Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 27.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: вpaчaнин]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано20.10.07 11:12



aide puk ti hosi dr nqkude si tavai mnenieto za moite temi kato ne ti iznasq nali znae6 na men prez kude mi e za teb i meniqta ti



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: Mимka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано20.10.07 11:16



moga da ti kaja 4e jivota si mi e perfekten i ne me interesiva tvoeto mnenie da bogata sum da imam pari da na ba6ta mi si da ku4ka sum ipak tova me pravi pove4e ot teb i samo za poqsnenie moga da ti kaja 4e imam vishe i sum go izkarala bez tati da mi plati taka 4e hodi nqkude dr mi razsujdavai i vzemi malko se osuznai za6toto mila razlikata ot teb do men e kolkoto ot zemqta do nebeto taka 4e :)



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 22:06



Tо e qsno che razlikata mejdu nas e ogromna- ti si tapa gaska deto q valnuvat samo gluposti i govori samo gluposti. I dalboko se samnqvam che imash vishe obrazovanie,no ako e istina ili po idiotizam( qvno e nova specialnost) ili nai mnogo po fizkultura-za tova ne se iziskva akal. Tака che idi se snimai nqkade da se ogledash,opredeleno imash nujda ot samoosaznavane...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 11:25



Purvo se nauchi da pishesh gramotno i togava se izkazvai. I vtoro-kato si tolkova vajna q mi obqsni kak si zavarshila sredno,ta chak i vishe??? Aко napravq razbor na zaglavieto na temata ti shte trqbva da te varna v purvi klas! Izrechenieto "napravo se usmihvam naistina kato otida..." nqma nikakav smisal,no ti nqma i da razberesh za kakvo govorq. Dori chujdencite se izrazqvat gramaticheski po-pravilno ot teb... Ta ako imash vishe(pak podchertavam che nikak ne mi se vqrva) znachi i za nego trqbva da pohvalish tatko si,s koito tolkova mnogo qvno se gordeesh. Napravi mi vpechatlenie dosega che ti nito vednaj ne spomena nqkoe svoe lichno postijenie v jivota,a izpolzvash tatenceto za da se napravish na nqkakva si. Ostavqm na teb da se dosetish na kakva prilichash... Taka che se osaznai na koq planeta si i slez malko na zemqta,zashtoto ei taka shte si si vinagi sama sas svoite vechni fukliovshtini i nqma da imash nito edin chovek na kogoto da razchitash.E,ostava tatenceto ama nali znaesh che nikoi ne e vechen i predpolagam che toi ochakva ot teb nai-malkoto da mu pootpusnesh malko kraq na dreshkata. Taka che e vreme nakraq da se sabudish i da si zadadesh vaprosa-abe taq shto taka mi govori,dali puk ne e prava? Zаshtoto naistina sam! I ne se vqsvai poveche vav Vratza,che dosajdash na horata vav foruma s glupostite si.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано22.10.07 15:33



moje da sum vsqkakva pone pari imam nqma zna4enie moi ili ne a ti si edna prosta selqnka taka 4e kakvoto i da pi6e6 samo me razsmiva6





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано22.10.07 15:35



moga samo da ti kaja 4e i da go nqma tati moeto bude6te e osigoreno a ti 6te si sedi6 na selo pri kravite.taka 4e hodi nqkude nali znae6 kude i idi malko da te prevuzpitat za6toto ot tova koeto pi6e6 si pravq izvoda 4e osven da zavijda6 ni6to dr ne vijda6



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 15:59



Slushai kakvo shte ti kaja piklo! Purvo selo nqmam,razbra li-za razlika ot teb! Tаka che ti si zaminavai pri kravite i ovcite! Vtoro az sama sam si podsigurila badeshteto - imam vishe obrazovanie koeto ne mi e kupil nikoi. Nо dori i da nqmah,pak nqmashe da sam tam kadeto si ti- v tinqta. Poneje mnogo laesh i ne znaesh na kogo se zabish shte ti poqsnq neshto-neznam koi e bashta ti i mi e prez...za nego i tebe,no uspqh da razbera che mai roditelite ti ne sa izkorenili selskata jilka i uspeshno sa q predali na teb! Ne se pohvalih dosega s nishto,no sega shte ti kaja che moje i da si premerim pishkite po otnoshenie na parite-sas sigurnost imam lichni poveche i ot skapoto ti tatence! Таka che hodi si na selo i onemei nakraq che samo se izlagash



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано22.10.07 19:25



oh kollko si zle ne eeeeeeeeeee istina ako znae6e i ima6e pone malko ot otva koeto az imam nqma6e mn da govori6.mi sme6na si dr nz kakvo da ti kaja.nali ti kazah kude da hodi6.i moga da ti kaja 4e za razlika ot teb pone moite roditeli nito az nito te ima selska jilka no za da govori6 za roditeli i selska jilka mai tvoqta ne e izkorenena ili vuob6te tq si e takava i nqma da se promeni.malko se zamisli vurhu tova dali edin 4ovek koito kazva 4e nqma selska jilka znae vsi4ki manieri na selqnite a?toest zamisli se vurhu sebe si za da znae6 tolkoz za selo mai ne6to ne e kakto trqbva nali?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: vipbebo]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 11:35



Shte te svetna malko i po tozi vapros,che si prekaleno prostichka za da si naqsno. Purvo ima i selqni i selqni. Kum purvite izpitvam uvajenie-tova sa hora koito si izkarvat hlqba s mnogo trud, t.e. imam v predvid horata koito po edna ili druga prichina si jiveqt na selo. I v tazi duma "selqnin" za tqh nqma nishto obidno! No drugiq tip sa hora kato teb-uj jivee v grad i se pishe grajdanin,ama e po-prost i negramoten ot nai-neukiq selqnin. Ti za sajalenie (za tvoe sajalenie) spadash vav vtorata kategoriq. A zashto kazah che si ti li lichi selskata jilka? Ami ti samata si se pohvalila che imash selo nqkade krai Vratza. Taka che az za razlika ot teb znam kakvo govorq i se obosnovavam. A tova che sam naqsno kak stoqt neshtata na selo ne e zashtoto imam neshto obshto s nego,a prosto zashtoto sam 1000000000 pati po- inteligentna ot teb. Procheti "Geracite" na Elin Pelin i ti shte ponauchish neshto. I ne az,a ti si mnogo zle-edin umen i uvajavash sebe si chovek,nikoga ne paradira s tova koeto ima-tova e razlikata mejdu men i teb i mejdu istinski bogatite hora i tezi koito se fukat s 20-te si lv v djoba-mai si imala v predvid sebe si kogato si pisala purvoto si pismo.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracнови [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано23.10.07 11:38



ti si edna kuha leika za men




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.