37



Таз тема по колко форома ще се разхожда и кой ли я е пуснал?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 12:39



Мадам, като си чувала за кирилица, хайде попиши малко и на нея, щото е много досадно да се правиш на велик на латиница.

Аз пак се включвам, нещо почвам да се дразня...Ами как няма да е "пропаднал" града ни, ако в него има хора, които се мислят за велики само и преди всичко благодарение на мама и татко... Враца е красив град и става все по-красив. Вече почти не останаха добри хора в града обаче. Всеки е накъде - я по света, я у нас. И остават хора, които почват да се големеят, щото тези, които наистина заслужават внимание са заминали....И ей такива пикли като "vipbebo" почват да обясняват колко са велики, какво и колко са заслужили...хей, шшшш, осъзнай се малко...

Стига толкоз... слез малко на земята... Животът ще ти покаже дали си заслужила да се гордееш със себе си!





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: MИPOГЛEД]  
Авторror (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 16:39



Тази тема е за психото `Татенце като дойдеш да ме вземеш от психото, донеси ми обувките, с които пътувах до луната`



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: ror]  
Авторlbiza (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 16:00



Във Враца си не е работа да се живее , първо не може да си хванеш работа на която да ти плащат нормално , второ и да си намериш такава работа няма къде да си похарчиш парите.В този град имам чуството че всеки си е искарал парите от някви далаверки.Обаче за природата съм съгласен прекрасна е :) .



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: lbiza]  
Автор=-= (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 17:17



Ха, нямало къде да си похарчиш парите във Враца?!?
Дай ми ги тогава, пък аз ще се "мъча" да открия къде да ги оползотворя.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: =-=]  
Авторlbiza (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 15:25



Еми радвам се ако ти намираш къде да си харчиш парите с удоволствие.Лично за мене няма нито свестни магазинчета нито свестни заведения или други увеселителни местенца.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: DUST]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано06.05.07 15:25



mersi 4e pone ti si suglasen



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано07.05.07 10:43



ti nemoje6 da mi kazva6 na kakuv ezik da pi6a kakto sum si precenila taka 6te si pi6a.ti na men nqma6 pravo da mi kazva6 ni6to za6toto tvoeto mnenie ne me kasae.i kato se drazni6 tolkoz mnogo koi te kara da pi6e6? i ti ako misli6 4e si na nebeto az za razlika ot teb sum na zemqta vzemi se osuznai ti malko az sum si se osuznala i to dostatu4no i ot sega moga da ti kaja 4e se gordeq sus sebe si



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: MИPOГЛEД]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано07.05.07 10:44



emi az sama sum si q napisala tazi tema puk neznam kude i po kolko foruma se razhojda



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: ror]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано07.05.07 10:45



ti puk kude se obadi ne temata ami mai ti si za psihoto a?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: lbiza]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано07.05.07 10:46



e mai i ti si na moeto menie



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: =-=]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано07.05.07 10:47



ti kude moje6 v vraca da si pohar4i6 parite a?za6toto az tam vse nemoga da gi pohar4a za6toto nqma kude ti ako znae6 kude moje kaji da otida tam



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Авторmnenie (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 11:37



4ovek triabva da e mnogo ograni4en, za da ne moje da si pohar4i parite v dne6no vreme.
Napravo da padne6 ot smiah, 4e vse o6te ima hora, koito kato kazvat, 4e niama kyde da si pohar4at parite si misliat, 4e se vdigat v o4ite na horata. Leleeee

No kato iska6 da har4i6, moga da ti kaja nai-malko 100 mesta, kydeto ne samo 6te si pohar4i6 parite, ami dori se symniavam, 4e 6te ti stignat.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 13:00



ХА ХА ХА...сладурана си ти..няма как ...трябва да ти се признае...щом се гордееш със себе си и правописните ти грешки...ХЕ ХЕ ХЕ....дано да има с какво да се гордееш...като гледам така, май освен с паричките на тате няма с какво друго!!!....

It's better to be hated for what you are rather to be loved for what you are not!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: mnenie]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано07.05.07 19:17



az znam mnogo mesta kude da si gi pohar4a no mi kaji v vraca kude sa tezi 100 mesta kudeto kato doida da si gi har4a



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано07.05.07 19:19



xaxaxaxxaxa kolko si bil ti hitur 4ak da ne povqrva6





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторaz.bg (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 02:59



vipbebo skimtish iz toq forum ot nqkolko meseca,ako deistvitelno si mnogo neshto kaji si adresa telefona i t.n. za da mogat tezi koito ne sa syglasni s tebe da doidat ti da viknesh silnite si priqteli ot vraca da gi prebiqt i da se znae che si prava,posle she ti se izvinqvat tuka,ako prodyljavash da skimtish dokazvash prosto kolko si jalka,kaji neshto po-konkretno



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 10:00



И друго да ти кажа....браво!!! щом досега не си се усетила, че съм момиче...значи ти куца българския

!!!

Интересно би било да покажеш на всички какво толкова си постигнала и с какво се гордееш. И аз.бг ти го казва много добре...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторcoco (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 10:31



Стига сте се карали!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: coco]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано08.05.07 18:57



nie ne se karame



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: az.bg]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано08.05.07 19:20



ti ne6to ne si razbral silinite mi priateli ne sa ot vraca a ot sofia.koito iska da idva adrsa mi e:gr sofia jk lozenec ulica bratq miladinovi blok 169 etaj 5 apartament 10 aide idvaite ili po nakratko edno novo bqlo blok4e zad siti centura v lozenec aide idvaite



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано08.05.07 19:21



emi ne mi kuca bg no prosto ne mislq 4e sum dlujna da znam dali si momi4e ili mom4e



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 12:41



Никой нищо не те задължава!!! Но само от едното четене можеш да прецениш дали говориш с момиче или момче...и най-малкото е тъпо да не знаеш с кой си пишеш вече доста време....никак не е похвално отношението ти!!!

Аз съм далеч от мисълта да се карам с когото и да било...Просто ми прави впечатление девойката и обръщам внимание на някои детайли...колкото и на нея това да не й харесва:)))))....



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: ...]  
Авторrump (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 16:53



Да ...напълно си прав.Градът се разхубавява все повече,но и затъпява повече от към население.Не си ходя често,даже 4-5 пати в годината.Всичките ми приятели са или в Сф. или в чужбина.За сега съм в Сф.и не виждам причина да се прибирам в този град бълващ непрекъснато затъпяващо поколение.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: rump]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 11:06



Честно казано, нямам директни наблюдения върху акъла на хората във Враца...едно ми прави впечатление обаче - врачани са навсякъде...в София не минава ден, в който да не видя поне десетина коли с врачанска регистрация (включително и моята

). И моите приятели са навсякъде по света, само не и във Враца. И това е много разбираемо защо.

А випбебето нещо се покри. Дали след като си публикува адреса, някой не я е нашамарил,а?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано17.05.07 23:32



nikoi ne me e na6amaril i nqma kak da stane tova.prosto imam mnogo drugi po vajni ne6ta ot tova da sedq na pc-to!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 11:09



Ха ха ха...ти да не си някоя бизнес-дама? Или работиш на полето? На магистралата?

...строиш пътища де



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано21.05.07 22:27



ne sum biznes dama prosto sum bogato momi4e i ako ti raboti6 na magistralata az nikoga nqma da otida tam



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторkrisi (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 19:22



Vop6te puk ne sme naduti....i kvo ni sajelqva6?Gledai si tvoq jivotec tam v stolicata.Samo 6ti kaja 4e vraca e nai-hubaviq grad i nqma nikade takiva zabelejitelnosti i takav balkan kato na6iq.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: krisi]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано01.06.07 11:44



И София и Враца си имат своите положителни черти. Просто разликата е, че... Враца има повече!





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: krisi]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 15:01



Ето още едно девойче, което не знае да пише правилно (жал ми е за теб). Горкичкото...в тия вашите училища не ви ли учат на правопис?! по-скоро риторичен въпрос....Стой си във Враца, щото на друго място няма да те вземат...и се научи да пишеш...

Държа да подчертая, че си обичам Враца, но ми е много криво като гледам колко неграмотни хора има там..и то все млади....срамота....



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: A3*]  
АвторУчитeл пo пpaвoпиc (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 16:12



А пък ти само за правописа на хората ли бдиш??? Май само това те вълнува. Да си станала учител! Много ти се иска да ограмотиш децата. Само, че ще ти е трудно да наложиш своето. Младото поколение има доста по-различно мислене, начин на общуване и изказ в интернет пространството. Това не прави децата неграмотни. Когато се налага, те могат и пишат правилно. А специално за това момиче, то определено ще си стои във Враца. Като гледам не се е засилила да ходи на друго място (за разлика от теб)
Аман от такива псевдопатриоти и родолюбци. Все ви е криво за родното място и все му намирате недостатъци, въпреки, че същите ви заобикалят всеки ден.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: Учитeл пo пpaвoпиc]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 17:49



Ха-ха много забавно.

То от правописа се почва! Там си личи как умее да се изразява човек и какво му е интелектуалното ниво.

И да ти кажа хич не съм псевдопатриотка. Да, и на теб да обърна внимание, че съм момиче, щото май и ти имаш проблем да разбереш от постингите с кой говориш. Много обичам Враца и много се радвам, че се развива и подобрява всеки ден. Била съм и накрай света и винаги с радост съм казвала от къде съм. Защо да не се засиля да ходя някъде? Имам желание, имам и капацитета за това. А тез неграмотните един ден ще поискат да ни управляват. И ти ще говориш ли така и тогава? Аз също се числя към младото поколение. Обаче това, още по-младото поколение съвсем го е закършило. Като ги гледам какви са хич не ми се ще да съм на тяхно място. Еди кой си се хвали с това, което е постигнал таткото. Еди кой си утре ще се хвали какво е постигнала майката. Всеки да си гледа паничката и да каже какво е постигнал сам/а.

Хайде сполай ти!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано05.06.07 21:14



NE SUM OT VRACA TOVA NE GO LI RAZBRA?I DA TI KAJA SLABO ME INTERESUVA TVOETO MNENIE



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: Учитeл пo пpaвoпиc]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано05.06.07 21:15



mai i ti ne si razbral(a) 4e ne sum ot vrava a na kakuv ezik da ti kaja 4e mi e vse edno kakvo misli6?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 10:29



Ами щото си проста и затова нищо не те интересува. Живей си смотания си животец!!!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано06.06.07 17:20



oh prosta sum bila ti puk si mn umen q se osuznai malko.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Автор FlBONACHl (интерес)
Публикувано18.06.07 04:02



Здравейте на всички!!!

Нека и аз споделя мнението си, като държа да подчертая, че не задължавам никого непременно да се съгласи с него!

Ако не се лъжа, нали форумите са за това - да споделяме мнението си и да дискутираме по разл.проблеми!!!
Ето защо не разбирам защо хората в този форум непрекъснато си отправят обиди и закани, в т.ч. и автора на темата, която непрекъснато заявява:"Нямаш право да ми казваш, това или онова, как да пиша и т.н."

Според мен най-малкото е неуважение спрямо пишещите тук, защото ми костваше изключително много търпение да изчета всички мнения по темата! Но ето - направих го, тъй като ме вълнува тази тема, понеже и аз съм от Враца!!!

От 8 години живея в Пловдив! Смятам, че всички интелигентни хора напуснаха Враца, на първо място поради липсата на заетост, но не на последно място и поради атмосферата там!
Рядко се връщам във Враца, въпреки че ужасно много ми харесва и също смятам, че е най-красивия град! Станала е дори още по-красива!!! Видях я на 15 и 16 юни, тъй като мои роднини имаха повод за празнуване и бях поканена.
Но хората не са се променили изобщо, даже напротив станали са още по лоши. Особено мъжете!!! Всеки те гледа, сякаш си паднал от Марс! Дори в едно кафене, случайно задържах погледа си, повече от обикновеното върху едно момче, което беше доста на градус и щипеше грубо приятелката си по бузата като й казваше колко я обича!!!

Реакцията: "К'во ма глеаш ма....да не си ма виждала у некой филм?Сеа ша стана ти набия канчето!"
При вида на физиката му, старателно поддържана във фитнес-залите, тактично отклоних погледа си и напуснах заведението. А приятелката на мутрата дори не му направи забележка за поведението, а дори се усмихваше подигравателно.

Извода: Врачанският мъж е толкова голям комплексар, че не може да повдигне самочувствието си, нито със скъпите коли и дрехи, нито с мускулите си, и в безсилието си не само демонстрира превъзходство и сила пред нежния пол, но дори и видейки някой, който се чувства добре, прави всичко възможно да развали настроението му!
Врачанската жена, е или мълчаливо примирена от домашното насилие, или живота я е направил безкрайно злобна и завиждаща на чуждото щастие.

Не съжалявам, че напуснах Враца, защото там се чувствах дискомфорнто и неможех да се развивам! Обожавам Пловдив с неговата интелигентна атмосфера и се чувствам у дома си!!!

Извинете ме за евентуално допуснати правописни грешки, предвид късния час!!

Човек трябва да иска толкова, колкото е готов да плати. Ванга

Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: FlBONACHl]  
Авторstop (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 09:39



Сега остава да кажеш, че във Пловдив ги няма същите индивиди, като този "симпатяга" във кафето. Има ги навсякъде (от най-големия град, до най-забутаното село). Това е българската действителност. Хубавото е, че винаги има изключения. Не всички български (в частност врачански) мъже са такива комплексари.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Авторmitaka (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 19:32



Ne sam saglasen sas vas.Prez poslednite 2,3 godini mi se nalaga chesto da patuvam do vraca i moeto mnenie e tochno obratnoto.Privetlivi hora mnogo bogati i mnogo bedni hora kato navsqkade,vinagi gotovi da tio pomignat sas kakvoto mogat



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: mitaka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано15.10.07 22:07



emi i az ne sum suglasna s teb za6toto az vska subota i nedelq sum po4ti i tova e moeto mnenie,no vse pak tova si e tvoe mnenie i ne mislq da go usporvam:)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторMимka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 01:47



Chestno kazano,napravo se podraznih kato prochetoh tova,v koeto spored men istinata e kato kapka dajd v moreto.Az sam 4-to pokolenie vrachanka,no jiveq vav Sofiq ot nqkolko godini i napravo mi e pisnalo ot prenebrejitelnoto mnenie na nqkoi "sofiqnci" kato tazi gospojica,koqto vav vazmushtenieto si uspq da ni se pohvali kolko e bogata i ot druga strana snizhoditelna kam nas "nadutite vrachani". Milichka,shte ti kaja neshto-shtom ti e takova mnenieto sajalqvam,no nali znaesh che darjanieto na horata sprqmo lichnostta ni e prodiktuvano glavno ot nasheto darjanie sprqmo tqh! taka che parvo se ogledai i vij dali nadutata ne si ti i ne provokirash horata? Ili prosto si smeni poznatite-naduvalki ima navsqkade,ne samo vav Vratza.I oshte neshto-ti da ne rovish na horata po djobovete ta znaesh,che hodim s po 20 lv i se pravim na gazari? Sаmo ti li kato po-bogata imash pravo na samochuvstvie? Nеznam zashto,no imam chuvstvoto che otgovarqm na nqkoe tiineidjarche,no ako puk si nadminala tazi vazrast oshte po-zle za teb.E.tova e ot men,nadqvam se malko da slezesh ot oblaka si pri nas "nadutite obiknoveni " horica.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
АвторMимka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 02:16



Nе bqh prochela nishto ot komentarite kogato pisah i napravo otkachih-qsno zashto pisha tolkova skoro:) Taq pikla napravo qko me izdrazni s tiq hvalbi "koq sam az i koi poznavam" Ti,mila,si nikoq! I е kraino vreme da go osaznaesh. Samo edna tapa selqnka chiito tatko oshte ne moje da si izmie rachichkite (qsno ot kakvo) moje da razsajdava taka. Tака che mila mi bogata selqnko,po-dobre si zatvori ustencata,che na takiva kato tebe vinagi se namira koi da im gi zatvori ama nasila.Priemi go kato dobar savet! Parviq pat ne kazah nishto za sebe si,zashtoto ne obicham da se hvalq( za razlika ot teb) ama sega shte go kaja. I moq tati ima parichki i kolichki ama az ne paradiram s tova,jiveq sas maja si otdelno ot mama i tati i otdavna sam sprqla da cicam ot tqh,mnogo otdavna i to zashtoto taka az iskam. A teb ne te vijdam nikade milichka,osven kato kuklichka na nqkoi tapanar s mnogo muskuli i malko mozak,koito shte ti troshi kokalite prez den prez dva.Sorry ama tova e istinata-ili si promenqsh prioritetite v jivota ili v edin moment ot nego shte osaznaesh che nqma smisal da go jiveesh! Takiva kato teb sa prosto za sajalenie...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторcиc (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 09:13



освен хляб и сол съм виждала врачани да ядат и лук,обаче това не ми пречи да ги обичам.по диви момчета не съм виждала ,не знам комплексари ли са,обаче ми спират сърцето!!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: cиc]  
Авторвpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 10:11



И пържолки ядем ...и пържолки



Абе хора, не ви ли омръзна да отговаряте на тази глупава тема. Не виждате ли, че момичето отстъпва като интелектуален потенциал на 90% от врачани. Точно затова е попаднала в утайката на врачанското общество и си мисли, че всички сме като нейните приятели. Не виждам вие какво толкова се дразните и си губите времето да и се обяснявате. Тема се казва "Направо се усмихвам като отида във Враца", а пък аз "направо се усмихвам" като видя че някой отново си е загубил времето да прочете всичките мнения и накрая дори да отговаря.

Мисля, си, че има доста по-интересни неща, които се случват във Враца и които заслужават нашите коментари.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: вpaчaнин]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 12:45



Prav si obache ne mojah da se sdarja,vse pak tazi govori za rodniq mi grad koito mnogo obicham i za horata v nego,a nali i az sam ot tam. Tq moje i da si misli che vizira opredeleni hora,no vse mi se struva che mnenieto i kloni kam vsichki. Abe ne me interesuva veche,az kakvoto trqbvashe da kaja si go kazah,a tq i razmislite i kakto i usmivkite i da varvqt...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: Mимka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано19.10.07 14:20



emi da ti kaja 4estno ne mi gree tvoeto mnenie



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: cиc]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано19.10.07 14:32



moga da ti kaja 4e na men su6to mi spirat surceto moqt priatel e ot vr moga da ti kaja 4e e ebati pi4a ima stra6no mom4eta za men nai hubavite mom4eta sa tam no...............ima i izklu4eniq



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: вpaчaнин]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано19.10.07 14:35



ne ne sum popadnala v va6teto ob6testvo nivoto mi e prekaleno visoko ot tvoeto naprimer za da popadna v tova ob6testvo i mislq 4e moqt potenciql ne otstupva po ni6to na teb ili nqkoi dr,ti mai si gubi6 vremeto da me zanimava6 s jiteiskite si misli i problemi.i mislq 4e utaikata na vraca q pravqt takiva kato teb



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано19.10.07 14:37



oh mn ste zabludeni vsi4ki e tova 6te vi kaja.DA NADUTA SUM DA IMAM PARI DA BOGATA SUM BA6TA MI E EDIN NAI BOGATI HORA V SOFIQ I KIPUR I MOETO MNENIE ZA VRA4ANITE E REALNO I NQMA DA SE PROMENI VUPREKI 4E TAM SUM IZRASTNALA OK?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторвpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 15:09



Тази душица май не знае за какво се бори въобще. Първо всички врачани били едва ли не най-големите боклуци, после пък приятеля и се оказа от Враца и бил страшен пич. Даже първата тема с която влезе във форума е със заглавие "Горда съм че имам приятели от Враца" (или нещо от този род)
Без коментар...



Мисля, че темата яко се изчерпа и ако модератора си е на мястото, знае какво да направи с нея.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 15:14



nai strannite hora koito sum sre6tala sa v vraca.ima ne6to v toq grad,ne znam kvo e.
ne sum ot vraca,ne gi razbiram ponqkoga kakvo govorqt daje,misti4no privli4ane?





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
АвторMимka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 17:52



E men kakvo me topli che tatko ti e bogat? Tо Gospod kato go e nakazal s dashterq kato tebe za kakvo sa mu vsichkite pari? :)))) Napravo si jalka shto ne go osaznaesh nakraq....



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: вpaчaнин]  
АвторMимka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 17:59



Napravo moje da go duha taq "bogata" kuchka,samo che bogata na kakvo samo tq si znae... Dа ti kaja mila che chovek ne se meri s tova kolko kinti ima v djoba,a s drugi neshta,no ti si prekaleno tapa za da ti obqsnqvam tezi neshta. Izkarai edno vishe obrazovanie (no shte ti e nujno i diploma za sredno) ama ne da si q kupish,ta dano stane chovek pone malko ot tebe kato spresh da tapchesh po danoto i kontaktuvash s normalni mladi hora,ot koito ima shans da izleze neshto dobro. Taka che spri da si izlivash neudovletvorenieto ot jivota vav foruma i se zaemi s neshto polezno



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: Mимka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано20.10.07 11:10



mi ne mislq 4e go e nakazal s men.naprotiv ba6ta mi se radva 4e me ima a moga da ti kaja 4e ti si jalka 4e misli6 taka za6toto nito edin roditel ne sujalqva za decata i gospod ne gi nakazva 4e imat a ti ako misli6 4e tvoite roditeli sa nakazani s teb ne go misli i za drugite



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: вpaчaнин]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано20.10.07 11:12



aide puk ti hosi dr nqkude si tavai mnenieto za moite temi kato ne ti iznasq nali znae6 na men prez kude mi e za teb i meniqta ti



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: Mимka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано20.10.07 11:16



moga da ti kaja 4e jivota si mi e perfekten i ne me interesiva tvoeto mnenie da bogata sum da imam pari da na ba6ta mi si da ku4ka sum ipak tova me pravi pove4e ot teb i samo za poqsnenie moga da ti kaja 4e imam vishe i sum go izkarala bez tati da mi plati taka 4e hodi nqkude dr mi razsujdavai i vzemi malko se osuznai za6toto mila razlikata ot teb do men e kolkoto ot zemqta do nebeto taka 4e :)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 22:06



Tо e qsno che razlikata mejdu nas e ogromna- ti si tapa gaska deto q valnuvat samo gluposti i govori samo gluposti. I dalboko se samnqvam che imash vishe obrazovanie,no ako e istina ili po idiotizam( qvno e nova specialnost) ili nai mnogo po fizkultura-za tova ne se iziskva akal. Tака che idi se snimai nqkade da se ogledash,opredeleno imash nujda ot samoosaznavane...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 11:25



Purvo se nauchi da pishesh gramotno i togava se izkazvai. I vtoro-kato si tolkova vajna q mi obqsni kak si zavarshila sredno,ta chak i vishe??? Aко napravq razbor na zaglavieto na temata ti shte trqbva da te varna v purvi klas! Izrechenieto "napravo se usmihvam naistina kato otida..." nqma nikakav smisal,no ti nqma i da razberesh za kakvo govorq. Dori chujdencite se izrazqvat gramaticheski po-pravilno ot teb... Ta ako imash vishe(pak podchertavam che nikak ne mi se vqrva) znachi i za nego trqbva da pohvalish tatko si,s koito tolkova mnogo qvno se gordeesh. Napravi mi vpechatlenie dosega che ti nito vednaj ne spomena nqkoe svoe lichno postijenie v jivota,a izpolzvash tatenceto za da se napravish na nqkakva si. Ostavqm na teb da se dosetish na kakva prilichash... Taka che se osaznai na koq planeta si i slez malko na zemqta,zashtoto ei taka shte si si vinagi sama sas svoite vechni fukliovshtini i nqma da imash nito edin chovek na kogoto da razchitash.E,ostava tatenceto ama nali znaesh che nikoi ne e vechen i predpolagam che toi ochakva ot teb nai-malkoto da mu pootpusnesh malko kraq na dreshkata. Taka che e vreme nakraq da se sabudish i da si zadadesh vaprosa-abe taq shto taka mi govori,dali puk ne e prava? Zаshtoto naistina sam! I ne se vqsvai poveche vav Vratza,che dosajdash na horata vav foruma s glupostite si.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано22.10.07 15:33



moje da sum vsqkakva pone pari imam nqma zna4enie moi ili ne a ti si edna prosta selqnka taka 4e kakvoto i da pi6e6 samo me razsmiva6





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано22.10.07 15:35



moga samo da ti kaja 4e i da go nqma tati moeto bude6te e osigoreno a ti 6te si sedi6 na selo pri kravite.taka 4e hodi nqkude nali znae6 kude i idi malko da te prevuzpitat za6toto ot tova koeto pi6e6 si pravq izvoda 4e osven da zavijda6 ni6to dr ne vijda6



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 15:59



Slushai kakvo shte ti kaja piklo! Purvo selo nqmam,razbra li-za razlika ot teb! Tаka che ti si zaminavai pri kravite i ovcite! Vtoro az sama sam si podsigurila badeshteto - imam vishe obrazovanie koeto ne mi e kupil nikoi. Nо dori i da nqmah,pak nqmashe da sam tam kadeto si ti- v tinqta. Poneje mnogo laesh i ne znaesh na kogo se zabish shte ti poqsnq neshto-neznam koi e bashta ti i mi e prez...za nego i tebe,no uspqh da razbera che mai roditelite ti ne sa izkorenili selskata jilka i uspeshno sa q predali na teb! Ne se pohvalih dosega s nishto,no sega shte ti kaja che moje i da si premerim pishkite po otnoshenie na parite-sas sigurnost imam lichni poveche i ot skapoto ti tatence! Таka che hodi si na selo i onemei nakraq che samo se izlagash



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано22.10.07 19:25



oh kollko si zle ne eeeeeeeeeee istina ako znae6e i ima6e pone malko ot otva koeto az imam nqma6e mn da govori6.mi sme6na si dr nz kakvo da ti kaja.nali ti kazah kude da hodi6.i moga da ti kaja 4e za razlika ot teb pone moite roditeli nito az nito te ima selska jilka no za da govori6 za roditeli i selska jilka mai tvoqta ne e izkorenena ili vuob6te tq si e takava i nqma da se promeni.malko se zamisli vurhu tova dali edin 4ovek koito kazva 4e nqma selska jilka znae vsi4ki manieri na selqnite a?toest zamisli se vurhu sebe si za da znae6 tolkoz za selo mai ne6to ne e kakto trqbva nali?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 11:35



Shte te svetna malko i po tozi vapros,che si prekaleno prostichka za da si naqsno. Purvo ima i selqni i selqni. Kum purvite izpitvam uvajenie-tova sa hora koito si izkarvat hlqba s mnogo trud, t.e. imam v predvid horata koito po edna ili druga prichina si jiveqt na selo. I v tazi duma "selqnin" za tqh nqma nishto obidno! No drugiq tip sa hora kato teb-uj jivee v grad i se pishe grajdanin,ama e po-prost i negramoten ot nai-neukiq selqnin. Ti za sajalenie (za tvoe sajalenie) spadash vav vtorata kategoriq. A zashto kazah che si ti li lichi selskata jilka? Ami ti samata si se pohvalila che imash selo nqkade krai Vratza. Taka che az za razlika ot teb znam kakvo govorq i se obosnovavam. A tova che sam naqsno kak stoqt neshtata na selo ne e zashtoto imam neshto obshto s nego,a prosto zashtoto sam 1000000000 pati po- inteligentna ot teb. Procheti "Geracite" na Elin Pelin i ti shte ponauchish neshto. I ne az,a ti si mnogo zle-edin umen i uvajavash sebe si chovek,nikoga ne paradira s tova koeto ima-tova e razlikata mejdu men i teb i mejdu istinski bogatite hora i tezi koito se fukat s 20-te si lv v djoba-mai si imala v predvid sebe si kogato si pisala purvoto si pismo.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано23.10.07 11:38



ti si edna kuha leika za men



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 12:11



az ako sam kuha leika e taka,zashtoto se hvashtam na tapite ti provokacii (no tova e zashtoto si nqmam rabota),no ti si tapa na slonski gaz che izobshto si si otvorila ustata. V tvoi interes e da si q zatvorish zavinagi che si banalna veche...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 12:13



razbiram zashto si tolkova kratka-nqmash dostatachno mozak za da mojesh da otvarnesh na napisanoto i nai-lesniq variant e da obijdash,samo che na men mi e prez...za tova kakvo shte kaje edna marla za men.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано23.10.07 16:20



mi ne e v moi interes i nqma da si q zatvorq.ne6to drugo da kaje6



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано23.10.07 16:24



murla si ti 4e si se rodila.prosto ne si mi na nivoto evtina si a az s evtini hora ne razgovarqm.ne si mi na nivoto za da govorq s teb edna `mimka` i ni6to pove4e az az sum mngo pove4e za6toto znam koq sum pone.a ti kvo znae6 da pi6e6 edni i su6ti izturkani prikazki koito sum gi 4uvala mnogo puti i koito ne mi pravqt nikakvo vpe4atelnie za6toto az sum ne6to imam mnogo a ti si nikoq i nqma i da bude6 nai vajnoto nqma da ima6 nikoga tova koeto imam az.koeto moeto TATENCE mi dava taka 4e nqma za kakvo da govorim dr





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторвpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 16:46



Няма напредък в темата. Едно и също чета от няколко дни. Дайте по същество. Уредете си среща. Поприказвайте си, напляскайте се, скубете си косите и т.н. Трябва да има някакво развитие. Иначе се тъпче на едно място.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 22:02



Smeshnata si ti,shtom ne si razbrala nishto ot tova koeto sama kaza che ne samo az sam ti kazala:) Az pone imam smelostta da napisha chast ot imeto si-ti mai se sramuvash ot tvoeto shtom ne si blagovolila da se predstavish. I ako se pozamislish malko moje i da se setish koq sam,zashtoto nqma chovek vav grada koito da ne me poznava,a teb koi te znae-maika ti samo che te e rajdala,nikoi drug! Jiv i zdrav da e bashta ti oshte dalgo da ti dava,zashtoto bez nego si kragla nula-ne che po princip si,ama pone sega moje da nadigash glava ot lainata v koito jiveesh. Predi vreme te popitah kakvi sa tvoite lichni postijeniq,no ti ne mi otgovori s koeto zatvardi mnenieto mi che (kakto se kazva) NA VARZANO KUCHE HLQB NE MOJESH DA DADESH!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: вpaчaнин]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 22:05



az nqmam protiv,neka se predstavi ama mai q e strah ot sreshta s inteligentni hora,zashtoto nqma da mojem da si prikazvame. A az ne si padam po seirite,zashto trqbva da q nabiq,to Gоspod si q e pribil...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано24.10.07 09:40



mi aide da si vidim aide dnes 6te te 4akam pred siti centura v 8 aide az sum s edno sivo audi a3 nomera mu e 2707.aide ela az 6te doida



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано24.10.07 09:43



aide ela dnes pred siti centura 8 8 ako neznae6 kude e kaji da ti kaja.az 6te buda tam vpro4em krisi se kazvam aide ela da si izqsnim ne6tata ok?da vidim koi koi e i za6to e.razbra kakva mi e kolata kude 6te te 4akam e aide kazvai idva6 ili ne ako trqva dai si tel da ti zvana kato sum tam



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 12:50



mnogo dobre znam kade e samo che hodq i na rabota ot vreme na vreme taka che trqbva da si planiram sreshtite po-rano. Nе razbrah kakva ti e kolata no nqma znachenie. A kogato uspeq da otdelq vreme shte ti pisha za da se vidim. ok?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 12:52



ahaa,prochetoh i drugoto za kolata. Sоrry ne sam go vidqla



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано24.10.07 13:28



emi oki aide kato re6i6 kaji koi den i v kolko 4asa za6toto i az hodq na rabota taka 4e i az da si planiram vremeto oki?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторвpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 14:33



Ех, жалко! Размина се срещата. Май и двете ви хвана бъзето нещо, а?
Сега сигурно ще станете приятелки.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 14:57



ok stava



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: вpaчaнин]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 15:00



Dоri i da si ochakval che she si naletim na boi shte si posledniq chovek koito shte go razbere- nali znaesh bit i...ne si priznavat:) A i zashto sporove trqbva da se urejdat po tozi nachin? Vse pak ne sme v purvobitniq stroi,pone tova e moeto mnenie



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Авторвpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 15:03



Права си! Аз затова и се надявам да станете приятелки.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: вpaчaнин]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано24.10.07 23:18



:)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано24.10.07 23:19



edin spor ne se opravq s boi moito mom4e nad tezi ne6ta sum.koito ima jelanie da se vidi s men nqmam ni6to naprotiv no pone az s boi ne si opravqm ne6tata za6toto ako e do boi vseki tova go umee nai dobre



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторTihomircho (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 19:58



Zdrasti!Mi izkah prosto da ti kaja 4e si napalno pracva za nas vra4anite,no ne vsi4ki sme takiva.men sa6to me draznqt,no tva e normalno,nali znae6 4e vav vseki grad si imat po ne6to osobenoo,i vie ot sofiq si mislite 4e jiveete v parij,a vsa6nost vie jiveete v nai smotanata i mrasna stolica sled Tirana,no kakvo da s epravi takava ni e darjavata.taka 4e ne s epritesnqvai tova ni e hubavoto na balgarit e4e sme se razli4ni ,nesme kato nemcite primerno.vsqkvoi hora ima po tozi svqt.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: Tihomircho]  
АвторMAJOR_VRACA (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 20:21



дори и народния поет го е казал - Във Враца и гарга на каца! може би , защото хората ядящи хляб и сол се опитват да хванат някоя и да си я хапнат или по някакви други причини. не знам. вече 9 години живея в София и тук наистина се чувствам спокоен. врачанина наистина е странен човек , лично моето обкражение беше от изключително надути хора , пушехме коз пред общината и т.н. със времето разбрах , че не искам да умра на 20 или да съм просяк и реших да се махна . сега ръководя банка и имам доста солидна сметка . миналата седмица се наложи да се върна няколко дена във Враца , огледах града - хубав станал , по-голям . реших да видя и моите стари приятели , половината работеха на строежи , няколко на бензиностанции , един , който беше много по-умен от мен беше счетоводител , а останалите ровеха по кофите. пак се събират на същата улица , само че отсреща в кръчмето . ето това ражда този град и обстановката в града . според мен това въобще не е повод за усмивки или смях





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: Tihomircho]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано02.11.07 13:11



da taka e az ne kazvam 4e sofiq e perfektna



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: MAJOR_VRACA]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано02.11.07 13:12



emi az se usmihvam na tezi hora



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Автор princesss (непознат )
Публикувано21.11.07 23:13



Mnogo stranno che vsichki obrshtate tolkova vnimanie na edna neshtastna provokaciq ot strana na nqkoi lichnosti...I to provokaciq v koqto nqma nikakav smisal...A vipbebo ili tam kakto i da e,bih kazala da ne hodi vav Vratza poveche shtom puk tolkova ne i haresva!





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 11:22



I da sme syglasni s teb, zashto togava sled kato si skromna na niakolko puti v texta se izhvurli, che imash pari ? Ne mislish li, che tova sushto e nachin i ti kato vrachanite da izrazish po svoi si nachin kolko si "napred" s parite..





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: anonimen]  
Автор kuklata_sf (непознат )
Публикувано29.11.07 20:18



az go kazvam za6toto go i pokrivam a pov4eto vra4ani go kazvat i ne go pokrivat :)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторHaти (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 13:20



Само мога да добавя, че мухльото си ти, а не ВРАЧАНИТЕ.Не изказвай глупави мнения като някой прост каруцар, ами мисли като човек вече влязъл в Европейския Съюз, ебаси!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: Haти]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано16.12.07 12:58



EBASI?????????????



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 00:56



Abe chafko neznam ot kade se vze ti no iskam da ti kaja che vra4anite sme mnogo dobri i drujeliubni hora edinstveno v vraca moje6 da nameri6 onova toplo i lubqshto posre6tane ot domakinite si !!!!Vrachanite po nqkoga za da se dokajat se darjat malko naduto no tova ne oznachava che sme loshi hora!!!!Specialno iskam da kaja na avtora na pismoto na koeto otgovarqm che veche ne e jelana v grad Vraca i po dobre da stoi na strana ot nas!!!!by aZzaZzeL



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: Дokтopa]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано10.03.08 21:48



toq puk ne sum jelana vuv vraca ot kude go razbra tova a?moga da ti kaja 4e mnogo pove4e biha se radvali na men ako doida vuv vraca da me vidqt makar i za 1 4as otkolkoto teb da te gledat po cql den



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторpriodanec (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 23:32




ne znam kva si,ama qwno si nqkoq kompleksirana myr6a.
i az ne sym ot Wratza,ama haresvam grada.
dotuk izkaza mn postotii..........tipi4no za tvoqta vyzrast....
mi kato e bogat ba6ta ti koi futbolen otbor e kupil??????????????????????
a? BUGATI VEYRON ima li? a?





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано02.04.08 18:06



auuu ti mai si i ti ot nqkoe selo golqmo za tebe bogatstvoto futbolen otbor li e?za6toto ako e taka qvno nikoga nqma da zabogatee6.da tatko mi e bogat ima pari i tova koeto ima toi az i moeto semeistvo ti nikoga nqma da ima6.a mai samo kompleksiranite hora smqtat 4e bogatstvoto zna4i futbolen otbor.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: priodanec]  
Авторstani bogat (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 21:46



A\ Тъпа си ? Б\ Проста си В\ Ква си маааааааааааааааааааааа





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Авторпpиoдaнeц (Нерегистриран)
Публикувано03.04.08 00:45



ми аз току що си купих апартамент в МОСКВА
мога да ти го дам под наем



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: пpиoдaнeц]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано03.04.08 13:23



emi ne blagodarq dostatu4en mi e tozi v kipur



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: stani bogat]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано03.04.08 13:24



zle si,sleqnin si,negramoten si auuuu ujas dano da nqmam nikoga takiva hora kato teb do men



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано10.04.08 14:07



Абе ти като си големата гражданка я кажи баба ти и дядо ти откъде са, кое поколение гражданка си я да чуем.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: Bat_Vanio]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано10.04.08 19:37



AZ NE SUM KAZALA 4E SUM GOLQMATA GRAJDANKA proso kazvam 4e selqniqta na na pove4eto grajdani na grad vraca mi idva v pove4e.4eti malko predi da zadava6 vuprosi i da stava6 sme6en



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано10.04.08 21:12



Хората навсякъде са еднакви и селяните ги има навсякъде, както и културните хора.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: Bat_Vanio]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано11.04.08 19:38








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.