Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 27.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано17.05.07 23:32



nikoi ne me e na6amaril i nqma kak da stane tova.prosto imam mnogo drugi po vajni ne6ta ot tova da sedq na pc-to!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 11:09



Ха ха ха...ти да не си някоя бизнес-дама? Или работиш на полето? На магистралата?

...строиш пътища де



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано21.05.07 22:27



ne sum biznes dama prosto sum bogato momi4e i ako ti raboti6 na magistralata az nikoga nqma da otida tam



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
Авторkrisi (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 19:22



Vop6te puk ne sme naduti....i kvo ni sajelqva6?Gledai si tvoq jivotec tam v stolicata.Samo 6ti kaja 4e vraca e nai-hubaviq grad i nqma nikade takiva zabelejitelnosti i takav balkan kato na6iq.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: krisi]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано01.06.07 11:44



И София и Враца си имат своите положителни черти. Просто разликата е, че... Враца има повече!





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: krisi]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 15:01



Ето още едно девойче, което не знае да пише правилно (жал ми е за теб). Горкичкото...в тия вашите училища не ви ли учат на правопис?! по-скоро риторичен въпрос....Стой си във Враца, щото на друго място няма да те вземат...и се научи да пишеш...

Държа да подчертая, че си обичам Враца, но ми е много криво като гледам колко неграмотни хора има там..и то все млади....срамота....



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: A3*]  
АвторУчитeл пo пpaвoпиc (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 16:12



А пък ти само за правописа на хората ли бдиш??? Май само това те вълнува. Да си станала учител! Много ти се иска да ограмотиш децата. Само, че ще ти е трудно да наложиш своето. Младото поколение има доста по-различно мислене, начин на общуване и изказ в интернет пространството. Това не прави децата неграмотни. Когато се налага, те могат и пишат правилно. А специално за това момиче, то определено ще си стои във Враца. Като гледам не се е засилила да ходи на друго място (за разлика от теб)
Аман от такива псевдопатриоти и родолюбци. Все ви е криво за родното място и все му намирате недостатъци, въпреки, че същите ви заобикалят всеки ден.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: Учитeл пo пpaвoпиc]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 17:49



Ха-ха много забавно.

То от правописа се почва! Там си личи как умее да се изразява човек и какво му е интелектуалното ниво.

И да ти кажа хич не съм псевдопатриотка. Да, и на теб да обърна внимание, че съм момиче, щото май и ти имаш проблем да разбереш от постингите с кой говориш. Много обичам Враца и много се радвам, че се развива и подобрява всеки ден. Била съм и накрай света и винаги с радост съм казвала от къде съм. Защо да не се засиля да ходя някъде? Имам желание, имам и капацитета за това. А тез неграмотните един ден ще поискат да ни управляват. И ти ще говориш ли така и тогава? Аз също се числя към младото поколение. Обаче това, още по-младото поколение съвсем го е закършило. Като ги гледам какви са хич не ми се ще да съм на тяхно място. Еди кой си се хвали с това, което е постигнал таткото. Еди кой си утре ще се хвали какво е постигнала майката. Всеки да си гледа паничката и да каже какво е постигнал сам/а.

Хайде сполай ти!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано05.06.07 21:14



NE SUM OT VRACA TOVA NE GO LI RAZBRA?I DA TI KAJA SLABO ME INTERESUVA TVOETO MNENIE



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: Учитeл пo пpaвoпиc]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано05.06.07 21:15



mai i ti ne si razbral(a) 4e ne sum ot vrava a na kakuv ezik da ti kaja 4e mi e vse edno kakvo misli6?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.