Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 27.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 10:26



Евала на всички, които успяха да проявят търпение и да прочетат всичко изписано по-горе на латино-маймуница.

На теб, девойко мила, бих искала да кажа няколко неща. Нито искам да се заяждам, нито да обиждам някого.

От правописа ти личи, че наистина богатият ти татко е помогнал доста, за да може сега ти да се хвалиш с неговите парички. Пише се "във Враца", а не "в Враца" и мн. други неща, които не искам, а и нямам търпение да изброявам. И аз не съм перфектна, но това поне би трябвало да си научила.

Хвалиш се с това, какво имаш (респективно какво си получила от богатия си татко), а не се замисляш, че сигурно сама не си постигнала нищо. Така като чета писанията ти, ми се струва, че не си на повече от 22-23 години. Разсъждаваш като една голяма лигла и глезла. Ами за това са виновни тези, които са ти дали всичко наготово. Ако беше оставена сама да се бориш с живота, сега нямаше да разправяш какво имаш, колко имаш и колко е богат татко ти (жив и здрав да е, да ти дава още). Много често пътуваш, много неща си имаш...дрън дрън..колко пъти помогна на някой, който няма и 1/4 от това, което ти имаш? Замисли ли се за това?

Не смятам, че имаш право да генерализираш за хората от Враца (където и да са те). Всеки е себе си и ти най-малкото имаш право да казваш кой какъв е и да ги съдиш. Това, че имаш еди кой си зад гърба ти не ти дава право да обобщаваш за всички хора в града.

Аууу, почнах с мисълта, че няма да се заяждам с никого и, че само ще споделя мнението си. Но ако продължа да пиша ще се вбеся...Всяка втора дума е "имам всичко". Недей така, защото не се знае един ден какво ще имаш!

Хайде сполай ти и на всички форумци.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано10.04.07 11:38



na mnogo hora sum pomognala.imam priateli priatelki koito nqmat moite vuzmojnosti,no im pomagam za6toto iskam i si gi uvajavam.ne sum na 22-23 godini.a sum edno mom4e na 19 godii.koeto povqrvai mi e imalo momenti v koito sum bila ostavqna sama da se spravqm i sum se spravqla.ne mislq 4e ti ima6 pravo da osporva6 tova koeto sum napisala i za men ne e vajno dali sum napisala `vuv` ili `v` prostyo se slu4va 4ovek da dopusne gre6ki.ili ti ne si ot tezi hora?ne iskam da se zaqjdam s teb no ne mislq 4e ti si 4oveka koito 6te mi pravi zabelejka kak da pi6a i kakuv e moq pravopis.tova 4e imam pari nezna4i 4e nemoga da dopuskam gre6ki nali?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
Авторrфr (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 17:48



Във Враца 90% от хората се прават на каквито не са , а именно гъзари , мангизлии и какви ли не още.
Това се дължи сигурно от по големия селски приръст в тази област.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 14:19



Хайде сега, няма нужда да обясняваш на колко хора си помогнала. Аз мога да кажа същото за себе си, но колко ще е вярно е друг въпрос. За твоите 19 години едва ли си направила/постигнала кой знае колко. Не, че аз съм постигнала кой знае какво, но не се хваля с това, което мама и татко имат, и са ми дали, за да бъда това, което съм сега. На 19 години едва ли осъзнаваш, че светът не се върти около теб.

Грешките, които допускаш не се състоят само във "в и във". Много други неща ти куцат. Много се смях на това, че обвързваш правописа и парите. Двете неща са коренно различни. Вярно, че с пари можеш да си купиш диплома, но акъл не можеш.

Малка си още, за да се перчиш с кой знае какво. Ако съм ти прозвучала грубо - прощавай. Не съм искала.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
Авторxeймp (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 02:09



наш как ша ти усмихна един зад врата



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: A3*]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано17.04.07 10:13



emi tova si e li4no tvoe mnenie i nemislq da go usporvam:)))))))



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: rфr]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано17.04.07 10:14



emi moje bi si prav moje bi zaradi tova se dulji,no ne mislq 4e tam ima guzari i vsqkakvi takiva.edni kompleksari ima samo i taka



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: xeймp]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано17.04.07 10:16



6te mi usmihne6 to4no kogato me nqma.ne se prai na interesen za6toto ne si ami me razsmivat takiva kato teb.vzemi se osuznai kude si i se nau4i kak se pi6e na bulgarski ezik vse pak si v bulgariq ne si v pakistan:))))))))



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
Авторbokluk (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 14:26



vipbebo, чувала ли си за кирилица при компютрите?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
АвторSamSara (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 20:44



emi macka,nqma i budeshte tuk shte ostanat samo maminite sincheta i shterki,a i veche sum na mnenie,che tova e nai-otvratitelnia grad s nai-qkia balkan v Bulgariq..Nqma nachin tuk nqma realizaciq,kak da ostanesh sled kato vseki gleda edinstveno kak da te preebe....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.