Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 27.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 10:29



Ами щото си проста и затова нищо не те интересува. Живей си смотания си животец!!!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано06.06.07 17:20



oh prosta sum bila ti puk si mn umen q se osuznai malko.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
Автор FlBONACHl (интерес)
Публикувано18.06.07 04:02



Здравейте на всички!!!

Нека и аз споделя мнението си, като държа да подчертая, че не задължавам никого непременно да се съгласи с него!

Ако не се лъжа, нали форумите са за това - да споделяме мнението си и да дискутираме по разл.проблеми!!!
Ето защо не разбирам защо хората в този форум непрекъснато си отправят обиди и закани, в т.ч. и автора на темата, която непрекъснато заявява:"Нямаш право да ми казваш, това или онова, как да пиша и т.н."

Според мен най-малкото е неуважение спрямо пишещите тук, защото ми костваше изключително много търпение да изчета всички мнения по темата! Но ето - направих го, тъй като ме вълнува тази тема, понеже и аз съм от Враца!!!

От 8 години живея в Пловдив! Смятам, че всички интелигентни хора напуснаха Враца, на първо място поради липсата на заетост, но не на последно място и поради атмосферата там!
Рядко се връщам във Враца, въпреки че ужасно много ми харесва и също смятам, че е най-красивия град! Станала е дори още по-красива!!! Видях я на 15 и 16 юни, тъй като мои роднини имаха повод за празнуване и бях поканена.
Но хората не са се променили изобщо, даже напротив станали са още по лоши. Особено мъжете!!! Всеки те гледа, сякаш си паднал от Марс! Дори в едно кафене, случайно задържах погледа си, повече от обикновеното върху едно момче, което беше доста на градус и щипеше грубо приятелката си по бузата като й казваше колко я обича!!!

Реакцията: "К'во ма глеаш ма....да не си ма виждала у некой филм?Сеа ша стана ти набия канчето!"
При вида на физиката му, старателно поддържана във фитнес-залите, тактично отклоних погледа си и напуснах заведението. А приятелката на мутрата дори не му направи забележка за поведението, а дори се усмихваше подигравателно.

Извода: Врачанският мъж е толкова голям комплексар, че не може да повдигне самочувствието си, нито със скъпите коли и дрехи, нито с мускулите си, и в безсилието си не само демонстрира превъзходство и сила пред нежния пол, но дори и видейки някой, който се чувства добре, прави всичко възможно да развали настроението му!
Врачанската жена, е или мълчаливо примирена от домашното насилие, или живота я е направил безкрайно злобна и завиждаща на чуждото щастие.

Не съжалявам, че напуснах Враца, защото там се чувствах дискомфорнто и неможех да се развивам! Обожавам Пловдив с неговата интелигентна атмосфера и се чувствам у дома си!!!

Извинете ме за евентуално допуснати правописни грешки, предвид късния час!!

Човек трябва да иска толкова, колкото е готов да плати. Ванга

Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: FlBONACHl]  
Авторstop (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 09:39



Сега остава да кажеш, че във Пловдив ги няма същите индивиди, като този "симпатяга" във кафето. Има ги навсякъде (от най-големия град, до най-забутаното село). Това е българската действителност. Хубавото е, че винаги има изключения. Не всички български (в частност врачански) мъже са такива комплексари.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
Авторmitaka (Нерегистриран)
Публикувано15.10.07 19:32



Ne sam saglasen sas vas.Prez poslednite 2,3 godini mi se nalaga chesto da patuvam do vraca i moeto mnenie e tochno obratnoto.Privetlivi hora mnogo bogati i mnogo bedni hora kato navsqkade,vinagi gotovi da tio pomignat sas kakvoto mogat



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: mitaka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано15.10.07 22:07



emi i az ne sum suglasna s teb za6toto az vska subota i nedelq sum po4ti i tova e moeto mnenie,no vse pak tova si e tvoe mnenie i ne mislq da go usporvam:)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
АвторMимka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 01:47



Chestno kazano,napravo se podraznih kato prochetoh tova,v koeto spored men istinata e kato kapka dajd v moreto.Az sam 4-to pokolenie vrachanka,no jiveq vav Sofiq ot nqkolko godini i napravo mi e pisnalo ot prenebrejitelnoto mnenie na nqkoi "sofiqnci" kato tazi gospojica,koqto vav vazmushtenieto si uspq da ni se pohvali kolko e bogata i ot druga strana snizhoditelna kam nas "nadutite vrachani". Milichka,shte ti kaja neshto-shtom ti e takova mnenieto sajalqvam,no nali znaesh che darjanieto na horata sprqmo lichnostta ni e prodiktuvano glavno ot nasheto darjanie sprqmo tqh! taka che parvo se ogledai i vij dali nadutata ne si ti i ne provokirash horata? Ili prosto si smeni poznatite-naduvalki ima navsqkade,ne samo vav Vratza.I oshte neshto-ti da ne rovish na horata po djobovete ta znaesh,che hodim s po 20 lv i se pravim na gazari? Sаmo ti li kato po-bogata imash pravo na samochuvstvie? Nеznam zashto,no imam chuvstvoto che otgovarqm na nqkoe tiineidjarche,no ako puk si nadminala tazi vazrast oshte po-zle za teb.E.tova e ot men,nadqvam se malko da slezesh ot oblaka si pri nas "nadutite obiknoveni " horica.





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
АвторMимka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 02:16



Nе bqh prochela nishto ot komentarite kogato pisah i napravo otkachih-qsno zashto pisha tolkova skoro:) Taq pikla napravo qko me izdrazni s tiq hvalbi "koq sam az i koi poznavam" Ti,mila,si nikoq! I е kraino vreme da go osaznaesh. Samo edna tapa selqnka chiito tatko oshte ne moje da si izmie rachichkite (qsno ot kakvo) moje da razsajdava taka. Tака che mila mi bogata selqnko,po-dobre si zatvori ustencata,che na takiva kato tebe vinagi se namira koi da im gi zatvori ama nasila.Priemi go kato dobar savet! Parviq pat ne kazah nishto za sebe si,zashtoto ne obicham da se hvalq( za razlika ot teb) ama sega shte go kaja. I moq tati ima parichki i kolichki ama az ne paradiram s tova,jiveq sas maja si otdelno ot mama i tati i otdavna sam sprqla da cicam ot tqh,mnogo otdavna i to zashtoto taka az iskam. A teb ne te vijdam nikade milichka,osven kato kuklichka na nqkoi tapanar s mnogo muskuli i malko mozak,koito shte ti troshi kokalite prez den prez dva.Sorry ama tova e istinata-ili si promenqsh prioritetite v jivota ili v edin moment ot nego shte osaznaesh che nqma smisal da go jiveesh! Takiva kato teb sa prosto za sajalenie...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
Авторcиc (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 09:13



освен хляб и сол съм виждала врачани да ядат и лук,обаче това не ми пречи да ги обичам.по диви момчета не съм виждала ,не знам комплексари ли са,обаче ми спират сърцето!!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: cиc]  
Авторвpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 10:11



И пържолки ядем ...и пържолки



Абе хора, не ви ли омръзна да отговаряте на тази глупава тема. Не виждате ли, че момичето отстъпва като интелектуален потенциал на 90% от врачани. Точно затова е попаднала в утайката на врачанското общество и си мисли, че всички сме като нейните приятели. Не виждам вие какво толкова се дразните и си губите времето да и се обяснявате. Тема се казва "Направо се усмихвам като отида във Враца", а пък аз "направо се усмихвам" като видя че някой отново си е загубил времето да прочете всичките мнения и накрая дори да отговаря.

Мисля, си, че има доста по-интересни неща, които се случват във Враца и които заслужават нашите коментари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.